-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
А що не си изправихте дисковете ? Аз преди 2 седмици си ги пилнах на една машина и станаха като нови
-
Ми докато всички се правят интересни да не гласуват ще имат място Ще го бъде ли снега тая зима или не
-
Малко информация да дам аз по въпроса с амортисьорите.Днес бях на ГТП в сервиза на рено в Пловдив има и тресачка.Предни амортисьори 84-85% сменени бяха някъде февруари месец. Задни амортисьори сменени май месец 75% Амотисьорите са Каяба. Нямам идея колко са верни тези машини.
-
Е ти като смениш от едната страна другия ще замине Сменят се по двойки
-
Ами има информация.Дизелите на акорд и на ЦРВ са еднакви.Та прегледай и в подфорума на Акорд.Но ме съмнява някой освен колегата vazmuten да има впечатление над точно този двигател. едит:Сега видях,че неговото црв е бензин едит2:Сетих се че един колега има такова црв и е от Пловдив.Обаче нямам идея дали пише тук. http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=32435&p=1495627633
-
Надали Последните дни се чувствам малко саднат Кво да направя по въпроса ?
-
То и на място като се разклати се разбира.А налягането на гумите как е ? Ходовата част не сте ли я гледали
-
Подлакътник от ebay Има цяла тема за тия подлакътници.
-
Ма виваком веднага пуснаха яката оферта. 2000минути към всички и 10gb нет.
-
Е с кастрол от общите поръчки съм.Вътре съм ти обяснил какво е положението,дано се пооправи
-
е за какво му е ? Щото дебита на помпата е малък ли
-
Ебаси калпавата система тогава
-
На меото парно не мога да си държа ръката.Има и сила.Вашите са калпави
-
Успокои ме Начи след 2 смени и моя ще е чист
-
Ако няма амортисьори ще вози по-меко и ще се клати като лодка.От опит го знам.Може да са сменяли пружините нещо ? Провери си налягането в гумите също така.Може и от тях да е.
-
Еее Слави ми завърши го де Казват,че тия от Хонда България ще са много щастливи да му помогнат по възможно най-добрия начин със седалките
-
Да започнем от там,че харвитата не са и джибки.Аз така май си спуках резервоара.От някакъв камък по черен път.
-
Сменихме тампоните на задната стаб. щанга,че ги нямаше никакви и тропаше яко Маншона на външното каре се оказа с миниатюрна дупчица през която беше изтекла всичката грес та го залепихме с полиуретан,че е оригинален и ще държи повече от нов.
-
Дам.15 или 17 кинта ми излезна от ebay,но се оказа,че аз нямам обд2 и го разкарах за 15 кинта.
-
Мини джиБ,ако е лада аз съм тръба.Колата е лансър 9 В лявата лента не е много добре изчистено.
-
Ее добре,че се сетих да погледна тая тема Чудех се дали мишелин алпин а5 или continental ts850 да взимам.Май ще са континентала в крайна сметка.
