Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. А що не си изправихте дисковете ? Аз преди 2 седмици си ги пилнах на една машина и станаха като нови
  2. Ми докато всички се правят интересни да не гласуват ще имат място Ще го бъде ли снега тая зима или не
  3. Малко информация да дам аз по въпроса с амортисьорите.Днес бях на ГТП в сервиза на рено в Пловдив има и тресачка.Предни амортисьори 84-85% сменени бяха някъде февруари месец. Задни амортисьори сменени май месец 75% Амотисьорите са Каяба. Нямам идея колко са верни тези машини.
  4. Е ти като смениш от едната страна другия ще замине Сменят се по двойки
  5. Ами има информация.Дизелите на акорд и на ЦРВ са еднакви.Та прегледай и в подфорума на Акорд.Но ме съмнява някой освен колегата vazmuten да има впечатление над точно този двигател. едит:Сега видях,че неговото црв е бензин едит2:Сетих се че един колега има такова црв и е от Пловдив.Обаче нямам идея дали пише тук. http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=32435&p=1495627633
  6. Надали Последните дни се чувствам малко саднат Кво да направя по въпроса ?
  7. То и на място като се разклати се разбира.А налягането на гумите как е ? Ходовата част не сте ли я гледали
  8. Подлакътник от ebay Има цяла тема за тия подлакътници.
  9. Ма виваком веднага пуснаха яката оферта. 2000минути към всички и 10gb нет.
  10. Е с кастрол от общите поръчки съм.Вътре съм ти обяснил какво е положението,дано се пооправи
  11. е за какво му е ? Щото дебита на помпата е малък ли
  12. Ебаси калпавата система тогава
  13. На меото парно не мога да си държа ръката.Има и сила.Вашите са калпави
  14. Успокои ме Начи след 2 смени и моя ще е чист
  15. Ако няма амортисьори ще вози по-меко и ще се клати като лодка.От опит го знам.Може да са сменяли пружините нещо ? Провери си налягането в гумите също така.Може и от тях да е.
  16. Еее Слави ми завърши го де Казват,че тия от Хонда България ще са много щастливи да му помогнат по възможно най-добрия начин със седалките
  17. Да започнем от там,че харвитата не са и джибки.Аз така май си спуках резервоара.От някакъв камък по черен път.
  18. Сменихме тампоните на задната стаб. щанга,че ги нямаше никакви и тропаше яко Маншона на външното каре се оказа с миниатюрна дупчица през която беше изтекла всичката грес та го залепихме с полиуретан,че е оригинален и ще държи повече от нов.
  19. Дам.15 или 17 кинта ми излезна от ebay,но се оказа,че аз нямам обд2 и го разкарах за 15 кинта.
  20. Мини джиБ,ако е лада аз съм тръба.Колата е лансър 9 В лявата лента не е много добре изчистено.
  21. Ее добре,че се сетих да погледна тая тема Чудех се дали мишелин алпин а5 или continental ts850 да взимам.Май ще са континентала в крайна сметка.
×
×
  • Създай нов...