Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Ауди Б4 2.0 115 коня, загубих го в огледалата :lol: той беше сам, а аз с 1 пич малко под 100 кила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 7 месеца насам карам кораба-майка (Ауди 100(а6) 2.6 V6 150hp Комби!) та се дърпахме с едно БМВ 520 е34 150hp2 пъти се дръпнахме първия път ме взе - направих лош старт ,но втория път се получи обрата :Р 1ва - ми беше с 1 калник отпред2ра - бяхме равни 3та - бях пред него и така лека полека го дърпахБеше много учуден :lol: п.п. аз по принцип с тая кола не се дърпам ама му се ядосах малко щото само се прай на по слаби коли дето е 100% сигурен че ще бие... мн тъпо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се състоя старта между сивик ВТИ б18ц4 и Шкода Октавия РС на 402м. http://www.vbox7.com/play:48036064 . Има обещан реванш за момчето с Октавията доста точен и коректен се оказа за което има моето уважение като рейсър и човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на косъм е била победата срещу Октавията :rolleyes: ...няма ли русенски Рекс 2 ген. желаещ драгче на 400м. може и някой който има път към Русе :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хондата би 2 пъти от 3 старта, като последния старт беше доста успорван, седях на около 200метра и там колите минаха почти на кантар, на горе не видях какво става, имам две кличета ще гледам да ги кача.Гонещите малко се засуетиха за парите, а аз си мислех да ходя да ги изпия тия 200лв. докато двамата се чудеха къде са точно 400-те метра :rolleyes: Снощи на ОМВ Бояна се пробвах с Голф 4 1.8Т сток! със Сивик 6ти ген ВТИ сребирст с хубави джанти (миле миля май бяха) и окачване не знам на кой потребител е обаче, та Сивика си пада с по-кола м/у нас всичките пъти.Та ще ми е интересно да ми намерите още няколко ВТИ-та 6та генерация да видя какво се получава там, може и 5-та въпреки, че ще падна, но ще е с малко :dunno:Та не ми се пуска отделна тема, ако има мераклии да пишат.

Редактирано от huizel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилян Митев е твоя човек :rolleyes: с 6-та вти :dunno: той е на среща винаги за старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Познаваме се с него и е пробаван е вече, колата ми при стартовете беше със спукан разтоварващ клапан и вървяхме кантар с лек превес за Голфа (при положение, че губеше налягане м/у предавките и забиваше муцуна) а и него съм го пробвал с Голф 3 ГТИ 150коня и падаше с кола, а четворката върви доста повече от тройка АБФ 150коня.

Редактирано от huizel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka и аз малко да по разкажа. Значи преди седмица бях в Стара Загора и спирам на един сфетофар а до мене в дясно BMW 3 Е36 и ми рамжи таквос аз си викам ниаа се занимавам че все пак чужд град пак и моита малко рамжи таи доста де ама както и дае. И така оня трагва и аз трагвам така лекичко и двамата и оня като видя че не му воидисвам и настапва в момента в които минава пред мен и гледам одзат 316 викам малеееееееееееееееееее и просто не издаржах както съм на втора мачкам до долу газта и ониа смачква и тои ама нямаше много фаида тя моита като дигне оборот и откача, то за всички хонди важи това де, и оня го минах все едно беше спрял. На следващия сфетофар пак по сащия начин самоче още на 1-ва го дръпнах с една кола и оня върна газта. Това беше дурпането ми с тая кочинка BMW 316 Compact с гърне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз съм мераклия, ако дойдеш в Сливен на драга! За спорта разбира се...Последно ГТИ МК3 ли караш или четворка 1.8 турбо? Как варвиш с колегата Господар? Аз съм доста по-тежък...Какво време даваш на 402м.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше дурпането ми с тая кочинка BMW 316 Compact с гърне :)

Е то по-смешна и спряла кола от това бмв няма, ама наистина! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има има :) Днеска правих ластици на един Опел комби 1.7 Д . Не че принципно ще тръгна да се напичам срещу такава бегачка ама "младежа" от вътре ме гледаше много лошо. Явно си мислеше че кара самолет :) Направих му 2-3 ластика да кацне на земята :):D :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааахахахха .. като заговорихте за това 316 ... Преди време имах честа да се дърпам с 518 комби !!! Е, те такова дърво няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хах момчета да ви се похваля тази вечер ми отказваха колите които питах за гонка,но пък моторите не ! Веднага като чуха гонки мотори срещу кола и се навиха и от созопол до Бургас дойдоха набързо :) Както и да е,да ви се похваля разбрахме се да караме летящи стартове до края на мойта 3та 200 210 ! В началото се пуснах с К7 сузуки 1000 186+ подобрения над 200 коня по данни на собственика и 180 кг на мотора ! До 180 ок ама след това ме прелетя яко ,после се пусках със едно сузуки 750сс 140 сток и то имаше подобрения и е около 150 155 най-много ,какво се случи до края на 3та,аз бях пред него и като превключих на 4та ме дръпна с 20 тина метра и набихме спирачките на 220 230 км :) Така че както се бяхме разбрали за докрая на 3та бях пре днего ,което адски много ме радва,че вече мога да карам с мотористите ! За жалост исках и с една цбр 600 но момчето се отказа :) Както и да е скоро ще вдигам още мощноста и едни 500 коня мисля че вече ще е доста размазващо ,но за жалост не и за к7ицата :D то тя е ..........ПП: Като си говрихме на лукоила с моторджиите,и като им казах че никой неще да се пускаме добре че бяха те ,съвсем случайно беше там едно БМЕ Е30 турбо и се засегна момчето и каза веднага на линия,да докаже че има и бързи коли ,но за жалост в опита си да ме догонва дропи двг то ;) имам едно клипче с него и утре ще го кача във в бокса :D

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх тия БМВ та и аз снощи счупих на един познат Е30 суап от Е36 2.5ца мотора :) разчука се като дисел :) :) като я оправи ще правим пак старт 4-1 за мен е резултата ;) при сток б18ц4 а той е доста силно олекотен и от към маховик купе и тн супер спринт генерация чип и за сега това се е издал :D ще видим като я оправи какво ще стане :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да запазим минутка мълчание за 68-те поста които поеха към вечните ловни полета в кошчето.На джиипърса му препоръчвам да си пусне тема с проекта ако още не го е направил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи бих една тигра не знам колко кубикова, с 5 коли някъде, а днес паднах от едно волво S40 2.0 Т 165 коня, (бензиново) обади ми към 3 коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E46 320i доста коли до 100 ;) Беше още с транзитните номера ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май само ти си си мислил че стартирате :D момчето си пази колата защото не е сменил още консумативите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро тестваше как вървят 150кс на "бегачката" ама бързо се отказа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивка каде сте се бягали и кога бре фен ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера следобяд като се прибирах от УНСС,на бул. пред ТУ посока центъра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда там има добра права след светофара на ТУ евала браво за постижението :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта с парахода , срещу едно БМВ 3 tds дизелак , като мене ,1-ва , 2-ра и малко от 3-та ми стоеше до задната броня :) пича беше точен , като го пуснах и ме мина ме поздрави и му отвърнах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E46 320i доста коли до 100 :( Беше още с транзитните номера ;) ;)

Това с H23ката или с F20ката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

х23,другата е бавна :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....днес едни гъзари с огромен джип Лексус бяха решили,че всички останали трябва да им правят път ама срещу мен не се получи от 60 до 150 км/ч останаха на 3 коли след мен после намалих,че настигнах коли пред нас а ония със страховит поглед ми изгледаха ухилената физиономия като ме подминаха и се опитаха да изпреварят всички пред тях,чак се наложи автобус в насрещното да им прави път големи наглеци са тия с Джиповете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега, би ли обяснил какво се опитваш да доказваш по пътищата? Ако си прегледаш постовете в тази тема, ще се убедиш, че само тук си описал десетки случаи като горния, в които някой те настига, опитва се да те изпревари, ти обаче не, газ до към 160 и после някой ти гледал охилената физиолномия :worthy: Точно такива джигити като теб са най-неприятни и опасни по пътищата. Правилото е, че след като някой те е настигнал, очевАдно се е движил по-бързо от теб и би трябвало да го оставиш да си бърза колкото иска. Още по-очевАдно е, че гъзарчетата с лексъса пак са те изпреварили, и не виждам какъв разумен довод ще дадеш за поведението си. Дори и да не беше се отказал и да беше настъпвал до 180 и 200 (ако може малолитражката да вдигне толкова), пак щяха да те изпреварят. Е и? На кого, по дяволите, му пука за джигитските ти изпълнения :dry: Честно ти казвам, подобни типове, които се държат като теб на пътя, са способни да ме изкарат извън нерви. Толкова ли ти е трудно да се движиш с постоянна скорост, да изпреварваш по-бавните от теб и да улесняваш по-бързите? Каквато и кола да си купиш, винаги ще има някой по-бърз от теб, просто приеми този факт и не подлагай нервите (и живота) на хората на изпитание, защото най-малкото което може да ти се случи е, да те засече някой такъв джип с кисели гъзари, и да ти разкрасят ухилената физиолномия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте че пътищата са за пътуване а не за състезания.Днес преди Калофер(от Казанлък за Карлово)един сивик 6та. генератциа 1.4 едва несе обърна в завой пред мен,след като ме изпревари.Незнам какво искаше да докаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега, би ли обяснил какво се опитваш да доказваш по пътищата? Ако си прегледаш постовете в тази тема, ще се убедиш, че само тук си описал десетки случаи като горния, в които някой те настига, опитва се да те изпревари, ти обаче не, газ до към 160 и после някой ти гледал охилената физиолномия :) Точно такива джигити като теб са най-неприятни и опасни по пътищата. Правилото е, че след като някой те е настигнал, очевАдно се е движил по-бързо от теб и би трябвало да го оставиш да си бърза колкото иска. Още по-очевАдно е, че гъзарчетата с лексъса пак са те изпреварили, и не виждам какъв разумен довод ще дадеш за поведението си. Дори и да не беше се отказал и да беше настъпвал до 180 и 200 (ако може малолитражката да вдигне толкова), пак щяха да те изпреварят. Е и? На кого, по дяволите, му пука за джигитските ти изпълнения :) Честно ти казвам, подобни типове, които се държат като теб на пътя, са способни да ме изкарат извън нерви. Толкова ли ти е трудно да се движиш с постоянна скорост, да изпреварваш по-бавните от теб и да улесняваш по-бързите? Каквато и кола да си купиш, винаги ще има някой по-бърз от теб, просто приеми този факт и не подлагай нервите (и живота) на хората на изпитание, защото най-малкото което може да ти се случи е, да те засече някой такъв джип с кисели гъзари, и да ти разкрасят ухилената физиолномия.

Батка а малко по спокойно го давай де верно кофти е като изпреварваш някой другия да даде газ но тая малолитражка е 125 коня може и малко повечко защото момчето си прави на колата подобрения мен пък ме издразни, че всички казват на хонда малколитражка и, че не варвяла, а като им спре тока после викат ама тя лека била това онова, ти с твоя голф колко километра повечко ще направиш от тази хонда интерсно ми е нищо лично но се съобразявай малко с изказванята си има истина в поста ти но това с "малолитражката" може да раздразни алдиторията тук все пак огледай се каде пишеш пич ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега, би ли обяснил какво се опитваш да доказваш по пътищата? Ако си прегледаш постовете в тази тема, ще се убедиш, че само тук си описал десетки случаи като горния, в които някой те настига, опитва се да те изпревари, ти обаче не, газ до към 160 и после някой ти гледал охилената физиолномия :) Точно такива джигити като теб са най-неприятни и опасни по пътищата. Правилото е, че след като някой те е настигнал, очевАдно се е движил по-бързо от теб и би трябвало да го оставиш да си бърза колкото иска. Още по-очевАдно е, че гъзарчетата с лексъса пак са те изпреварили, и не виждам какъв разумен довод ще дадеш за поведението си. Дори и да не беше се отказал и да беше настъпвал до 180 и 200 (ако може малолитражката да вдигне толкова), пак щяха да те изпреварят. Е и? На кого, по дяволите, му пука за джигитските ти изпълнения :) Честно ти казвам, подобни типове, които се държат като теб на пътя, са способни да ме изкарат извън нерви. Толкова ли ти е трудно да се движиш с постоянна скорост, да изпреварваш по-бавните от теб и да улесняваш по-бързите? Каквато и кола да си купиш, винаги ще има някой по-бърз от теб, просто приеми този факт и не подлагай нервите (и живота) на хората на изпитание, защото най-малкото което може да ти се случи е, да те засече някой такъв джип с кисели гъзари, и да ти разкрасят ухилената физиолномия.

Батка а малко по спокойно го давай де верно кофти е като изпреварваш някой другия да даде газ но тая малолитражка е 125 коня може и малко повечко защото момчето си прави на колата подобрения мен пък ме издразни, че всички казват на хонда малколитражка и, че не варвяла, а като им спре тока после викат ама тя лека била това онова, ти с твоя голф колко километра повечко ще направиш от тази хонда интерсно ми е нищо лично но се съобразявай малко с изказванята си има истина в поста ти но това с "малолитражката" може да раздразни алдиторията тук все пак огледай се каде пишеш пич ;)
А аз защо си мислех, че тая тема е примерно - разбрал си се с някой да пуснете колите, станало квот' станало и ето ти пост-а в темата. А не "карам си аз и някаф се опитва да ма мине ама аз давам газ и той не успява" ;) тва не е гонка, щото другия не е сигурно дали знае, че се състезавате. А и си има места където да се гоните, не по пътищата, където застрашавате живота на нищо неподозиращите хора, който евентуално могат да се окажат срещу вас. Тинк абаут ит ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз защо си мислех, че тая тема е примерно - разбрал си се с някой да пуснете колите, станало квот' станало и ето ти пост-а в темата. А не "карам си аз и някаф се опитва да ма мине ама аз давам газ и той не успява" :) тва не е гонка, щото другия не е сигурно дали знае, че се състезавате. А и си има места където да се гоните, не по пътищата, където застрашавате живота на нищо неподозиращите хора, който евентуално могат да се окажат срещу вас. Тинк абаут ит ;)

Колега, а ти мислиш ли преди гонките:

снощи бих една тигра не знам колко кубикова, с 5 коли някъде, а днес паднах от едно волво S40 2.0 Т 165 коня, (бензиново) обади ми към 3 коли :)

Съмнявам се и с тиграта и с волвото да си се уговорил, да сте отишли на такова място за гонки и там да сте се пускали... Нищо лично! ;) ПТ: Снощи се сборичках с един Ситроен Ксара 2.0 мотор от кръстовище до кръстовище му направих 2 коли разтояние.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на вас не ви ли късат шортите понякога? ;) .. Майтапа настрана - мене снощи една мазда 323 седан 1.8 ми скъса гъза!! :)) Не можех да се мера с нея .. пълна инжекция, повече въртящ момент. Пък и аз бях с още двама човека, та ми дръпна с много.... не че съм си мислел, че ще я бягам де :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mastorpetko с две ръце те подкрепям, но подчертай ,че е градивна критика и да не се налагат спорове пак 3 страници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз защо си мислех, че тая тема е примерно - разбрал си се с някой да пуснете колите, станало квот' станало и ето ти пост-а в темата. А не "карам си аз и някаф се опитва да ма мине ама аз давам газ и той не успява" :) тва не е гонка, щото другия не е сигурно дали знае, че се състезавате. А и си има места където да се гоните, не по пътищата, където застрашавате живота на нищо неподозиращите хора, който евентуално могат да се окажат срещу вас. Тинк абаут ит ;)

Колега, а ти мислиш ли преди гонките:

снощи бих една тигра не знам колко кубикова, с 5 коли някъде, а днес паднах от едно волво S40 2.0 Т 165 коня, (бензиново) обади ми към 3 коли :)

Съмнявам се и с тиграта и с волвото да си се уговорил, да сте отишли на такова място за гонки и там да сте се пускали... Нищо лично! ;) ПТ: Снощи се сборичках с един Ситроен Ксара 2.0 мотор от кръстовище до кръстовище му направих 2 коли разтояние.. ;)
Ами напротив, всяка гонка си я уговарям предварително, волвото даже е на колега от форума ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ей сега с една ц-класа от старите тунингована Ц280 на цариградско се заиграхме,той беше сам аз с още 2ма. от 80 до 180 3-4 коли му зех,като карах в най лявно с 80 ми примигна с фаровете,дадох път като минах в дясно ама :dj::( :(

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

....отговор за Голфаджията аз изпреварвах автомобил когато Лексуса дойде зад мен с доста висока скорост над позволената 50км/ч минавахме покрай бензиностанция и ми свири отзад да двам път платната бяха 2 в едната посока аз след като изпреварих колата веднага се свих вдясно така,че не съм направил нищо нередно освен,че превиших позволената скорост интересното е,че след като свърши еднопосочния път засиления джип продължи да пере в насрещното.Никога не съм правил проблем на някой който ме изпреварва ако насреща идва автомобил ако си прочел внимателно предните ми закачки по пътя :(,аз също съм попадал в такива ситуации като тръгна да изпреварвам приемам го като закачка :( ...и да добавя малолитражката ми си прави без проблем 200 и си е сток...иначе по темата снощи проведохме малко нощни гонки първата беше 2 летящи от 40км/ч до 160 некъде с Алфа 166 2.4 дизел 175кс. единия паднах с кола другия с кола и половина после от място пак 2 старта и двата падам с много малко калник разстояние после с Хюндай Купе 2.0 138 кс. единия път го бих с калник другите два паднах със същото разстояние от място стартовете се проведоха до 150 км/ч не сме мерили 400м с Хюндая гонката беше много успорвана като винаги повеждах докато Алфата винаги ми дърпаше отначало.Алфата и Хюндая пък завършваха равни....така и не с е намери русенски рекс да го замерим с Купето :dj:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, критиката ми беше градивна и без да има за цел да обижда някой, нито някоя марка автомобили. А хонда масово се наричат малолитражки, защото са малолитражки (малко литри = малък обем на двигателя), което по никакъв начин не е обида, понеже има малолитражки и по 200 к.с., а и все по-често ще срещами от новите малолитражки (примерно 1.4, 170-180 к.с.)@west bam: Също така е без значение аз каква кола и как я карам. Може да имам голф, ама може да имам и други автомобили, нали? Също така в случае не е важно мощността на автомобила, а стила на шофиране и количеството умствен багаж. Примерно има хора с коли по 300-400 к.с. и си карат кротко в ограничението (да, виждал съм такива, колкото и да е странно), а има и хора с автомобили по 60 к.с., които рядко се карат в-не-червената-зона-на-оборотомера на ръба на възможното и отвъд...Просто хубаво е да спазваме правилото, че когато някой ни настигне, то той така или иначе се е движел по-бързо от нас и е добре да го пуснем по-бързо да заминава напред без излишни усложнения и мъжествени изпълнения, за да не стават сакатлъци по пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича с бургаската хонда 400+ коня няма ли да качи някой клипче както беше обещал да гледаме като се гони с мотори, гледам че във Вбокс 7 има такова... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то това е единственото ,скоро го бяха качили .Ако си спомняш щеше да се гоня с един мотор по светло защото нямал фар ,е това е въпросната гонка като ме би мотора ,но както казах другъде тогава колата беше с 9ки смеси и без налягане защото ми беше изкочил вакуума от турбото и гейта пускаше на ниско налягане + това събота съм правил нови гарнитурки на гейта че фланците са се били изметнали и изпускаха.Колада даваше 0,8 на 2ра и 1,25 1,3 бара на 3та .Тази седмица Имам доста работа за да уплатя и да стане по сигурна колата и пак ще се пусна с тоз мотор че пракалиха с разни работи много си повярваха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...