Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

ПРясно прясно фиат типо 1.8 16в 136 коня от 5 до 7 коли.(бие хондатА) - и прецаках кутията...тя беше тръгнала.ГОлф 2.0 Абф 6-7 коли. В полза на хондатаОпел корса 2.0 16в ГСИ 150 коня(на варел) направена бие ме с кола и половина 2 на 400 метра .Скоро клипове. !... Скоро сигурно ще ми трябва друга кутия;) някои ако има оферти на лични д16з7 -едновалка.http://www.facebook.com/video/video.php?v=413317288707076&oid=182137555148139http://www.facebook.com/video/video.php?v=413316198707185&oid=182137555148139

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:1418ff491chttp://vbox7.com/play:18ad1b841chttp://vbox7.com/play:2d5a398f2cИ тук е единия клип с корсата другия ще го позабавя малко неиска да го качва.;)http://vbox7.com/play:fa440ad59e - тук.С голфа се оказа че няма клип !!.В горния си пост понеже гледам как съм го написал исках да кажа че хондата побеждава ,че някои може да разбере обратното !:) Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

БАИ Илия аз правя по 7-8 старта един след друг на магистралата ако вдигаш 270-80 може и да се конкурираш ..малко . И до там фактор удоволствие при теб липсва с този дизел. :lol: Колата не е за 400 метра ходя на почивки с нея и на плаж по цялото черноморие както и всяка сутрин на работа, защото е сравнително икономична спрямо всяко бмв 2.0 и 2.5(Бензин).Също така колата като цяло е с подсилена конструкция става за каране и на писта.. ама цапам гащите и карам много кротко в завоите.;)Братовчед ми има 335 би турбо(купе) дизел карал съм го няколко пъти знам за какво става дума. ЗАтова ти написах погорните няколко реда един вид да знаеш че съм запознат. :lol: :lol: НА магистралата нямам намерение да се убивам караики с 280 километра да докажа на някои си че колата ми е доста по силна от неговата.

съгласен съм! и аз не бих карал с такива скорости за да се види кой кой е. V Max-a е нещо, което се пробва да се знае, не да се кара така често. Важното е да се лае :D

Не знам,ама тоя Бай Илия ще надмине Рулмейкъра по дървено филосовство,за втори път е на секунда от осиране...Евала на такива БМВ-фенове като този Бимеро,сефте го виждам човека,ама си говори,както трябва.Байо Илия,може ли и аз да надигна тънко гласче,с моя кенеф,да ти дам данни,да пуснеш калкулатора,дали си струваа да се пуснем-860 кила,има няма 150 коня на мотора и има няма 140 нютона,колко метра преднина ще ми дадеш,преди да дриснеш,като с Пежото,че съм и с един вал минус.....??

колега, не съм казвал, че колата ти е кенеф. и не мисля, че е. просто е по-различна концепцията. калкулатори нямам, но мисля че би било оспорвана гонка. ако някой път имаш път към Пловдив се обади. с удоволствие ще замерим :D Пежото както се вижда ме бие с по 1-2-3 метра. Аз примерно не съм си правил труда да ми е лека колата - карам си с боклуци в багажника и по 30-на литра нафта. Да не говорим, че ако направим 10-на гонки може и да му взема 5-6. Просто колите са доста равностойни на 400м.Колегата Бимеро казва доста смислени неща. За жалост е прав - винаги съм казвал на приятелите, че мразя определението БМВ-ист понеже в България това е доста грозна картинка. Наистина много хора губят връзка с реалноста като се качат от 190-ка дизел на баща им на някой издухан 6-так 150 коня, който с пуснат климатик спира.Е тези, които ме познават, знаят че съм далече от това. Също така знаят, че обичам да дразня, но знам че има граници :lol: Лошо е понякога, когато липсва чувството за хумор.Само, че моята кола за разлика от масата по-стари БМВ-та (понеже не е особено ново) си върви прилично. Скоро замервах с едни познати с Nissan 350Z Nismo със зверска генерация. Страхотна и много ефектна кола със заводски шщер. Колата е към 300 коня. На старта ми скачаше с 2-3 метра, но си го бих на 400м. Иначе беше доста оспорвано. момчетата с Нисана останаха изненадани от ш.бания дизел :D Утре вечер пак ще се подреждаме да се позабавляваме понеже казаха, че са чоплили нещо по колата. :D ако правим нещо колегата devil_vas може пак да снима. свършиха ми гумите от тези гонки - 30-на за последната седмица. но какво да се прави, не ме оставят на мира.ПС - за 10 000лв не може да се вземе 330Cd. Може би след 2 години ще може. Седан и комби нямат нищо общо с купе - те са масови и по-евтини. Бимеро и за друго е прав - малко хора си подържат колите като мен без компромиси. Всеки се чуди какво да вземе от моргата, за да мине метър. само да кара БМВ на всяка цена. А там цената на удоволствието не е ниска... Редактирано от bai_ILIA
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси, със ш*бания ми седан Б16-ка ставам вече само за оператор в Пловдив... до къде е докарахме. ниски 15-ки кола да е зрител и да обозначава края на 400-те метра :(:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

баси, със ш*бания ми седан Б16-ка ставам вече само за оператор в Пловдив... до къде е докарахме. ниски 15-ки кола да е зрител и да обозначава края на 400-те метра :(:dry:

ТИ си значи за моя седан д16;) като идваш към бургас се обади;)Баи илия този път колко пари загуби !!?!?:))) ....от пежото !? Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

баси, със ш*бания ми седан Б16-ка ставам вече само за оператор в Пловдив... до къде е докарахме. ниски 15-ки кола да е зрител и да обозначава края на 400-те метра :(:dry:

стига бе - миналото лято кой даваше газ пак всеки ден по цял ден. аз и ти - да не забравяме, че повечето победи бяха за теб. докато не докарах злобната 1-чка на брат ми, за да демонстрирам на гледно пред Хонда сектата, че BMW diesel върви добре :lol: хубавото е, че скоро аз няма да съм единственият с ш.бано BMW в MADness Motorsport отбора. Време е малко да си почина от тонове хейт и наливане :lol: иначе относно клиповете - доста хора им се кефят. особено на загубите ми, които са малко, но скандални :Dдо колегата K1r1L - имам само 2 мнения на ден затова ти пиша тука.. с момчето с Пежото се дразнехме 2-3 месеца и той държеше гонката да е само на пари. след гонката вика - ебаси тва върви като М3!!! От тогава всички ме бъзикат, че била дизелова М-ка хахахаха. сега вече BMW вече наистина имат дизелова М-ка в лицето на M550d xDrive и мойта я прекръстиха на М330Cd. нон стоп майтапи покрай тия гонки.Аз никога не съм искал на пари с който и да е било, особено с приятели. Но просто трябваше да се състои и затова прежалих стотарката. Интересното в случая беше, че събрах парите по 2 и по 5лв понеже предполагах, че ще загубя и да си спомня за мен докато харчи стотинките :lol: иначе приятел с кола като мойта беше подготвил и вариант Б в който печеля - искаше да гърми скъпо шампанско и да ми залива колата с него, въпреки, че я бях измил на мивката на обяд. вика много важно и мивката ще ти платя хахахахах. както и да е - шампанското отпадна, но после победителя ме почерпи сода на барчето. така че реално съм загубил 99лв :lol: бях поканил на гонката 30 човека абе пълен цирк се получидруги гонки на пари нямам, няма и да имам. за мен е грешно - трябва да се прави за кеф, не за резултати!!! Редактирано от bai_ILIA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bai_ILIA това пежо на Жеко ли е ?попитах колегата но не ми отговори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф топик:Бай Илия, фен съм ти знаеш го. Всеки ден като отивам да се кача в мойта колица минавам покрай твоята. Някой ден ще трябва да ме повозиш. ОБещал си гонка, като настроя трябва да замерим.@RadoslavKz - за съжаление мисля, че няма да имаш участие в гонка с това БМВ на 400м. Аз си мисля че на 400м имам шанс но на 1км ще има двуетажен автовоз и няма да е в моя полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф топик:Бай Илия, фен съм ти знаеш го. Всеки ден като отивам да се кача в мойта колица минавам покрай твоята. Някой ден ще трябва да ме повозиш. ОБещал си гонка, като настроя трябва да замерим.@RadoslavKz - за съжаление мисля, че няма да имаш участие в гонка с това БМВ на 400м. Аз си мисля че на 400м имам шанс но на 1км ще има двуетажен автовоз и няма да е в моя полза.

Не разбрах за моето участие,какво искаш да кажеш,братле?А относно твоето,голям си песимист,все пак дисциплината е 402 м....,ако не се лъжа.Там си имаш шанс,не ами.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Бай Илия БМВто е ниска 14ка на 400м :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На Бай Илия БМВто е ниска 14ка на 400м :)

случаино се появи едно такова в бургас на 90%:)същото ;))) И НА МОИ ДОБЪр приятел дано не ме санкционирате (искам да кажа че скоро ще го тестваме(Замерим време) че гледам има заинтересовани :) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=n2Fg8vDbw_I&feature=plcpТиграта е с чип,генерация,лек маховик и лека ролка.От позицията на камерата,хондата е с върната газ,реално 2 коли между нас.
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достойно представяне Радо!!!Тази Тигра си върви яко...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлкото и да не ми се иска,тоя пуст опел е голям залък за малката ми 1,6 атмосферна количка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и тошко падна от нея (с другата 4 ген черна ) но доста достойно, взе и старта и чак след трета стана каквото стана.. а тигричката мина и едно ауди с3 , незнам дали си разбрал но тошко бутна и един баварец 5ца от старите ама какъв двигател е не знам.. И както винаги имаше оправдания че бмв-то много поднесло... ама той бил върнал газта.. ама пък пъпката на гъза го досърбяла , излязъл му черен котарак.... А теб защо те нямаше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

корсата с която се гоних е със същия сетъп като на тиграта и мотора и е сгъстен и е на казан ;) и падам с кола и половина 2 с седана д16;) Тегли ме след 120-30... защото е по мощна и едновалката има дълга кутия. АКО си подсилиш още мотора 10-тина коня няма да е така;) нагоре.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

bai_ILIA това пежо на Жеко ли е ?попитах колегата но не ми отговори

дааааа. то се вижда от клипа - бяло е :D а и за разлика от другите подобни - върви якo понеже е силно модифицирано.вчера пак замерихме с Nissan 350Z. този път момчетата дойдоха с 16-ки със сликове понеже 18-ките им тежали на 300 коня 3.5 литра мотор :lol:както и да е - 2 на 2 беше резултата. единия път Нисана обаче нацели старта и със сликове и шпер така се телепортира, че после нямаше стигане. иначе с нормални гуми е обречен на загуба от печка...@ Chris Barnes - когато си готов ще замерим колега. не съм отказал на никой досега. ще е доста оспорвано и интересно.освен това съм си поставил за цел Юли и Август да си унищожа задните гуми нацяло. така, че сега е моментът за издевателства :lol:

На Бай Илия БМВто е ниска 14ка на 400м :)

случаино се появи едно такова в бургас на 90%:)същото ;))) И НА МОИ ДОБЪр приятел дано не ме санкционирате (искам да кажа че скоро ще го тестваме(Замерим време) че гледам има заинтересовани :)
съгласи ме за 90-те % понеже мойто е с агресивен ремап и за капак е ремапвано на дино - тоест знае се знае ли се :lol: имам приятел със същата кола, но със стандартен ремап на 246 коня и 515 нютона и му бутам колибата на 400м с 3-4 коли; до 220км/ч със 30-40метра...и хич не му е приятно при положение, че караме еднакви коли :D Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

247-9 коня с 550-60(и тази е на дино) :)черна хаман;)

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и тошко падна от нея (с другата 4 ген черна ) но доста достойно, взе и старта и чак след трета стана каквото стана.. а тигричката мина и едно ауди с3 , незнам дали си разбрал но тошко бутна и един баварец 5ца от старите ама какъв двигател е не знам.. И както винаги имаше оправдания че бмв-то много поднесло... ама той бил върнал газта.. ама пък пъпката на гъза го досърбяла , излязъл му черен котарак.... А теб защо те нямаше?

Тиграта от 150км/ч почва да ме опъва доста сериозно,ама какво да се прави все пак сме си в други класове,доволен съм от това което постигнах с моята кола.Относно БМВ-то е с 2.5 мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Още коли с големи мотори ще разревем тука,Тоше,виж как дриснаха и ...няма да казвам имена,две коли със спортни валове не посмяха да се пуснат нито с мене,нито с тебе,преди да ги сложат,а сега само лаят...Да сме живии здрави,ще им сложим да хапнат...

Редактирано от kytila
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между вас двамата старт не е ли имало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За всеки влак си има пътници,и това време ще дойде да изреве тая тигра от една "умряла хонда" по техните думи.И да не съм офф гонка с ауди 1.8т (жена шофьор) до 170км/ч една кола пред нея.и с астра ГСИ до трета пред него и се предаде после от към кутия

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тошко да каже,ние между нас си интриги не правим.Налял съм повече пари в колата,върви повече.Неговата е правена от него за два и педесе и си върви много ама много прилично

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А между вас двамата старт не е ли имало

Зад него съм Станиславчо :cool: ,ама не се видя с колко че бая дим имаше от моя страна :lol::lol: :lol: Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nastezatelq Публикувана Днес, 00:00За всеки влак си има пътници,и това време ще дойде да изреве тая тигра от една "умряла хонда" по техните думи.И да не съм офф гонка с ауди 1.8т (жена шофьор) до 170км/ч една кола пред нея.и с астра ГСИ до трета пред него и се предаде после от към кутияТака като гледам в Казанлък има две аудита 1.8т карани от жени нооо до колкото знам си се дърпал с Василка от Енина нали така? и обясни им за какво хленчене ставаше на въпрос оная вечер на омв-то.. ама то много поднесее аз върнах газта... а до колкото разбрах си го забил кат' пирон в кисело мляко.. а за на Лалйо тиграта няма спор! и аз не вярвах докъто не я видях.. ама така стоят нещата някой ден всичко ще реват от хората с хондите... и между другото аз съм едрия с черната тениска, късата коса, черните къси гащи и маратонки , ако се сещаш де.. дойдох с Митака с тди-ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да със нея се дърпах аудито е на 0,8 налягане,а отностно онези които говорят и се оправдават могът да си замълчат,защото всичко се видя онази вечер на Лукоила.Другият път като ме видиш ела да се запознаем лично :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме се виждали много пъти , аз съм комшия на Радослав.. Като се видим ще се запознаем няма дерт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, най-накрая и аза да се сгоня :Д ондата с 20килограмовите 16-ки и със заглушителя срещу голф4 тди 4моушън 150коня, с по 1 пасажер в колите. Тръгнах с една идея преди голфа и бих с 2 коли (1 между нас), но през цялото време не ме прихващаше изобщо. до 100 му дръпнах и от там изобщо. Утре ще му дам реванш, щото милиционерите веднага дойдоха и нямаше втори старт, но пък ще кача 14-ките и ще сваля заглушителя/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега снимай какво ще стане, защото ми е интересно! Голфа трябва да ти слага бинокъла и 5 коли отгоре! Или шофьора не може изобщо да кара или колата не е наред! Голфа (особено този 4х4) е доста сила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи по пътя Бургас Созопол с някакво пежо 207 ... :) на завоите не давам газ но на правите:). И си остана в огледалото;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле тва не е за хвалене ако знаеш какви са им двигателите на тия кожи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Френски какви да са ;) хахахахахах 90-120 hp

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега снимай какво ще стане, защото ми е интересно! Голфа трябва да ти слага бинокъла и 5 коли отгоре! Или шофьора не може изобщо да кара или колата не е наред! Голфа (особено този 4х4) е доста сила.

Като съм в Пловдив, може да ти се обадя да ми подадеш и ти бинокъла ако искаш :Д тия дни ще видя с колко падам от е46 купе 328цип.п. голфа е в перфектно здраве и е с по-голяма турбина от стоковата, мотора е ревизиран, с нови турбо пърища и с нов кулер е, а шофера преди караше голф2-ка дето даде 15.30 на божура на времето, та не е като да не може да кара. Просто сток купето не е толкова слабо Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега снимай какво ще стане, защото ми е интересно! Голфа трябва да ти слага бинокъла и 5 коли отгоре! Или шофьора не може изобщо да кара или колата не е наред! Голфа (особено този 4х4) е доста сила.

Като съм в Пловдив, може да ти се обадя да ми подадеш и ти бинокъла ако искаш :Д тия дни ще видя с колко падам от е46 купе 328цип.п. голфа е в перфектно здраве и е с по-голяма турбина от стоковата, мотора е ревизиран, с нови турбо пърища и с нов кулер е, а шофера преди караше голф2-ка дето даде 15.30 на божура на времето, та не е като да не може да кара. Просто сток купето не е толкова слабо
Колега, колко коня е твойта Хонда? Питам понеже ти гледах клипа от подписа и доста добре върви. Имах до преди няколко месеца Seat Leon FR който е идентичен с такъв Голф. Мойта беше на предно, което значи 100 и кусур кила по-малко и повече вървене.С ремапа докара 181 коня и 417НМ. Принципно сток е спряла работа 150 коня помпа дюзата.Мойта съм я гонил 10 пъти с колегата devil_vas и доста пъти сме били кантар или той ме е биел с по калник примерно.Но неговата е 160 коня и затова се зачудих твойта ако е е 105 както пише как е възможно да го биеш с лекота. какви подобрения имаш по колата?една от гонките ни - тука приятел кара мойта кола и мисля, че в конкретния случай Леона печели.http://youtu.be/YT9Hny6sIG8иначе по темата днеска много даване на газ - 100км гонка от Църна Маца до ШЕЛ Пазарджик. Набарах някакъв надъхан човек с Е39 530д комби :lol: изпушваше може и да е с чип ама едва ли понеже на баирите го минавах с по 220-230 и не можеше да отговори на това. най-тъпото беше когато на един баир съм се засили с 220км/ч той отзад гони - отпред кола ми засича пътя, спирам интензивно и глупакът мина в аварийната лента с над 180км/ч!!! победата на всяка цена е много грешно схващане...накрая тамън чаках якия асфалт на Пазарджик да му бутна колибата подобаващо и спря да зарежда. няма такова разочарование - толкова го дебнах да го посека запомнящо се на правия път :lol: одеве хвърлих димката на един ML 63 AMG - хора с такива коли много се дразнят и винаги дават газ. този камион 517 коня бая се засилва ама в града няма как да реагира адекватно при положение, че съм отпред и първи давам газ... Редактирано от bai_ILIA
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Илия май и ти не си чувал за супер бързото 105 коньовото "сток" купе! :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бай Илия май и ти не си чувал за супер бързото 105 коньовото "сток" купе! :D :D :D

 

ами не го познавам момчето и затова питам. стана ми странно как подобна кола като неговата 160 коня малко по-тежка може би ме кантареше със 180 коня FR - красив близнак на Г4. затова питам.

 

в днешно време всеки чопли нещо по колата и не се знае кой с какво разполага :lol:

 

сега се сетих как един колега с Хонда Прелюд спира до мен и аз го загледах понеже беше много читав екземпляр - свалена, боя, яка джанта. И той явно бъзикач като мен ми вика - братле, тия големи спирачки като на М-ка бе. Язък, че е е трактор. Пък и перфорирани като на М-ка!!! За кво са ти?! И аз понеже имам чувство за хумор му казах следното - ще разбереш на зелено за кво са ми :lol: . И той вика айде да видим.

 

На следващия светофар го гледам да го питам добре ли се получи понеже от 600м права на първите 200м отпадна с разлика и върна газта, за да не се излага много. Обаче намери нещо доста интересно на иначе празния тротоар отсреща и така и не разбрах за кво са ми ги сложили тия големи спирачки. само да ми добавят килограми неокачена маса :P

 

Та и аз затова питам - може да е с конверсия, може да са наляти пари. Знае ли човек...

 

ПС - ти каза "сток"!!! е тука вече съм озадачен...тогава това Е46 328Ci трябва да го бие с разлика понеже аз знам как върви. имам приятел с такова и колегата ако е навит като има път към Пловдив може да замерим за спорта.

Редактирано от bai_ILIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...