Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

D15Z6 с колектор от д16 и генерация на 55 с/у 525d 163 коня стоковоТри старта два ме би аз един. Само тръгването е от значение на едно сме до 170

Редактирано от Did0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да добавя, че ако БМВ-то е същото за което си мисля(на Найден) на светофар си дава 14.8

То тогава д15-ката е ;) 14.1-2 като гледам че е поне 3-4 коли напред. :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да добавя, че ако БМВ-то е същото за което си мисля(на Найден) на светофар си дава 14.8

То тогава д15-ката е ;) 14.1-2 като гледам че е поне 3-4 коли напред. :rolleyes: :rolleyes:
чак толкова едва ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да на маистора БМВ-то е от 4 старта 3 за хондата на посления заваршихме наравно поради прегряти гуми ..ти и даваш,а тя стои на 1 място..за времена немога да говоря не е засичана..

Редактирано от nikolai/qnkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаше измервателна техника на националната щеше да е интересно колко ще дадем :D предполагам че сме под 15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bmw-то на светофар на Кондьофрей даде 15.1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord F20b6 (автоматик) vs bmw e46 (100% съм убеден, че беше дизел) направо си ми направи около 3-4 коли, старт от място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финала на едновалови модифицирани .. незнам кои кого и каде настига и изпреварва ..

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

било е интересно толкова много хонди на куп :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на награждаването видяхме кой е по-бърз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замерете си колите на ;) кондуфреи или сливен;) и ще се види кои кого. :P :P :P :P :P :P :P :P :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още миналия път ходих на сливен..но заради премеждия по пътя закаснях и не ме допуснаха да се запиша...има време.. и пак дане съм офф.. бмв 530д 2004-5 година 218 кончета с незнам си ква скоростна кутия..давало по г-тек 15.6.. 1-0 за хондата :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния повярвал си с BMWПубликувано изображениеАЗ с D15-та,с мен майка ми и приятелката ми.Минава на гюрунтия една петица Е34 дизел комби покрай мен.наближавам сфетофара и той ме изчаква.Викам си -А па да видим?Докато сложа 3-та вече 3 коли напред.Не искам да твърдя ,че мойта кола върви ама тези хора луди ли са?

Редактирано от shadow_rr
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето една и от мен

сивика е д15б2 (пълна спринцовка),мисля че по добре трябва да се представи.Вие как мислите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...въпрос към последния БМВ-то с какъв двигател е :rolleyes: ууупс видях по надолу :lol:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д16 срещу: Е46 6sp Феислифт 330д 260 коня и 600 нютона (с човек в колатА) Победа за хондата ;))) ГОЛф 3 АБФ незнам с какви модове Победа за хондата. :cool: Скоро клип С бмв-то .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да му свикне колата Върви много.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=mWVxc56mIe8&list=UUuCC1kYeVm8p2UdhQOYQ4hQ&index=1&feature=plcpпускам каквото трябва а то се сменя с друго.. Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире, какво и си правил на тая Д16-ка та бяга толкова бре? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЪлна Генерация интеик чип от 125 коня с вдигнат прекъсвач до 7600 сменям на 7200.НИщо друго никога не е било пипано по колата. ! Имаме я от 9-10 години на баща ми е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16z6 vs Corsa 1.6 gsi 110hp 2:0 за ХондатаD16z6 vs Astra GSi 125hp 2:0 за ХондатаD16z6 vs D15z6 2:0 за Хондата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16z6 vs Corsa 1.6 gsi 110hp 2:0 за Хондата

Корсата успя ли да я биеш, че на мене друго ми разправяха? :)

D16z6 vs D15z6 2:0 за Хондата

За коя Хонда??? :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че как няма да я бие те тези корси СА адски БАВНи....... ;) тук имаме една англичанка 1.6 без витек 113 коня много ги обича ;) . :lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корсата на 2ра ме минава с малко,на 3та аз я минавам!За д16з6 :)Вчера Д16з6 срещу БМв 328 190hp (автомат,кабрио) От летящ старт в полза на Бмв-то с един калник.Иначе тази корса си върви много добре "К1р1л".Момчето си я кара много добре.

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно върви добре за нея си ;))) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес докато си разбърквах добавката в кутията, без да искам засилих Audi A5 3,0 tdi в "мобиле"... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с краислер неон на летящ ,два пъти победа за хондата;):cool:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик д16з6 vs Опел Астра ГСИ 2.0 115 0:1 за Опела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да не си объркал резолтата 0:1 таа чупена астра не виждам как ще върви повече от хондата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д13-ката Срещу Ланча Дедра 1.8 16V 113 коня. Бягам му... с автовоз до 160

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега това пистата в сливен ли е или се бъркам нещо ???

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5та хеч с б18 и модове срещу 5та седан б18 с модове, победа за хеча.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега това пистата в сливен ли е или се бъркам нещо ???

Друга писта е, Равнец близо до Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички ви,които участвате в гонките(готино е да ви гледа човек,като 2005г на Божурище ЯКОООО)!Май 2.5-ците се представят повече от доволно(като гледам до 3-та са пред теб,ЯВНО нагоре ги разтегляш)!С синия Голф 4-ка как вървиш с новия му сетъп,и НАИСТИНА ЛИ е тръгнал МНОГО!Има инфо,че е 250к.с на дино!?Сподели впечатления...........................ако може и за БМВ-тата!Сивика(Н22-ката) кърти,май той и Голфа те потят най-много...............................................:lol::P

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колегата Кирил: колега ако е възможно да ги качиш клиповете във ютуб? тук вбокса е баннат :(и за да не съм тотален офф топик една z4м я оставих в миналото :)клипове когато имам път към УСА че по моловете не продават го про 2 hero motorsport,а доставката е 100 долара отгоре извън УСА то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможност за youtube нямам. ;) Бмв-тата само зелената Е30-ка 2.5 или 2.8 е към 230 коня ;)(може би и с нитро) Тя къртeше.Бялото е Е30 2.5 192 пада от моита едновалова хонда с кола кола и малко.Другото Е36 е което дава 15.3-4 на сливен то изоставаше повече. (2.8 193)Синия голф до 120 някъде доста бавен нагоре Върви доста 260 коня е.(бие ме с около 4 коли)Црх-а черния на доичин 2.2 185 коня кантар с голфа. ( от клипа които видях) Crx-a тръгва по зле от голфа.... и до 100 е зад него.Белия сивик 2.2 200 коня кантар с голфа може би ;) на 400 метра.http://www.youtube.com/watch?v=o7sQ77Xwoa8 ето клипа голфа тръгна леко на фал.http://www.youtube.com/watch?v=DrY_NBH32h0само това мога да дам от youtubeГумата която се вижда не е 400 метра а 430 някъде.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...