Jump to content
Sign in to follow this  
Veseliq

Въпроси, коментари и предложения във връзка с обновения форум

Recommended Posts

Абе, трагедия е - от където и да погледнеш..... Да не говорим от GSM, ако искаш нещо да пишеш, или редактираш... Особено ако искаш да вкараш някой и друг емотикон.....Ама каквото такова.

На острова всичко е под контрол.

Дъжд, мъгла, абе типикал бритиш уедъ'.

Форумът отваря всичко до 3сек, включая началната страница. Това на 4-годишни Самсунг А5 и Самсунг таб А.

Edited by Krasi-mir

И при мен е ОК, от компа и хуавея.

На 11.02.2021 г. at 22:30, scyberboy написа:

Форума е бавен от няколко дни, да.

При мен не се е "оправял".

@Veseliq 

@Victor 🙂 

Намерих виновника и направих няколко заклинания за скорост. Вече трябва да е значително по-бърз (ако не е, кажете) - следя и ще се намери решение :) 

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Първа страница от третата част за маслата отново я няма никаква, или се отваря след 5мин. Следващите са ОК.

Някакво каре ме кани да гласувам на 4-ти 4-ти с бюлетина  номер 4.

Дали е заради червената тема на форума, или има и други нива на "случайните" съвпадения?

• Haha 2

Posted (edited)

Просто реклами.

На мен ми излиза това, метални стелажи, Фиат и всякакви други глупости. :)

Edited by dindin
  • Thanks 1

Рекламите са ясни. Явно и полит агитацията е вече реклама. :)

Posted (edited)
Преди 20 часа, ceco_accord написа:

Рекламите са ясни. Явно и полит агитацията е вече реклама. :)

Че то винаги е било. Виж колко постери има по пътищата с такива агитации ;) 

Аз ползвам Adblock.

Edited by Drone

Аа, на мен не ми пречи, нек се рекламират. То ако всичко дето летеше се ядеше ... :)

• Haha 2

Тази вечер,отмятайки темите у форума се забелязва нова модна тенденция-раздаването на минуси .Защо се занимаваме с глупости,а не си караме Хондите?

• Like 1
  • Upvote 1

Мерки са взети. Двама колеги поеха инициативата да си раздават минуси един на друг и сега почиват.

• Upvote 1
  • Haha 1

Posted (edited)

Ами да, идеята на червения минус беше да се реагира на отявлено грешни и подвеждащи мнения, но рядко се използват по предназначение. 

Имаше ги, нямаше ги, сега пак ги има.

Пак си се подсещам, че грешните мнения трябва да се оборват с текст, а не със знаци, което според мен прави минуса ненужен.

Edited by dindin
  • Like 1
  • Upvote 3
  • Confused 1

Правят се "плюсчетата и минусчетата" ананонимни и в даден момент ще станат безинтересни за заядливковците ... и ми се струва че ще почнат да се ползват по предназначение. 

• Like 2

Posted (edited)
Преди 3 часа, dindin написа:

Ами да, идеята на червения минус беше да се реагира на отявлено грешни и подвеждащи мнения, но рядко се използват по предназначение. 

Пак си се подсещам, че грешните мнения трябва да се оборват с текст, а не със знаци, което според мен прави минуса ненужен.

Дани, не че нещо, но да си играем на "тука има - тука нема" е повече от смешно.... 

Един път ги имаше минусите, после ги отняма, после пак ги имаше, после "смеещото се човече", слага минусче на Павката и пак ги махате - въпросните червени минусчета..... :)

Айде малко по-сериозно, какво ви пречат? 

Знаеш ли, че като видя сложен минус от някой, (особено ако е тендециозен) се смея много и това ми помага да преценя, що за "човек" е тази дребна душица..... 

Моля върнете минусите - всеки път ви го повтарям:D

п. п. Символите "нагоре" и "харесвам" са едно и също, затова премахнете единия. 

Edited by Emicha
п. п.
  • Upvote 1

Преди 8 часа, dindin написа:

Абсолютно съм съгласен и то на 200%.

До сега един не видях който "миносва" да се обоснове и с това да помогне на питащият. Това червеното се използва изцяло да се уязви някой колега и за нищо друго. Между другото аз никога не бих използвал този символ, това е толкова грозно.

• Like 1

Преди 6 часа, Emicha написа:

Знаеш ли, че като видя сложен минус от някой, (особено ако е тендециозен) се смея много и това ми помага да преценя, що за "човек" е тази дребна душица..... 

Ей от това ме е най страх,да се не изложа,натискайки без да искам(по грешка),червения минус:tooth:!

Не го правете тенденциозно това хора-ИЗЛАГАТЕ СЕ..,като-🥐🥐!!!

• Like 2

Аз също не съм ползвал минуса не за друго, а защото виждам, че хората го приемат лично. А то и много често е лично.

• Like 1
  • Upvote 1

Абсолютно съм съгласен.

6 hours ago, Emicha said:

Един път ги имаше минусите, после ги отняма, после пак ги имаше, после "смеещото се човече", слага минусче на Павката и пак ги махате - въпросните червени минусчета..... :)

Айде малко по-сериозно, какво ви пречат? 

Модовете са защитени с правило.

5. Споренето с и/или обиждането на Модератор или Администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо.

Преди 2 часа, Pavel_Pavlov написа:

Аз също не съм ползвал минуса не за друго, а защото виждам, че хората го приемат лично. А то и много често е лично.

Точно поради тази причина трябва да станат анонимни.

Ако минустите трябва да се оборват с текст, то по същата логика би следвало и плюсовете да се оборват с текст.  При това положение форума ще стане ... браво, точно така, право в целта .... пост след пост. 

• Upvote 1

Владо, ти си засеганат защото след безкрайно дълга безмислена дискусия с теб се наложи да ти припомня съответната точка – в контекста на неспирното оспорване на наказанията, които получаваш.

Конкретният случай с минуса, който получих по-горе, няма общо с тази точка (нито е спорене, нито обиждане и т.н.). той е пример за личното отношение и използване на системата. Колегата, който ме „удари“ с минусче, беше един от наказаните и това ми изказване не му е харесало. Това изобщо не е повод за решението да се махнат отрицателните реакции. Стига спекулации.

• Haha 1

Минуса е "наказателен вот", нека го има.

Обмислям и концепцията си за "благодаря", ама като е готова, ще я изложа.

• Thanks 1

преди 28 минути, ceco_accord написа:

Обмислям и концепцията си за "благодаря", ама като е готова, ще я изложа.

Да е само един вота,..зелена стрелкичка според мен,че сърцето много лично идва.А пък не сме от тия, взаимно любящи:no:,честно казано!

• Like 2

Всъщност то не е Love, а Like.

А целта е именно взаимност (което е разумност), а любовта е хормонален дисбаланс с психични отклонения.

• Like 1

Преди 1 час, JHM написа:

Да е само един вота,..зелена стрелкичка според мен,че сърцето много лично идва.А пък не сме от тия, взаимно любящи:no:,честно казано!

Ей ти едно сърце - само да те предупредя, че не си падам по мъже :D

п. п.  А можеше, всичко да е елементарно - палец нагоре, палец надолу ,с еднакъв цвят (да не се набива на очи) и едно усмихнато емотиконче за разкош.... 

• Like 1
  • Upvote 1
  • Haha 2

Се шъ съ намери некой,  "обиден отзад" с тоя палец.

Важното е да има някаква живинка у тоя форум, че масово по останалите е - ако не тАа среда, другио петък.

Съгласен съм и за това си пиша тук. Радва ме все още  "чистотата":) тук,че е нещо по различно,от групите в глобалните социални мрежи. Та..,от там понякога ми идват в повече,тези сърца ли са,"like" ли е...!

По добре,не пипайте нищо,добре си е така:thumbs1:!

Ама явно сте попипали :Д

Още тогава ги изключих. :)

Ако ви залипсват минусите значи не е на добро! :D

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Липсват ми, да.

Трябва да има палец нагоре, палец надолу, объркано, смях.. нещо такова ;)

Дали ще дават репутация или не - все мие  тая.

• Like 1

Споко ,пускам ваксината на Модерна ,фъъъъъъъъъъъъс ;).Сега вече форума е ваксиниран -няма да има бъгове и лагове .:)

Edited by borko 30