Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Новото Лого е Готино. За тестването, ако имам време ще го прегледам
  2. Защото го продават със голяма надценка. Сега може да почне спор за тия масла Пак. Но според мен е по-добре да сложиш 5w30. Разликата между 5в30 и 5в40 е от небето до земята. В Бултрако мисля, че слагат кастрол. Ако си толкова на зор, питаш izanagi(Пешо) и той ти казва какви масла има. Лично мое мнение е да не си даваш парите за глупости т.е. масло от Бултрако.
  3. Ми честито Пламене Единственият недостатък(поне за мен) е че не е автомат Обаче тва Масло май не е най-подходящото, еле пък от Бултрако. В тази тема има табличка за маслата. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=101841 Много безаварийни Километри
  4. Голф-а беше минал Стария Type R. Ама явно подобренията си казват думата
  5. На сивика джантата е един път
  6. Митко е точен. Аз при него съм ходил само 1 път за смяна на тампони на стабилизираща щанга. Имах пробит машнон на външното каре, Залепи ми го, но в крайна сметка нямаше как и трябваше да го сменя целия маншон. Изпива нещата, работи с ръкавици, чист и подреден е. Мисля, че работи и в събота.
  7. Честито, Много добре изглежда.
  8. Айде и един тест на Amsoil направен от колегите в Субару форума. Amsoil Signature oil test.pdf
  9. Защо с 2-пиновата да е сложно ? Окъсяваш и четеш грешките чрез миганията.
  10. Провери дали проводниците до датчика не са прекъснати. От това може да е било и реално датчика да е здрав. Това видео може да ти е от помощ.
  11. Окъси 2 пиновата букса и си прочети грешките. С 3-пинов към обд2 няма да стане.
  12. Според една тема в Acurazine така се ресетва на Acura TL, би трябвало и на Legend да е подобно. https://acurazine.com/forums/third-generation-tl-2004-2008-93/acura-info-temp-sensor-logic-calibration-3g-garage-f-085-a-541717/ В Manual-a не пише ли каква е точно процедурата ? Ако дадеш +3, какво се случва ? Става ли -27 ? Ако да, малко ще трябва да си поиграеш да го върнеш до някаква плюсова темепратура. Така се настройва.
  13. 2 и 3 пинова, сини са. Една до друга са в пластмасова стойка. Точно на средната Колона, от страна на пасажера. Няма как да не са там, освен ако някой не е пипал инсталацията. Виж, да не би да е с 16 пинова.
  14. Регулирах си задните спирачки. Сега ръчната ми хваща от 2рия зъб. И педалът на спирачките вече е по-твърд. Може би това е била и причината за кривене на дисковете.
  15. Смених маслото и филтрите, реглаж на клапани ии реглаж на задните спирачки. Веднага усетих разликата в спирането, а също така ръчната ми хваща от 2рия зъб
  16. Супер! Тя външно изглеждаше много напудрена. Браво за избора и много безаварийни и само масло, и филтри да сменяш. В кв.Витоша има един леджънд, няколко пъти го мяркам и всеки път го заглеждам.
  17. А Denso TT колко карат ? Аз може би съм изкарал 30-40к с тях но честно казано не помня кога съм ги сменял последно... Ще видя как са в събота и ще преценя дали да не набухам оригиналдъ.
  18. Амии, честито. Много безаварийни и само да те радва. Коя взе ?
  19. Сега се порових в Manual-a за акура Legend, което е същото. И не успях да намеря нещо за изключване на тази функция. Какво те притеснява ? В английският форум пишеше, че като дадеш на контакт, трябва да изчакаш да се нагласи волана и чак тогава да палиш. Иначе остава по средата, в средна позиция.
  20. Поздрави за Колегата с леджънда в Кр. Витоша. Вчера вечерта към 8.
  21. Демек, от всичките тия коли в мобиле, повечето имат забележки ?
  22. http://honda-tech.com/articles/acura-mdx-sport-hybrid-nsx-technology/
  23. Нали някъде до ТУ София имаше сервиз. Сега видях от VW Forum-a си имат такава тема. та ще ги цитирам малко
×
×
  • Създай нов...