Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

и аз сам се пробвал преди време с точно такава кола на един приятел, с прелюд обаче и варвяхме заедно с много малко пред него ,ако си с малкия втек е нормално доста по лек ще си :D

Редактирано от lefter0v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска направихме едно драгче с БМВ 325-купе(не е много стоково),на старта ми взема 2-коли,но на 4-та съм кола пред него.Държа да отбележа че съм с гуми 175/65/14 и тръгвам на 2000 оборота с плавно отпускане на съединитела, добрия старт при мен е невъзможен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма бе къв сняг 3 градуса беше иначе как ще се гоним на сняг :D ...аз пък съм падал от Прелюд 2.0 :D ама не помня тогава дали ми беше зацепен ремъка правилно после май не сме се пускали с колегата, надълго като я гледах тая Алфа добре си вървеше ама аз и не настъпвах много щото исках да стигна жив до летището :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....днес Алфата поиска реванш и направихме едно клипче дойде и още една италианка да я подкрепи :rolleyes:http://www.vbox7.com/play:6ef3e3c4...лошо качество ама се вижда разликата щото някой хора не искаха да повярват имаше и по тежка загуба на двете италиянки особенно Мареата ама само това клипче получих :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нямаш умора даже и през зимата :rolleyes: Скоро сменях едни лампички на такава Алфа, и собственика ми сподели, че е разочарован от вървенето и за конските сили. Аз отивам до табелката с килограмите на колата и му я посочвам а той: :rolleyes::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нормално да пада алфтата,купето е 8.7 по каталог до 100,алфата е 9.5 :rolleyes: При скорости от 130-140,разликата става 3-4 коли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз малко да вляза в играта ........точно преди да падне снега ,наказах един Еклипс.Много куци се оказаха нз колко коня е ,но още на светофара бая му зех-мислех си че ще ме отнесе но моите кончета се оказаха расови.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо да не е бил 2.0 145 коня ? все пак до 100 ги дават за 9.4

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не подценявайте Хонда :Pможе и колата да не му е била в ред ......всичко е възможновесели празници

кой си наказал пък ти с тоя мъртвец :tooth: данеби еклипса да е бил на задна :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одеве на светофара на Тримонциум, в посока сточна гара се сдърпахме с една маздичка 323ф. Предполагам, че е била 1.5 88 коня защото въряхме почти наравно и като ръгнах 3-та почнах да го дърпам, но свърши мястото. Готино се получи въпреки че аз тръгнах съвсем нормално без намерения за гонка. Искаше ми се да поздравя колегата, ама трябваше да завивам, а той беше направо !!! .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една А6ца 3.0тди на ролинг старт ама имах предиствмо с малко по висока скорост бях и към 95-100 се отказа !!!След това ходих до Булгара да си тествам нещо по инфо борда и някъв пич реши че се състезваме(бях му дал 5-6 коли преднина,да не ми се пречка) и не ми даде да го изпреваря,та на 100 го настигнах ,ядосах се минах на 3та до 135-140 !!! Караше Шкода октавия,беше ТДИ явно 110 или 130хп :yes:

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vanko_2, недей приказва че си бил някой с икономика защото ще те линчуват. Тука се смята че няма по бавно нещо от икономика особено като я сравняваш с въпросната мазда :P

 

айде да не съм в офф една случка преди няколко дена: Прибирам се от центъра към унас и поедно време ме изпреварва една бавара 3-ка(най - вероятно 2 литра). Ама не се напичаше просто караше по - бързо от мен. И аз на ли съм си леко дразнител веднага подавам и го изпреварвам. И пича естествено и той се захапа !!! Пътя беше малко кофти и по завоите карах по-полекичка ама като излязохме на една права (около 300 метра) зададох на 2-ра (карах с около 80 км/ч) колкото душа има (щото баварата ми диша във врата). Резултата беше следния : аз с още 2-ма френда в колата , той май беше сам. Не успя да ме изпревари на тази права, но видимо беше малко по бърз от мен. Беше ме захапал и като дойде завоя го пуснах да мине. Щеше да ми е интересно на по-дълга права какво щеше да стане, защото моя кораб след 120 км/ч на 3-та почва да ускорява доста, а точно тогава дойде завоя !!!

Важното е че се получи много спортсменска гонка, което ме кара да се радвам че има пичове по нашите пътища :yes:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи,оставих приятелката до тях и тръгнах да се прибирам. На светофара един младеж горе долу колкото мене (на 23 съм),с бейзболна шапка и качулка(явно беше night rider) с една Халфича 156 1.8 Туин Спарк реши че Хондолеция е лагерна количка. Такаа,тръгвам си аз нормално,като държа на първа около 3300 оборота,предполагах че ще стане летящ старт.Пича я настъпа обаче му напраих около кола разлика на 400/500м.П.П. И двамата бяхме сами!П.П. Мойта е само с интейк и спортен филтър!

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве да споделя и аз :P ми BMW и MERCEDES са нищо в сравнение с добра honda особенно с добър ездач .....та аз с моито скромно prelude-че и тежкият ми крак съм сдавил не едно и две BMW така че няа кфо се спичате момчета .... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да ми е интересно на по-дълга права какво щеше да стане, защото моя кораб след 120 км/ч на 3-та почва да ускорява доста, а точно тогава дойде завоя :D

...ми и неговия кораб ако е 2.0 ще доускорява надълго мисля си по добре от теб силата ти е на по къси отсечки,а на колегата със ''скормното'' Прелюдче 2.2 е ясно,че двете марки които е изброил ще са му лесна плячка освен ако не са над 3000 кубатура баварците ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се пуснах със сивика 1.5 90 коня срещу кия сефия 1.6 90коня.Аз бях на газ тои на бензин. Скъса ме с половин кола, а може и повече.От два старта,двата са негови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да знаеш че си паднал от Мазда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега n2o смятай колко те спъва тая газова,по каталог той е по бавен 1,3 сек,което на 100км/ч са няколко коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се пуснах със сивика 1.5 90 коня срещу кия сефия 1.6 90коня.Аз бях на газ тои на бензин. Скъса ме с половин кола, а може и повече.От два старта,двата са негови.

нека предположа. и си превключвал на 5000 оборота нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги киата е 1 вал,а превключвах даже повече от 5000 някаде в лютеницата.На газ наистена колата е спъната,а и ако бях отвартял кранчето да подава повече газ, можех да го бия или поне да варвим на равно.Ще има и реванш ама на бензин.Иначи с колата на жена ми го късам.Жената кара Мазда 323 ф 1.8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко наказах точно такава маздичка 323 1.8 ;) Уж и дадох и 1 кола преднина и имаше още 1 човек с мен ;) ... ама no chance ;)пс.и една Х5-ца наказах по рано ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си с пелюда 2.3 наистина маздата няма шанс , ти си по голям 160 hp.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги киата е 1 вал,а превключвах даже повече от 5000 някаде в лютеницата.На газ наистена колата е спъната,а и ако бях отвартял кранчето да подава повече газ, можех да го бия или поне да варвим на равно.Ще има и реванш ама на бензин.Иначи с колата на жена ми го късам.Жената кара Мазда 323 ф 1.8.

пак си се обьркал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги киата е 1 вал,а превключвах даже повече от 5000 някаде в лютеницата.На газ наистена колата е спъната,а и ако бях отвартял кранчето да подава повече газ, можех да го бия или поне да варвим на равно.Ще има и реванш ама на бензин.Иначи с колата на жена ми го късам.Жената кара Мазда 323 ф 1.8.

пак си се обьркал....
изобщо не се е объркал! 90 коньовите са едновалки. а тези дето са пак 1.5 , но са по 110 и 105к.с. са двувалки. или поне аз такива данни намерих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF

и една Х5-ца наказах по рано :lol:

какви наказания им налагаш?
Такива,че като ми гледат красивите стопчета,да не могат да заспят вечерта :shy::shy: /OFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера засрамвах един селяк с Пежо 407. Не разбрах какъв беше двигателя, защото той ми гледаше задницата :angry: Колата е хубава (поне на мен ми харесва) ама тоя явно си мислеше че кара самолет :angry: :angry: :P Днеска изкарах мотора да го поразтъпча. Явно има хора дето си мислят че карат совалки :P Един с ауди а4 мисля че беше седи и ми се напича отзад. Ама понеже не беше много топло и карах сравнително бавно. И ония почва да ме дразни с нахалството си. Оставих го да ме изпревари и го гледам вътре го раздава тежко и само това ми трябваше. Ония продължи да натиска след като ме изпревари ама да е по голяма гаврата го оставих малко да дръпне. Почнах леко да ускорявам и някъде на 160 - 170 км/ч спря да се отдалечава. Поусуках масура и ония все едно спря на място :angry: :angry: прехвърчах покрай него някъде с 190 км/ч. После пак понамалих и го оставих да ме изпревари ама тоя път си гледа пътя и даже не ме погледна :P:D

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за колегата Креспо.КИА СЕФИЯ 1.5 =75HP,1. 6=90HP и най големия 1.8=112hp.Ако съм объркал нещо, може да ме насочиш в правилната посока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 е двувалов, останалите посочени от теб мотори ги няма в ауто ру, имат мотори 1.5 по стотина коня които сьщо са 2 вала и някакьв 1.6 който обаче е 80 коня....може и аз да бьркам нещичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре айде качи линк да видим тоя 90 коньов двигател, че е двувалка и да се спира със спам-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече казах такьв мотор липсва там ,има 1.6-80 коня който е с един вал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много спам, много нещо!!!Придържайте се към темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е ли товаhttp://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5004.htmlдо 100 е доста по-бавна, а и след 100 не вярвам да има промяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес с една Тойота Auris се запънахме караше зад мен и постоянно ме подпираше на излизане от града,щото спазвах ограничението а оня настъпваше колата му е служебна а те както знаете най бягат !!! та настъпах и аз малко след като излязохме на еднопосочно движение Тойотката се изравни с мен настигнахме една кола пред нас и отсъпих да ме изпревари и тръгнах след него да му покажа,че не е толкова бърз настигнах го ама оня си караше по средата и нямаше как да го мина :D при някъде с 140 реши да се отмести и разбра,че е обречен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес на покрай мене прелетяха една Сивик 6 черна и черно Ауди 100 93/94 г. модел явно нещо заяждане е имало между тях предполагам щото немеца мина Сивика и от най лявото платно мина вдясно пред мен с доста големичка скорост Сивика спря на светофара а Аудито продължи в моята посока която беше зелено не познах Сивика дали е на колега от Форума щото бързо реших имулсивно да поема щафетата ;) та спираме на следващия светофар светна червено оня от бързане да не го стигна едвам успя да спре на 3 метра след светофара викам си добре нека има кола и половина предимство ;) та потегляме на 2-ра вече го изпреварих гледам младеж го кара с готино маце до него нервен ми се видя доста ;) направи няколко неуспешни опита да ме изпревари аз понамалявах и пак ускорявах :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя с тоя параход какво иска от светофарни гонки да дръпне ли :rolleyes:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми някой хора гледат цифрите 1.6 отзад и си мислят,че съм около 90 коня един с баварка ме пита колко съм и като му казах 125 :drunk: и оня вика аааа значи нарочно си сложил 1.6 да те мислят за малък двигател казвам му бе аз съм си 1.6 има и повече коне 1.6 160 до 185 и оня ама турбо ли ве :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...