Jump to content
Данчо

Страхове :)

Recommended Posts

Здравейте на всички, Сега видях темата със земетресението и се сетих да пусна тази тема. Предлагам тази тема да стане място, където да си споделим страховете и фобиите.Нека да започна аз. Това от което най-много ме е страх е земетресението. И основната причина е, че се чувствам беззащитен и не мога да направя абсолютно нищо. Мразя, когато не владея нещата около мен, това е причината за страха ми. Ама наистина много ме е страх :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От буболечки и по точно хлебарки.... много ме е гнус направо не мога да ги гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е шубе от Голф 3. А ако трябва да съм сериозен - единствено една змия може да ме изкара от строя в момента в който я видя на живо. А природните бедствия не ги коментирам - едва ли има човек който да не се страхува от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страх ме е да тръгна да изпреварвам с D13-ката. Имам чувството, че като се покажа в струята и колата тръгва назад :offtopic::D :D Иначе от кво ме е страх... ми незнам... Данчо го е казал добре - от липса на котнтрол върху ситуацията :D

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствено една змия може да ме изкара от строя в момента в който я видя на живо:lol:!!

Изтръпвам направо,даже и на картинка да видя нещо подобно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паяци. И големи птици - пеликани, щрауси ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От жени с бицепси и мустаци по-големи от моите.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше хубаво да запазим темата такава, каквато исках да бъде.А именно истинските Ви страхове.п.п.И мене ме е страх от майстори :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене най-ме е страх от майстори автомонтьори ,особено "спецовете" в нашия град!Дойде ли ред нещо да се прави по колата и буквално изпадам в нервна криза щото тука никой хал хабер си няма от хонделите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм искрен бе Данчо.Ако не си се сблъсквал с това за което говоря,няма да ме разбереш... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък от високото - направо ми се подкосяват краката и ми се завива свят. Също и от големите паяци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е страх да не би да успея да направя след 3 години нисана и на първото изкарване да го врътна в някое дърво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От високото....от тъмнина+тишина(мн зловещо) и пенсионери шофьори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Змии, хлебарки и малко от високото, ама не много. И най-вече от това което е казал колегата Данчо, да не мога да контролирам ситуацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене най-ме е страх от майстори автомонтьори ,особено "спецовете" в нашия град!Дойде ли ред нещо да се прави по колата и буквално изпадам в нервна криза щото тука никой хал хабер си няма от хонделите !

И мен ме беше страх от тях, но след като намерих нужните хора съм вече доста по-сигурен. Както се казва"Питай и ще ти бъде отговорено!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен най-много ме е страх от BMW 316 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не загубя любимите хора, друго не мисля, че имам чак фобия или нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е страх от бездомни кучета :D Иначе с гадинките (паяци, змии, хлебарки и прочее) нямам проблем :D Колега AuruMoon, мисля, че страха от загуба на близък, можем да го приспаднем към естествените страхове, или както е както е казал колегата Данчо - ситуациите, над които нямаме власт :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To змия(жена) как да се страхува от себе си. Ами токава и аз съм към групата ситуации, над които нямаме власт.А някой с клоустрофибия или нещо странно няма ли, хайде не се криите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...буболечки и влечуги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен наи ме е страх от мълниии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...буболечки и влечуги

и Скрипя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мълний, и от крави :D :D :) смешно ама.... (като бебе още неосъзнат съм бил, няква крава ме уплашила и сега си ми стои страхът....)

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От крави ли бе брат :):D :Dп.п.Да не ме разбереш погрешно, просто ми стана смешно.Страха си е страх.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От високо мнооо ме е страх!Ама се опитвам да боря страха си...качвам се на лифтове, високи места и други такива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смърта и всико което би я довело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхът не е признак на слабост винаги. Който изпитва страх оцелява, обратното е признак на лудост, и дори може да изгубиш живота си, ако не се страхуваш :) Малко като че ли се споделя искрено от какво друго ни е страх, освен буболечки, жени, хора, природни бедствия. Много хора не биха споделили току - така истинските си страхове :lol: Вчера преди да сменя ангренажа ме беше страх след смяната колата ми да не зазвучи като на комшията хондата след неговата смяна - звук вълча порода / голф 3 на празен ход / странджански чакал в 22 часа. (виене като на пренатегнато) Смених го - зазвуча точно така! Сякаш го предизвиках това !!! Една фиксираща шайба забравена се оказа.... от страх от страха - фобо-фобия !!!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pamo - ако не си гледал The Secret си го изтегли и го гледай, и ще разбереш защо си забравил шайбата !!! по темата - страх ма й ногУ от високо (без майтап) и от змии...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък от високото - направо ми се подкосяват краката и ми се завива свят. Също и от големите паяци.

И аз, и аз от високото ми се подгъват крачката и даже и филм да гледам, ако покажат някоя пропаст или някой герой се катери някъде ми се изпотяват дланите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякакъв вид паяци, стоножки и темподобни насекоми. Отврат голяма са !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме е страх от жената след като и кажа че ще давам 200 кинт по колата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям страх имам от високо, но откакто започнах да се катеря по петметрови стълби и започна да ми минава ;) ... Много харесвам змии, обаче ;) ... голям страх, в казармата се оказа, че делим едно спално с един доста голям екземпляр... вярвайте ми, повече не припарих там ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо ме е шупе като ми настройват колата на Дино да не гръмне моторетката ;) . Бая страх брах , признавам си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е страх да затягам каквото и да било в алуминиеви блокове,много лесно се преевават тея резби ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насекоми, стоматолози, змии ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паяци - дори най-малките и кучета - професионално. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...