Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

И аз да изкажа една похвална загуба ;) б18ц4 сток vs Астра c20xe олекотена и леко сгъстена( астрата на Ангел ) загуба на 400 метра от 3-4 коли :Dи една не до толко похвална победа над октавия RS 2.0 turbo на дино ден 230хп на колелата но до колко е така ... победа с 3 коли ;) мястото на събитията в софия е извесно "Бояна"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала брат само така за на Ангел астрата на всички е извесна, че е напомпана, а и бая и флекса е играл по нея не случайно направи една Мка Е36 за резил на Булгарплода във вторник браво петък сме на Враждебна ако искаш ела да се видим кефи ме тая 5 генерация искам пак да я видя :rolleyes:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА НЕ ГОВОРИШ ЗА ДУПНИЦА ТОГАВА ТОВА НЕ БЕШЕ ЕВО 10, А ЕВО 8 АКО НЕ СЕ ЛЪЖА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и една не до толко похвална победа над октавия RS 2.0 turbo на дино ден 230хп на колелата но до колко е така ... победа с 3 коли :P мястото на събитията в софия е извесно "Бояна"

...тая Шкода да не би да е тая дето отупа Астрата на Холандеца в една прословута тема в друг Форум :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодата е на едно момче от младост 1а синя РС 2.0 турбо 200хп се води но на дино ден била дала 230хп на колелата ... слух.Момчето твърдяло че няма сток атмосферна хонда която да го бие :))))

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После паднах леко от едно Е36 М3 3.2 321 коня с 5-6 коли.... ама не бях си извадил казата от багажника :)

Да тая сивата е по-куца от моята, макар да е повече коне, и кокич падна само с 6 коли защото бяхме от летящ и ти тръгваше от обороти в които В-тека точно включваше ако беше от място или от летящ 1000оборота разликата щеше да е много по голяма. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После паднах леко от едно Е36 М3 3.2 321 коня с 5-6 коли.... ама не бях си извадил казата от багажника ;)

Да тая сивата е по-куца от моята, макар да е повече коне, и кокич падна само с 6 коли защото бяхме от летящ и ти тръгваше от обороти в които В-тека точно включваше ако беше от място или от летящ 1000оборота разликата щеше да е много по голяма. ;)
Тръгвах на 4000 оброта мой, в-тека ми включва на 5800 ;) Иииии да не забравяме разликата от 152 коня, 180 НМ, 1.4 литра, 2 цилиндъра, в твоя полза.Айде да не останеш недоволен и 250 кила в моя полза! :) "Връът" тез М3-ки, мамата си ебало, време е да си слагам чип на 1.8 цата че да ва догоня ;) Не виждам какво е "недостойно" от твоя страна да ми сложиш 6 коли разлика на километър с тая кола, явно още ти държи влага от ЦРХ-са на Марто.Хем ме биеш, хем се оправдаваш ;) Аз ако толкова се ядосвах като тебе, че съм бил с толкова малко досега да съм си теглил куршума.Какво толкова си ги слагате тея работи.Аз ако исках толкова бърза кола щях да си продам купето и да си сложа К20 мотор с турбина колкото главата ми на хеч-а и да спукам всички М-ки в България че и в Чужбина ;) Мога да го направя ама не искам щото се кефя на колата си каквато си е ;)Поздрави и вари да пием по бира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нали уж беше 286 коня сега е 321 коня колко е в краина сметка... :) ???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нали уж беше 286 коня сега е 321 коня колко е в краина сметка... :) ???????

286 коня е другата му М3-ка на човека ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не е важно дали си бил с 1см или с 1км, важно е кой бие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да изкажа една похвална загуба :( б18ц4 сток vs Астра c20xe олекотена и леко сгъстена( астрата на Ангел ) загуба на 400 метра от 3-4 коли :Dи една не до толко похвална победа над октавия RS 2.0 turbo на дино ден 230хп на колелата но до колко е така ... победа с 3 коли :D мястото на събитията в софия е извесно "Бояна"

Шкодата е на едно момче от младост 1а синя РС 2.0 турбо 200хп се води но на дино ден била дала 230хп на колелата ... слух.Момчето твърдяло че няма сток атмосферна хонда която да го бие ;))))

Мамин златен-взе ми 2 от 3 старта като единия избури яко,а другия ми лагна колата,а единия ти го взех с повече от 2коли!А кви три коли видя,след като последния старт ти седях на задната гума незнам.Понеже не ми се занимава с деца,пускаме 3 старта на Сливен при ясна времеизмервателна техника,слагаш някой лев,аз слагам и така.Ангел наистина би някаква хонда с 3 коли-от градския транспорт :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравоо, с 2.0 турбо се опъваме на 1.8 атмосферка, много сме бързи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия , :( на дупница ще се тестваме но в състоянието на колата каквото ти е в момента защото няма сми ако ще дигаш буста , Сливен ми е далеч :D Ако искаш ще правим пак стартове :D да има и зрители че иначе само си чешаме езиците. "Няма атмосферка хонда сток която да ме бие" това твои думи ли са ? :D))

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравоо, с 2.0 турбо се опъваме на 1.8 атмосферка, много сме бързи :(

Октавия , :D на дупница ще се тестваме но в състоянието на колата каквото ти е в момента защото няма сми ако ще дигаш буста , Сливен ми е далеч ;) Ако искаш ще правим пак стартове ;) да има и зрители че иначе само си чешаме езиците. "Няма атмосферка хонда сток която да ме бие" това твои думи ли са ? :D))

Колата ми тежи 1430кг празна без бензин,с 18ки е и работи на 0,6 налягане(стандартно) при К03С,напълно стандартен двигател 200кс.Хондата е 1000кг 170кс,а като сметнем и разликите в теглата на шофьорите идва горе долу 500кг разлика между 2те коли на старт.Защо при гонка до 160км/ч да не интересно-напротив много е успорвана надпреваратаОтносно втория цитат-фактите са такива,каквито ги описах.Колата ми е за смяна на масло,въздушен филтър,свещи и вероятно за ролки на коляновия вал въртящи бензиновата помпа.Все пак при 60хиляди километри си иска малко подръжка.Относно факта,че сток хонда не може да ме бие-еми намери такава в моя клас.Без да ми вадиш с2000 на двойна цена и НСХ на 4на или някой дарак 900-1000кг със суапнат мотор.Все пак моята кола не е най-бързата,а на всичкото отгоре е и Шкода :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е уж да е сток кола пък да не е такова да не е унакова ... :(П.С Направо кажи да не е нещо дето ще те бие :D

Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ-са на божето и саксото на рибата те драха също а и моята кола я мерих и е 1120 :D и просто няма в софия здрави сток 5-та ВТИ резултата ще е подобен на този който направихме ;)пс: Гефи много ми хареса поста ти :D:( точно на място :Dпс: Нима не е твоя РС 230 хп на дино ? или са само слухове ?

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с октавията, не се обиждай обаче всяка Интегра Тайп Р ще те разцепи без значение кое поколение.Японския сивик седан също ще те размаже.Говорим за коли в твоя клас и то всички атмосферки с мотори 1.8 - 2.0.Колегата rocnogap както и аз имаме най-куците Б18 мотори излизали някога, направи си сметка за другите.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мойче кое купе 6-та тежи 1000кг че ми стана смешно.Ако беше опукал Ондите щеше ли да споменаваш,че имаш консумативи за смяна.И последно.... кои Хонди са в твоя клас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани го тоя с умрелата шкода бе :) СТОК била хахаха ... ейййй шшшш тарикат , качвай се довечера на бояна да те препарирам с мойто ВТИ :P Стига лъга тука хората , че е сток. Пускаш се със семейния двигател на ХОНДА бате , тая Б18-ка си е куц мотор (без да се обиждат колегите с него) ама нема кво да си кривиме душата ;) Просто Шкода маняка е много против нашата марка и са го боли , за тва е целата работа ;) Всеки път , като се вдиме ми сръвнява ХОНДА с ШКОДА , кое било по-добро :D И СТИГА МРЪНКАЛИ СЛЕД ВСЯКА ГОНКА , А ПРОСТО СИ ПРАВЕТЕ КЕФА БЕ СЕКТИИИИИИИИИ :)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Колата ми с хубави гуми даде 14,8 на Божура с 157 терминална-просто с изпразнен багажник-Саксото пак ме биеше на Бояна!Обаче на Божура даде 15.1 само по парфюм със силен попътен вятър.Та избройте ми Хондите с по-добро записано време на Божурище,изключаем тази на Дарко,ама искам да броите яко.С Интегра и С2000 се пускам даже на пари-стига да изравним килограмите.Относно софтуера-ми упдейтват ми го при всяка смяна масло в ЕТ като специален клиент.Иначе колата е мерена в Проспиид 224 коня на главините,но имайки напредвид,че Ауди със същия мотор изкара 220коня на главините,но само 184 на колеата в ХЕЕД си мисля,че не е показател.Относно теглото и дигателя-Б18Ц4 го дават по-бавен от Б16а2 сложен в едно и също купе.Така че по вашите изчисления и тегла-то стандартна ВТИ-примерно на вашите колеги Дилян и Иво(които имат отлични коли) ще е по-бърза от колата на колегата господар-тоест близко или по-бърза от моят автомобил.Това при калкулации 1120 и 170коня.Моите сметки и наблюдения показват други числа,но може и да бъркам.Относно 5 генерация ВТИ има такова в Студентски град със Смолянска регистрация и даже момчето ми е приятел ;) Та не мислете,че някои хора ядем доматите с колците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти влезе в ебати сложните схеми е мой,вече не съм сигурен как хапваш доматите ;) Пак да ти вдигна щорите понеже не ми отговори кое купе 6-та тежи 1000кг....в Сливен имам 2-ма приятелчета и двамата с 6-та купе,единият сложи Б18Ц4(куция семеен) в другата кола има Б16А2,нека те кажат кой е по -бавен ;) Стига рева,пускай се за кеф и се кефи на колата си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма не ви знам кантарите ама колата на господар май даде 1050 днеска на кантара на Булгара.Така че защо не земеш да си ги завреш тия компетентни мнения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста интересна дискусия накъв със кола различна от хонда идва във форума и почва да намила...ами виж пич по добре карай шкодата не се занимавай с глупости...остави бавните хонди да си пъркат...и без тва са боклуци ;)Аз до колкото разбрах колегата те е бил два пъти кво искаш ? преднина да ти даде ли :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма не ви знам кантарите ама колата на господар май даде 1050 днеска на кантара на Булгара.Така че защо не земеш да си ги завреш тия компетентни мнения ;)

Не ставай груб само........ща замола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Werz,намери в Тунинг форум-а резултатите от квалификациите на първи кръг за 2008 год. и ще видиш резултат на стоков ЦРХ 2 ген с Б16А1(150 к.с. ,145 нм)-14,7 със 159 терминална.ПС:Относно нашите дараци-нали се сещаш,че не е коректно да правиш такива коментари и би било по-полезно в този форум да намираш приятели,а не да настройваш хората срещу себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му се вика истинска спортна злоба ;) дразни се че колата му струва 4 пути повече от наще а върви по малко и харчи повече ;) хихи в гръга на шегата ;)Днес не съм бил с моята кола на булгара а с митсубиши колт ;) 1.6 GLXIпс. Ела днес на бояна да ти редим старт с кораба майка прелюде 2.3 сток да видим с него какво ще стане доста пъргав за титанските си размери се оказа :D До довечера :Dпс.2 Немога да пропусна и подробноста че моята кола е 135hp на колелата :P

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте нали знаете коя ще стане най-бързата атмосверна хонда в БГ :D:D:P werz искам да чипосаш и да заставаш ... после сложи к04с и пак заставаййй ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Werz съседе МОЙ,тва за мойта кола и на ИВО ирония ли беше че са отлични.. :D Незнам за кво се карате,явно хондата е постигнала перфетнен баланс м/у коне,кубици и тегло,нормално е да се напича повече от октавията!+това незнам защо казваш(като оправдание) че колата ти е с 18ки като се има в предвид че тя така излиза заводски,да не говорим че има нютони колкото 2 Хонди..спора е безмислен заставате на чертата кадето има измервателна техника и всичко ще стане ясно..колата ти е много яка и на визия и си върви доста добре казвал съм ти много пъти,но винаги има по-бърз!И точно тук няма смисал да хейтваш с/у Хондите защото както каза Марто по-добре да имаш френдове от колкото врагове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее момчета излагатесе кви са тея шкоди кво е тва чудо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще видите кви Шкоди като излезе хибридът Шконда на колегата от темата за проекти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте смешни бе , изкарват някакви надути 2+ литра турбо коли срещу атмсферни хонди , после били леки , ми що не се пробваш срещу утежнена с едно турбо хонда ? Чакай аз да изкарам стоковия си нисан леко надут на 1,3-1,4 да видим.Много сте ми интересни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си пиша реални неща-друг е въпроса,че рибата е върл хондаджия и засега успешно се опитва да ме дразни,ясно знаейки аз какви времена давам на Бояна и какви на мерилката.Факт е ,че колата на колегата ви върви-смятам да престана с превъзбуждането в тоя форум.Относно времената -на Сливен трябва да ви е ясно,че времената са 0,3-0,5 под тези На Божура специално за клас А коли.Най-вървящия софийски Рекс си даваше 15.1,като го моднаха до б16б вървеше повече,но така и момчето няма късмета да измери колко 14.Иначе повечето хора в тая тема са ми познати или приятели и нарочно ме дразнят,въпросът е,че други капацитети почнаха да месят некомпетентно.Но тъй като това е Хонда Форум мисля ,че няма смисъл повече да ви дразня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. или пък най-накря се усети колко много се излагаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвате ли в колко часа пише колегата с шкодата :D неможе да спи от факта че е загубил от сток атмосферна хонда без олекотяване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали е много за хвалба щото всъщност не е победа :) но преди малко се заядох с едно BMW 530d (231 hp) и от 80 до 180 ми направи 2 коли :( важното е че се изкефих ;)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ви е пишете само за победи, аз пък ще напиша за една, че даже и две загуби, едната е от едно бмв 5 серия обаче, не знам къв двигател беше но със сигорност не беше 520- ска шот те са много бавни. А другата ми беше с едно бремеве от тия старите 3 серия, обаче пак не знам с кой двигател е бил, но много ме искефи ка варвят тия бмвета. Аз съм със акорд купе 2.2 150 коня и направо ме одвяха, но и за двете мога да гарантирам, че са правени и то доста а мойта нищо не е пипано, но беше яко и много се изкефих и ги поздравих пичовете . На мен ми е голяма тръпка само да се дръпна с някой без значение дали ще бия или ще падна.И победи доста имам ама те са се с неравностойни противници особено спрямо акорда, ама кат са навитаци ко да ги правя :) .Но със сивика съм шляпал една голфка дет пишеше на дупето и GTI ама сигорно беше от малките кончета че със трета генерация сивик така го однесох, че ония от яд направо не искаше да намали и караше като бесен след това. Ти да паднеш от телевизор (ТАКА ВИКАТ НА 3-ТА ГЕНЕРАЦИЯ) много е злобно, ама ко да праиш пича имаше желание да се представи добре и не успя. Абе много мога да пиша ама няма значение важно е тръпка и адреналин да има :(;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@predatov... Аз съм на същото мнение !! А много хора се ядосват като загубят ,важно е да си направиш кефа и най-вече да се внимава къдя се правят тия дръпки че си опасно. Но аман от хора които немогат да преглътнат загубата, трябва да сте над тези неща. И аз бих се дърпал с каквато и да е кола ако ще е и 300коня повече от моята да е ,важна е тръпката :( Макар че като е 300коня от горе няма да има много тръпка ама... ;) хахаха ... Когато на 1ва и 2ра колите вървят горе/долу заедно тогава е интересно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

werz , братле ... заеш , че ние с теб си се базикаме просто ;) Ние сме си секти (аз чак до болка) но Колеги , ШКОДА-та на въпросния човек си е красива и добра кола. Паднал е от "rocnogap" е и...? Аз му се кефа на СИВИКА , върви много прилично за което евала ;) Но нека се държим нормално и когато някой се впусне в допълнително инфо за колата си ... не скачайте веднага на йог. Яко е че има конкуренция и тя прави интерсни гонките. "werz" си е маняк на ШКОДА ние сме с ХОНДАДЖИИ и така ще си остане.... ама що па и не се уважаваме един друг..???? Знам , че боли като те точковат :) но винаги ше има по-бърз , тва е част от спорта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в тоя ред на мисли ... едно галардо във Варна ... взех му първата с акорда, но той ме би на 2-р, 3-та, 4-та, 5-та и май 6-та ... готино се засилват .. та после си викам "я мамаму и прасе" и срещнах едно мурсиелаго ... там няма да разправям :) еваааааааахти и звука - предния ми джам се опита да се скрие в купето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...