Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

я кажете какви са ми шансовете срещу Тойота Ярис последния модел 1.4 дизел 90 коня с моита хонда 6 ген 1.4 пак 90 коня първа гонка ше ми е тъй че няма да съм перфектен ама и тоя с тойотата не знае да си я кара туи 4е зад кормилното устройство не е толкова определящо в случая мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, всичко зависи от задкормилното устройство в твоя случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее колеги ако знаете какво ми се случи,карам си аз към 12 вечерта със 20-30(щото много дупки) и гледам фарове зад мен напират(невиждам каква е колата),викам си ша стане гонка ей сега и както си бях на 2-ра газ и му направих такъв ластик,бая изостанаха фаровете и гледам тоя зад мен паркира до тротоара,аз обръщам в края на улицата вече да се пребирам и пак цетка от 1-ва и до където беше паркирала колата бях със 120-130 и гледам да видя кого съм унижил,а то се оказа ПАТРУЛКА спряла можеби да ме спре на връщане ама май нямаше време да слезе от колата хе хе хе аууу как щях да изгоря,че и талон нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах pano и аз преди 15-тина дни на един светофар, гледам някъв от дясно (беше тъмно-оказа се полицейска астра без стикери) се напъпа и преръмжава нервно, чакайки 5,6-те секунди оставащи от червения светофар.Светна жълто и оня газ... съответно и аз след него + още 2-ма пича, единият от които при застигането на астрата ми вика... Ей ма тва са куки... да видиш, как бързо се прибрах зад него :lol: , че и бях почерпен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфа 156 2.4 JTD 140ks 2001г.

...Седнах после в неговата кола да видя как я кара потегля на 3500/4000 и сменя на 4500 даже и не пили гуми зацецпва си а разликата такава :)

Тоя шофер нещо не е в час с турбо-дизеловото каране :)

 

 

Трябва преди дръпката да разварти турбинката за малко

и да тръгне на обороти около 2000 об/мин

задължително да си изключи ESP, ASR и темподобни

като превключва максимум до 3500 об/мин

 

 

Аз лично преди тръгване задържам оборотите на 2000 об/мин за 5 сек

Тръгвам на малко под 2000 об/мин и сменям на 3000~3300 об/мин

 

За повече няма смисъл освен ако не карате Би-Турбо TDI :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....жалко,че човека се прибра в Норвегия щяхме да пробваме и този вариант иначе и от 3000 потегляхме тя веднага пада на 2000 и сме сменяли на 3500,но виж тия системи които изброи незнам дали ги има неговия модел 2001 г. и как се изключват,щото наистина малко превърташе гумите,като се върне ще пробваме пак той там има и баварец 520 150кс.твърдеше,че ако го докара и него тук щял да ми покаже ама му казах няма да смисъл да се излага :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саксото днеска беше прекършено от стокова б18ц4 :) и колега що не се сети тука да пишеш бре нямаше да ги трият ... ае Поздрави и си дай скайпа на лични да не ти влезна във вратите на светофара на дружба :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на път за вкъщи, някъв галош ме засече "бързайки" и на мен ми кипна и тръгнах след него. Наредихме се на един светофар...Той - Ауди А4 1.8 Аз - Сивик D16Y3 (Англичанка) със спортен филтър Apex, съединител Exeddy, скорстна кутия от Сивик 1.5 Резултата.. Преди да дам 2-ра го виждах в огледалото си. Гонихме се сигорно към 500-600 метра, беше на 2-3 коли зад мен. После спрях и обърнах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...вчера нощни гонки с една Алфа 156 1.9 JTD с чипче 160 коня 2:2 завършихме,но аз го бия с около 3 коли докато той едната с малко а другата изпуснах 3 -та и се преебах,но пича беше много точен и ми даде реванш и го изравних по победи,много яко дърпа на старта тая Алфа но после го застигам и минавам ако не се оплета със скоростите и оборотите ;) ,но беше много оспорвано на 1-ва го застигам той пак леко дръпва после накрая на втора пак пред него на трета почти ме изравнява и накрая му правя 3 коли...абе по принцип ако не сгафя не мисля,че ще ме бие ;)..забравих да кача клипчето ;) ...http://vbox7.com/play:edff709e...тъмничко е ма по фаровете се вижда

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е за хвалене ама Голф2 ГТИ с подобрения на ДВГ на старт и на вси4ко си изостава 45 коли......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упс.ДА посмаля малко 4-5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ще ви разправям за едно заяждане по пътя Враца - Оряхово! Колите са Опел Астра 2.0 115 коня (точно копие на ГСИ) и Хонда Сивик 5-та хеч, незнам с какъв ДВГ. Беше преди Нова година! За жалост карах Астрата (на мой приятел е). През нощта става тая работа. Карам аз с 130 и ме задминава Сивика, и както се очаква аз тръгвам по него да видя Астрата кво може! С 160 се изравних с него (червен с оптичен тунинг) вътре шофера и една мацка, а ние сме 3-ма у Астрата! Върнах 4-та на Опела и направих 215 а Сивика за жалост остана на около 70-100 метра зад мен и така карахме около 1км и влязохме в едно село, кадето се разделихме! И сега се чудя с какъв ли ДВГ е била Хондата?!?!?! Тия дето бяха с мене още ми натякват, че лично аз съм бил Хондата (понеже знаят, че съм луд фен) с Опела!П.П. Аз още не съм карал Хонда! :D Ей само да не ме намразите ей!?!?! :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм карал астра,но 4та на 215..... нещо много фантастично ми се струва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм карал астра,но 4та на 215..... нещо много фантастично ми се струва :D

Колега, специално Вектрите и Астрите на 4-та си правят максималната скорост а 5-та е само за успокоение на двигателя! :D Но и аз не съм напълно запознат - колегата STONEZ трябва да може да каже нещо по въпроса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един познат с вектра 115-ка на 3-та прави около 170 и нагоре (не помня точно) Така че на 4-та със сигурност може да ги направи ако не и повече. Друг е въпроса дали има вътък и колко му е верен километража. Засичал съм вектрата с мотора и на него му показва 200-210 , а с мотора 190 .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези предавки намерих в нета за 2.0 астра 1991(може и да не са 100% точни разбира се)1st Gear Ratio 3.55:12nd Gear Ratio 2.16:13rd Gear Ratio 1.48:14th Gear Ratio 1.13:15th Gear Ratio 0.89:1Reverse Gear Ratio 3.33:1Final Drive Ratio 3.55:1Което на 4та прави 177 km/h при 6500об. и 191 при 7000об.На километража може и 300 да показва :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само дългите им скорости на тез опели :rant: Хондата най-вероятно е била д13ка или д15ка,ако беше 1.6 125 астрата нямаше да има шанс според мен,а и нали знаете защо бягат много опелите и защо са ги направили :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то и сивика на 3-та минава 150 и на 4-та около 200 прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

215-са мираж за въпросната кошница с въпросния матор....

Ей хора, аз ви казвам как беше!!! Аз я карах, никой не ми го е разправял това! :rant: Просто са им много дълги скоростите това е! На 3-та прави 165км/ч!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото и да са им дълги скоростите, въздушното съпротивление си остава непреодолимо :bash: .. тая астра 8 клапановата .. и от самолет да я пуснеш няма да ги направи 215 ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

пак си гледал Star Wars :bash: възможно е да ги виждаш но да неса реалните , най добре се засичат с друга кола до теб (не и опел) или с GPS за най точно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги карал съм само, че кадет 115ка и да ви кажа 200 си ги правеше според мен му трябва разстояние и ще си ги налепи 215 :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобразявам ли си или наистина спорите с единствения участник в гонката и се опитвате да го убедите, че не е било така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми то червената Хонда и 125 коня да е била не означва нищо може човека да се е отказал да вдига много голяма скорост не всеки юрка колата си докрай за да се покаже,че е по бърз.Вектра 2.0 115 коня гаранция прави 200 км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота вечер, Мерседес Ц200. С кола и половина - 2 го бих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам Вектра 2.0 115 коня и мога да кажа че имат много добри двигатели.веднъж пробвах кога ще удари прекъсвача,и на 2-ра при 125 км/ч П.С. знам че има и разлика в километража на всички коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е заяждане да не помисли някой но съм чул, че на опелите не са им верни много километражите казвам го с не лоши чуства :D

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота вечер, Мерседес Ц200. С кола и половина - 2 го бих

с каква кола си ти и мерцедеса какъв беше че ми стана интересно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал съм такава вектра,при мен удряше на 110,стотици пъти съм го тествал!!!!!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота вечер, Мерседес Ц200. С кола и половина - 2 го бих

ее ти на умрял нож вадиш :D:P;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 200ц не е много умрял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе щом бие ис-ки и 320-ки би трябвало да не е мн умрял тоя ц200

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз карам д14-ка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааа бе не е умрял ...

ти качвал ли си се някога в подобен мерцедес??????не се заяждам просто ако и стъпваш душмански има добър потенциал,учудвам се че колегата го е бил...мерца е 136 кончета..което понякога нищо не значи де......... Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2пъти се пуснах с мойто купе D15B7 с BMW Z3 1.9 140коня първия път с гаден старт му взех около калник , 2-рия път около кола...И с Х5 предния модел летящ от 30км. до 140км.но се притесних да не е объркал 2-ра с задна :(:(

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:57aba791http://vbox7.com/play:8b5bef64После паднах леко от едно Е36 М3 3.2 321 коня с 5-6 коли.... ама не бях си извадил казата от багажника :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:57aba791http://vbox7.com/play:8b5bef64После паднах леко от едно Е36 М3 3.2 321 коня с 5-6 коли.... ама не бях си извадил казата от багажника :weights:

Аз паднах от едно такова с един една дължина ;) но с ненастроена кола на 1 бар. Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственика каза, че била куца тая М3-ка ама незнам.... инъче Голфа от клипчето е КР с компресор от АМГ.Добре понавървява.

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...