Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Пусни клип после

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път обещавам и аз да снимам за да бъдат доказателствата яко подковани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто хубаво е да спазваме правилото, че когато някой ни настигне, то той така или иначе се е движел по-бързо от нас и е добре да го пуснем по-бързо да заминава напред без излишни усложнения и мъжествени изпълнения, за да не стават сакатлъци по пътищата.

mastorpetko подкрепям те напълно, особено горното изказване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познаваме се с него и е пробаван е вече, колата ми при стартовете беше със спукан разтоварващ клапан и вървяхме кантар с лек превес за Голфа (при положение, че губеше налягане м/у предавките и забиваше муцуна) а и него съм го пробвал с Голф 3 ГТИ 150коня и падаше с кола, а четворката върви доста повече от тройка АБФ 150коня.

Така и не разбрах ти с каква кола си бил? Навит съм да се пусна срещу АБФ, а също и 1.8 GTI :) Аз последната събота наказах един Мерцедес C200 Kompressor последен модел 184 к.с. ;) Прилично вървеше, но така и не можа да ми се отлепи от задницата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича с бургаската хонда 400+ коня няма ли да качи някой клипче както беше обещал да гледаме като се гони с мотори, гледам че във Вбокс 7 има такова... :cool:

И с какви мотори се гони толкова?! 50 кубикови?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с какви мотори се гони толкова?! 50 кубикови?

Много неподготвени изкзвания съм чувал/виждал, но ти вече ми водиш класацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пича с бургаската хонда 400+ коня няма ли да качи някой клипче както беше обещал да гледаме като се гони с мотори, гледам че във Вбокс 7 има такова... ;)

И с какви мотори се гони толкова?! 50 кубикови?
С 2 Балканчета ,едно симсонче и най мощния който ме дръпна яко беше MZ ,но все пак те са мотори ,а аз съм с кола и немога да искам да ги победя ако искаш ела ти се пробвай с твойта бегака може пък и да ги дръпнеш :cool:ПП: Колега недей да подценяваш 50сс моторчета защото в Гърция има такива 50ски че дават ниски 13ки на 400мПП2: От тогава несъм се гонил с никой че имам няква гадна загуба на налягане и немога да разбера кое точно е и повече от 1,6 неможе да надуе в момента искам да си разгадая проблема да си надува пак старите стойности и пак ще се гоня и ще правим клипчета доколкото може да се вижда че тук лятото е ад от коли през по ранните часове. Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С 2 Балканчета ,едно симсонче и най мощния който ме дръпна яко беше MZ ,но все пак те са мотори ,а аз съм с кола и немога да искам да ги победя ако искаш ела ти се пробвай с твойта бегака може пък и да ги дръпнеш :cool:ПП: Колега недей да подценяваш 50сс моторчета защото в Гърция има такива 50ски че дават ниски 13ки на 400мПП2: От тогава несъм се гонил с никой че имам няква гадна загуба на налягане и немога да разбера кое точно е и повече от 1,6 неможе да надуе в момента искам да си разгадая проблема да си надува пак старите стойности и пак ще се гоня и ще правим клипчета доколкото може да се вижда че тук лятото е ад от коли през по ранните часове.

Просто се дразня на глупаци, които като видят мотор и се набират все едно имат някакъв шанс... и само правят простотии в движението, особено в големите градове.

Много неподготвени изкзвания съм чувал/виждал, но ти вече ми водиш класацията!

Много се радвам за което. Благодаря ти, горд съм! :dry: Редактирано от Pavkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во колега не се гоня в града с тях :cool: и 2ро глупаците които казваш ти ако нямат шансове ,то има други момчета които имат сериозни шансове с мотори ,не си мисли че ти като караш 120 коня кола другите хора и те карат такива ,никога незнаеш кой какво има под капака си че да гони каквото си поиска .А извън града да прав си аз съм от тия глупаци които гледат повечето мотори от близко,не ми бягат много :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се сборичках с една Ланчия Зета 2.0 турбо. до 500 метър някъде я държа зад мен, но нагоре вече започва да ми дърпа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се дръпнах с БМВ 320 дизел след фейса 150 коня мисля от летящ старт тръгнахме съвсем случайно и до 130 км ми направи една кола точно :) мислих, че повече ще върви, а е много читаво иначе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето да не ти е барано фен защото аз съм карал такова и знам колко варви на каква дистанция си се гонил с него защото това във високите няма стиганка :lol: а и какви коне ти е купето ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500-600 метра и баир нагоре не знам на дълго сигурно ще дърпа яко инак и моето си е читаво доста от Германия на самоход си го докарах малкия мотор е ама 220 ги прави и клипчета има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сравнение Сивик 5-та купе 1.5 101 коня , само с едно крайно гърне / така каза собственика / срещу Акорд Комби 2.2 Дизел 140 коня , на 400 метра му взимам един калник :) Така , че на мен горната гонка ми се струва правомерна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази вечер малко на майтап стана пак ,но както винъги хубавите неща стават спонтанно :sick: Та историяте е : Тръгнахме с моя авер Кирил /и колега от форума/ да покараме малко сивика че нещо не ми държи налягане ,което адски много ме дразни и немога да разбера от какво е,но както и да е ,направих една лека промяна в гейта и дъмпа и исках да вида как е колата.Карахме си ние по пътя и видяхме едно ного яко мерцедесче цл 63амг ,и Киро вика давай след него минахме си ние кпп кълтурно пред куките и на лука спряхме защото и той спря а и аз исках да сложа гориво.Излизам от колата заредих си и видях момчетат сториха ми се нормални с нормално телосложение /не мутри/ и ги офертирах да направим една гонка че да си сравня колата,всичко беше ок момчетата се съгласиха като предварително се договорихме да тръгнем от 80 заради моя проблем с 1ва и да натискаме докато няма хора и не е много опасно .Питахаме с каква кола съм защото се падаха до колонката и неможеха да видят и като разбраха пуснаха по една усмивчица тип няма да е трудно :) Но момчетата не се отказаха и излязаха ного пекъни направихме си 2 старта и после ние по нашия път те по техния.Искам само да допълня че единия/ 2рия клип/ е по голямото изкачване на пътя /има описание на клипа/ПП: Не е кой знае какво качеството но с подръчни материали и в тъмното толкова :) Моля само без заядливи коментари тук в темата както миналия път ,на който не му харесва просто да не го гледа :)Mercedes CL 63AMG /new model/ vs Honda Civic turbo CL63 AMG vs VTEC TURBO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че се вижда нещо :sick: Важното е че хондата е отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да прав си не се вижда много особено от единия клип ,но се вижда на другия как седи на около 30тина метра до мен ,при това по баира :) Другото което е гледай го в режим на цял екран.Малко по добре е :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил си му ластици на меро :) браво браво :sick:Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P определено сивика върви "задоволително"(може и още ) другия път ще гледаме да е с CL65 амг 612 коня и; да се вижда по добре :) :) (като я вкараме в форма) :sick::) :) :) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси ташака... а не знам колко коня е тоз Сивик, но върви доволно добре! Мерцедеса така и не успя да навакса разстоянието, докато не отстъпи от педала на газта :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега точно това е много странно защото той тръгна малко по рано 2рия път/по изкачването/ малко преди да го настигна бутнах 3та и пак доста добре го скочих ,просто неочаквах,защото както кзах колата ми сега в жегите държи доста по малко налягане !ПП: Кире и как ще стане другия път да е с 65амг ? те сякаш мен чакат по пътя :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега точно това е много странно защото той тръгна малко по рано 2рия път/по изкачването/ малко преди да го настигна бутнах 3та и пак доста добре го скочих ,просто неочаквах,защото както кзах колата ми сега в жегите държи доста по малко налягане !ПП: Кире и как ще стане другия път да е с 65амг ? те сякаш мен чакат по пътя :fun:

имам идея :( и твоя приятел пилето може да намесим че тои има един познат с такъв аиде да не го обръщаме на чат:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час и малко се пуснахме с един приятел с 5ген купе. 1.5 е купето, на първа така ми дръпна,че си помислих че няма да мога да го настигна, но до края на трета бях кола и половина пред него. Много некадърно стартирах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час и малко се пуснахме с един приятел с 5ген купе. 1.5 е купето, на първа така ми дръпна,че си помислих че няма да мога да го настигна, но до края на трета бях кола и половина пред него. Много некадърно стартирах :)

А ти с каква кола си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час и малко се пуснахме с един приятел с 5ген купе. 1.5 е купето, на първа така ми дръпна,че си помислих че няма да мога да го настигна, но до края на трета бях кола и половина пред него. Много некадърно стартирах :tooth:

А ти с каква кола си?
6 ген. д14а3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори и да си си махнал скапаната гарнитура на дросела пак няма как да го минеш това купе :bash: п.п. освен ако няма нещо Втек отдолу :tooth: п.п.п. или това купе е било мъртвец.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори и да си си махнал скапаната гарнитура на дросела пак няма как да го минеш това купе :bash: п.п. освен ако няма нещо Втек отдолу :tooth: п.п.п. или това купе е било мъртвец.

Или пък д14-ката не е толкова умряла колкото ти се иска :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Д14А3 си победил Д15Б7, тоя с купето да не е пропуснал предавка и от 1-ва да е минал на 3-та направо, това с 2 добри шофера е невъзможно, значи единия неможе да си кара колата :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Д14А3 си победил Д15Б7, тоя с купето да не е пропуснал предавка и от 1-ва да е минал на 3-та направо, това с 2 добри шофера е невъзможно, значи единия неможе да си кара колата :tooth:

На следващата месечна в пловдив ще ги пробваме с твойта, за да видим. Може наистина да е имало нещо нередно в това купе, нямам представа, но е факт, че си падна. Просто нямам основание да си измислям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,пробайте но купето ще бие със сигурност ако всичко му е ок :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker, не казвам че си измисляш !!! Просто при читави коли и шофьори няма как да стане.

Карал съм многократно тези два модела. Така и сме ги пускали многократно разликата е доста фрапираща. Купето е със значително по къси предавки и старта е направо ненормален и от там просто стигане няма.

 

п.п. Карал съм няколко д14а4/3 и не че искам да те обиждам или нещо ама са доста зле спрямо другите модели. Като за 1.4 си вървят доста прилично ама всичко свършва до там. Единствената д14-ка дето ме е кефила (а и върви доста) е тази на doctor . Ама тя е друга бира :tooth:

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Д14А3 си победил Д15Б7, тоя с купето да не е пропуснал предавка и от 1-ва да е минал на 3-та направо, това с 2 добри шофера е невъзможно, значи единия неможе да си кара колата :tooth:

На следващата месечна в пловдив ще ги пробваме с твойта, за да видим. Може наистина да е имало нещо нередно в това купе, нямам представа, но е факт, че си падна. Просто нямам основание да си измислям
Не казвам, че си измисляш, просто Д15Б7-цата е доста бърза и е близка до Д16-ката като вървене. А за пробването нямаш проблем, но аз съм автомат, ще пробваме,ако искаш първос ръчка, после и с автомата. Лично аз си мисля, че и от автомата пада Д14-ката, просто автомата си върви кажи речи наравно с ръчката, на старта, автомата губи половин калник и до 3-та си наваксва :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Д14А3 си победил Д15Б7, тоя с купето да не е пропуснал предавка и от 1-ва да е минал на 3-та направо, това с 2 добри шофера е невъзможно, значи единия неможе да си кара колата :D

На следващата месечна в пловдив ще ги пробваме с твойта, за да видим. Може наистина да е имало нещо нередно в това купе, нямам представа, но е факт, че си падна. Просто нямам основание да си измислям
Колега купето ще те изненада мноооо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускал съм се с 3-4 Д14-ки и все читави, но никоя не ми е правила дори и кантар... падат с доста, а на дълъг път да не говорим 210-220 си ги прави купенцето доста бързо за 1.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускал съм се с 3-4 Д14-ки и все читави, но никоя не ми е правила дори и кантар... падат с доста, а на дълъг път да не говорим 210-220 си ги прави купенцето доста бързо за 1.5

И един мармот увиваше шоколада в калник от Опел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко едно заралийче с жълт Сеат с черни джанти(дето минава за хондаджия) ми направи опасно задминаване отдясно с голяма скорост при положение че направих всичко възможно да се изнеса бързо и да освободя пътя.Явно си мислеше че се състои гонка.Поздравления,наказа седан с Д15Б2 на газ.Сигурен съм че видя лепенката на клуба,нали?Това ли те подразни?Или нещо към мен?Или ти така си караш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускал съм се с 3-4 Д14-ки и все читави, но никоя не ми е правила дори и кантар... падат с доста, а на дълъг път да не говорим 210-220 си ги прави купенцето доста бързо за 1.5

И един мармот увиваше шоколада в калник от Опел
Хах, на тебе майтап ти се струва вървенето на купетата, Д14-ките не са предизвикателство изобщо, Д15Б7 вървя заедно с 320-ка. Тръгвам калник пред него, после той стапя преднината и си вървим заедно. На дълъг път е възможно да ме мине, но дори и със 16-ките 200 държа спокойно и може до към 210, с 15-ките ги подминаваше 210, а зимата като сложа едни железарки може и да изпълни километража.Та по темата, днеска след работа се заиграхме с едно хюндай купе и беше конкуренция може би само първите 2 метра и после си изоставаше прогресивно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкисте, викам да се приземиш малко :cool:, ти с автомата посмъртно да вървиш с 320ка на едно :rolleyes:п.с.нищо лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускал съм се с 3-4 Д14-ки и все читави, но никоя не ми е правила дори и кантар... падат с доста, а на дълъг път да не говорим 210-220 си ги прави купенцето доста бързо за 1.5

И един мармот увиваше шоколада в калник от Опел
Хах, на тебе майтап ти се струва вървенето на купетата, Д14-ките не са предизвикателство изобщо, Д15Б7 вървя заедно с 320-ка. Тръгвам калник пред него, после той стапя преднината и си вървим заедно. На дълъг път е възможно да ме мине, но дори и със 16-ките 200 държа спокойно и може до към 210, с 15-ките ги подминаваше 210, а зимата като сложа едни железарки може и да изпълни километража.Та по темата, днеска след работа се заиграхме с едно хюндай купе и беше конкуренция може би само първите 2 метра и после си изоставаше прогресивно :cool:
318ис и 320 на е36 аз си ги бия, така че :rolleyes:а хюндая сигурно е бил 1.6 Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танкисте, викам да се приземиш малко :rolleyes:, ти с автомата посмъртно да вървиш с 320ка на едно :cool:п.с.нищо лично :)

Иванов, приземил съм се одавна и това си е факт, яд ме е, че нямам камера с мен, за да снимам за неверниците, ако акорда неможе да върви, сивика може :D:P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...