Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Да!!! И винаги съм уточнвал че е мерено на тамагочита - iPhone или Android, което не е малка подробност за достоверността на резултата.пс: преведено :)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подценявате Е55-цата, а реално колата може да обърне огледалата на 80% от форумните "бегачки"

Нормално, не са много атмос. хонди в БГ, които на улицата без сликове,бъркан бенз и не на варел ще дадат под 14.0 пс. неща да се заяждам,ама помня,че казваше,че твоята кола била 15-15.1 по нещо си,което според мен е абсурдно....
Неам търпение да сглобиш прелюдката и да видим какви времена ще даваш с нея... на тоя времето било нереално, на оня било нереално, а ти разправяше как със сток х23 си 15 сек :D
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха сток бях 16+++, преди да замине мотора 15.3-4 .... Събота колата ще се пали,дано сичко е наред :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васка, стига си се нервил. Знаеш как е с гонките. Важното е да ги има целогодишно.Пускам ти 2 клипа с твое участие, за да ти оправя настроението. Знам, че си фен на BMW понеже си имал :lol: Верно малко положението е дизелови автовози ама какво да се прави. Абонат си ми с тия Бимъри!!! С FR-a бая ме тупаше така, че сега ти казвам ВЗЕМИИИИИИИИИ :lol: Този от миналото лято с 1-чката. Тръгна си след това без да кажеш чао братле!!!http://www.youtube.com/watch?v=lkFMLz0JR0IТози е от по-скоро :D Бая дране падна на VTEC-a, но колите с грешното предаване отпадат на старта...на двата етажа имаше коли на автовоза!!!http://www.youtube.com/watch?v=RAM8fXtCLqMВъпрос на дни е да ме ремапвате, така че имаш шанс да намалим колите на автовоза само на пърия етаж....Сега съм сигурен, че се чувстваш по-добре братле :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='devil_vas' timestamp='1334786383' post='1057282352

СЪЖЕЛЯВАМ ако съм дотегнал на някой с умрялата си хонда... как беше - кораб?! параход, платноходка или ебем ти какво... лека вечер!

 

колега,неможеш да си представиш колко хора радваш с добре направените клипчета.поне не голословиш.а, и че на някои не му харесва нещо в колата ти,хич да не ти дреме.няма спор,че върви и е хубава.само недей спирай да качваш клипове,че в гр.много се кефим с колегата.

особенно от състезателната отсечка "'циганите',моя роден краи' :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

devil_vas и моита кола е седан това не и пречеше да бъде една от наи силните атмосферни хонди в този форум ;) (които са една шепичка). :D :D :D:P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа.. тоя бай Илия направо ме погреба с тия клипове :D :D :D пусни клип от старта от втората гонка с 330-ката, не се прави на 6 без 10 :cool: за на брат ит 120-ката с Маднес чипа не искам и да чувам... такава гонка не съм правил, аз просто минавах от там :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа.. тоя бай Илия направо ме погреба с тия клипове :D :D :D пусни клип от старта от втората гонка с 330-ката, не се прави на 6 без 10 :cool: за на брат ит 120-ката с Маднес чипа не искам и да чувам... такава гонка не съм правил, аз просто минавах от там :lol: :lol: :lol: :lol:

като се върнете от Румъния ще направим пак гончица, но този път искам асфалта да чист и за двамата. Тогава пак няма да ти е приятно, но поне няма да имаш оправдание :lol: и ще си само на един етаж коли от автовоза отзад...ПС - ти си пуснал клип - какво да се повтаряме. за да си близо до мен трябва кал, вода, лед и масло да има на пътя. иначе автовози - в зависимост от настилката - 1 или 2 етажа братле :lol: Редактирано от bai_ILIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавареца 100% сток ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕ обожавам такива баварци в бургас няма нито 1... такъв ... !!!!.както и м3-ки... а вие се скъсахте да се гоните ;(

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се върнете от Румъния ще направим пак гончица, но този път искам асфалта да чист и за двамата. Тогава пак няма да ти е приятно, но поне няма да имаш оправдание :lol: и ще си само на един етаж коли от автовоза отзад...ПС - ти си пуснал клип - какво да се повтаряме. за да си близо до мен трябва кал, вода, лед и масло да има на пътя. иначе автовози - в зависимост от настилката - 1 или 2 етажа братле :lol:

пак ли си повярва ве пич/братле реално, с 15 сек ти 3 литров дизел :lol: :lol: :lol: :lol: ае идвам си от Румънеще и правиме старта на крумовското... там е идеално и няма оправдания. интересно е, че забравяш, че там където си ти на кал, като се размениме аз минавам на калта... или викаш на мен не ми влияе :Pи само гледай да не ми направиш автовозите на 20 годишното ми Хитачи на газ - седан, налазвам веднага БМВ форума :lol: :lol: :lol::ph34r::cool:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм разбрал: като бавареца е в калта-вървите кантар,като ти си в калта-падаш с 3-4 коли...? Ако е така според мен при равни условия ще паднеш с 1-2 коли? Ако не съм разбрал правилно-поправи ми ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по пътя на логиката ДА... но... трябва да се види тази работа :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавареца 100% сток ли е?

Да, колега. Само му резнахме кат-а. Засега е сток. Тя ако беше ремапната нямаше да се гоним. В крайна сметка като се добавят 45 коня и 100-110NM над заводските 204 коня и 410NM се губи смисъла...Това е колата на хартия - теглото е с пълен резервоар. Празна е към 1550кг...30-40 кила нафта и аз вътре и отиваме на 1700кгhttp://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=107800

Ако правилно съм разбрал: като бавареца е в калта-вървите кантар,като ти си в калта-падаш с 3-4 коли...? Ако е така според мен при равни условия ще паднеш с 1-2 коли? Ако не съм разбрал правилно-поправи ми ;)

по пътя на логиката ДА... но... трябва да се види тази работа :D

Не точно колега :lol: Васката докопа и изтри 2-та клипа с по 6-7 коли разлика снимани на финала. Беше грозно. 3-4 коли ще припада на чистия асфалт. Това е моята прогноза, но може и да бъркам...Ще го проверим лесно.ако отпадне с по-малко от 3-4 коли ще го черпя Баварска закуска :lol: все пак ми е приятел и с него имаме има няма 20 гонки хахахахаха Редактирано от bai_ILIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охо... значи и преднина мислиш да ми даваш. ще се подготвя добре за обещаната баварска закуска :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега bai_ILIA, сигурен ли си че, докато си спал бавареца ти не е пропълзял до Madness Motorsports за ремап? Че на времето карах една сток Б18-ка и съм се гонил с 2 такива БМВ-та като едното беше 184 коня и му слагах около 4 коли и едно като твойто 204 коня го биех с 2 коли! :)И не гледай тез сайтчета за статистики на автомобили че, много лъжат! В един даже гледах статистика за К24 на Акорд и пишеше че, е дизелов двигател ... Отиди на някой кантар се изтегли да видиш че, колата ти не е над 1450кг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавареца си тежи, едва ли празен е под 1550(ако махнеш нещата от багажника може да свали 20на кила)..Много ми е чудно сток такъв какво време дава на 400м. Може би някаква средна 15ка или малко нагоре... рядко се срещат с тоя мотор 204 коня в купе...

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавареца си тежи, едва ли празен е под 1550(ако махнеш нещата от багажника може да свали 20на кила)..Много ми е чудно сток такъв какво време дава на 400м. Може би някаква средна 15ка или малко нагоре... рядко се срещат с тоя мотор 204 коня в купе...

колата не е особено бърза понеже е тежка. гаранция е няква 15-ка и то доста ниска. с iPhone и човек в колата със зимни гуми съм давал 14.9сек но разбира се това не е особено вярно. моторът го има на Е46 купе фейслифт 2003-2005(купетата преди фейса нямат дизели. реално това е първото дизелово купе на БМВ). Колата тежи над 1500кг някой ако иска може да се хванем на бас :D съгласен съм за сайтчетата, че всеки си пише каквото си иска. в документите на колата го пише и в инфото от БМВ.всички дизели са по-тежки от бензиновите си аналози. блокът е по-тежък, кардана по-як, полуоските, дифа по-голям и т.н. тази има и най-големите спирачки ако не броим BMW М3. честно казано не си усеща килограмите - немеца добре го е измислил. върви, спира и завива добре. BMW 330Ci тежи 100кг по-малко.със сигурност не е ремапната. имам приятел, който кара същото купе и като го мапна ме пребива като спрял с 2-3 души в колата...има разлика.с Васката си се гоним за спорта и няма лоши чувства. но той знае, че обичам да дразня :ph34r: очаквайте клипове скоро!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава значи колата ти е в много добро състояние щом наказваш хондички!:thumbs1:Очакваме клипчетата с нетърпение! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е верно само където немските коли имат един недостатък..............Че не са японски :)

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е верно само където немските коли имат един недостатък..............Че не са японски :)

Прав си колега, като изключим 3-те Premium марки лидери в автомобилостроенето, другите са горе долу същите. Правят достъпни коли, които не блестят с нищо, но и нямат изявени слабости и се продават :lol:Като се замисля всички останали коли са така. Говорим от нормалните - не разни суперкарс и т.н. Въпрос на вкус - най-важното е да ни радват всеки ден!!!ПС - няма смисъл да изпадаме в спорове, а и бягаме от темата и модераторите ще се карат :rolleyes: Редактирано от bai_ILIA
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това трябва да са заводските данни на 330-ката

Като ги гледам не виждам да е чак толкова силна... даже никак.

Що се отнася до маповете.... мога да спомена само, че колата може да е със супер "лек" мап който осезаемо посъживява мотора, а както спомена колегата, че пада от друго такова дето е по "хард" мапнато и от там да идва евентуално някаква заблуда кое е софтуерно и кое не..

Тука в нашия град специално имаме поне 5-6 525d с по 163коня, ами да ви кажа всичките са мапнати с различни мапове и една с една ама дори и не се доближават на вървене...

Даже на едната и е сложена студена част на турбото от 30d и поради по слабия си мап даже аз я бия с Х23-ката.

Тая дето е най хард мапната като и се даде газ отзаде колите се губят :lol: ама поне и върви здраво.

Има и една друга пък дето е с пауър бох и е толкова умряла, че няма на къде повече...

Та всичко опира до това колко ти е читав мотора и колко добре или колко "хайвански" е мапнат :)

 

пп... отплеснах се бая щото само снимка със спецификациите щях да слагам :D

Ето я и нея:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е казал, че е няква особена сила. със сигурност е под 15.7 на 400м. Този сайт както и други си пишат за различните коли различни работи. Те го дават 7.4сек до 100. Иначе се води 7.2/100км.ч Има го и този момент примерно, че аз никога няма да мога да дам 7.2сек до 100км/ч понеже не съм тестов пилот на БМВ, който само това прави...силна слаба - достатъчна е за масовите хонди, които се водят бързи и много други коли.Един приятел с Astra GSI с "ЛЕГЕН-дарния" C20XE" беше гледал този сайт и като му бутнах колибата мигаше на парцали. После го гавриха как мерената му 15 секунда кола пада от 16 секундно БМВ. Сайтове са за да се спори - всичко се решава на чертичката :D Колата не е с никакъв мап - много лесно се проверява софтуерно :lol: Гледал съм и налягането на турбината и надува на смешното фабрично 1.25бара. Грам не изпушва за разлика от всяка "пипана" печка. След 10 дни като я настроят в MADness Motorsport мога да ви покажа дино графиката ПРЕДИ и СЛЕД. За мапнати дизели не ми обяснявайте понеже години наред карам различни такива коли и нещата са ми ясни от първа ръка и 6 цифрен пробег с цялата газ...Аз не мога разбера защо всички БМВ-та трябва да са бавни :lol: Редовно из Пловдив разни младежи с Хонди по 90-120-130 коня се напъват дават газ и като ги мина отдясно, на следващия светофар сигурно се замислят, че не всички БМВ-та са 316i на газ...Има и много бързи Хонди в същото време и познавам такива фенове. Не ме разбирайте грешно. Масово се карат дърти издухани БМВ-та ама има и по-бързи от тях. Нагледно го доказах миналото лято с 1-чката на брат като бутнах колибите на 3 бързи Хонди. Едната даже валове малове 170 коня и накрая отпадна от кола за кафета тежаща 400-500кг повече... :lol: Замисълът на колата не е само да е бърза направо - има си 50/50 баланс и става и за завои, за разлика от много други коли, които като им навиеш волана и пак си караш направо :D За визията и екстрите няма да коментирам - за сервизната подръжка също хахаха...ПС - не очаквам да се съгласите с мен, но фактите са факти...

Редактирано от Dragi4
не цитирай предходното мнение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:f10b0b4chttp://www.vbox7.com/play:39063a2bhttp://www.vbox7.com/play:576e5a97BMW 330ci vs. civic b16a. Гонката е на повече от година и половина. Клипове 1 и 2 са една и съща гонка от различни места снимано 3-тия е втората гонка. Редактирано от em1l
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::lol: :lol: :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така де,всички седят и гледат как някой с 15 секундна кола изнася лекция по беемвизъм и цял форум мълчи,пффф,браво колега em1l....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша днес срещу голф Вр6(високи14хх -ниски 15хх) на 200-300 метра 100 метра в моя полза(С човек в колата). :D (нямаше 316-ки.) :lol: :lol: :blink:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше 316-ки,дори и напомпани,щеше да ме е срам,ако се похвалиш с победа,за теб не знам...Под достойнството на кола като твоята е да си хабиш бензина за такива,пък били и в класа ти.Много ми е смешно,когато хора с 6 цилиндрови или 8 цилиндрови мотори,няма да споменавам от коя марка, се хвалят с победи над 1,5 или 1,6 литрови хонди....

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз хъхъ :DПреди 2 седмици една от първите Х5-ци ме затормози след едно кръгово и макар, че върнах от 3-та на 2-ра от 40 до 120 км/ч си вървяхме заедно :D Много мъчно ме гледаше до като седяхме прозорец до прозорец :DНоо днес сутринта се засякохме на един светофар иии.. до 100-110 км/ч около една кола зад мен си беше :ph34r: Но я направих на 2-ра тая разлика целата първа пак си бяхме един до друг. Аз съм с д15з6 с колектор от д16, генерация от б16 и кутия от з6 :ph34r:Предполагам Х5-цата е била от най-слабите, че с другите ще се чувствам все едно дърпам ръчната, а не давам газ :D

Редактирано от jamo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol: :lol: :lol::D

:lol: :lol: :lol:абе не се ядосвайте - не трябва всичко да се приема буквално в крайна сметка :lol: нали всеки си кара колата и се кефи на хубавото време навън... иначе колегата е прав за хабенето на бензин - но аз не издребнявам за 100-200гр. нафта...никога не съм давал газ първи срещу слаби коли карани от ентусиасти ама като се позасилят и кво пречи да се позабавлява човек. и мен са ми бутали колибата зверски отдясно :D трябва да се дава газ, кой каквото има. винаги има по-бързи и респективно по-бавни коли/казани/автомобили. в крайна сметка сме ентусиасти и трябва да има закачка :lol:аз затова карам само дизели, за да не се замислям колко ми гори колата и да търкалям бавно. трябва да се дава газ :lol: ама не газ - бензин или дизел!!! Редактирано от bai_ILIA
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички седят и гледат как някой с 15 секундна кола изнася лекция по беемвизъм и цял форум мълчи

Да се спори за спорта е излишно. Човека си казва истината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия ден направихме сверка с Astra H Opel Astra 1.9 CDTi като колата имаше пауър боксИма няма калник в моя полза.... новите дизели си вървят здраво...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко една 316-ка Е36 ме удари с 2 коли на 400 метра. Другата гонка беше с една корола седан 2000+ година 1,4 ТДИ. С него вървяхме почти кантар, взех го с много малко, може би един калник. :D Четох за гонката между колегата Куков и мерцедеса, аз не вярвах, че хондата може да върви така, очаквах да падне, според мен Мерцедеса не е за подценяване, незнам защо стана такава гирлотия. :D Сега да не ме нахраните и мен... исках просто да изкажа мнение. :PП.С Забравих да спомена, че бях с англичанката.

Редактирано от Vasilen_Civic_DOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW 330Ci тежи 100кг по-малко.

http://www.vbox7.com/play:f10b0b4chttp://www.vbox7.com/play:39063a2bhttp://www.vbox7.com/play:576e5a97И кво се оказа сега, че 330ci 231 коня върви кантар с 1.6 170 коня Сивик! А 330d 204 коня и 100kg по-тежко от 330ci и 27 коня по-слабо тея сивици са му абонати така ли???:lol: :lol: :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, малко ме изненада, че си паднал с англичанката от това BMW.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=YiWAZVm0pRsб16ка с дребни модове не срещу 330 :) ами 335 6так с две турбини :) после защо не се взимат на сериозно бмв-тата :) а колата ми като порасна с 400 кубика и тея с бадж М плакаха ;)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, малко ме изненада, че си паднал с англичанката от това BMW.

Аз още повече. :lol: Не съм видял, че е 316... така казаха, познаваме се с един-двама от там... абе 316 сигурно беше, не вярвам да са лъгали, незнам дали е сток, ама ме удари сериозно, не вярвах как е възможно. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...