Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

:) :) Хайде стига вече че ставаме МНОГО за смях !!! със стоково 1.4 и купе 1.5 бият ИС и 320 ....... няма нужда. (купето може и да бие ИС ама до там). Малките втеци едвам ги гонят (визирам 320-ка ), вие ги биете .... Моята кола върви доста повече от 1.4 и 1.5 от въпросните коли и пак не мога да бия читава 320-ка.п.п. Предполагам ги биете, ясно че няма да лъжете ама ако се позамислите ще се сетите че има нещо куцо в цялата работа. Или колите с/у които се пускате или техните шофери :Pп.п. Купето на Иванов е всеизвестен мъртвец :P:P Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно как винаги попадам на некадърно шофьори и издухани коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker засичал ли си я от 0-100 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми значи все на лоши шофери попадам и не съм казал, че ги бия, казах, че вървим заедно с 320, а ис-ката си е мъртвец.Абе колега тая Д14-ка сток ли е или си барал нещо по нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето купе па неможе да варви значи хич д16з9 е, защото падам с малко от бмв 320.Айде сега кой колега с д15б7 е навит да се подгоним. Не говорете сектански измислици моля ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

STANCHO 1, ами явно нашите Хонди са нещо куци :P Малък Втек до сега не ме е бил ама пак падам от 320-ка пък знам ли ....

 

За какво си я взех тая 4-ген като 6-ген 1.4 вървят като самолети. Или другия вариант е купе 1.5, но в никакъв случай малък Втек :)

 

п.п. сигурно има хора дето преборват М3-ка с малък втек :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майката му е да се гониш с пловдивки бмв-та явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххххх, явно пича не е можел да кара или незнам какво друго е станало, паднала е комета и е разцепила ш...баната земя на две и колата се е спънала от земетръса :) ако искате ме наречете лъжец, аз ви казвам какво стана, а и не си спомням аз да съм се присмивал на някой или да говоря за кола, която не познавам :P както и да е, какво се обеснявам излишно, повече няма да пиша тука, за да не създавам причини за глупави дискусии и дразги.Айде със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и на мен ми спореха някои хора че англичанка с икономичен втек(90 коня) и трабант щял да я мине. Направих следното:

и коментарите бяха до там ... :) п.п. Пак казвам че не лъжете ! Просто не си мислете че сте попаднали на читави коли с които да се гоните. п.п.п. ВИЖДАТЕ ли колко върви 6ген д14 .... и е със спортна генерация.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето купе па неможе да варви значи хич д16з9 е, защото падам с малко от бмв 320.

...понеже си с кола като моята ще споделя,че Алфа 166(175кс) която ме бие с половин кола на драг от място до 150 км/ч бие такова БМВ с 2 до 3 коли ако следваме логиката аз трябва да му правя поне 2 :) ,Хюндай Купе 2.0 също ме бие с толкова и то отнася спокойно такъв баварец ...нямал съм късмета засега да се замеря с такъв,но не мисля,че малкия Втек ще загуби от 150 коня БМВ пускал съм се и със Сивик Купе 1.5 и му правя кола и половина Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та пак стигаме до там, че е напълно възможно да вървят заедно, 320 е мудно, едно 318 - със 136 кончета мотор е друга бира, то минава спокойно 320 и върви предполагам колкото Д16-ката на Еди. Поне БМВ-джии са ми казвали, че тая 318-ка е по-бърза от 320-ката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под 10 е. довечера след работа ще хвана някой да снима едно ускорение, че не мога да си закрепя апарата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та пак стигаме до там, че е напълно възможно да вървят заедно, 320 е мудно, едно 318 - със 136 кончета мотор е друга бира, то минава спокойно 320 и върви предполагам колкото Д16-ката на Еди. Поне БМВ-джии са ми казвали, че тая 318-ка е по-бърза от 320-ката.

318 върви колкото и 320-ката, просто 320-ката развърта по-бавно щото е шестак, но после си наваксва, Хюндай Купе 2.0 с чип и генерация ме би с около 2 коли (няма и толкова), а що се отнася до на Еди купето, без да се обижда ама одавна съм забелязал, че това е може би най спънатото купе в БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^_^ Слагай го на чертата няма как да не го изядеш ! Все пак си 6ген 1.4 ;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, да не взимам рекс тогава. Ще си карам бегачката 1.4 и ще мачкам наред, колеги оливате се ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква пък е тази Алфа 166, 175 к.с? Няма такъв мотор на Алфа.

...май пък няма дизел 2.4 JTD ;) ...a на rulemaker ще отговоря,че може и да е най спънатото ама има прилични победи и прави за 9 сек. 100км/ч верно е,че не се справям понякога добре със смяната на предавките на драга и имам колебливи представяния ^_^ пускал съм се с Рекс 125 коня завършихме 1:1 с малки разлики,със Бойко с червения шуменски хеч дето стана шампион в малкия клас на националната той тогава беше за смяна на сегменти и ми направи 2 коли и половина пробвай се с него да видим на теб колко ще ти направи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфа 166 2,4 JTD е 150 к.с. преди фейслифта и 155 след него. ^_^ Както и да е. Не му е тук мястото на този спор. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тря си отворя предния капак сигурно са ми ръгнали някоя д14-ка ^_^ Вече направо стана чудооооВече очаквам с малкия втек(сток) някой да е бил нещо 200 коня тъй като вече имаме 174. ПОради празните приказки които се приказват тук, или клип за невероятните неща или кой вярва да вярва кой не...........Айде със здраве.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и д13 ка да е ^_^ много бягат тези Д14 ки 6 ген.VTI-ки бият ли ?

Редактирано от AMD
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече очаквам с малкия втек(сток) някой да е бил нещо 200 коня тъй като вече имаме 174.

...ако визираш мен за 174 завърших половин кола след него а не съм го бил ^_^ .В един друг форум той го казва.Ето клип как бия лесно 140 коня дизелова 156http://www.vbox7.com/play:6ef3e3c4тук има гонките ми с Рекса и с един Нисан на която изпуснах втора,но пък нисана трудно зацепваше заради гумите,олекотяването и мощноста му ;)http://www.vbox7.com/play:36f8d226гонката с Купетоhttp://www.vbox7.com/play:d9899bd1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, като гледам как сцепваш рекса ми се прииска другия път като дойда на Пиргово да направим едно драгче, току виж си ме прескочил ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма проблеми ще ги премерим ако искаш и двете ти Хондета :lol: ,а за Рекса пресилено е да го сцепвам доста сме равностойни просто който се представи по добре със смяната на предавките :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко я замерих от 0-100, оказа се не само че е под 10 , а е около 8. Нямам време сега да качвам клиповете. Довечера като се прибера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа 8 правеше стоково VTI :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората с стокови :lol: 1.4 дават 8 до 100... :Dпич ... стокова ли е ?или...щото ако е забрави :o:rolleyes::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам че тая тема върши прекрасна работа, всеки може да си говори глупости и никой не му вярва :lol::D:) п.с.ТАНКИСТЕ, слагам си ключовете на колата че не можеш да вземеш 320ка с твоя сивик.когато и където кажеш го правим :P :P :thumbs1:п.с.1 нито вървите на едно

Редактирано от uBaHoBcnaMeP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:382a6c59http://www.vbox7.com/play:6aab5f44 Току що ги качих, не знам кога ще са годни за гледане, на първия се провалих :thumbs1: Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече наистина пиша последно тук ама не се сдържах, само аз ли виждам че километража отива до 90 и само аз ли измервам време над 8 сек. стокова д15-ка НИКОГА не може да бие читаво бмв 320 дори и да е близо до нея (5 метра)и колегата с д14-ката колата си върви добре НО като за д14-ка не се назорвай повече. Поздрави.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 2рото клипче е до 100, около 8.2-8.3 сек... поне по километраж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече наистина пиша последно тук ама не се сдържах, само аз ли виждам че километража отива до 90 и само аз ли измервам време над 8 сек. стокова д15-ка НИКОГА не може да бие читаво бмв 320 дори и да е близо до нея (5 метра)и колегата с д14-ката колата си върви добре НО като за д14-ка не се назорвай повече. Поздрави.

Ами виж втория клип, там даже май е малко под 8 :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тои и да ги направи за 8++ ,след 100 издава багажа...

:thumbs1: шегаджия, ако искаш утре ще направя и клипче до 150, но ще махна музиката, резервната гума и останалите глупости в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече наистина пиша последно тук ама не се сдържах, само аз ли виждам че километража отива до 90 и само аз ли измервам време над 8 сек. стокова д15-ка НИКОГА не може да бие читаво бмв 320 дори и да е близо до нея (5 метра)и колегата с д14-ката колата си върви добре НО като за д14-ка не се назорвай повече. Поздрави.

Ами виж втория клип, там даже май е малко под 8 :)
Извинявам се така е :lol:Карал съм д14-ка няма нищо общо, евала ако е д14-ка, но все с мисля че не е :thumbs1: Редактирано от STANCHO 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече наистина пиша последно тук ама не се сдържах, само аз ли виждам че километража отива до 90 и само аз ли измервам време над 8 сек. стокова д15-ка НИКОГА не може да бие читаво бмв 320 дори и да е близо до нея (5 метра)и колегата с д14-ката колата си върви добре НО като за д14-ка не се назорвай повече. Поздрави.

Ами виж втория клип, там даже май е малко под 8 :lol:
Извинявам се така е :thumbs1:
Приема се, държа да подчертая, че дори и да е бавна за вас, мен си ме кефи как ускорява (за 1.4)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам че тая тема върши прекрасна работа, всеки може да си говори глупости и никой не му вярва ;):thumbs1::lol: п.с.ТАНКИСТЕ, слагам си ключовете на колата че не можеш да вземеш 320ка с твоя сивик.когато и където кажеш го правим :P :P :Pп.с.1 нито вървите на едно

Пфффф, тъп и упорит кат магаре на мост....да видя някъде да пиша, че съм победил 320-ка, казах че вървяхме заедно....еб..л сим го у гъза, може да не е можел да кара пича, може свестен шофер да ме бие....незнам и честно казано вече не ми пука. Вие какво решихте, че съм решил да се изпраскам, не съм 18 годишен хлапак, взел книжката преди 2 седмици, карам почти 8 години и то МНОГО и нямам полза да ви лъжа, карам 101 коня, а не 201, макар че не бих ги отказал под капака...А, Иванов, като ще слагаш ключове гледай да е на кола, не ми трябва омачкан като тинейджърска тетрадка кораб :P :P :P:):D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не си падам много по гонките...та само искам да кажа че преди 4-5дена двама приятели единия с ВТИ-сток..другия с Астра-GSI та си направиха няколко старта....е и аз съм върл фен на Хонда..но Астрата го помля...и двамата карат доста добре но най-доброто представяне на ВТИ-то беше две коли след Астрата...но аз по-принцип уважавам бегачките и моля да не ме почвате с укорите....фактите говорят....Относно 320-ка с Д15 или Д14...и двете нямат шанс, имал съм ги и двете...а съм покарвал и 320-ка...но това е мое мнение...та поглеждам тази тема от време на време....ма някой път много се смея :thumbs1: в смисъл че Д14-ките и Д-15-ките сток, мажат коли по над 130к.с.и пак не ме разбирайте погрешно..нищто против тях...ама все пак :lol: аре поздрави на всички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз лично от 20-ка не съм падал, а ако падна ще ме е много срам! Другото за което трябва да се замислиш, е че това БМВ е било 150 коня, когато е излязло от завода, а и през кардана като мина тия коне стават още по-малко. След това си помисли колко тежи и ми кажи теб няма ли да те е срам да паднеш от такъв "дъргел"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четеш внимателно...не съм казал че съм се гонил с 320-ка...а че съм карал...и споделям мнение от това..както и от Д14-ката и Д15-ката...така че не ме е срам...но спрямо двете Д15-ката е къде по-добра от 14-ката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...