Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

И аз най-накрая да напиша нещо в тази тема . D15Z6 стоков от всякъде срещу гоуф же те и "115" мулета кола и малко в полза на малкото икономиче .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На второто клипче с бмв-то има още 2 старта които явно не са излезнали, на единия изпускам 3-та и на клипа се чуват изблици на недоволство от страна на шофиьора на БМВ-то :D, а на другия гонката си е гонка. :lol: Ще се опитам аз да ги кача после. Иначе със селиката беше доста интересно...падам, но ми беше кеф :D, въпреки че гадната му кола на Славков на 3-та си прави най-хубавото налягане и минава покрай мен все едно съм върнал газта. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, мн добре върви б16-ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпушена д16з6 хеч срещу 320д от новичките, беше леко нагоре и между нас имаше около кола и половина-2 в полза на дизела.Аз тръгнах адски добре, но бмвто ме настигна и мина доволно бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу пасат 2000 година (първите прасета. Май B5 се водят) 1.9 TDI (110 коня) - 1 кола пред него до към 130, после до към 150 още малко му дърпам и след това сме на кантар до към 170 (после дойде време за камерите :D)Ryuugan, ако не се лъжа тези BMW-та са 163 магарета и доста въртящ момент, а с чип тунинг доста лесно ги докарват до към 190 коня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

177 коня ако е от новичките. Понеже братовчед ми има първа серия 120д 163 коня и аз съм се пускал с моита д серия и го дъпрам в целия диапазон от 0 до 190.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи една гонка която ми дойде като гръм от ясно небе. Сутринта излезнах за работа с опела виваро 2,0 дизел 136кс и на светофара на лабиринт посока орион спря едно бмв е36 320 купе 150кс (ако не се лъжа) при което водачът му почна да ми се заяжда та да се стигне до гонка ,не равностойна бус - кола ама се навих . И тя протече по следният начин старта беше взет от бмв-то както и първите 50-60 метра но след това над 100 км в час до предпоследния сфетофар преди крътовището на орион го водех с две коли с 190км/ч. Все още не мога да проумея как се получи това нещо и дали не са му избягали половината кончета на това бмв. А миналата седмица с мойта хубавица сивик 5ген с д15б2 препарирахме на пътя м/у Горна малина и Белопопци (в продължение на около 1км) едно е36 316 бензин компакт при положение че и двете коли са сток с около 1 кола и половина.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На второто клипче с бмв-то има още 2 старта които явно не са излезнали, на единия изпускам 3-та и на клипа се чуват изблици на недоволство от страна на шофиьора на БМВ-то :D, а на другия гонката си е гонка. :lol: Ще се опитам аз да ги кача после. Иначе със селиката беше доста интересно...падам, но ми беше кеф :D, въпреки че гадната му кола на Славков на 3-та си прави най-хубавото налягане и минава покрай мен все едно съм върнал газта. :D

Ето го целият клип с БМВ-то тук са всичките стартове.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз със Сивик 5та хеч Д16з6, интейк, спортен изпускател и генерация на ф60 срещу ЦРХ Д16з5 с нов съединител с олекотен махових.На самия старт ЦРХса отлепи с кола пред мен и след това така и си останахме, разликата не се промени докато не върнахме педалите. Смятам е добре след като е с 200 кила по-лек. ( и гумите са ми мнооого умрели )

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със Сивик 5та хеч Д16з6, интейк, спортен изпускател и генерация на ф60 срещу ЦРХ Д16з5 с нов съединител с олекотен махових.На самия старт ЦРХса отлепи с кола пред мен и след това така и си останахме, разликата не се промени докато не върнахме педалите. Смятам е добре след като е с 200 кила по-лек. ( и гумите са ми мнооого умрели )

Човек црх-а далеч не е с 200 кг по-лек от теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно няма и 100Публикувано изображение

......и да не съм офф.......предната седмица ходих на гонките тук в града,както всеки път,но никой не иска да се дръпне с менПубликувано изображениеБях с Астрата 1.6 бяла,като я видят и всички палят и заминаватПубликувано изображение Явно е бегачка.....все пак е 16винтила

 

Най-малко 16 винтила е!!!И ако е като нашите тука,да повишават октана с масло,1 л. на 200км!!
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: К'ви сте лоши :P , бялата бегачка с големия син буркан е най бърза на гонките :PАйде да не съм офф, една S класа вчера ми показа, че е доста по бърза от мен, ма погонихме се до към 180 на магистралата и после му гледах номера изпреварвайки ме от дясно. Незнам каква ще да е била имаше 4 кюнеца отзаде и не пишеше нищо. За 1.6 толкоз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди малко Срещу 2.0 турбо Фиат купе 190-5 коня - две победи за хондата ;) и клип скоро.(Аз с Д16з7 седан).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бавното купе в Бг срещу д16з5 - 1:1. На първия старт удрях яко прекъсвачи на втора и трета и паднах с половин кола, на втория бях ок и бих с кола между нас. Просто таблото ми не свети и затова се получават гафове. Трети старт нямаше, защото пича бързаше, но по-натам ще има.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,както обещах на един колега, качвам и клипче на колата с висок boost :)Опонента разбира се е Civic EG5 B16A1++ (Vasilen_Civic_DOHC) Тук колата почти успя да направи 1,1 и се движи чудесно, а дали има разлика от преди и след преценете сами ! :)Boosted ST205

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По равното с д16 ;) и Ауди А4 1.8 турбо комби карах зад него ,на 140-50 даде газ и аз след него до 195 го настигнах на 4-та (на 2 метра от задната му броня)-включих 5-та и така си останахме до към 2хх Аз бях с човек в колата. :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситроен Саксо от това най новото и най бързото... момчето каза че същия ден го качвал да го мери и дало 110 коня на гумите аз със човек в колата до 160-170 му направих към 3 коли моята кола е CRX VT

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С пежо 306 ГТИ 6(167 коня казаха) (софииска Рег) с спортни валове каткамс . Първи старт от място победа с кола за мен . Втори старт летящ бие ме с 2 коли . Трети старт от място победа за мен с 3-4 коли. Четвърти старт от летящ бия с кола . :cool: :cool: :cool: (Скоро 1 клип.).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...сериозен противник е това Пежо браво !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом това пежо ти дава ядове турбо ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Атмосферно е ;), смисъл какви ядове ми дава :blink: аз карам д16з седан;):unsure:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:ba4e81dfc9http://vbox7.com/play:bbe59463dfhttp://vbox7.com/play:fc777a9502http://vbox7.com/play:8875499100http://vbox7.com/play:eefbb625aaДнес си покарахме доста добре с колегата МИро М§М Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една гонка от днес Акорд ф22 150 кс. срещу селека 1.8 115кс = много + за хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам и малко материал от днес -Toyota Celica ST205 GT-Four 1,04 boost vs BMW E36 Compact M3 conversionИ двете коли са без седалки и разни излишни джунджурии отзад, БМВ-то е с насаден двигател от Е36 M3 321hp в купето на E36 Compact с някакви дребни модове и на сликове. До 170+ съм отпред, като от началото на 3-та започва малко по малко да ме настига и вече на 4-та когато сме горе/долу кантар ми свършва километража, но дори и да мога да дигна повече от 180км/ч. просто разликата ще става по-голяма в полза на БМВ-то.Лошото е, че не замерихме колко точно са 400 метра, но другата седмица се надявам да разбера каква ми е терминалната на това налягане и то ще си покаже :)Прикачвам и клипа, за да добиете представа. :)My love vs M3 CompactПоздрави !

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еваларка колега,ма на оператора май му е по интересен самолета. :) ма м3kata в това малко купе,доволно отпор дава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да ти кажа се вижда,гледай на сликове как и на 2-ра се упалва!Евала за Селиката,читав екземпляр(явно се вижда, как върви)!А на летящ как седят нещата с М3-ката Компакт!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

165-8 ти е терминалната според мен; :rolleyes: Като прогноза. Много як старт С бмв-то изкефих се доста ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за хубавите думи колеги, на летящ не сме се пускали, просто няма смисъл, Селиката от летящ тъпче жестоко и M3 Compact си е голяма лъжица за моята уста.Иначе си личи колко сила има в това БМВ, на 2-ра не си щеше сликовете.. И според мен терминалната ще е нещо в този диапазон, като замеря ще пиша и резултата тук ! :)

Редактирано от Slawkovv
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две скромни победи срещу Голф 1.8 125 коня и БМВ 318 ис мисля по 140 бяха.

Аз съм с 6-та 1.5 115 коня с 4-2-1 колектор и генерация на 55 мм.

При положение че ми дава с по 3-4 литра по-нисък разход в града и ги бие, съм доволен Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега браво явно не си поподнал на читава ис-ка

  • Нагоре 1
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)Защо така мислиш ,читава ИС-ка на 400 метра е 17+ :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а читав икономик колко е?

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тези модове под 17... 100%.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 години със същия икономик, само с 4-2-1(стокова генерация на 35мм) тупах читава ис-ка, без грижа. До към 170 нямаше намерение да започва да ме застига. Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия втек в 5ген е средна до висока 16-ка, ебах ги в икономиците, много бягат стокови :D

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...