Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Преди около седмица се пуснах с колегата PeNaLTy - там падам с 2 колиOще тогава ти казах, че мн ми харесва как върви колата ти ;)Прясно инфо от днес по обяд---> Corrado GT60 ,с друг компресор , надуто още малко( не каза до колко )и там още какво каза - 2 коли съм пред него на 400 метра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам дали ми е точно за тук въпроса, но според вас това възможно ли е :blink:

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: като единия неможе да кара всичко е възможно ;):lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,да ти кажа,да не може да кара,колко да не може,3 старта все единия щеше да уцели правилния старт.Де да знам,1,5 втек,тва икономика ли е,много се пазете :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономика е да, D15Z8 с глава от D16Z6, кутия от D16Y8, 240cc инжектори, регулатор за горивото, изпускател 4-2-1 на SRS, Cold air intake, lightweight pulleys(не си го превеждам) и чипнато P28. Общо взето стандартния тунинг :D Поне да беше жабе с тоя мотор по бих го повярвал, ама англичанката предполагам е горе долу еднакви килограми с интеграта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Че на последния старт си падна, дава първа и втора и това ли е ?!?! :blink::rolleyes: ОТ каране на 16 секундна кола съм виждал разлики от порядъка на 0.5 секунди... ако мислите че е малко ... :lol:АНгличнката е по тежка от интеграта;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм онзи ден се дърпах с една 5та купе - 1.5 101 к.с. .... странно - до края на втора бе половин калник пред мен, трета не я вкарах на време и отпраши... Дали тази странност се дължи на факта, че съм с 16 цолови 205/55 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е купето да те дърпа.Днес тъкмо се качвах на магистралата и едно бмв 7-ца около 2004-05 които са ме натиска, аз бях с црх-а 2-а и 3-а беше до мен ама след 4-та ми връчи бинокъла,после видях че пише 760LI отзад и ми стана ясно :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хммм защо да е нормално да ме дърпа - ясно, че е по-леко, но е по-малък мотор, не е vtec... окачва се с малко да го мина... уж (или поне аз така си мисля) :П след време ще пробвам с по-малки гуми някое подобно... :)П.П. Прясно от преди час. Пробвах се с някаква астра бертоне 2004та година бензин. Според думите на типа е 125 к.с. - с включването на 3та и бях направил 1 кола. Не зная с какъв мотор са, но мислех, че вървят повече (бе кабрио с вдигнат покрив) :blink:

Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,8 е мотора на астрата и кабриотата по принцип са адски тежки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 1.6 d16z6 vs Audi 1.8T 1:0 за хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СНощи: вти турбо срещу А3 1.8 Турбо на 1.7 бара(надуто) с някаква малко по добра турбина от заводската преден интеркулер и 63мм генерация.) 50-тина метра в моя полза.Имаше и летящ от 70 но и там беше безмислено.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турби ната е заводска, но с китайска топла част която е малко по голяма от заводската и му позволява повече рпм и една идея по добра динамика на колата.Ама 1,7 това сериозно ли ??? А ти на колко превключваше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

7200-300 rpm. :lol: Толкова каза на 1.6-7бара ;)

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик(седан)D16z6 срещу Пежо 206 GTI (150hp++) 0:1 за пежото! Би ме с около 1 кола разлика до 150км/ч :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво си правил по колата си, че върви така?! Изненадващо добри резултати показваш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пресни заигравания покрай ралитоПубликувано изображение А4 2004год 1.9 тди 170коня с чип, водя го с половин кола до 140 , после почна да ми се оправдава , че не била за такива неща колатаПубликувано изображениеАстра Спорт 1.8 16в 125к.с. 1999год, до 130км/ч го водех с минимална преднина, по-скоро на везни бяха нещатаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"CiViCwarrior" ако говориш за мен,колата има крайно гърне Fk(със стоков колектор и 2 резонаторни гърнета) и спортен филтър K&N и иридиеви свещи.Нищо друго! Просто двигателя явно е за ремонт защото харчи 1л на 1500км и за това върви така.Друго обяснение нямам :) Да не съм Офф една Астра бертоне се опита ама не и се получи :) Иначе съм с тапа на гърнето ,че много бучи и за това си обяснявам че 130 почва да ме настига и разминава (отворът на тапата е много малък и ясно не могат да излязат газовете толкова бързо при висока скорост)Можеше и по добри резултати да дам :)

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко прясно инфо от вчера магистрала Варна :)1. 3гонки с Алфа Ромео 156 2,4JTD 136/304(сток) пича каза, че е около 190 коня /XX-nm - и 3те пъти съм 1 кола отпред .2. Голф 3ка ГТИ правен много - 1 кола и половина в моя полза3. Toyotoa Celica 2.0 GT не искаше 400 метра , а летящ от 60 до 190 съм 1 кола отпред !!! :) ( на такива селики на 400 метра им правя по 2 коли и малко ) :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера моето 1.8Т срещу една 13 сек. атмосверка, победих но не знам с колко коли, май бяха доста:) иначе колата на колегата е страхотна;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко прясно инфо от вчера магистрала Варна :)1. 3гонки с Алфа Ромео 156 2,4JTD 136/304(сток) пича каза, че е около 190 коня /XX-nm - и 3те пъти съм 1 кола отпред .2. Голф 3ка ГТИ правен много - 1 кола и половина в моя полза3. Toyotoa Celica 2.0 GT не искаше 400 метра , а летящ от 60 до 190 съм 1 кола отпред !!! :) ( на такива селики на 400 метра им правя по 2 коли и малко ) :)

голфа сив ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:395d5640dehttp://vbox7.com/play:7beec91b8aЕТо и клиповете от гонката за която писах няколко поста поназад. Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да покажете един акорд само сивици и рексове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Малко прясно инфо от вчера магистрала Варна :)

1. 3гонки с Алфа Ромео 156 2,4JTD 136/304(сток) пича каза, че е около 190 коня /XX-nm - и 3те пъти съм 1 кола отпред .

2. Голф 3ка ГТИ правен много - 1 кола и половина в моя полза

3. Toyotoa Celica 2.0 GT не искаше 400 метра , а летящ от 60 до 190 съм 1 кола отпред Публикувано изображение:) ( на такива селики на 400 метра им правя по 2 коли и малко ) :)

 

голфа сив ли е?

 

Сив беше да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еми те всички коли на лукойла са адски спрели, кво няма да ги биеш :)Поне ги храни яко като паднат, че се нервят на хондите

Редактирано от Dragi4
Не цитирайте предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес,загуба за кошницата ми,D16A6 mini me,от Тигра с C20XE,с чип,лек маховик и ролка на коляновия вал-1 ,1 и половина кола между нас

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,загуба за кошницата ми,D16A6 mini me,от Тигра с C20XE,с чип,лек маховик и ролка на коляновия вал-1 ,1 и половина кола между нас

 

И к'во от т'ва?!Публикувано изображение ХЕ-то си е мотор,още повече монтиран в това 850 кила каруцоподобно.......Публикувано изображение Боли те фара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,загуба за кошницата ми,D16A6 mini me,от Тигра с C20XE,с чип,лек маховик и ролка на коляновия вал-1 ,1 и половина кола между нас

Дее*а, по нашия край такова животно (Тигра 20хе) не са и виждали, но ме плашат с него откак им показах японската сила с предишната ми Хонда! :lol: Лошото е, че кат гледам е имало защо :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,върви си Тигричката,към тон е,аз съм 900кг.Ама имам изненадка,колата ми пуши като дизел,много богато кара,не знам защо..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nissan 100nx 1.6 - 3 коли му слагам.Golf 3 TDI 90 hp - 1 кола и малко му дърпамMitsubishi Lancer 1.6 (98hp) - падам с една кола

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с един приятел се дърпахме аз с Хонда сивик. 1.3 дуал карб и вал от д15-ка срещу Пасат 1.9 ТДИ 110коня Синхро, старта ми го зима доста злобно и до 140 вървиме един до друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера психично уравновесен беемведжия с X5(с многото тръби отзаде) подаде газ докато го изпреварвах културно... нещо там се възпали, но времето за реакция от кик бутона до изсипване на силата му изигра лоша шега. По някое време пак получи сигнал да изпреварва - голямо доускорение голямо нещо, но след първите два завоя пак му увисна ентусиазма.. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Една гонка от преди малко. Аз със 5г Седан Д15 мини ме срещу MG ZT 1.8 120 коня. Направихме два старта на газ и на бензин. И двата старта до към 150 и завършваме с 4-5 коли в моя полза.

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи непринудено стартирах с фиат браво 2.0 хгт 150 коня и разликата беше поне 3 коли в моя полза, Аз със сивик 4та д16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера 2 старта, аз ф22 150кс. срещу бмв 320 ванос 150кс и то, кола и половина в моя полза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу Венто 1.9 тди с чип, кола, кола и половина, срещу мерцедес с220 дизел 150 коня мисля че е, около 2 коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма падаш или биеш

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...