Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest Alexandro

Мен една Цедка 220 ме наказа преди няколко седмици. От първите цедки... Карах със 160-170 когато ме мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То не е за хвалене ама днес бих 2 Деу-та - Рейсър 1.5 не знам колко коня и Нексира 1.6 106 коня !!!

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие каде ги намирате тия да се дърпате с тях........ аз ония ден нарочно обикалях из Варна с надеждата че някой ще се закачи на някой светофар....та даже и да ме бие просто ей тъй за тръпката.......ама уви никой не ще, да го еба...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие каде ги намирате тия да се дърпате с тях........ аз ония ден нарочно обикалях из Варна с надеждата че някой ще се закачи на някой светофар....та даже и да ме бие просто ей тъй за тръпката.......ама уви никой не ще, да го ***...!

Много е важно да караш бавно. Не трябва да форсираш или да показваш по някакъв начин че колата ти върви. Набелязваш си някой с уж бегачка. И без да го гледаш подаваш малко газ като тръгвате, ама го оставяш да дръпне малко напред. След като види че е пред теб му идва музата и почва да настъпва. След което подаваш и ти газ и ония ней често остава зад теб. Ако извадиш късмет се намират и пичове верни на спорта и без значение с каква кола е, се пробва. Ейтака за кеф :) поздравявате се за дръпката (без значение кой е бил) и всеки по пътя си :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, искам да ви кажа че такива състезания са особено опасни, особено в градски условия. А пък целенасоченото търсене на евентуални опоненти за тази цел си е предизвикване на съдбата. В моят случай нещата се получиха така. Зад мен караше известно време един мерцедес дизе Ц220 и ми висеше на задния номер много време, дори и на ограничения от 60 аз си карам а той виси отзад. След това на прав участък настигам еднаа кола и се готвя да я изпреварвам, и тъкмо захождам по-близо и вече пускам мигач и оня отзад с мерцедеса се изсилва да ни изпревари и двамата. Аз за негово съжаление го засякох (нарочно :D ) и от там настъпих до 160-170 когато той ме изпревари. Пак казвам - това се случва на прав участък извън града. В града тия неща са опасни, особено когато са импровизирани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па снощи като карах за работа се сгоних с една патрулка... :huh: ...беше тъмно и се падаха зад мен по неосветените Старозагорски улици.Аз бързах за бачкане че закъснявах както винаги,а те(както после се оказа) се забързали да ми кажат да не бързам толко... :huh: .И аз си викам тоя не е познал...дръпнах им няколко коли,ама на последния светофар ме стигнаха,междувременно пуснаха и лампа в последния момент.Ама се оказаха разбрани,разминах се с предупреждение.Единия ми вика: "Е кво ся,ще се гоним ли?".Беше ми на устата да му кажа че ако се гонехме,с тая патрулка нямаше да успеят да ме стигнат ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....днес се прибирах от работа и един Голф 3 се напъва отзад в града сме и карам с 60 да не ми праснат някое актче и гледам да избягвам дупките и оня все се опитва при удобен момент да ме мине и накрая успя да се промуши излязохме извън града и го изпреварих ама едва едва уж ми е трудно :oops: ...оня гледа отздад,че ми пише 1.6 и сигурно си е помислил,че съм около 90 коня :P предполагам,че неговата е толкова щото имаше само надпис CL и ме изпреварва на забранено място аз пак го духнах лекичко после наближаваме един баир голям и оня се подготвя гледам на огледалото за атака мисли си че на баира му е шанса щото той е сам а аз съм пълен с хора обаче го направих петънце в огледалото да не кажа точка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карах онази вечер с една жигула и ми направи почти две коли даже какво почти направо си бяха две коли умрях от срам че и пари загубих карам седан vti а мръсната жигула оголена цялата с двигател от опел 2000 115кс с вал електроника и незнам си какво още още от старта ми скочи жигулата изобщо не върти до края на втора е вече две коли пред мен и така финишираме :P а си мислех че карам бъурза кола:P:)

Маи твоя човек постояно си търси хора за пари и коли да се връзват в ТУНИНГ БГ ето му обявата: Здр.Предизвиква коли до 1600cc като залога да са талоните на колите. едто малко инфо за колата:1.Шлайф на глава с 0.8мм2.Хода на блока е свален - 1.8мм3.БУтала JE pistons 79.4 mm4.Олекотени клапани, рапределителен вал от Лада Нива5.Два двойни карбуратора Weber6.Олекотен колянов вал и маховик7.Шпер диференциал8.Спорен филтър9.Разширени всмукателни и изпускателни тръби и дупки както и полираниЖигулата е със сливенска регистрация тъмно синя ако някой е навит за старта да пише.бел.ред. Ал Капоне: Запазил съм автентичния "правпис" от обявата. А до автора на поста тук писането на кирилица е задължително следващият път няма да си играя да го оправям.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познат ли ти е ? кажи му като идва във Варна да се обади аз си залагам талона :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gan_san
Отговорено (Редактирано)

Познат ли ти е ? кажи му като идва във Варна да се обади аз си залагам талона :)

Колега не бъди толкова самоуверен. От известно време Жужките се изявяват като Muscle car's :( Редактирано от Gan_san

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Сашо , аз мога да ти уредя гонка - ако си навит пиши.Става дума за състезание на 402.33метра.Пистата се намира в Сливен.На същата тази писта се провеждат и кръгове от НШДР т.е. си има точно измерено разстояние и перфектни условия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Е щом си залагаш талона пича може и да изчакам малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Вчера в П-Д ена Хоонда 6 ген. ме драпна с една кола,като старта бесхе малко инпровизиран-115 коня хонда сращу моята/90+к.с/-:)чвно в тека си казсва думата.;):) тези двигатели са маи Д15б2?-нали 115к.сда е жив и здрав колегата и със здраве.П>С хондичката беше много хубавка с лепенка на клуба на дясния праг;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ursus D15b2 е 90 коня :) и не е В-тек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм аз знам, че Д15Б2 са 90 коня заводски :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

....D15Z6 e била 6 -та генерация и е витек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ursus

....D15Z6 e била 6 -та генерация и е витек ;)

И ме поразцепи.... ;):):);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска направих последната гонка с Люда :D Ще ми липсва.Това ускорение, тоя рев, тая смяна на предавките, кик-дауна, малоукния разход и т.н.Но да минем към гонката-2ма ентусиасти с Бравота, единия с 1.8гт и другия с 2.0 157 коня.Тоя с 157 коньовото не караше много бързо, ама тоя с малкия мотор се беше взел много на сериозно.Еми-разпрах го.И сега се прибирам, радостен от победите, които сигурно ще ми бъдат последнтие за следващите месеци.Колата си заминава, а с нея и радостта от шофирането :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами прибирам се от В.Търново,и преди първото село,намалям на 50км.Някакъв тарикат с Пежо 806 ми се лепва на задната броня/на 1м/зад мен.Много ме дразнят такива цървули-път широк ама той на гъ..а ми?!В края на селото му давам мига4 да ме минава като му е зор,ама той-тц.Праскам 2-ра-100, 3-та 150, и го изгубих..!Да -ама не!В следващото село номера е същия..,пак 2-ра,пак 3-та,ама оня е на номера ми кацнал :) 4-та 160/170.,и ООО-УЖАС!Оня си дава мига4 и си ме резва мъжката :)!!! Най лошото е 4е бях с моми4е/фенка на ХОНДА/,и тя ме изгледа у4удено!Бах тоя скапан бус!?После френда-Гугъл-каза 4е това е 150 магарета и ми мина малко мъжкото достоинство,ама ве4е няма да се връзвам на подобни провокации 4е много ме досрамява. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие каде ги намирате тия да се дърпате с тях........ аз ония ден нарочно обикалях из Варна с надеждата че някой ще се закачи на някой светофар....та даже и да ме бие просто ей тъй за тръпката.......ама уви никой не ще, да го еба...!

и мен не ме искат тука в Пловдив за дърпане :) :)...излъгах,1 Поло ме искаше на светофара,изпревариме на паветата,че бъбреците все още са ми ценни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какъв е извода???Винаги има някой с по - голям от твоя :):)

Редактирано от Al_Capone
ЦИТ�ТИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска направих последната гонка с Люда :ph34r: Ще ми липсва.Това ускорение, тоя рев, тая смяна на предавките, кик-дауна, малоукния разход и т.н.Но да минем към гонката-2ма ентусиасти с Бравота, единия с 1.8гт и другия с 2.0 157 коня.Тоя с 157 коньовото не караше много бързо, ама тоя с малкия мотор се беше взел много на сериозно.Еми-разпрах го.И сега се прибирам, радостен от победите, които сигурно ще ми бъдат последнтие за следващите месеци.Колата си заминава, а с нея и радостта от шофирането ;)

значи си се гонил с по слиния вариянт на бравото HGT което е 155 коня с него как седиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най лошото е 4е бях с моми4е/фенка на ХОНДА/,и тя ме изгледа у4удено!Бах тоя скапан бус!?

...заради такива като тебе губим фенки ся вече ще е фенка на Пежо :lol: :lol: ....днес пуснах една Октавия да ме мине,че щеше да се пребие в насрещното колебаех се но разума и съвеста ми заговориха и натиснах спирачките откакто си сложих цифрите 1.6 на задницата много ми се набират ...трябваше 1.4 да сложа да са ми по забавни физиономиите им като ме зяпат учудено:rolleyes: Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не не, дърпах се с по-слабото.То май е 130 или нещо подобно.Тоя с по-силното не го настъпваше, явно не му се е занимавало :rolleyes: Иначе с него може и да се озора, въпреки че си вярвам на колата, и нищо чудно да сме на равно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Моля да ме извини момчето, което засякох днес (24.06)- на 8 км- отбивката от Цариградско към Дружба/летището към 21.40 :lol:

Беше с Хонда 6 генерация... искаше да ме изпревари най- съзнателно, но на мен малко ми дотежа кракът на 2 предавка, след което отнех газта и намалих, и колегата спокойно си ме изпревари...

Още веднъж го моля за извинение

Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D преди малко изпуших една астра CDTi навярно 1.7 (100 к.с.) . Най-смешното беше, че тръгнах да я изпреварвам на 3-та по лек баир,а ония беше се осрал вътре :D:D :D
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

На газ с климатик е така.. Другия път няма да се налага да пускаш газта за да те мина :bow:

 

Peace!

 

 

:rolleyes: Моля да ме извини момчето, което засякох днес (24.06)- на 8 км- отбивката от Цариградско към Дружба/летището към 21.40 :)

Беше с Хонда 6 генерация... искаше да ме изпревари най- съзнателно, но на мен малко ми дотежа кракът на 2 предавка, след което отнех газта и намалих, и колегата спокойно си ме изпревари...

Още веднъж го моля за извинение

Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Нещо много подобно ми се случи вчера на мен. Едно Ауди, не знам дали беше б4 или 80 се напъна да ни вземе две коли едновременно по път без видимост :worthy: като идваше засилено с поне 120. Изчаках го да се изравни с мен. Върнах една надолу и я усети Хонда пауър-а! Сложи ми един калник докато се набера ама послееееее! Взех го и се кротнах пред него с 80! А да и щях да получа сърдечен удар от физиономиите на младежите в Аудито :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много подобно ми се случи вчера на мен. Едно Ауди, не знам дали беше б4 или 80 се напъна да ни вземе две коли едновременно по път без видимост :) като идваше засилено с поне 120. Изчаках го да се изравни с мен. Върнах една надолу и я усети Хонда пауър-а! Сложи ми един калник докато се набера ама послееееее! Взех го и се кротнах пред него с 80! А да и щях да получа сърдечен удар от физиономиите на младежите в Аудито ;)

А ти направи ли си сметка ,така как е без видимост и ти не го пускаш да те изпревари ако идват срещу вас още двама такива какво ще се случи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Направих си сметка, че ако идва само една кола отсреща не мога да намаля, понеже зад мен има кола и той щеше да дойде отгоре ми. И така щях аз да съм потърпевшият във всички случаи! А идваха ли още двама отсреща щях да пиша от едно друго място със сигурност, ако ще и с 50 да съм карал. Не смятам, че така трябва да се кара, но при наличието на такава ситуация смятам, че решението ми бе адекватно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Добре! Приемам забележката и отивам да си посипя главата с пепел и да прибера ключовете на колата в сейф!А вие как бихте реагирали в подобна ситуация ? Не ви ли е писнало навсякъде да ни хулят, че хондите са бавни и изобщо не вървят ? Ами това, че всеки "татковец" ви засича по кръстовищата и ви изпреварва неправилно и опасно ? Е защо ли тези момчета не посмяха втори път да се напънат да ме изпреварват, а караха с разрешената скорост ? Не обичам меренето на п*шки по пътищата, но ми писна от рейсърчета по пътищата и дрифтъри по кръстовищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да и щях да получа сърдечен удар от физиономиите на младежите в Аудито :D

:lol: Еваларка бате, голям си мъж :D показал си им що за хора са хондаджиите :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие как бихте реагирали в подобна ситуация ? Не ви ли е писнало навсякъде да ни хулят, че хондите са бавни и изобщо не вървят ?

....мен пък ме кефиш и аз съм правил така и на мен са ми правили така по принцип преценявам ситуацията дали идва кола насреща ако идва ще го пусна ако няма бих го сцепил като теб :) .....то не може всички да сме примерни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам си аз спокоино и почват да ме изпреварват отляво отдясно засичат ме,и така докато ми писне!тогава аз съм наред,3 прекъсвача по късно съм на първа линия на всеки сфетофар,а тези дето се правят на шофиори са останали сфетофари назад!!!ще ги цепа докато има некъдърници със коли в отвратително техническо състояние,и коли купени от тате които си мислят че останалите им пречат да карат!Като правилата почнат да важат за всички,тогава ще ги спазвам,мисля че повече от ясно е че това го мислим всички,защото някои ще кажат че не нарушават правилата- по добре да не си криват душата!До деня в които България ще е държава за пример със неподкупни полицаи,маршрутки които се съобразяват със закона,ще важи правилото на по-силния.....п.с. или до деня в които излезнем във вечен отпуск....п.с.с. пожелавам безсмъртие на всички по пътищата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gh0sT

алоооооооосъстезателите ами бегаите си на пистата пак се гонете по цял ден-улиците не са место за такива меренета на ............какво им се връзвате на акълаНЕ МАЛКО МОИ ПОЗНАТИ СИ ПАТЯТ СЕРИОЗНО З АРАДИ ТАКИВА ИЗПЪЛНЕНИЯ,НЯКОИ И С ТРАГИчЕН КРАЙКато ви бегат хондите добре има си други местаИ МАЛКО АКЪЛ В ТИЯ ГЛАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 200 в насрещното питай как е в първа класа ...... :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли да има някой ден, на някоя писта, състезание вътре, само Хонди от клуба ? Или вече е правено ? Стори ми се като добра идея, как мислите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги незнам какво зна4ение има кой какво казва за хондите ви или да се искажа така об6то за марката ХОНДА.Карайте си нормално не се мислете за бесмартни.Имам един приател който ми вика6е 4е 6тял да кара на задна и 6тял да ме мине мен не ми пука6е ваоб6те какво ми говори,оба4е един ден му се наложи да ме ползва като превоз до един магазин трябва6е да си купува саединител закарах го до магазина и като спрях ми каза "ти варви аз навра6тане 6те си хвана тахи". :) не им обра6тайте внимание по принцип си карам нормално понякога и бавно но това не озна4ава 4е не ми варви колата или не мога да карам.Не се засягайте от такива ако сте наистина кара4и такива хора не трябва да ви влиаят това е моето мнение и никога не сам имал проблеми! :) Дано сте ме разбрали правилно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес ходих до София и на отиване и връщане почти не са ме изпреварвали, само малко кайени, емели, седмици и с-класи. Ама на връщане след тунела накъсах 2-3 седмици ;) 160 в лявата лента и гааззз... Даже след Пазарджик на равното дигнах 190 :worthy: , до 170 набра много бързо ама после мъкаа... И стрелката на резервоара много падна нещо ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...темата е СГОНИХ СЕ ....тъй,че моралистите да си пишат в другите теми кой как да кара и какви правила да спазва!!!Пича сподели една гонка която редовно се случва по улиците и не само в БГ и вие я таковахте :worthy: и се изкарахте ебати светците на пътя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...