Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

е :rolleyes: тва супер, ама все-пак се сещаш , че на 190 на теб си свършват скоростите, а той е на 6-та със 2800 оборота ;) .. примерно ... колата му надали е била подготвяна точно за драг в случая ...иначе постижението само по себеси кефи , но не е обективно .. също както със шкодата за която толкова много спорят колегите ;)драга е спорт при който по-бързия на 200-400-1000м печели при старт от място - всичко друго е "ама тя колата днес, нещо..." и " ако беше... "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека и аз да напиша една гонка, тя се състоя преди около 5 часа беше с една 323ф- ка а з бях с брат ми и приятелката му. А онзи пич беше с едно момче в колата. Кво тръгнахме, кво направихме, ама аз така му одлепих, че кат гледaх в огледалото викам си тоя сигор е 1,8 та за това го бих и си викам нормално колкото и да тежа кубиците сами повече конете нормално ама кат спряхме на следващия светофар, аз му викам че съм 150 коня и той от среща ми вика ми и аз. И в тоз момент разбрах, че е бил големия дзвер на това купе 2.0 кубика 144 коня 24 винта, чак не можех да повярвам, не че нещо потценявам колата си щото иначе много си върви ама с туй окачване, не мога много много да разбера ми тя кат кораб бе. Не може да се усети с колко километра си ей най на края един равностоен противник и аз да бия макар че се си мисла, че тая кола неговата имам в предвит, би трябвало повечко да повървява може на пича колата де не му е била нещо в ред ма както и да е победата си е победа :book::sick1: :sick1:

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този двигател(мазда 6-так 144 коня) се усеща над 80 километра,преди това го дърпах със д15з6 със 4-1 колектори и филтър 1 и 2 пред него,и така до следващия сфетофар :) Така че си мисля че е нормално да го дръпнеш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък миналата седмица бих англичанка 1.4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък снощи бих 2.8 VR6, 325 E36 coupe и ASTRA GSI 16v :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се засякох с една такава мазда 144 коня прехвалена, от един легнал полицай, докато си изпълня 3-та на 140 км му бях направил 2 коли ония вика на 3-та правил 160 ама повече от 200 не можела, аз му казах че мойта 4-та свършва там :) така че и на дълго ще падне,а моята е Д15Б7 вече като ме види не дава газ за разлика от преди :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ли е да караш карера ГТ3 РС и да паднеш от 20 годишма хонда с 2.0 атмосферен мотор :)

Спирам Поршето, изключвам двигателя, излизам, заключвам и продължавам пеша :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се засякох с една такава мазда 144 коня прехвалена, от един легнал полицай, докато си изпълня 3-та на 140 км му бях направил 2 коли ония вика на 3-та правил 160 ама повече от 200 не можела, аз му казах че мойта 4-та свършва там :huh: така че и на дълго ще падне,а моята е Д15Б7 вече като ме види не дава газ за разлика от преди :cool:

Да не е била мазда 323 ф БА 90 коня ? Че 144 коня яко си дърпа :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера едно 325 е36 ме опердаши :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера едно 325 е36 ме опердаши :huh:

Ти май си пъвия , който си признава , че е паднал от някакъв автомобил :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 1.6 вти ли си ?аз оня ден правих тирове на едно 106 рали,отстрани имаше имена,знамена,въздухоотводи ама не помогнаха :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия 106тици ги отнасям като спрели... особено от место... иначе оня ден едно БМВ 5 от тия след 2000г ме наказа доста стабилно... явно е било вървежно :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода бърза няма ;)

Има бе , ама е с ХОНДА двигател ;)
;):o;) с шкодов мотор е 1.3 ;) ;) ;)http://vbox7.com/play:684ea81dhttp://vbox7.com/play:3744891bhttp://vbox7.com/play:0afd48a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, ама тая кола тръгнала и вече наказва?Евала за щкодичката приятелю, много се изкефих на клипчетата!ПП:Сори за оффтопика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера едно 325 е36 ме опердаши :lol:

Ти май си пъвия , който си признава , че е паднал от някакъв автомобил :D
...грешиш има други такива в предните постове :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги за победите особено над тези с 106-те доста коварни съперници са те особено ако се пипнат малко тук при нас има една доста варвежна 106ца сива може някой да познава момчето доста често се подвизава и по Бояна викат му Чорката (Боби) от Мрамор мой приятел е ако някой иска може да нагласим някой друг старт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли представа с Прелюд 4Г 133 к.с. ще изрежа (обичайните стрийт атлети) Astra GSI, Golf GTI, BMW 320, ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бавареца не би трябвало да имаш проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мисля, че няма да имаш шанс колкото и да ми се иска но не са в твоя клас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Бавареца ще биеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу малкия GTI имаш шанс, 320-ката я отнасяш без проблем (ако можеш да караш), но GSI ще те отнесе "като булдозер асфалт".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само гледай килограмите ,това е най-големия проблем на прелюда. И конете горе долу да се близки до твойте. Прелюда тежи колкото А4 , такова съотношение има коне/килограми че можеш да биеш повечето коли който са с по-малко коне от теб .. в общи линий е така с малки изключения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че с Астрата ще имаш сериозни затруднения....колкото и да не ми е приятно...виждал съм не един път как отнася и VTI-та,мой приятел я има такава....но със сигурност е и до майсторлък...но все пак да споделя.. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...преди седмица с едно чисто ново Рено Лагуна си направихме екстремно каране изпревари ме мръсно докато гледах коя дупка да прескоча и реших да го погоня малко да видя новите коли вървят ли :shy: .Догоних го трудно и ми се удаде шанс да го изпреваря с малко помощ от шофера на Лагуната щото бях половин кола пред него когато излезе кола насреща ми и човека отстъпи после продължихме на едно посочен път и се получи малко летящ старт от 70 км/ч той беше малко по назад,но до 180 поизостана с около 5 коли поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде и една калибра пот ножа, от мен. Пича тръгна с голямо самочувствие и си замина победен и омърсен, с пилене В завоя на гуми от ят, че иначе наточената му бегачка умря ;):):P ПС. незнам къв мотор е била, но много изостана както на първа, така и на втора а разтоянието беше малко за дръпка, но доста изостана. щом имах време да дам мигач и да мина пред него и да му пусна аврийни за унижение :lol: .Но така, кат се замисля, най вероятно е бил някой ентосиаст с 2.0 кубиковия 115 коня. Така, че не е много за гордост от тая победа,АМА СЕ ИЗКЕФИХ :thumbs1:

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..знам,че тоя Рекс е от Форума та ако може да каже как е завършила гонката,че не се вижда на финала :angry:http://www.vbox7.com/play:bab9f9df

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 победа и 1 загуба днес. Бих ауди 80 2.0 115 коня и паднах от хюндай купе 2.0 с чип и генерация ( и то само с 3-4метра). В Хюндая обаче бяха двама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера се сдърпах с едно сивичко рексче ... някво от Шумен май беше ... паднах с много малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз паднах от едно варненско бяло. Ама то май беше с чип :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пък аз вчера с един хорнометър се гоних ма той победи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз паднах от едно варненско бяло. Ама то май беше с чип :o

бате, и аз паднах от едно такова. Ама не тръгнах добре - иначе щях да го бия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тоз варненския,белия голям късмет извади,а пък аз се прекарах-направил съм неговата кола да върви повече от мойта и той взе,че ме би и на всичкото отгоре и не почерпи :lol:!!!Стамене,другият път ти слагам прекъсвача на 8200,защото с тез обороти над 9500 взе да ме притесняваш-ти направо ги нямаш за нищо ве.ПС:Приготви ми лявата врата(ударената)от на Маслината Рекса,защото ще е нужна на отбора ,,Бос Хог,,.Поне в НШДР да се представя на ниво и да приказват хората:,,Виж го тоз Рекс,подготвен е от Бос Хог-Хонда тийм,,.ПС:Повечето беше Офф,но идеята беше,че Стамен е номер 1,за което се кефя максимално.Респект!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто колите според мен са на кантар или даже в твоя полза , просто беше с неподходящите гуми , ако аз бях с твоите гуми а ти с моите щеше да е обратното.Радвам се на това което правим и продължаваме да правим и ще правим за в бъдеще . Показахме какво могат атмосферките.Жалкото беше че се паднахме много рано с тебе и трябваше да се елиминираме един друг. Иначе според мен двамата щяхме да сме в генералното на първо и второ място.Поне за мен ( лично мнение ) генералното реално погледнато е така, Първо и Второ място двата рекса с Б18-R.Тия коли са мания , тия мотори са мания , немога да си представя с вкарването на 7-10000хил.лв. в един такъв мотор какво ще се случва.Ние караме сток мотори и трябва да сме щасливи от резултатите. Поне аз съм щаслив от постиженията.А в шампионата по драг рейсинг сме замислили някой работи но ако дай боже се случат то ще се чуе още тая година.Това което сме замислили с Марто мисля че ще е интересно за всички но за сега ще си замълча :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред стамен и рекса му варви зверски направо нямам думи голяма мания реже се като пистак :lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред двамата голями фемове с рексове наистина истински фенове просто рексовете са ми мания евала момчетаааа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто колите според мен са на кантар или даже в твоя полза , просто беше с неподходящите гуми , ако аз бях с твоите гуми а ти с моите щеше да е обратното.Радвам се на това което правим и продължаваме да правим и ще правим за в бъдеще . Показахме какво могат атмосферките.Жалкото беше че се паднахме много рано с тебе и трябваше да се елиминираме един друг. Иначе според мен двамата щяхме да сме в генералното на първо и второ място.Поне за мен ( лично мнение ) генералното реално погледнато е така, Първо и Второ място двата рекса с Б18-R.Тия коли са мания , тия мотори са мания , немога да си представя с вкарването на 7-10000хил.лв. в един такъв мотор какво ще се случва.Ние караме сток мотори и трябва да сме щасливи от резултатите. Поне аз съм щаслив от постиженията.А в шампионата по драг рейсинг сме замислили някой работи но ако дай боже се случат то ще се чуе още тая година.Това което сме замислили с Марто мисля че ще е интересно за всички но за сега ще си замълча :lol:

Стамба, не така! Няма спор, че колите ви са адски бързи, но не умаловажавайте труда на другите момчета, които се пуснаха. Имаше дори хора, които се пуснаха с ясната нагласа, че ще паднат, но го направиха за да си правим шоуто. Имаше и ще има много ако-та ( например ако мойта кола беше с такива гуми или ако не се беше сгафило нещо при последната гонка, ако състезанието беше на 400м вместо на 300 и т.н. ), но историята помни победителите, а в случая това си ти!Поклон пред ВСИЧКИ участници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и ще има много ако-та ( например ако мойта кола беше с такива гуми или ако не се беше сгафило нещо при последната гонка, ако състезанието беше на 400м вместо на 300 и т.н. ), но историята помни победителите, а в случая това си ти!Поклон пред ВСИЧКИ участници!

Я кажи какво всъщност и стана на колата на последните два страта.Просто все едно беше друга кола. Аз поне очаквах най-малко да се опреш серизно на белия рекс. Даже загубих 5 кинта ,бях заложил на теб за финала :(:lol: п.с. Евала за труда дето си хвърлил по колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ценя и уважавам всеки който се бори да вземе махимума от колата си и застане зад волана на чертата, грешно си ме разбрал.А за акотата , каквото и да се говори всички бяхме там , всички видяхме . А тва за 400м. ако си свободен някоя вечер и ако ти се разхожда до Варна заповядай на едни 400м. , Чао за сега поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...