Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

...интересно беше ТайпР-а как загуби от червения Рекс бил д16 с некви валове ми казаха :( Поздравления и за Шампиона от малкия клас Бойко очаквания победител за мен и неочаквания на второ място Мартин от Русе :( ,нека не забравяме и малките Хондели :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ценя и уважавам всеки който се бори да вземе махимума от колата си и застане зад волана на чертата, грешно си ме разбрал.А за акотата , каквото и да се говори всички бяхме там , всички видяхме . А тва за 400м. ако си свободен някоя вечер и ако ти се разхожда до Варна заповядай на едни 400м. , Чао за сега поздрави :hondarulez:

Поздравления за победата,страхотно върви колата!Аз бях първият който се записа в клас Ц с нагласата че до националната колата ми ще бъде готова.Поради някакви причини не можахме да я направим.Явно освен мерак и истински части трябва и късмет :hondarulez: Даже и с риск да си счупя колата не си и помислих да се отказвам (дет са вика от хорски срам) Е ОК не я счупих в събота а днес,турбината не е м/у живите :hondarulez: Продължаваме да се бориме,спортната злоба я има:hondarulez:Битка пак ще има то е ясно!!!Както каза Румен историята помни само победителите,още веднъж поздрави за победата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито........ на моргата с най-бързите Хонди :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Румен историята помни само победителите,още веднъж поздрави за победата :thumbs:

победата има много лица ... историята освен победителите помни и героите :worthy: ... сети се за Термопили ...в крайна сметка всеки от нас, които карахме, прави нещо по колата си с цел тя да е по-бърза :thumbs1: - при някой се получава повече отколкото при други, но това не е повод за първите да се отказват ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как отказване бе :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е много за хвалене ама ... голф 3 1.9тди, обаче не разбрах дали е 90 или 110 коня ... победата си е победа :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Поздравления и за Шампиона от малкия клас Бойко очаквания победител за мен"Мерси ЕДИ на следващата национална ако има пак Драг ще се запиша и в клас Б да се пробвам с някое VTI :rolleyes:

Редактирано от Honda_EG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Поздравления и за Шампиона от малкия клас Бойко очаквания победител за мен"Мерси ЕДИ на следващата национална ако има пак Драг ще се запиша и в клас Б да се пробвам с някое VTI :rolleyes:

Ще има и клас Д срещу самолети,предлагам да се пробваш там,може и да биеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Winx,усещам ирония в по-горния ти пост относно Сивика на Бойко,ама карай са-изобщо нема да те убеждавам,че тая Д15-ка според мен ще бие болшинството 5-ти и 6-ти с Б16 моторетките(стокови).ПС:На последния драг в Сливен,гореспоменатият Сивик спря часовника на 14,9хх!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ми и мен някой ме бъзикаха,че съм паднал 3 пъти от тая Д15 -ка ама нека се пробват и те да ги видим кой,ще се смее последен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Winx,усещам ирония в по-горния ти пост относно Сивика на Бойко,ама карай са-изобщо нема да те убеждавам,че тая Д15-ка според мен ще бие болшинството 5-ти и 6-ти с Б16 моторетките(стокови).ПС:На последния драг в Сливен,гореспоменатият Сивик спря часовника на 14,9хх!!!

Предлагам да пробва да бие ВТИ-то на I_V_O ! Дали ще може?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ся winx аз не съм казал че ще бия ВТИ, казах че искам да се пробвамИначе нямам нищо против да се пробвам с I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се правиш на скромен ве :rolleyes: Казвай им че ще ги тупащ всичките пък те ако не вярват да се нареждат !!! Така поне гонки ще имаш ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата на колегата хонда ег наистина дава 14.9х на 400м,не виждам смисъл да се пуска с/у стокови VTI,особено 6та са ~16sec :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава дава , а може и още да смъкне :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WERZ: "Тая мишка господар е предизвикван непрекъснато и даже е подплатен със солиден финасов стимул,само дето се скъса да се крие и да дращи по форумите." Казвай солидния си стимул и да поиграем :huh: оредил съм и оператор и безопасно място за стартиране слухове се носеха че солидния ти стимул е 100 български лева :tooth: аз съм съгласен остава и ти да удържиш на думата си :huh: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора неможели да се пуснете за спорта, кви са тия пари, кво е това чудо, разбирам ви парите са стимол, но мисля че са ненужни за такива спорове. ПС.Аз днес се пробвах с една с - класа еми отупаме, ама карах точно зад него макар че ме съмнява да давал достатачно газ, та за това да съм каръл до 120 зад него на растояние от полувин кола може и повече но не повече от една. Абе яко беше малко да си дигна адреналина. :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WERZ като се прави на оборотен ,и "стимулира финансово" ще трябва да се сложат пари,аз съм сигурен че Господар ще е победител :) п.с. просто като някои говори за мишки по форумите и става грозна гледка,истината е на чертата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 30 мин ме би една Alfa Romeo 146 1.9 JTD :D :D .Би ме с една кола ,но си мисля ,че ако на старта го взема,всичко ще се развие по друг начин. :) :) :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....има ли ЦРХ 2 ген.от Русе или от близко желаещ за сверка с Хюндай Купе 2.0 139 кс. с лек силов тунинг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 30 мин ме би една Alfa Romeo 146 1.9 JTD :) :) .Би ме с една кола ,но си мисля ,че ако на старта го взема,всичко ще се развие по друг начин. :D :D :D:)

Хахах, 1.9 JTD на Алфа с 200 лв. за чип вдига толкова коне, колкото на твоята д15-ка няма да вдигнеш и с 2000 лв. :D Ако е сток може и да го биеш, ако тръгне супер зле и ако хич не може да кара, но ако е дал въпросните 200 лева даже не е настъпил до край щом те е опухал само с една кола. :lol: Алфетките, ако не се чупеха през ден щяха да са страхотни коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Димитър Коев - колата е на един приятел(от моя квартал ) абсолютно сток ;) даваше и газ до дупка както тои каза .Тои си мисли ,че ще го бия ,но аз му казах ,че може само старта да му взема :) По нататък ще се пробваме пак.Чесно да ти кажа мислих ,че ще ме бие с повече ,но ....незнам просто ;)П.П незнам колко метра е въпросната отсечка на КРЗ-то във Варна.Дърпахме се до 130км някаде ,докато видях ,че няма смисъл :D По нататъка щеше да ме дръпне още ...

Редактирано от vi4o0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....има ли ЦРХ 2 ген.от Русе или от близко желаещ за сверка с Хюндай Купе 2.0 139 кс. с лек силов тунинг !!!

Еди няма смисъл, това съм го пробвал даже и с Tiburon, който е с по-добра кутия...падат доста от хиска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгоних се и аз днес ,в една мантинела :thumbs1: лошите работи бързо стават .След ударът се качих на друга кола и сериозно се замислих при подаването на газ .Така че колеги умната на пътя, и полека с газта и състезанията по пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен всекидневно ме дърпат резачки от рода на ГОЛФ 2 и 3 ... рядко и 4 , БМВ 3-та серия , Ауди Б4 и всевъзможни други изтребители на ДИЗЕЛ :thumbs1::shock::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ти какво караш ? запорожец ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази вечер ми вървеше само на гонки .Първо се згоних с неква голфетка 3-ка, добре вървеше, но аз бях тръгнал от сфетофара без газ, и в следващия момент гледам тоя се е изсилил да ме минава, ама аз вече включил втора на 1 500 оборота и давам газ файда колко и да ми е бърза на 2000 оборота неможе да се изтреля тоя кораб така лесно и ме мина и ме замина :thumbs1: .И си карам и кво на следващото кръстовище още един рацер тоя вече викам няма да го проспя. И го гледам тоя яко се изтрелва тъкмо излезна пред мен и аз гъззз втора и вече бях пред него и му махам за чал, много съм гаден абе кеф да става. Искам да отбележа, че тези испалнения ги правя на чисти пътища без трафик да не каже някой поредния самоубиец.ПС .Втората дръпка беше с РЕНО КАМАДЕ него знам с къв двигател е било ревеше, ама само ревеше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС .Втората дръпка беше с РЕНО КАМАДЕ него знам с къв двигател е било ревеше, ама само ревеше :drunk:

Това ще да е някоя страшна нова машина от Рено. Иначе, ако е било Рено 19 Шамад (Renault 19 Chamade) няма с каво да се гордееш. Единственото хубаво нещо в тази кола е, че частите и са по-ефтини от тези на Жигули. Повечето шамад-ки са с двигател 1.2, 52 коня и 1,4 , 75 к.с. По-редки са 1.7 - не съм сигурен, но мисля, че бяха 90 к.с. Това е все едно аз да се състезавам с Фиат Регата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ти какво караш ? запорожец ?
:drunk::punk::sad: какво да направя ... не са ми в класа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС .Втората дръпка беше с РЕНО КАМАДЕ него знам с къв двигател е било ревеше, ама само ревеше :drunk:

Това ще да е някоя страшна нова машина от Рено. Иначе, ако е било Рено 19 Шамад (Renault 19 Chamade) няма с каво да се гордееш. Единственото хубаво нещо в тази кола е, че частите и са по-ефтини от тези на Жигули. Повечето шамад-ки са с двигател 1.2, 52 коня и 1,4 , 75 к.с. По-редки са 1.7 - не съм сигурен, но мисля, че бяха 90 к.с. Това е все едно аз да се състезавам с Фиат Регата.
А колега не е точно така защото точно Шамада имат една серия с 2ка двигател ако не се бъркам един приятел имаше такава бая си по навървяваше...Дръг е въпроса колегата с какво се е дърпал :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма Шамад с такъв мотор, колега. Най-мощния е 1.8, 16v, 137 к.с., но честно казано аз такъв тук не съм виждал.

 

Renault 19 II Chamade (L53)

 

1.4 i (60 Hp) 4 60 162 14.8 55 1991 1997

1.4 i (80 Hp) 4 80 173 (165) 12.2 (16.5) 55 1992 1996

1.7 i (73 Hp) 4 73 171 12.3 55 1992 1996

1.8 i (113 Hp) 4 113 192 9.9 55 1992 1996

1.8 i 16V (137 Hp) 4 137 212 8.5 55 1992 1996

1.8 i s (90 Hp) 4 90 10.9 55 1992 1996

1.9 D (64 Hp) 4 64 161 15.7 55 1992 1996

1.9 DT (90 Hp) 4 90 183 11.4 55 1992 1996

 

 

В този списък не е включен 1.2 мотора, защото се слага само на хечбека.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коев , не ти разбрах мисълта ... 2 литра наистина няма за шамад , но двувалката 1.8 си се слагаше ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе трупам мнения. :punk: Имах предвид, че да опухаш Шамад с Акорд ЦД7 Купе (ако не се лъжа се предлага само модификация 2.2 i ES, 155 к.с.) не е голямо геройство. Още повече, че вероятността да е попаднал на Шамад двувалка е почти нищожна. Просто направих сравнение, че това е същото акто аз да се "гоня" с Фиат Регата или Ксантия 1.4 . :drunk: Ако намираш постовете ми за неуместни ги изтрий.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неуместни постове в тая тема ;):rolleyes::angry::cool:;), че тя тая тема отдавна трябваше да е в един друг раздел ... както и да е да ти кажа аз не бих се заричал на тема рено ... :) страшен боклук са, ама изпод всеки камък има шанс да изскочи змия ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе трупам мнения. :rolleyes: Имах предвид, че да опухаш Шамад с Акорд ЦД7 Купе (ако не се лъжа се предлага само модификация 2.2 i ES, 155 к.с.) не е голямо геройство. Още повече, че вероятността да е попаднал на Шамад двувалка е почти нищожна. Просто направих сравнение, че това е същото акто аз да се "гоня" с Фиат Регата или Ксантия 1.4 . :) Ако намираш постовете ми за неуместни ги изтрий.

Aбе аз несе гордея ама се изкефих,просто пича беше нахъсан, а аз такива ги обичам със самочуствие и даги понаплясквам по дупенцето :cool: на на лошо момче . А моята е 150 коня и наистина не се гордея просто тук раздела е сгоних се , и никаде непише, че трябва да се отбелязва гонки само с расови бегачки(хаха расови по нашите пътища рятко, а аз там немам шанс) Айде със здраве и несе впрягайте чак толкоз ;)ПП.А и верно стига :angry: Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....има ли ЦРХ 2 ген.от Русе или от близко желаещ за сверка с Хюндай Купе 2.0 139 кс. с лек силов тунинг :rolleyes:

Еди няма смисъл, това съм го пробвал даже и с Tiburon, който е с по-добра кутия...падат доста от хиска.
...ми нека да се появи такъв и да покаже,че е вярно той е побеждавал ДелСол 125 коня и аз паднах зимата 3 пъти от него с кола единия път с кола и половина разлика макар,че до края на 2-ра му водех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера и аз на цариградско с един lexus IS-F удрям първа..газзз вода го вече 2 голи , 2-ра , 3-та и пича се отказа , след това стигаме то орлов мост , и алармата ми звъни 7:30 сутринта "време е за работа" :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма Шамад с такъв мотор, колега. Най-мощния е 1.8, 16v, 137 к.с., но честно казано аз такъв тук не съм виждал.

 

Renault 19 II Chamade (L53)

 

1.4 i (60 Hp) 4 60 162 14.8 55 1991 1997

1.4 i (80 Hp) 4 80 173 (165) 12.2 (16.5) 55 1992 1996

1.7 i (73 Hp) 4 73 171 12.3 55 1992 1996

1.8 i (113 Hp) 4 113 192 9.9 55 1992 1996

1.8 i 16V (137 Hp) 4 137 212 8.5 55 1992 1996

1.8 i s (90 Hp) 4 90 10.9 55 1992 1996

1.9 D (64 Hp) 4 64 161 15.7 55 1992 1996

1.9 DT (90 Hp) 4 90 183 11.4 55 1992 1996

 

 

В този списък не е включен 1.2 мотора, защото се слага само на хечбека.

:) Извинявам се пред всички Реното за което аз се сетих беше Сафран... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ама те сафраните ускоряват само по надолнище ... на равно не могат да търгнат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ама те сафраните ускоряват само по надолнище ... на равно не могат да търгнат

Ааааа и на равно съм ги виждал да тръгват... може да е било от "сликовете" :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...