Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Малко прясно от вчера :1ва гонка маслояда ми с/у Селика 2.0сс ГТ 175 коня - 2 коли му направих2ра гонка маслоядчето с/у ауди а3 1,9 ТДИ правено до 170 коня - кола и половина му направих.......... И дойдоха фуражките :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1ва гонка маслояда ми с/у Селика 2.0сс ГТ 175 коня - 2 коли му направихПечката не е интересна! А може ли да видим клип със селиката?!Че е интересно а и е истинска кола:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

б16ка с дребни модове не срещу 330 :) ами 335 6так с две турбини :) после защо не се взимат на сериозно бмв-тата :) а колата ми като порасна с 400 кубика и тея с бадж М плакаха ;)
Аз нека подкарам М3-ка примерно за 200 бона пък вие си ме минавайте отдясно...Повярвайте ми няма да плача :lol: Хората с М-ките не можеш да ги разплачеш с летящ казан...Кола срещу казан - колата губи много често...Ако въренето 2-3000км на година напред с цялата газ беше критерия за кола, много бързи малки колички с насаждани мотори и турбини щяха да са на пиедестал...Ама нейсе. За всеки влак има пътници...Хонда не може да разплаче водач на BMW M Power - Porsche, Ferrari и Lambo могат. Там си се плюнчиш и мечтаеш. Но не за Хонда-та, която преди малко те е минала отдясно...Колега - неуместно сравнение :D Но всеки има право на мнение...ПС - имам приятели с 335i и M3 E92...спри си Хондата до тях и ще си говорим :lol: Не само за вървенето обаче...Реално вашите коли могат ли да минат 200км с 250км/ч!? Едва ли :lol: Мойта печка може, камо ли М3...
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да зема да предупредя, пак, да се спре с офф-а че ще има последици :) Казани, варели, класни коли и т.н., придържайте се към темата. Кое е казан и кое варел може на лични да си ги пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

б16ка с дребни модове не срещу 330 :) ами 335 6так с две турбини :) после защо не се взимат на сериозно бмв-тата :) а колата ми като порасна с 400 кубика и тея с бадж М плакаха ;)
Аз нека подкарам М3-ка примерно за 200 бона пък вие си ме минавайте отдясно...Повярвайте ми няма да плача :lol: Хората с М-ките не можеш да ги разплачеш с летящ казан...Кола срещу казан - колата губи много често...Ако въренето 2-3000км на година напред с цялата газ беше критерия за кола, много бързи малки колички с насаждани мотори и турбини щяха да са на пиедестал...Ама нейсе. За всеки влак има пътници...Хонда не може да разплаче водач на BMW M Power - Porsche, Ferrari и Lambo могат. Там си се плюнчиш и мечтаеш. Но не за Хонда-та, която преди малко те е минала отдясно...Колега - неуместно сравнение :D Но всеки има право на мнение...ПС - имам приятели с 335i и M3 E92...спри си Хондата до тях и ще си говорим :lol: Не само за вървенето обаче...Реално вашите коли могат ли да минат 200км с 250км/ч!? Едва ли :lol: Мойта печка може, камо ли М3...
тъжното е че колата тогав аоще не беше на варел :( ако беше нарязана както стана в последствие щеше да е мн грозно ;( но както и да е уви вече не е моя собственост да пробваме приятелите ти с "колите" ;) и в крайна сметка говорим за атмосферен 1600цц мотор колкото и да се оправдаваш с кое е варел кое е казан и нз си кво си факта е че с два пъти и кусур по малка кубатура и без принудително пълнене съм отпред :) Поздрави и без лоши чувства
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И както обича да казва един приятел (БМВ-ист):- Няма тежка кола, има слаб мотор :D

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1ва гонка маслояда ми с/у Селика 2.0сс ГТ 175 коня - 2 коли му направихПечката не е интересна! А може ли да видим клип със селиката?!Че е интересно а и е истинска кола:)

Нямам клип , ако някой вчера е бил на магистралата Варна и е снимал да качи клип . То само аз се пусках и дойдоха куките ,а беше пълно със семкаджии :Х
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ 320 - 150 кс , два автовоза :Dастра 2.0 ГСИ 150 к,с , един тир :DОпонента b16a2 ,сток , 5 хеч .

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С б16-ката къде въобще си се наредил до това куцо 320, иначе браво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето скромно Сивиче 1.4 90 коня направи за смях един фият браво 1.6 103 коня и едно ауди а3 1.6 102 коня :DНе е много но съм горд от моето конче :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С б16-ката къде въобще си се наредил до това куцо 320, иначе браво ;)

преди малко се пребирам и наказах една 325 ,нз точно колко коня е била( правена) ,направо му сипай много ,толкова насран беше пича че не слезна да поговорим ми направо си продължи ,преди месеци си помчя че се засекохме с колегата Иваило от Пловдив ,кара 5 хеч H22 , пуснахме се на един светофар ,резолтата беше за него ,1-2 имах някакви надежди ;) и след като вкара 3 всичко свърша за мен ,но поне съм паднал от колега (хонда) :P
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим за сходни показатели - не за NSX и мойта печка.

Именно, твоята кола не е със сходни показатели на нито една Хонда, нито нова, нито стара, нито като цена на нов автомобил, нито като сегмент, нито като целева група, нито като двигатели, нито като задвижване. Колата ти е 3л дизел(нов), 6 цилиндрова с туин-турбо и задно предаване. При това се биеш в гърдите че се пускаш и печелиш съмнителни или трудни победи с коли с по 10г. по-стари, които като нови дори са стрували в пъти по малко от твоята, с по 4 цил., с атмосферни бензинови мотори от по 1.6л, с предно предаване, на дисциплина драг! Кое му е геройството? И дори така, когато ти се появи кола която да те затрудни или недай си боже излезе преди теб на финала, почваш да изтъкваш колко ти е луксозна колата, как вози и пр. глупости дето нямат нищо общо с това колко ти върви колата в дисциплината в която се състезавате. Тва е все едно да доидат няколко пича с бентли гт, астон мартин V12 и примерно някой макларън слр на някоя от вашите бмв (било и М3) сбирки, да ви изпотрошат всичките зъби на всичко на което се сетите и после да ви сочат с пръст и да ви се смеят и да ви се подиграват, че не само не ви вървят евтините бараки колкото техните супер коли за по половин милион и нагоре, ами и че са ви смешни щото видиш ли сте им исползвали пепелниците, че кожата не е от половингодишно девствено теле, гледано в хималайте с трева по която никои не е стъпвал, и че с такива коли няма да ви пуснат в голфклуба на мултимилионерите, щото видиш ли там е само за коли ръчна изработка. Или и на тях ще им кажеш че БМВ вози по-меко, има по-хубава кожа и дори върви повече, или пук щото е на нафта харчи по-малко и поддръжката е по-евтина - как мислиш дали ще им пука и дали ще ги впечетлиш с твоето бмв.Дръжте се по зряло в крайна сметка. Като искаш равностойна хонда със сходни показатели се огледай за нещо с 6цил, 3.0 мотор и задно предаване и над 200к.с. заводски. Такава дизелова кола хонда няма, така че ще трябва да се задоволиш с бензинова, а тя е само една, и да NSX e, ама ко ти пука дизела е мощен над 200к.с. и с 400 Nm, има кожа и вози добре. Сигурно с чувал изразите: "на умрял нож вади...'; "не вади нож на човек с пушка" и др. подобни! Редактирано от ZaRRicK
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без лоши чувства само можем да поздравим колегата с BMW-то с клипа от тази тема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова спорите. Винаги падналия в една гонка ще си намери извинение. Плюс това 3та серия на БМВ е една от най-добрите им коли. Е30 особено е страхотна тунинг база за писта, драг или дрифт. Дори японците са признали тройките. В бест моторинг Е46 изнесе половината легенди в япоснкото автомобилостроене и препоръчват Е36 за започване на дрифт уроци. Всяка марка си има слаби и силни модели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали трябва да го нахранят порядъчно човека, та да си личи, че сме Ханда форум .. :lol: Иначе си адски прав, като падне някой от друга кола, все космоса му е крив .. :D Почват да се броят цилиндри, да се изчисляват кубици коне и т.н..ма никой не гледа, че другата кола е по тежка от него с още една кола .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххх... Никак не исках да се задълбавам и аз БМВ микротопика, ама в крайна сметка се отдадох на изкушението :lol: atom, баМни ме ако трябва за няколко дена :lol: По съществто: bai_ILIA, моите уважения НО сравняваш 20 годишна атмосферна кола, на половинатата от твоята кубатура и с принудително пълнене ама на газчица ( Собственикът на седана да не се убижда и аз съм на гЪз. "Синьото гориво рулз!" както казва един фен :lol: ) с кола в пъти по-скъпа, нова, двойна кубатура че и един оФлюХ се разхожда под капака. А за победа на 130 коньов сивик се вдига курбан едва ли не. Ако не дай си Боже оризарката се опъне се започват сума ти биквадратни уравнения, интеграли, дисперсии, корелации и т.н. от типа " Ама то е важно еди кое си отношение... Ама тя оризарката по-лека... Ама тя не е сток. Няма двузонов климатроник. Аз мечтая да си купя Ламбо, не Хонда. Ама п**** се кефят на баварци" и прочие и прочие. Върви ти колата, изглеждаш сериозен фен, но темата е за гонки а не за обсъждане на странични фактори и уроци по лукс и цени. Застанали сте на чертата, дали сте газ и това е. На вас спора ви тръгва от грешно начало - сравнявате коли в адски различен клас.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е тея с бмв-тата и гоуфаджиите няма да си признаят никогиш :) примерно моето субару си пада от едно черно рексче ама не се плаша да го кажа понеже съм фен и на двете марки а и какво лошо има в това? :) БМВ-тата що не се сравняват с Мерцедесите ама и там ще има оправдания. Виж че паднах от един М-Power това вече е дразнещо!!! не ме интересува тегло и кубици и коне,важното е че съм отзад.и да не е само спам ето една гонка с черния рекс,то май само ние останахме в Добрич :)http://www.vbox7.com/play:7238ed4542

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bai_ILIA както се казва ПАЛИ С 200 ОТ ТОЯ форум ,не усещаш ли че си в чужди води ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре па вие ебаси чудото направихте в тая тема! :thumbs2::eat: Оставете човека на мира, а и той да остави размишленията си за другаде! :honda:

Редактирано от CiViCwarrior
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чужди води.. Да не сме някакъв вид кастово общество? Човекът съвсем нормално и аргументирано си изказа мнението. Издържа няколко непредизвикани нападки и пак излиза виновен. Ние хубаво сме фенове, но нека не ставаме сектанти.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука няма сектантство. Далеч съм от мисълта че Хонда са над всички. Даже напротив, не веднъж съм казвал, че от доста години, а и по принцип в гамата на Хонда липсват няколко доста значителни сегмента, и ако желаеш да притежаваш кола от тях, колкото и да се лоялен фен на марката Хонда, просто самата стратегия на компанията те принуждава да се насочиш към други производители, които отговарят на търсенето.В конкретния случай, аз не нападам колегата, заради марката, която той възхвалява, а по скоро отношението му тук, и начина по който отрича нашия избор. БМВ е премиум марка и харесва ли ни или не, правят много добри продукти. Особено новите им дизелови мотори мисля, че в момента са еталон на пазара. Дори дизеловия мотор на Хонда, който също спечели не едно и две международни признания се бори трудно с дизеловите технологии на БМВ. Което си е истина си е истина. И 2.0D и 3.0D на БМВ са страхотни мотори дотолкова, че като изключим М-серията на БМВ за мен се обезсмисля закупуването на бензиново БМВ, в които и да е клас. Това не значи, че другите производители и другите марки автомобили и в частност Хонда, на която симпатизираме тук, нямат достойнства, но те са различни и с различна насоченост от тези на баварската марка.Просто не е това мястото, и не е този начина, по които колегата да ни убеждава в тези факти.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно предупреждение за пишещите не по темата, всички следващи постове след моя, с нещо различно от "сгоних се" носят на авторите им почивка. Момчето се извини и спря, стига толкоз сте бистрили. Отделно не може да ви отговори на нападките поради причината че е нов и може да пише по 2 мнения. Ако толкова ви е интересно да си пишете пуснете му ЛС.Поздрави.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е тея с бмв-тата и гоуфаджиите няма да си признаят никогиш :) примерно моето субару си пада от едно черно рексче ама не се плаша да го кажа понеже съм фен и на двете марки а и какво лошо има в това? :) БМВ-тата що не се сравняват с Мерцедесите ама и там ще има оправдания. Виж че паднах от един М-Power това вече е дразнещоПубликувано изображение не ме интересува тегло и кубици и коне,важното е че съм отзад.

и да не е само спам ето една гонка с черния рекс,то май само ние останахме в Добрич :)

http://www.vbox7.com/play:7238ed4542

 

Останахме само ние и БМВ-арчетата които гледат от страни и чоплят семчици ... даже последната неделя след гонките с хондаджийте отидахме на едно друго пътче да си се кефим на колите ама БМВ-арите и там ни намериха и си отвориха по едно пакетче семки ...

 

Пък на адвокатите на bai_iliq ще кажа, да му прочетат няколко поста ... никой не казва че Хонда са най-големите, ама човека е самозабравил се фен който ПЪРВИ започна да плюе И ДА ТРЯБВА ДА СЕ ХРАНЯТ ТАКИВА И ЗА УТРЕ ДА ИМАТ ДАЖЕ ДА ЯДАТ! Смятам че достатъчно го толерирах, но човека като видя че сме толерантни с секи следващ пост, стана все по-смел и затова реших да го нахраня ...

А Я СЕ ПРОБВАЙТЕ В БМВ ФОРУМА ДА ПОСТНЕТЕ ЕДИН КЛИП КЪДЕТО ХОНДА БИЕ БМВ И СИ ЦЪКНЕТЕ ХРОНОМЕТЪРА ДА ВИДИМ ТЕМАТА КОЛКО СЕКУНДИ ЩЕ ИЗДЪРЖИ БЕЗ ДА СЕ ИЗТРИЕ??? ЗАЩОТО Е ПРОБВАНО И СРЕДНИЯ ЖИВОТ НА ТАКЪВ ПОСТ ИЛИ ТЕМА Е МЕЖДУ 60 И 120 СЕКУНДИ! Така че изобщо не ме обвинявайте че съм го нахранил или някой се е държал нетолерантно с момчето!

 

П.С.: И за да не съм и аз офф ето я другата гонка с субито на колегата!

 

http://www.facebook.com/photo.php?v=3082867677364&set=vb.282350668511075&type=2&theater

Редактирано от Doomwisher
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко клипове с участието на добрички хонди:Honda Civic Coupe 1.5 101hp vs Peugeot 406 Coupe 2.0 133hphttp://www.facebook.com/photo.php?v=3080512618489&set=vb.282350668511075&type=2&theaterHonda Civic Coupe 1.5 101hp vs Opel Astra 1.8 125hp *http://www.facebook.com/photo.php?v=3080494378033&set=vb.282350668511075&type=2&theaterHonda Civic Sedan 1.6 125hp vs Opel Corsa GSi 1.6 109hphttp://www.facebook.com/photo.php?v=3080486777843&set=vb.282350668511075&type=2&theaterHonda Civic (UK) 1.5 90hp vs Ford Fiesta 1.25 75hphttp://www.facebook.com/photo.php?v=3082917398607&set=vb.282350668511075&type=2&theaterВсички Хонди от клиповете са напълно сток! Съмнявахме се дали Астрата е 125 коня, но момчето каза че е толкова ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А " Doomwisher" качили сте и мойта барака :D

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно! Тази неделя ще има пак гонки, но не знам дали ще мога да се пускам, щот духнах гарнитура и чак събота ще имам време да си я сменя, а и ако не намеря събота къде да мина "вятър" на главата може чак понеделник да е готов рекса ... тея клингеритени гарнитури на турбо двигател много бързо припадат пък и за моя двигател единствения метален вариянт е Cometic, но не ми се чака 1 месец доставка от САЩ ... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта много пуши и ми предстой основен ремонт,ама няма пари сега и май ще я чакам да умре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази хондичка зелената много добра :) Пежото гони се,гони се с вятъра,тоя излезе напука го и пИжо изчезна разсърден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица се разбрахме да се дръпнем с един колега от летящ старт.Той кара мерцедес 2.0 123кс с газ скупен бил,а аз със д13ката от 3та до 140 един калник излезнах отпред!И нека да подчертая че колата в момента е с 15ки.Отново имаше дръпка с GSI 125коня автовоз в негова полза. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 2.3втек с много лош старт с-уБМВ 3 2.5 бия с 4-5 колиголф3 ВР6 с 2-ма вътре бия с 2-3 коли ибиза 1.9 дизел на 1.2 налягане 5-6 колидругите падат с повече...БМВ 745и 330к.с падам с 1 кола до около 200км нагоре бягасивик турбо с 2-ма 3-ма .......30-100м пред всичкиhttp://www.facebook....55148139&type=2

Редактирано от M&M
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера със на приятел а3-ката 1.9 тди 110 к.с. наскоро чипосана. Преди го биех много здраво, сега му взимам старта и от 3та към 130 почва да ми дърпа около 2 коли и на 180-90 ставаме кантар. Мисля, че сивика се представи подобаващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M&M добре ни вървяха хондите;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто предстои...това са тренировки само.

Редактирано от M&M
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V1k7or по ветробраните те познах снощи :) ама втора и трета скорост защо така неискаха да влязат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен една гонка.С един познат се пускахме: аз със Сивик 5-та купе с Д15б - той с голф 4-ка 1.9 тди 131 коня с чип.Каза че мотора му е ребилднат със сменена нова турбина, но стандартната за модела.На клипа той тръгна първи , но реално на 400м ме бие с една кола.До 170-80 го настигам и след 200 го изпреварвам.http://www.youtube.com/watch?v=jYuJqHOMDlQ&feature=youtu.beПреди около седмица се пуснах с колегата PeNaLTy - там падам с 2 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V1k7or по ветробраните те познах снощи :) ама втора и трета скорост защо така неискаха да влязат ?

Бях позагрял доста съединителя накрая и нещо неуспях да вкарам на 2 пъти втората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...