Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. 5 ген или англичанка ? Какви са проблемите на кутията ?
  2. https://honda-tech.com/forums/acura-integra-6/ecu-abs-codes-here-978933/ Малко четиво .Виж коя грешка дава самодиагностиката и търси проблема тогава.
  3. Интересно, че на моята не се чува и след като запаля лампата изгасва.... Дали е нормално това? Или трябва да свети
  4. Почисти хубаво блока и картера,огледай за останали ограничителни втулки от стара гарнитура.Може да нанесеш много лек слой силикон на Виктор Рейнц,като преди това си обезмаслил и двете повърхности.
  5. Еми при положение,че всичко друго е здраво.....
  6. Блокирал амортисьор. А ако е английска сглобка и е болка това.
  7. Кое е общото между ОБД1 и обикновенната АГУ ?
  8. А с окъсена двупинова букса каква грешка вади
  9. Добавям две задни понижаващи 3-4 см цена за 4 те 110лв
  10. Предни понижаващи пружини за Сивик. Смъкват около 3см, поръчани са нови, прахово боядисани и с твърдост 6кг, карани около 200км само. Цена 110лв За контакти предимно на ЛС 0886924426
  11. Скоростната кутия е С40 от Д14А4 -70лв Предните долни носачи са от англичанка но стават и на 5 ген.Сложен им е полуиретан на Стронгфлекс ,най твърдата серия/жълтите/ -120лв За контакти предимно на ЛС 0886924426
×
×
  • Създай нов...