Jump to content

Recommended Posts

Мъж влязъл в аптека и попитал аптекаря дали може да му даде нещо за хълцане. Без предупреждение аптекарят се пресегнал и силно го зашлевил по лицето.
- Защо го направихте? - възмутил се мъжът.
- Е, вече не хълцате, нали?
- Аз и преди не хълцах, хълца жена ми!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учените изобретили 200-градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат:- Ще го пробваш ли?Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък. Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж тракторът спира, човекът скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново... след още 100 пак! Учените догонват трактора, спират го и се извиняват на тракториста, че са го накарали да пие 200-градусов спирт... Човекът ги поглежда и казва:- Ахааа, такава ли била работата... А аз се чудя защо, като се оригна и ми се подпалва ватенката...

 

 

Застанал ловец пред бърлогата на мечока и крещи:- Ей, мечо, излизай!Мечокът отвъртре:- Защо?Ловецът:- Ще те застрелям и ще окача кожата ти у нас, на стената!- А ако не улучиш, какво се очаква от мен? Да си окача в бърлогата наакания ти гащеризон ли?

 

 

Мъж пътува в самолет, първа класа. До него седи 75 годишна бабка. Тя киха, извинява се, вади носна кърпа, забърсва си устата, а после и между краката. Мъжът гледа любопитно, но не казва нищо. След няколко минути бабата пак киха и цялата процедура се повтаря. Когато това става за шести път, мъжът не се сдържа и пита:- Всичко наред ли е, мадам? Интересно е как използвате носните кърпи…- Да... съжалявам за безпокойството... знам, че изглежда странно... просто здравословната ми нагласа е така... всеки път като кихам получавам оргазъм.- О! Взимате ли нещо, което да ви помага за това състояние? – загрижено пита мъжът. Бабката го поглежда с навлажнени очи и казва:- Черен пипер..

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв човечец бере гъби в гората.

По едно време стига една полянка и гледа - седи някаква бабичка с пушка. Бабата го поглежда подозрително:
- Какво, май ще ме изнасилваш?
- Ама не бе бабо, как,... не съм си и помислял...
 

Бабата зарежда пушката и се прицелва в него ухилена:
- Ще ме изнасилиш ти, ще ме изнасилиш...!  :punk: 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш принца, ама идва коня. Защо? Защото си кобила, а не принцеса..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При очен лекар. Докторът:- Можете ли да прочетете тук, най-долния ред?- Не.-Съжалявам, значи сте късоглед.- Ебаси, цел живот неграмотен, сега и кьорав..........

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка.
Както обикновено,ако вдигна аз телефона - затварят.
Взе често да се среща с “приятелки”, а като я питам с кои е била, казва, че не ги познавам.
Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някъде, не се сдържах.
Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той: - Бившото ти гадже да не е карал Голф?Тя: - Как разбра?Той: - Като гледам как ми блъскаш вратата на Хондата...

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С акт на МС се обединяват ДАИ и КАТ.

Новото обединение ще се нарича :  ДАИ на КАТ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.."Свалям си се най-културно с една колежка и по едно време тя ме пита:
- Добре бе, мъжки, колко издържаш в леглото?
- Па, ако ми носиш ядене и пийене, мога да си карам с години..така."

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя:
- Вътре ли си...?
Той:
- Да...!
Тя:
- Ми що не ми свети в зелено профила ти?!...  :punk: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадама с много голям бюст карала старo BMW.Заваляло дъжд, тя слезнала да си сложи чистачките и бюста опрял в капака на BMW-то .В това време минал пиян от там видял я и казал:- Госпожо, т`ва цял живот да го кърмиш HONDA няма да стане!

 

 

Новото рекламно лице на Johnnie Walker е Кубрат Пулев...keep walking....

 

 

Кобрата се вози в такси. По едно време шофьорът го пита:- Тук ли да спирам?Пулев отговаря:- Не, не. Продължаваме напред.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама влизат в бар и почват да пият здраво. По едно време единия сръчкал приятеля си:

- А бе, ти донесе ли някви пари?

- Не.

- Офффф, пак ще трябва да бием барманчето...

Редактирано от madmaxxxx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крокодил се изгубил в пустинята. Вървял и се лутал с месеци. Вече бил на предела на силите си, когато в далечината забелязал дребна фигура, която крачи с бодра походка към него. Когато приближила фигурата, крокодилът видял едно малко зелено гущерче:

- Извинявай! - проревал крокодилът с изсъхнал глас - Тук някъде да знаеш да има вода?

  Гущерчето се сепнало, сякаш не забелязало крокодила преди това и казало: - Ми... не знам, ама чакай ей ся ще доведа брат ми.. 

  И тръгнал с още по-енергична походка нанякъде. Крокодилът чакал една-две седмици. По едно време в далечината се задават две малки фигурки, които с бодра и енергична крачка крачели към него. Огледал ги крокодила и казал: 

-Кво става? Къде е водата? 

Гущерчето: 

-Ми не знам за вода, ама доведох брат ми. 

Крокодилът:

- Как така няма вода, бе? Ми за кво доведе брат ти?

Гущерчето:

- Е как за кво? Да те пребием!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката така силно изкрещя на детето:
- " Веднага изхвърли това лайно ", че четирима хвърлиха недопушените си цигари, а един рязко се отдръпна от вървящото с него момиче....  :punk: 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката така силно изкрещя на детето:

- " Веднага изхвърли това лайно ", че четирима хвърлиха недопушените си цигари, а един рязко се отдръпна от вървящото с него момиче....  :punk: 

 

Ахахахахахаххахахаха

 

 

От близкия парк се разнесе втрещяващ момичешки писък, който постепенно се превърна в женски.....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек се прибирал от работа вечер и за по-кратко през гробищата. Останала му от деня една баничка и решил да си я хапне по пътя. Добре ама... мъглата, тъмнината и тишината успяли да го постреснат по пътя му и той забързвал крачка все повече и повече, докато изведнъж.... Минавайки покрай един храст се подала една бледа, трепереща ръка и се чул изтормозен глас:

-Даааааааааай.....

Нашия се насрал от страх:

-Б-б-б-б-б-б-баничката ли?

-Неееееееееее....Хартииииииийкатаааааа...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настинка, шепнеш глас:-Докторът в къщи ли е?Жената, също шепне:-Няма го. Влизай.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена се занимава с едногодишното си дете в стаята му и му говори:- Щастливец си ми ти - наспа се, събуди се, похапна, поигра, сега акаш, след това пак ще заспиш.При това от тоалетната се чува гласът на мъжа и:- Имам право на това - неделя е!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Ти си прасе, погледни какво си направил! Знаеш ли какво е прасе?- Да, мамо! Прасето е детето на свинята!

 

 

Седят двама старци на пейката.Покрай тях минава млада мацка с огромен бюст. Единият старец казва :- Ех, да бяхме по-млади !Другият отговаря :- Ти луд ли си, бе? За 5 минути удоволствие да загубиш 40 години трудов стаж!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минава лекар на визитация в псхиатрията. Един пациент седи в коридора пред леген с вода и “лови риба” за Никулден...
- Колко шарана хвана днес? – пита докторът.
- Дай пет лева и ще ти кажа.
Докторът дава парите.
- Ти си осмият шаран...  :punk: 

Редактирано от Hunter
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баба към внучето си:
- Чедо абе на тоя кантар къде ми пише килограмите ?
- Бабо да слизаш веднага от таблета!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Добър ден, имате ли картички с надпис "Скъпа обичам те, ти си единствена за мен " ?
-Да
-Добре, дайте ми пет !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чък Норис казал,не може повече така,и спрял "Дързост и красота" :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибирам се - жената изчистила, наготвила, не дудне, в очите ме гледа.
Викам си, ей тва е любов, щастие и семеен уют...
Оказа се мигач, огледало и задна лява врата...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия враг на зомбитата са некрофилите!

 

 

 

Когато попаднеш на поп-фолк парти разбираш, че „Планетата на маймуните“ е по действителен случай.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В реанимацията приемат яко натрошен и насинен мъж.Докторът:- Какво стана? С мотор ли се преби?- Не... кихнах в гардероба.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в дома ми е влизал крадец... 

Нищо не е взел, но оставил на масата 20 лева и бележка:

- Не е хубаво да се живее така.....  :punk: 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Вчера за първи път целунах Наташа Ростова по устните. Тя се смути, стисна си бедрата и ми счупи очилата!"
Из дневника на Пиер Безухов

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова на бала. 
Тя: 
- Поручик, как намирате гърдите ми? 
Поручик Ржевски: 
- Ами... трудно...  :lol:  :lol:  :lol: 
 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надпис пред гаража:"Не спирай. Пукам гуми!!!"Около 14:00 собственикът излиза да си изкара колата и вижда пред гаража паркиран валяк, отстрани виси шило и бележка:"Успех"

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арабски шейх си купува Хонда Ледженд. Пише чек, протяга го на продавача и казва:- А рестото ми го дайте във "Фолксваген"-и.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...