Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

GTR-е уникална кола, просто уникална!!!

:spam::spam::spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва кой GTR e било? 32, 33, 34, или новия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За новия ГТР става въпрос предполагам, щото и аз го засичам няколко пъти из Пловдив. И честно да си кажа винаги се моля да се изреже от светофара, за сега не ме е разочаровал :tooth: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: ако е тоя сивия е на колегата Михо, който направи турбо англичанката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат се сдоби на скоро с ТОВА: И ще го сложа на чертата тея дни :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой хвърли му и малко шунка да не те охапе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Toзи нисан ако не се лъжа го видях на дрифт феста в Студенски град беше паркиран до самата писта и се бяха насъбрали репортери да го снимат там перфектен автомобил е :rolleyes:Редактирано от Al_Capone!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи нисан ако не се лъжа го видях на дрифт феста в Студенски град беше паркиран до самата писта и се бяха насъбрали репортери да го снимат там перфектен автомобил е

Лъжеш се, Нисана е чисто нов (на снимките е на 40 км по колиметраж) докаран директно от щатите :lol: А по темата....не мисля да се гоним Нисана просто няма шансове с/у Б18 ката :rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек, бил си 90 коньов голф ? :thumbs1: тва с д13-ка нали ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бре, с D14-ка съм :thumbs1: Ама все съм нов в бранша. Все от някъде трябва да се тръгне, нали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една ръжда ме дръпна. Бил с 95, колата не била пипана..дрън дрън.После разбрах че бил доста "направен" опел, а пича мразел марката Хонда (а омразата се поражда и от завист :lol: )Аз се надявах да си побъбрим това онова, да се сприятелим, а той си напомпа егото и избяга :thumbs1: Сигурно се е спукал да се хвали. Много са некоректни пичовете с другите марки и повече с такива - не! :lol: А иначе все се сравняват с Хонда :blush: Критерия дали ми върви колата - Хонда :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега сигурно е бил някъв комплексар който преди време е падал от хонда понаправил си е колата и после си е умрял на кеф тъпака ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв колега. Тук в нашия град е пълно с комплексари, редовно ми ръмжат по светофарите като ме мернат, аман! :lol: Спира примерно до мен някакъв Гххх, и светне ли зелено тръгва като опарен по задника :lol: А аз си се спуквам да се смея :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес бих толкова много коли, че им загубих бройката. Не за друго ми поради простата причина, че на магистралата за София бях единствения ненормалник който караше постоянно в лявото платно и си проправях път през кишата. Това става към 11:00 в най-големия сняг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..днес с колегата Зуум Спийд се гонихме с един Хюндай Купе 140 коня той се справи много добре освен 3 тия път и победи аз съм до задния калник на Хюндая иначе отначало го визмаме и двмата чак на моя 3 та негова 2 ра ме застига мен Купето,ще помоля колегата да качи клипчетата,че приятелката ги снима на една страна и кофти се гледа :) ...колегата е с 1.5 с глава на втек и бяга прилично мен ме изкефи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се сборичкахме с една Англичанка като моята по булевардите. Дадох аварийни, поздравихме се. Ако колегата е от тука, поздрави! :) ПС: Трудно е да се каже кой би, щото от сфетофар до сфетофар, посоките ни се разделиха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се сгоних с 1 хиундаи купе! ами какво да ви кажа оште на старта го изядох като свинска пьржола гладно куче :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана на въпрос за Хюндай купе честно да ви кажа според мен са доста спънати. Преди време бях на ОМВ-то на магистралата за София и си излизам културно от паркинга (Ford Focus 2.0 CDT) и един келеш пък решил да тръгва от колонката и за момент му препречвам пътя бих казал, че аз си бях тръгнал първи, но това в момента не е от значение. Та тръгвам аз да излизам и онзи ми е зад гъза като ми свети и тн. абе отворко некакъв, та с този дизелак това Coupe ако бях на пича на мястото щях да го стрялна от витиня. Определено хич не им се върви. Намялам си аз за тунела оня отворко влиза с по-голяма скорост и ме изпреварва бавно ама го досрамя да ме погледне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ми повечето купета са 1.6 така,че ако сте попаднали на такова е нормално пробвайте с 2.0 ако можете да видим как ще е!Момчето с Купето каза,че се е пускало с Прелюд 2.0 4 ген. и го бие на светофарна гонка,на старта и аз и колегата го изядаме ама към края поне мен успява да ме застигне,той пича искаше от светофар до светофар да се пробваме и там гаранция щеше да падне понеже нямаше 400м,но ние му отказахме разбира се заради опасностите от ПТП ...то и без това като свърши третата гонка дойдоха полицаите и едвам се измъкнахме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги незнам колата ли варви или те не варвят НО civic d14a4 vs mazda 323 f 1.6 = 2/0 civic d14a4 vs calibra 2.0 i =1/0civic d14a4 vs alfa 145 1.6 ts 120 hp =1/0 но само на 400 м заштото малкото моторче умалява н 5 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я се приземи малко де.........

извинявам се за тона , ама sturshel бил ли си там че си сигурен че не ги е бил ???? :rolleyes: МНОГО мразя да се дават такива мнения при положение че човека се е пускал и ги е БИЛ. ТИ ли знаеш да ли ги е бил или Той ??????? :cool:

alex civic ако питаш мен напълно нормален резултат :D Тука с един колега , с кола като твоята:

биеше с много малко митсубиши 1.6 16 V (двувалка, май 113 коня),

падна от мазда 323 F 2.0 с половин кола

 

а за калибра 2.0 i (115 коня) няма да коментирам .......... ако е сток и малко не в час е пълен леш. вектра 2.0 бяга доста повече.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ Терористе, ма ти се вреш насякьде бре , и всичко знаеш бе, ай свии перките малко че не ти отива на годинките аааа.........!!!!!!!!!!!!!!!Трьгнал някой от сфетофара без тоя до него да знае и опа размазах го, Д14- Е КУЦ КОН ,и горепосочените автомобили си я бият с малко но я бият!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Редактирано от sturshel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че не6то особено дават и 10.8 0-100 но малко коли от тези които честно казано се карат по масово могат да дадат тези показатели даже някой дето им пише GTI ништо лично само пиша с кви дараци сам се дарпал тва е личен опит пак и все пак нали тва е темата дето секи може да се похвали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАРАЦИ = дърти,раждясали,амортизирани,утрепани,изду

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ Терористе, ма ти се вреш насякьде бре , и всичко знаеш бе, ай свии перките малко че не ти отива на годинките аааа.........!!!!!!!!!!!!!!!

колега ти да не си от хората дето се комплексират като някой по МЛАД знае повече ?? ??

Тука някой хора ми спореха че д15з3 НЯМА как да даде време 10 сек до 100 км ама нещо накрая си затраяха като им направих клипче.

 

Ти в момента твърдиш че колегата alex civic лъже ?????????

 

а относно до "Трьгнал някой от сфетофара без тоя до него да знае и опа размазах го, Д14- Е КУЦ КОН ,и горепосочените автомобили си я бият с малко но я бият" : резултатите който съм написал са на гонки направени на ПИСТА . Там като се пускат обикновенно хората знаят че целта е да финишират 1-ви :rolleyes:

 

но мор спам !

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sturshel, като оправиш ф18-ката се обади да ти направа един автовоз разтояние на Лукойл-а и да видиш,че д14-ката не е за подценяване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic d14a4 vs alfa 145 1.6 ts 120 hp =1/0 но само на 400 м

....за другите не споря ама за тая Алфа трябва шофьора да е слаб :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/43.htmlето я алфата, според мен са кантар, но не бих се учудил ако нашето момче я е било

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sturshel, като оправиш ф18-ката се обади да ти направа един автовоз разтояние на Лукойл-а и да видиш,че д14-ката не е за подценяв

нещо ядосано го даваш ;) ;) ;) , както ти казах карал сьм д 14-ка, а за предложението ти - няма проблем, скоро ще ги опитаме ще имаш и хендикап да речем 20-метра ;):) :) , не се ядосвай ,колата ти вьрви доста добре , но не сьм те возил на акорда...... скоро , нека взема тефтера, поздрави и успех!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sturshel, като оправиш ф18-ката се обади да ти направа един автовоз разтояние на Лукойл-а и да видиш,че д14-ката не е за подценяв

нещо ядосано го даваш ;) ;) :) , както ти казах карал сьм д 14-ка, а за предложението ти - няма проблем, скоро ще ги опитаме ще имаш и хендикап да речем 20-метра ;):);) , не се ядосвай ,колата ти вьрви доста добре , но не сьм те возил на акорда...... скоро , нека взема тефтера, поздрави и успех!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колега sturshel, ако искаш да те заместя аз, после да му се смеят, че го е бил Rover ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи имаше лек тормоз и над моята сиса. Карам я от 2-3 седмици и не ми се струваше че върви толкова много. Тя е 5 генерация хечбек 1.5 ВТЕК-Е 90 к.с (д15з1) има само по голямо крайно гърне и КиН спортен филтър. Снощи се пуснах срещу СЕАТ Толедо 2.0 - взе ми старта защото съм с много твърди гуми и се забива да буксува, обаче като сложих втора и остана на 1 кола зад мен. След това се пуснах със сивик д13б2 и там победих. За финал се пуснах със Субару Импреза 1.8 4х4 - субаруто направо отскочи от пътя при старта заради 4х4-то, но като ми зацепиха предните гуми го настигнах още на 1ва сложих 2ра и вече беше на кола зад мен :rolleyes:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме купето да е било 1.6, защото вървеше завидно, а форделката е 2.0 CDTI или 150 кончета със 6 GANG. Та пак си остава личното ми мнение, че купетата на Хюндай са спънати или не са толкова вървежни. Но си е пак лично мнение де. Със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес си направихме с един приятел Коледна гонка с неговата Алфа 156 2.4 JTD 140ks 2001г. ,жалко,че не можахме да направим клип не можахме да намерим човек да снима и много ме е яд щото го бих с поне 4 коли разлика :D и двамата останахме много учудени(той доста повече от мен :D ) от тая разлика аз очаквах да бия с малко и да се кантарим а той естествено да ме отнесе.Седнах после в неговата кола да видя как я кара потегля на 3500/4000 и сменя на 4500 даже и не пили гуми зацецпва си а разликата такава :D ....та някой ако има наблюдения над тия Алфи да сподели дали е нормално това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в русе няма ли сняг бе психопат такъв :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...