Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Ще падне в северна България,но къде не мога да пророкувам.Трябва може би да изям още 1 паница с бобец Ракията предпазва ли от грипа?
  2. Аз съм с Gates. 160лв по спомен беше всичко(помпа,ремък,ролка).И аз като теб в началото като я взех не смених ремъка,но след това се оказа,че ремъка е оригинален японски. Имаше йероглифи по него Иначе до сега: Смяна на спирачна течност и съединител към 100лв с труда. Смяна на маслото в скоростите и то май беше към 100лв Смяна на Маслото в хидравликата 30лв. Ролки,ремъци 160лв гарнитура на капака с уплатнения по спомен към 30-40лв Работа към 100тина лева. предни амортисьори каяба по 170лв единия 2 ударни тампона за амортисьорите 60лв и двата май бяха Смяна на задни амортисьори по 110лв единия Смяна на задни тампони на амортисьорите 30-40лв. По предните амортисьори всичко излезна към 420лв. Смяна на преди накладки 40лв от англиийската поръчка. Вчера си прeстъргах дисковете за 20лв и станаха като нови. А забравил съм свещи по 9лв бройката Denso Кабели 23лв тесла бубина,че умря и добре,че беше пред блока,а не на магистралата към 40лв няква китайска термостат 42лв.
  3. Ее той виж,че кара на метан не на газ.Разлика има голяма.Виж и кво масло слага.Пак разлика голяма Ма ходи обяснявай на някой дето си е взел колата да кара ефтино и да "пести" от всичко.
  4. Има и кожени Примерно на един колега.
  5. Не карам акорд,но преди 1 година като взех колата смених амортисьорите.Сложих каяба,защото монро в България са 90% ментета.За сега се държат мноого добре.Малко по-твърдо вози от преди,но тогава бях само на пружини.
  6. Някой да кара с континентал като този http://diana-ltd.com/tire?5370
  7. Сега като казахте за отстъпката се сетих,че в Диана примерно цените от онлайн магазина са им само за онлайн покупка,но тия дето са правили сайта не са го измислили като хората.ТОлкоз ли е трудно да се напишат 2 цени с и без онлайн отстъпката,
  8. Еми могат някъде по поръчка да ви го ушият
  9. Ами нормално е.Просто ресурса на маслото е свършил
  10. Да постнахме в другата тема "новини от Хонда" Ще се произвежда в Туция и цената и ще е по-достъпна.Сега не очаквайте да е много по-широко от сегашното
  11. http://www.fiawtcc.com/drivers/detail/id/4
  12. Не.Бях си на топло в Калофер и си бях надумкал печката с дръвца.2 дена не си показах носа навън То там не валя много сняг де С какво се топлите зимата ?
  13. Появи се едно неприятно тропане желязо в желязо отляво отдзад и не знам от какво е.Чува се при дупки и неравности.Някакви идеи от какво може да е ? Оказаха се тампони на стабилизиращата щанга.Тъй като дисковете са ми криви,а има още живот в тях,искам да ги сваля,но нещо в манюъла не мога да намеря как.Някой дали ще може да сложи снимка ?
  14. Не е виц,но си е баш за тука
  15. Drone

    Photos

    Ее дори и с предно пак върви по-добре от коптор е36-ца И най-важното не засяда в снега зимата.И не е новата мания на гоуфаджиите
  16. Ами аз имах подобен проблем.Беше ми счупено едно зъбче и се удряше в колоната.Не ми се разправяше и си поръчах от Самурай до Папараци чисто-нова щангичка с фтулки.Струва 60лв за HRV,за црв не знам колко ще е.
  17. А кой бушон точно,че гледах капака и не успях да го намеря. И в манюала гледах там не пише,че има бушон.
  18. Мармот ми ако вали като днеска.Файдата да се ходи е никаква...
  19. Като те спрат КАТ от къде ще знаят,че са задължителни и за 4те колела ? Ако опреш до вериги яката ще трябва да си се закопал Иначе аз карам с едни мишелин алпин а4.Карах ги лятото и сега ще се купуват други.Спрях се пак на мишелин алпин с размер 195/65/15
  20. Азе ще пропусна Абе ако е студено що не я направим другата седмица ?
  21. Поздрави за една 6та хеч до ТУ днеска към 9.45,раздаваше газ малко
  22. Еми значи имаш 2 варианта ново или втора употреба.Аз моето го взех ново оригинално 64 лв На схемата номер 9 или 10.Ще трябва да погледнеш.Маха се черният пласмасов капак до чистачките.Внимавай,че е на щипки в единия край
  23. Как гаден звък се чува ? Коя чистачка изхвърча от прозореца ? Аз имах счупени зъбчета на щангата от моторчето към рамото на чистачката и тя се блъскаше в гредата.Доста гадно За антифриза не се притеснявай.Вчера сменях масло и щях да проверявам дали иантифриза става.Отваряме капачката на радиатора и няма никой.Доляхме половин кило и заспа.Стрелката не е мърдала от средата
  24. Апфф за кво ми е помпа Както и да.Залепихме с нишков кит Колкот изкара.Човека,който даде кита каза,че го е тествал и е карал 5 години с лепен резервоар. edit:Абе нещо не ми работи клаксона,идеи от какво може да е ? Има ли бушон той или не ?
  25. Аха ясно Моите са си така.Един приятел реши да ги отваря мислейки си,че не са автоматични
×
×
  • Създай нов...