Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

бай илия кажи за резултата от гонката с бялото пежо 106 1.6 165кс

точно от тази гонка са клиповете... смях, закани и парични награди - резултата 2:0 за Пежото и победителя черпи барчетата след гонката... няма срамно да паднеш от 850 кг 165 атмосферни коня кола.на адаша седана го знаем, бай Илия не случайно каза няколко поста по-нагоре, че няма участие в гонка с него... когато е олекотен на казан и със сликовено, когато е с интериор и нормални гуми... тогава не се знае ;) Редактирано от devil_vas

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малееееее,лудо ускорение за тези тежки коли...браво.нещо напоследък пренебрегвате съст.отсечка ''ЦИГАНИТЕ''недеите така бе,тва е грехота.не мога да вигледам от прозореца на спалнята :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за Офф-а, ама 330и-то 5speed или 6speed е? и да не см валат със стария седан 5-та Д16З6 (само с генерация) с/у мое приятелче БМВ 330и 6speed от място до 2-ра що годе добре натам просто далекогледите ми слага ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малееееее,лудо ускорение за тези тежки коли...браво.нещо напоследък пренебрегвате съст.отсечка ''ЦИГАНИТЕ''недеите така бе,тва е грехота.не мога да вигледам от прозореца на спалнята :lol:

от последния път избягваме тази отсечка. 330и-то е 5 скорости фейслифт 2003, нещо от сорта. с хедърси и ремап от нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАпиши колко коня е бензиновото. Че в началните надписи непише... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 и нещо коня, 300 нютона има няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

някой по-горе с цветущия ник bmw killer :lol: ме попита за резултата с Пежото - паднах първия път с калник, втория път с около 3м. Загубих и 100лв :lol: Пежото е много добре подготвено и върви на копеле както ще се види от клипа, а и както всички добре знаем. не е срамно да паднеш от 700-800кг по-лека кола. Верно мойта е по-силна ама ако гледаме килограм да конска сила даже съм се представил блестящо. А и по 3-4 000км на месец минавам така, че аз съм си победител за себе си :lol: Който не дава газ, той не отпада. Това е ясно. Не ме пращайте при Куков - това, че има една по-бърза Хонда от мойта кола в града нищо не значи. Колите са от различно измерение. Неговата е страхотна атмосферна кола подготвена без компромиси. Мойта е нищо повече от икономично БМВ дизел с ремап...Ако Куков дойде с нормални гуми и интериор няма да го върна понеже няма да му е лесно...БМВ на Максо от клипа е давало на Сливен 13.8-14.0 времена. Верно било е по-леко и т.н. ама си е много сериозна кола. Въпреки всичко в ежедневния си вид няма как да ме бие или ако се случи е нещо от рода на калник. Даже ми се караха, че съм си гледал фейсбука на старта понеже го проспах първия път. най-много се наслаждавам на такива гонки, където от старта до края виждаш опонента с периферното зрение до теб!!! И мойта кола и на Максо 330-ката могат да направят 20-30 старта поред. Аз поне си ги правя по 8-10 за норматив. Без проблеми при това - много коли са бързи ама за жалост често правенето е повече от карането...Васко, давай клипа бе момче. Верно ме отупаха, но мисля че ще се хареса на тунингистите!!!

Редактирано от bai_ILIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

СТраНННно защо е дало толкова на божурище беше 14.7 това бмв 330;). :unsure: :unsure:. (с ниска терминална за 3.0 мотор..).В плд има още една хонда която е б16 и върви добре дава 14.7-8 мисля синя хеч бек. (пробваи с нея;):cool: :cool:КАто те е страх от куков;).А и по 3-4 000км на месец минавам така, че аз съм си победител за себе си :lol: -така ли се успокояваш след като си дал 100лв;))))))) Странен човек си.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

карам си BMW-то всеки ден без да експериментирам. но мисълта ми беше друга. не ме е страх от Куков, реалист съм. Кара по-бърза кола при това едно от малкото добре направени Хонди в България. Атмосферният тунинг е неблагодарен и изисква много средства. Но той се е справил блестящо според мен.Винаги има по-бързи. Ти например, Куков и още 7-8 Хонди в България. Това имах на предвид, че да ме бие някой с калник нищо не може да се промени. Няма да я права по бърза. Това й е макса. Не че не може за 1500лв да стане 300 коня и 700нм ама какво от това. аз карам ш.бано БМВ и кефът е голям даже, когато нарязана, компактна, напилена кола те бие c 1 калник. за загубата на 100лв няма какво да се успокоявам. аз и без това изтрясках 100лв нафта за 3 дни обикаляне и гонки. ако си стоях в нас сигурно щях да имам 200-300лв повече ама нейсе :lol: PS - до колегата K1r1L - тъй като до колкото разбирам, колата ти е доста бърза на 400м - може да ги пробваме на магистралата ама не на максимална ами примерно да изминем Пловдив-Стара Загора-Пловдив 4-5 пъти с цялата газ да видим, кой ще е по-напред и съответно по-бърз. Не говорим за икономия, то е ясно че там губиш с много, а дали ще изкараш 400-500км на цялата газ :Dили колата е пригодена само за заветното безумие 400м... Редактирано от atoma
Моля не цитирайте предходното мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха колега,прави разлика м/у кола за драг и такава за ежедневно возоне... какво значение има че може да направи само 2-3 старта 1 след друг,след като идва,препарира те(било теб или някой друг) и си тръгва със +100 лв... Прас голям,че ти можеш да направиш още 10 старта след това.... най много да загубиш още няколко пъти по 100лв от други коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

БАИ Илия аз правя по 7-8 старта един след друг на магистралата ако вдигаш 270-80 може и да се конкурираш ..малко . И до там фактор удоволствие при теб липсва с този дизел. :lol: Колата не е за 400 метра ходя на почивки с нея и на плаж по цялото черноморие както и всяка сутрин на работа, защото е сравнително икономична спрямо всяко бмв 2.0 и 2.5(Бензин).Също така колата като цяло е с подсилена конструкция става за каране и на писта.. ама цапам гащите и карам много кротко в завоите.;)Братовчед ми има 335 би турбо(купе) дизел карал съм го няколко пъти знам за какво става дума. ЗАтова ти написах погорните няколко реда един вид да знаеш че съм запознат. :lol: :lol: НА магистралата нямам намерение да се убивам караики с 280 километра да докажа на някои си че колата ми е доста по силна от неговата.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е срамно да паднеш от 700-800кг по-лека кола. Верно мойта е по-силна ама ако гледаме килограм да конска сила даже съм се представил блестящо. А и по 3-4 000км на месец минавам така, че аз съм си победител за себе си :lol:

И аз до сега не съм успявал да победя "беемвар" ... винаги са дълбоко убедени че те са победителите! :DКириле слагай S9B кутия 300+ ще ги вдигаш без проблем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При старт с/у друга кола, съвсем случайно се падна и една S320CDI, няколко тира разлика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Bimeрo , евала ти правя за свалените капаци на очите и 100 % споделям мнението ти :thumbs1: .Двете марки са колкото блзики (високооборотни мотори) толкова и различни (хонда екологично ориентирани с поглед към бъдещето ,БМВ-не толкова)Да не съм офф днес срещу един Тоарег V6 Ама много се изненда от вървежа на 1.6 Прелюда ми ;).От 3-та до 4-та 5-6 коли и остана в далечината

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,ама тоя Бай Илия ще надмине Рулмейкъра по дървено филосовство,за втори път е на секунда от осиране...Евала на такива БМВ-фенове като този Бимеро,сефте го виждам човека,ама си говори,както трябва.Байо Илия,може ли и аз да надигна тънко гласче,с моя кенеф,да ти дам данни,да пуснеш калкулатора,дали си струваа да се пуснем-860 кила,има няма 150 коня на мотора и има няма 140 нютона,колко метра преднина ще ми дадеш,преди да дриснеш,като с Пежото,че съм и с един вал минус.....??

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По това,което чета до сега явно съм се изразил правилно................РАДВАМ СЕ!Хаххахахахха сега се сетих как да не съм офф-топик!С Иван(Рибата) сме стартирали на Бояна,когато моята кола беше сток,а неговата беше с 1.6 125к.с мотора!От място ме бие на 400м,но го настигах прогресивно,а на летящите си го бих!С Иво(murdera) сме стартирали миналата година!Аз на варел,с полу-сликове и високо-октанов(бъркан)бензин,без ремап.Той не помня дали си беше пипал салона,но отпред беше със 17-ките за да стартира по-добре!Резултата е,че на старта от място изпуснах сфетофара(на който тръгвахме),и добре,че беше слика,че да не е чак толкова грозно(не че не беше,НО)!На летящите от 1-ва 30км/ч до 150км/ч 3-4 коли ми прави!Това беше отдавна и двете коли са се развили от тогава!И за да е пълна картинката и да е баш по темата:http://vbox7.com/play:cbdb60a95chttp://vbox7.com/play:de9676c4a9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик купе 5 (заводска) срещу бмв 318ис е36 на газ - 1 кола на 400 метра за бмвто нагоре разтегля още. Мисля че някой трябва да поразчисти темата ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи с коли до 150 коня:) Корса Гси 1.6 тип кошмара с помощни колелца - 4-5 коли за ходната.СЕАТ ИЗБИЗа 1.9 тДи 149 коня - победа за хондатапежо 106 ралли на казан - победа за хондата. :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик купе 5 (заводска) срещу бмв 318ис е36 на газ - 1 кола на 400 метра за бмвто нагоре разтегля още. Мисля че някой трябва да поразчисти темата ....

Ако купето ти не е с д15, ще е разумно да видиш какво му има - това като съвет.За да не съм оффффф ... вчера на околовръстното светофара на Арената пак попаднах на гонка ... този път между Голф 4 ГТИ и Е46-320 ... старта беше зрелищен ! И двамата тръгнаха в обороти, завъртяха по една гума и т.н. :)Заобиколих ги от дясно защото бързах, но не видях кой би в крайна сметка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като си ги заобиколил отдясно да разбираме ли че си ги издухал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик купе 5 (заводска) срещу бмв 318ис е36 на газ - 1 кола на 400 метра за бмвто нагоре разтегля още. Мисля че някой трябва да поразчисти темата ....

Ако купето ти не е с д15, ще е разумно да видиш какво му има - това като съвет.За да не съм оффффф ... вчера на околовръстното светофара на Арената пак попаднах на гонка ... този път между Голф 4 ГТИ и Е46-320 ... старта беше зрелищен ! И двамата тръгнаха в обороти, завъртяха по една гума и т.н. :)Заобиколих ги от дясно защото бързах, но не видях кой би в крайна сметка :(
купе 1.5 100 коня - и няма никакъв шанс срещу 318ис е36 на 400 метра !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм :) интересно :) аз не мисля че пък 318ис бие купе 101 коня ако всичко е наред :) да не съм оф фиат браво по бул сливница яде шамари на всеки светофар от отец паиси до кръстовището на варна мол :) аз съм 1.5 моно на газ в хеч 5та ;) със меки предни 15ки :) хаха бравото просто след 3тия метър остава назад :) не го знам какъв мотор е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да сръвняваш 1.4 двигател (един от най-слабите на хонда) с 1.8 на БМВ просто не е коректно това БМВ е с 15-20 коня отгоре поне. И най-вече е с задно предаване. Аз на 400 М от светофара на Икеа в посока драгалевци една Е36 1.6 го направих да си говори само вярно моето 1.6 16v 131 коня 1000 кг зверче е съвсем друга бира но при полужение че бяхме на студено а аз с летни почти сликове гуми смея да твърдя че Е46 1.8 не би имало шанс срещу Хондарата при добро настроение. И за да не съм съвсем офф онзи ден по симеоновско на светофара над зоопарка гледам в огледалото едни халгоени на Мерцедес канещи се да ме изпреварват аз съм в лява лента пред мен колона поне 4-5 коли викам си хубаво и се прибирам в дясната свободна лента газ и за норматив съм отпред на колоната Мерцедеса пробва от ляво в насрешното (не му се получи и за това се нареди пак зад мен и пак халогени с желание викам хубаво и спирам на червеният светофар на посолствата естествено мерцедеса спира до мен. Тръгваме пак нагоре аз си го пускам да ме изпревари и малко след това почват завой гледам някакво биене на спирачки страшна работа карам си аз от дясно оскорявам се и изпреварвам Мерцедеса гледам вътре жена викам си ясна работата ! Изобщо не е важно колко коне има под капака важно е какво магаре седи зад волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съвсем коректно е да се равнява 1,8 мотор на бмв с 1,4 на хонда :D :D ако и двата са 1,8 няма да има смисал...Имам победа срещу 318i е36 а съм със д14, до 140-150 беше много назад и после бих спирачките.Срещу 318is е36 до 100 бяхме равни ама дойде светофар. д15-ката на брат ми ме смазва още на първа така че мисля че ще смачка и 318ис независимо дали е е36 или е46. Да не се обидят колегите с бмв-та тая седмица ще търся опонент с е36 318ис и ще пробвам на 400м ;)п.с и двете гонки са от миналата година ... колата ми и тогава и сега си е сток д14а3 без гарнитурата под дросела :)

Редактирано от Lukov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ 318 ис е 17.2-3 на 400 ако някои намери цивик купе 1.5 101 коня колко е на 400 метра и готово;. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой преди време беше пуснал таблица с времаната на всички сивици и ЦРХ до 100кмч и 400м. Екселски файл е. С търсачката нямам нерви да се занимавам, но по спомен д16з6 хеча беше около 16.7с. Представям си, че 1.5 купето доста се приближава до БМВ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя англичанката, ако не е ВТЙ, е кола за развозване. Доста е тромавичка. Не става за каране... Тъжно, но факт. Дълги скорости + тежко купе= небегачка. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ 318 ис е 17.2-3 на 400 ако някои намери цивик купе 1.5 101 коня колко е на 400 метра и готово;. :blink:

Ами Concerto-то с D16A9 го дават доста под 17 на всякакви сайтове но с мойте гуми и каране се съмнявам че ще мога да постигна такъв резултат на 400 метра. Все пак би трябвало да мога да бия 1.8 318 E46 но трябва да се тества.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...според мен ще биеш и 318ис с кончертото все пак си 130 коня а 318 ще припада ...баварци 318ис и 2.0 не трябва да са проблем на Хонди около 120 коня на 400м :cool:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Хонда сивик купе 5 (заводска) срещу бмв 318ис е36 на газ - 1 кола на 400 метра за бмвто нагоре разтегля още. Мисля че някой трябва да поразчисти темата ....

 

Ако купето ти не е с д15, ще е разумно да видиш какво му има - това като съвет.

 

купе 1.5 100 коня - и няма никакъв шанс срещу 318ис е36 на 400 метра !

 

Болдвам ти го за да го видиш по-добре ... и то само ако обсъждаме сток коли ... защото на сивика му трябва много малко атмосферно пипане за да разминава IS-ката като спряла(и обратното) ...

 

@ Еди - Аз не участвах в състезанието понеже не сме в един клас ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със моето купе препарих 320-ка, незнам във какво състояние ще да е бил бимара, но беше доста грозно. Пускал съм се с 2 такива едното падна много грозно, другото не чак толкова. Купето ми е само с цялостна генерация и спортен филтър(ако може да се нарече така).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(все пак видяхме 13-ка ФАЙТОНННННННННННН ДИЗЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ)!

ааа да не се убиждаме сега... :unsure: Файтона на нашето момче е 12.7!!! :cool:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(все пак видяхме 13-ка ФАЙТОНННННННННННН ДИЗЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ)!

ааа да не се убиждаме сега... :unsure: Файтона на нашето момче е 12.7!!! :cool:
Хаахаххаха,извинявам се.Едно голямо евала и поредното доказателство,че с пари,професионализъм и упорит труд се постига всичко!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

devil_vas колега това на Жеко пежото ли е ? междо другото които е правил клипа евала ,само дъпката да беше през деня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята печка (1.6 110 втек с 16" гуми) срещу bmw e46 318i - интересното е, че го бих бая (кола-две) от кръстовището на кометевския възел и все направо до сведващия светофар :blink: (мисля, че и то се спираше доста от гумите - сториха ми се около 16")...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...