Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Така да си признава колегата с сребристия хубавичък 6ген хеч имаше и лепенка от събора с номер 185 на света тройца след моста на захарна фабрика в софия към 8 - 8;30 аз си седях на един паркинг и съвсем случайно ми хвана окото :D Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да си признава колегата с сребристия хубавичък 6ген хеч имаше и лепенка от събора с номер 185 на света тройца след моста на захарна фабрика в софия към 8 - 8;30 аз си седях на един паркинг и съвсем случайно ми хвана окото :D Поздрави!

Еее най-накрая и мене някой да ме забележи :).Сигурно съм бил аз де...184 номер,6-та хеч,сива,липове,джанти,и прочие.Ходихме с булката до "Лидл" та на връщане може да си ме видял.Поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави и от мен! Ако те засека физически, ще те щипна. :P
Ще се оглеждам значи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на малката хонда среща.Публикувано изображение На "Визаш" днеска към 5-6 ли колко беше. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленикав 5 ген хеч във Варна.Към 21:30 мина по бул. Сливница до Авангарда, доста му бучеше колата на колегата, ако е някой от тук да се чувства поздравен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрав за колегата с белия Прелюд 4ген, който ми махна преди малко на семинарията. Много красива кола... Публикувано изображение

Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния акорд купе (NSX-совата задница му викам :lol: ) разминахме се краи Антонов бях в посока морето :D, пресветна ми колегата ама бях запленен от красотата на акорда и неможах да регирам. А също така поздрави на колегата с Варненската червена 5-та хеч зад когото карах доста време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на русокосата колежка, с която се разминахме вчера следобед на колелото на Лукойл във Враца. :) Ако не се лъжа беше със сивик 4 ген. седан... загледах се в шофьорката и не запомних точно колата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички любители на Honda,които видях в Каварна на рокфеста.Живея близо до стадиона и видях(срещнах) повече от десетина софийски и варненски Хонди.Живот и здраве догодина пак:D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сребристия Сивик 5-та хеч. със затъмнени стопове в Шумен до Виенска градина. Стори ми се, че махна но не бях сигурен. И аз съм със сребриста 5-та хеч, сори ако си махнал и несъм те отразил но се бях замислил малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздрава на колегата с купето, днес на Сливница. Аз бях с РЕКСа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите от Плевен с Прелюд4 и Сивик . Аз бях с червения прелюд 5 и им свирнах и присветнах в сьбота на 16.07.11. Мислех да обьрна колата и да ги догоня за да пием по бира ама нямаше на близо кьде да обьрна посоката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със тъмносиня 6 хеч на Ботевградско днес късният следобед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на DjSprite, чието Акорд Купе втори ден стои самотно пред бл.78 в Лазур, Бургас! Ще взема да спра пред него да го блокирам хубаво, така и така съм в съседния блок и места не винаги има. :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегите от Плевен - със сребристия хеч 5-ца на светофара се разминахме оня ден, и поздрав към зеленото купе(седан) 5-ца, с хубавите стопчета!

Редактирано от NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра стойка има твоито рекси, но и много нахален звук :rolleyes:

Благодаря за поздрава на колегата с купето, днес на Сливница. Аз бях с РЕКСа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата с червен сливенсски 5та хеч с квадратен номер имаше и стикер на форума, видяхме се в Котел ;) Ако се познае и е от района може да ми пише, че имам село там и често ходя :lol: :lol: :lol: Можем да пием по една фанта на изворите :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от Maho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за REMUS e перфектен звука. Публикувано изображение Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во поздрави на всички почиващи.Кой беше колегата с сив сивик 5та хеч в Несебар на посока стария град.Кой е колегата с 4та седан тунинг с много готин цвят (Приморско)Кой е колегата с 7ма седан в Китен до Хотел "ДОДО" близо до плажа.Отлечителни белези малък екип на хонда фен клуб на задният прозорец.Да се чустват поздравени и приятна почивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колегата от Варна,няма ли да го поздравиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой беше ей тоя црх на ОМВ Бояна днес? :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колегата от Варна,няма ли да го поздравиш :)

Ха ха е нали с теб се видяхме.Темата е малко по-различна.Ама айде поздрав за СТЗ отбора със синия сивик пред аутлет Варна.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чустват поздравени двама фена от тутракан с сивик 4ген седан тъмно сива поучукана до парка в центъра му примигнах и сивик 4та черен хечбек до адвентистката църква му дадох път :wub: аз бях с светло синя 4ка хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АДИ, Благодаря за снимките :rolleyes: ти си истимска фенка и ценителка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, ква тема имало :D Поздрави на atoma, всеки ден му виждам колата около нас :) Не се познаваме, но не късно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта ли е 7-ма ген. по която точа лиги секи ден като минавам, драсни едно ЛС да се видим да пием по едно :)И за да не съм ОФФ днес видях един акорд с ЕВ на номера, доста ниско тръшнат ако е колега да се чуства поздравен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта ли е 7-ма ген. по която точа лиги секи ден като минавам, драсни едно ЛС да се видим да пием по едно :)И за да не съм ОФФ днес видях един акорд с ЕВ на номера, доста ниско тръшнат ако е колега да се чуства поздравен.

Е по- добре не точи лиги :) Кола с много проблеми за сега :P За пиенето няма проблем, само свирни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата chris_barnes днеска го мернах на паркинга на метро ама много бързо излетя докато го видя и той :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червено купе 5-та ген, днеска към 6 часа, караше след мен в малкия железник...ако е от форума нека се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с червен Сивик 4ген седан, на светофара на влаковата линия под Ботевградско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен Хасковски прелюд пред стадион славия , с рисунки по капака и 9ки по номера :) поздрави :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна със синия Prelude 5-та на екото на сливница днес по обяд ,браво колега мн хубав екземпляр имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с купето 5ген ,който обикаляше в Красно село покрай "Авител" днес към 12.00? Много бързе се покри и неможах да те заговоря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с купето 5ген ,който обикаляше в Красно село покрай "Авител" днес към 12.00? Много бързе се покри и неможах да те заговоря ;)

Аз бях колега, ами бързах а пък от Авител вече 1 месец ме мотаят с доставката на сд-то. :)Другата седмица пак ще съм там, ако си наблизо и си нямаш работа може залафим нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае за колега от Надежда с два акорда купе с поредни номера. Много поздрави снощи до него паркирах моето купе Акорд. Станаха 3 братчета едно до друго, ама снимката не се получи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ние сме се виждали с тебе ...аз карам същото купе като твоето ,само че лилаво ;)Със същия тунинг съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата от Варна с 4 ген. сивик вчера след обяд на Шел до зеленчукова борса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, бързо да си признава кой е колегата със сивата софийска Англичанка ВТИ, която е паркирана на Хотел България в Добрич?! :) Поздрави, колега. Приятелката ми се чудеше кво толкова и оглеждам, нали била като моята :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

софия младост 1 пред блок 514 сив 6та хеч фейслифт с лупи и кристални стопове бях пред блока по рано днес към 19 и 30 с същата 6тица самоче зелена и колегата слезна за да си премести колата та ако е от форума да драсне 1 съобщение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...