-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Ся кот такоа То само нея съм предложил.
-
Абе на вас кипят ли ви акумулаторите ? Моя миналата година изветря целия и палех известно време на сухо. Доляхме го и сега пак беше кипнал и пак трябва да се долива. Акумулатора е Yuasa ама май е от 2012. Поне така беше написано на него. Нормално ли е да кипи ? Да не би да зарежда прекалено много
-
Сивик, Опел, някви такива. Само си виж колко точно е централният отвор и ако нещо не пасва търси втулки пластмасови.
-
Някаква идея какво се случва с RallyCross Хондата ?
-
Отиди при друг газаджия Да ти направи читава настройка. И аз ще правя основен след нова година. Барем да спреда пипа толкоз масло.
-
http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_193393.html Мисля, че има тема в андроид бг. Апа май е преведен на английски, та няма ядове. edit:Сега видях, че в gear best е изчерпана. Виж някви други китайски сайтове, или направо aliexpress Има и втора версия, но тя е над бюджета ти и снима в FullHD формат. Ето и ревюта от хамазон https://www.amazon.com/product-reviews/B016F3M7OM
-
Поздрави за една мацка с прелюд вчера към 18:30 до джой стейшън в студентски
-
https://www.youtube.com/watch?v=EhlxOdXGP-o Сръбското си е сръбско
-
Слави майна. това пък от къде ти дойде Как изобщо сравняваш Йарис с Джаз ? нито са толкоз големи тойотите, нито са им толкоз големи багажниците Пък и вътре таблото е като от детско лего.
-
Моята ми дава към 12 градско в момента, но си й подавам газчица
-
Какво ще рече голяма. моята е 41л и събира 30 и нещо литра газ. Газстанции има през 2 крачки.
-
Теоретично погледнато ако ползваш правилното масло е вечна Изкарва без проблем 500к, но с правилното масло и смяна на 10-15к км. Ама тия в италия сменят 1 път на високосна та да не е и на повече или никога
-
Ами питай някой колега от Плевен. Примерно колегата Policeman
-
Виж в тази тема. Има снимки и обяснения какво се прави за да се оправи радиото. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=94027
-
Много добра песничка са направили
-
Аз си ползвах камерата за ски няколко пъти. Добре снима, но фаровете ми осветяват номерата на колите и ме дразни.
-
В една друга тема беше обсъждано дали така трябва да работи точно сервото. Оказа се че това му е нормания начин на работа. Една седмица бях карал на сестра ми джаз-а и след това като се акчих на моята не можех да повярвам колко леко се върти волана.
-
Джаз-а e с електромотор, а не с хидравлична помпа. За това и като завиваш волана не се връща бързо като на хидравлика.
-
И след това що яде масло и що ходните имат слава на маслояди При другите марки толкова ли са капризни моторите ?
-
Амии аз не съм на 100% доволен как ми върви колата. нямам време да се занимавам в момента да променям картата горивната. В момента мисля, че е на автоматична настройка и има придърпване от време на време. За това и препоръчвам да отидеш в някой сервиз в Пловдив.
-
Не съм сигурен на 100%, но май този колега монтира газови в Пловдив http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=24067 http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=100232&do=findComment&comment=1057467869 Виж и тази тема. Аз карам на Газ, но моята я монтирах в Сопот.
-
Поздрави за едно купе 5та акорд вчера в Квартал Витоша. Караше зад мен
