Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. А как се разбира дали е читава ? освен луфт
  2. Няма гаранция,че от моргата ще е здрава ,според мен.А свалянето и качването си е играчка.
  3. ХТД ,Ф1 и тем подобни ги има ,в екседи то ги няма да.
  4. върви по принцип с афтърмаркет комплектите съединители ,от магазин не знам
  5. Имам,но може да ми трябва другата седмица ,че ще сменям и аз сайд.Дано някой откликне от София,инъче трябва еконт .
  6. Гарнитура със сигурност+крива глава+крив блок. П.П провери и за пукнатини по главата
  7. Дали няма двупинова букса която окъсяваш и гледаш миганията на чек-а
  8. Много крайно изказване ,при положение,че не познаваш човека отсреща... Защо се свалят датчиците на главата,като не пречат при шлайфа ?
  9. AMD

    F1

    Е нали Макларън имаха най доброто шаси и двигателя им пречеше тогава .....нещо взе да обърква изказванията.
  10. Хубаво е и гумичките да смениш,ако не си ,и препасване на клапаните. У2 е с друг разпределителен вал.Твоя можеш да го премериш и ако е в нормите по мануал го слагаш,по снимките ми се стори много надран.
  11. Това е същия да,купувал съм го от магазин в наше село.По номера на кутията да го открият.
  12. Тоя който съм снимал е 185 така като го меря.
  13. Yamato намерих ,още кара/година и нещо/ 14 на 14 мм е за англичанка
  14. Аха, ами друг вал и сглобяване Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
  15. А леглата където ляга вала как са ?
  16. Ако е побутвала масло ги сменяй сегментите.НПР или РИК отколо 140-150 са комплект. Главата също гумички и "пасване" на клапаните и проверка за кривини и шлайф . Лагерите са около 40 -50 лв биелните Тази гарнитура е метална,малко трудно ще се види от къде е избила,кленгеритовите са лесни.
  17. На а4 е друг вид Сегменти ?
  18. 1.Нова гарнитура всмукателен колектор В16-10лв 2.Нов семеринг колянов вал от към агренаж В16(Виктор Рейнц)-10лв 3.Манометър бензин-30лв 4.Основни лагери Тайхо Д16 -40 лв 5.Нов агренажен ремък Гейтс 104 зъба-40лв 6.Нов агренажен ремък 105 зъба -40лв 7.Патерица 15 цола,4х100 -20лв за контакти на ЛС- за предпочитане
  19. единичния си го дърпаш ,кабелна обувка е ,датчика за показанията на темп. на таблото е .
  20. На втората снимка е плочката от Д14А8 върху колектора от Д16У8 ....мап а остава запушен реално.
  21. Провери Елринг за Д16з6 мотор
  22. Шлайфа е 15-20 лв може и повече зависи от майстора.Гарнитура си вземи метална на Елринг ,беше някъде към 70 лв
×
×
  • Създай нов...