Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Това с духането от щеката не е критерий дали е издухан двигателя.
  2. И аз в момента съм със Амсойл 5/30 сигничър. За сега е ок. Ще видим след 2-3к колко ще долея
  3. Хахах колко литра има останали според борда
  4. Аз съм с червен, но не помня каква марка беше.Някаква немска. Двигателя беше промит хубаво с вода преди да се налее новият антифриз.
  5. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=102053 Ето я темата му за гаража Има го адреса и телефона. Успех!
  6. За градско в София е нормално, аз си я понастъпвам и ми харчи към подобни литри, но на газ.
  7. Такам, като за първа година и прохождане в RallyCross-a хонда са се справили доста добре, 6то място при пилотите Като шведа е 93ти набор http://redbullglobalrallycross.com/drivers/sebastian-eriksson/
  8. Нямам идея. Аз зимата карах на 1.6 и с меките мишелинки е екстра Сега са на 1.8 и пак е ок, но съм с гуми 205/55/15.
  9. Бухала мисля, че затъмнява стъкла. Но не съм 100% сигурен.
  10. Няма как да вози по-добре. Трябва да смениш пружините с по-меки, ако искаш да вози по-добре, но няма да е чак толкова различно.
  11. Таблет ли е това или фабричната навигация на CR-V 4 ? Доста странно
  12. Значи като сипя амсоил и имам по 200км градско на седмица ще тряа го сменя на след 8к км ? Колите, които горят масло са тези на които не им е сменяно редовно такова. Моята беше само на доливане, няма как да не гори след като я промих
  13. Ако не е тайна на колко хиляди е Колата и как се кара ? Чисто информативно питам.
  14. Извади cd-то и го изчисти. Друг вариант няма. Имах едно сони, така правеше. Четеше до едно време след това спря тотално. След изчистване няма проблеми
  15. Бедна смес може да е наистина. Щом ти е светнала лампата при катерене. Виж някой газаджия да я види.
  16. Догодина сме там Живот и здраве.
  17. тогава в Юби ко. в Горубляне. И там правят диагностика.
  18. Някаква идея дали пръсклаките от Джаз ще паснат на HR-V Едната ми е малко счупена и пръска само от едната дюза,а другата е запушена и пак пръска от едната дюза. А на Джаз са на мъглам, а не като при нас на струя.
  19. Отиваш, гледаш го и ако ти хареса го взимай
  20. Ами от клатене като лодка, стана доста по-стабилна. Твърдостта е ок, ако не са пренапомпени гумите. Иначе си се усещат неравностите по пътя.
  21. Колко пък ще да са тесни тия пространства, че да не може да мине с отворени огледала
  22. Отиди на друсалка. Би трябвало да успеят да ти кажат колко са заминали. Моя единия предния беше на 0 Буквално като го разви майстора и се сгъна целия. Доста гадно беше при неравности. Сега си е 6 всичко вече 60к км
  23. ще има фестивал на японските автомобили. Japfest. Достса колеги ще ходят от Пловдив, но нямам идея кога ще тръгват.
  24. Някъде из акорд форума имаше тема за гумите nexxen. Акорд 7ма, но не бяха всесезонни. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=99087&page=2&hl=%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%BD&do=findComment&comment=1057454723
  25. Аз съм с кайаба сменени предни и задни.. Минал съм към 60-70к с тях вече и проблеми съм нямал. По спомен предните бяха към 170лв бройката предни, задните с отстъпката към 80-90. За задните трябва и удърните тампони да смениш иначе не става.
×
×
  • Създай нов...