-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Не е баш така. Ако ги сменяш със палците има 7-8, но иначе настъпиш ли я държи постоянно във втек-а. Поне ката беше на ревюто на акорд-а купе в Америка и на ЦР-в с CVT.
-
1.5 турбо двигателя си е екстра Civic седана е по-добре
-
Поне са оправили навигацията на новия сивик. Сега май е дооста дървена. Натискаш и чакаш 1-2 секунди докат зацепи. http://auto.offnews.bg/news/Novini_1/Honda-patentova-11-stepenna-transmisiia-s-3-saedinitelia_15249.html Аа колко ще е надеждна тази кутия ще се разбере на по-късен етап.
-
Колега кажи в кой сервиз си ходил в Пловдив ?
-
you miss 100 of the shots you don't take. the biggest risk is not taking any risk.
-
https://www.youtube.com/watch?v=JOblYnbXEH8
-
и ти да видиш малко въртящ момент
-
Но пък на 1.4 данъка е 20-30лв Докато на 1.6 е 142лв в Пловдив. Та си прави сметка
-
Малко нереален ми се види тоя разход дори и на бензин. Пък било то и v-tec
-
Добре, да поясня, това клипче съм го показал за да види как работи CVT при ускорение. Принципа на работа на самата скоростна кутия.
-
В америка май беше към 120-40к $ Ии там им е завода на NSX. В Европа май нямат.
-
хонда jazz е с така наречената безстепенна кутия CVT. За хибрида не знам. Някак си още не изглежда достатъчно надеждна система, че да стане масова. Така ускорява колата.
-
Ее сега толкова си могат хората
-
Сивик 7 1.6 е ок. Можеш да звъннеш на Юби-ко. Намират се в Горубляне, та ако колата е от там ще можеш да стигнеш доста бързо.Главно хонди ремонтират.
-
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=96778 Погледни тази тема. В нея се обсъжда джаз на газ
-
Догодина ще се ходи и на това
-
Не е ли Мошка 2 ? Или хеч-а вече го няма ?
-
Ако има и табелка 1.4is отзад цирка ще е пълен
-
Газта се пличка в бутилката. Като останат 3-4 литра става така. И преди сме го обсъждали.
-
Представяш ли си колко изненадани Q7-ци ще има като ги дръпнеш с аеродека
-
Доста добър билд са направили тия от Clarion Звука му е много добър
