Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

чак аз се учудих с каква лекота го настигма и разминавам още при изпълванеот на втора, след като на първа съм загубил кола и малко... айде 3 тира да не са ама... :blush:

Редактирано от devil_vas
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата ти се развърта много-добре,и аз не мислех,че е истина...Евала,добре я разтегна асмата :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...седана да е 1100 кила не никак тежък а и си е по бърз от саксото с не малко!Много добре върви колата на колегата!! П.П. ...ся видях Саксото тежи 935 кг не е чак толкова леко

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CivicWarior имам само филгърче К&N и цяла генерация , нищо друго . До тук сам отупал 3 ГСИ-ки . На тези които са с филтър и генерация им слагам по 2 коли + , едната беше с филтър, генерация, инжектори, регулатор, чип и друга къса кутия - с него правихме 3 старта и 3те пъти му слагам по 1 кола . Една друга само с филтър и генерация правихме 2 старта - слагам му по 2 коли , след туй на летящ от 60 до 180 му сложих 4-5 коли :):):)Аз много искам да се замерим с някои Б16А2 или Б18Ц4 в купе като моето .П.С Преди 2 месеца сложих джанти 7,5кила едната :)

заставай на старта да видим моята колко варви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз малко да влезна в статистиката :D Може да ми е малко магаренцето ама има кво да покаже,сток съм нямам нищо барано :lol: Преди месец-два някво БРАВО искаше да праи ластик след гърбица ама късно се усетих и не можах да набера хубаво но в краина сметка за около 50 метра бяхме на равно че много трафик имаше.Същата вечер отупах от летящ старт едно БМВ е36 уж визия вади пък маи мотора поиздухан.Наскоро гоних една калибра вървежна,бяхме на светофар аз сам втора кола тя е пред мен,а до мен едно пежо 406... Трагва калибрата и аз след нея и гледам пежото тръгва да праи ластик с мене,докато изцедя 2-ра забравих пежото... калибрата беше понамалила пред мен и я настигнах бързо,пича като видя че му дишам във врата и пак настъпа ама без успех плътно бях зад него жалко че пътищата ни се разделиха иначе щеше да е забавно :) Преди 2 дена след гърбица с голф 3 1.9 ТДИ тръгваме заедно и след като напълних втора бях му сложил 1 кола :)

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic_vn ---> Когато кажеш бе, ти сложи чисто новите гуми и давай да ги пробваш :)Нареждай се на лукойла :)Петък щяло да има мн хора .... събота...неделя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Импровизирана гонка от преди малко с някаква тойота, май беше Приус. Изравнихме се, и аз не очаквах тоя младеж да скочи, ама взе да напъва. На 3та от ниски обороти без да смъквам предавки, до към 4-4500 вървя с мен, но като влезе витека и тоя дръпна ръчната :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея приуси за много вървежни ги имали :D

Редактирано от Dragi4
Не цитирайте предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам приус ли беше, ама на такова ми замяза - някакъв зелен кош беше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер добре поразтрих Хондата...

 

vs. BMW 330Cd manual stock 204 h.p. 3 гонки, когато аз съм от прашната част, никъв шанс за мен, когато съм от чистата и тръгна човешки вървим наравно. прашния участък не влие на БМВ-то, както на мен :(

 

vs. Audi A3 1.8T ~ 190 h.p. такъв побой изядох :wacko: би ме кола и половина поне... ближа рани :lol:

 

vs. Audi A4 1.8T quattro ~ 180 h.p. трябва да е, но имаше някакъв проблем. старта му е депресия за мен, много скача таа линейка. накрая на втора и на трета го минавам. предполагам, че ако и то се надуе на 190 коня (както ги правим ние) и е без дертове, ще ям бой :huh:

 

седана ми тежи точно 1130 кг. празен, с 5 литра бензин и празна бутилка с газ, без мен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи към 10 i30 се яко се бръмчеше на новия път към изгрев,покрай марица.вас трябва да съм гледал от прозореца.в тъмницата неможах да различа колите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер добре поразтрих Хондата...

 

vs. BMW 330Cd manual stock 204 h.p. 3 гонки, когато аз съм от прашната част, никъв шанс за мен, когато съм от чистата и тръгна човешки вървим наравно. прашния участък не влие на БМВ-то, както на мен :(

 

vs. Audi A3 1.8T ~ 190 h.p. такъв побой изядох :wacko: би ме кола и половина поне... ближа рани :lol:

 

vs. Audi A4 1.8T quattro ~ 180 h.p. трябва да е, но имаше някакъв проблем. старта му е депресия за мен, много скача таа линейка. накрая на втора и на трета го минавам. предполагам, че ако и то се надуе на 190 коня (както ги правим ние) и е без дертове, ще ям бой :huh:

 

седана ми тежи точно 1130 кг. празен, с 5 литра бензин и празна бутилка с газ, без мен !

 

Тези 1.8 Т около 190-200 коня са ниска 15-ка висока 14-ка ;) попринцип :) (поне нашите тук това показват).

(то и аудито тежи горе доло колкото седана).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер добре поразтрих Хондата...

 

vs. BMW 330Cd manual stock 204 h.p. 3 гонки, когато аз съм от прашната част, никъв шанс за мен, когато съм от чистата и тръгна човешки вървим наравно. прашния участък не влие на БМВ-то, както на мен :(

 

седана ми тежи точно 1130 кг. празен, с 5 литра бензин и празна бутилка с газ, без мен !

 

Имаше шолу :lol: Трябваше накрая и двамата да тръгнем от чист асфалт ама май се досети какво щеше да стане :D

 

ПС - много газ сте давали после. Браво!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше шолу :lol: Трябваше накрая и двамата да тръгнем от чист асфалт ама май се досети какво щеше да стане :D ПС - много газ сте давали после. Браво!

еми трябваше... то измежду нас победата реално нямаше значение, българина е зажаднял да дава газ! :cool:

снощи към 10 i30 се яко се бръмчеше на новия път към изгрев,покрай марица.вас трябва да съм гледал от прозореца.в тъмницата неможах да различа колите

ние бяхме :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик седан д16з6 vs Опел Корса 1.6 ГСИ 2:0 за хондата!Сивик седан д16з6 vs Сивик купе д15 2:0 за седана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най малкия двигател съм 75 hp се води, но сложих по една кола на Голф 3 1.9 TDI (90 hp), vectra 1.6 (90 hp)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се запиша тука. :D Първо- Корса 2,0 ГСИ (момчето я караше на метан и плочката го спъваше) направих му 2 коли на 400м, но той карал с генерация от 1,4. След това пак корса, но от по новите с малкия ГСИ ( караше с доста лек спиидлайн и за това се учудих, че на първа ми е до гъ*а) с него като включих трета започнах да го дърпам главоломно. И накрая с Митсубиши ФТО 2,0 В6 170коня, го отнесох с 3-4 коли. Общо взето май-май колата може още и предишният собственик (този на който я е продал Кико от Враца) май е барал ЕЦУ-то и е срал там където не се сере. Малкото ГСИ е на Иван Стоянов, който миналата година стана 2-ри или 3-ти на опел събора на драга. Туй от мен като я зайграе някой мапер и като оправим кутията още, че тва двойно амбриране на трета... два часа. :D Колата е 5-та ген хеч с Б16А1 двг, Портната и пилена глава, сгъстена на 12:1, валове от Б18Ц4, раздвижни ролки, интейк с АЕМ филтър, НЖК иридиеви 7-ци,генерация незнам на колко мм може би 63.

Направихме още един старт с Корсата, вече беше без плочката. До края на втора седи зад мен, докато включа трета мина кола пред мен и така си и истанахме до края. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко гонки от Добрич!

 

CRX 1.6 Turbo vs Dodge Steath 3.0 Bi-Turbo

 

http-~~-//www.facebook.com/video/video.php?v=371521036219874

 

Хондата е около 200 коня на гумите D16Z5 на 0.7 надув! По думите на собственика на Доджа, колата му в момента е около 400 коня и скоро ще я направи към 560 коня ... за тези които не са запознати това си е Mitsubishi GT3000 Bi-Turbo, само че с емблеми на Dodge! Въпреки че не се вижда на клипа трябва да си призная че паднах с 1 кола, като преди това изтървах малко 2-ра (то се чува), но като цяло смея да твърдя че колите вървят доло горе еднакво до 200км/ч! Гонката се проведе от плаващ старт 60км/ч!

 

CRX 1.6 Turbo vs BMW E92 330d

 

http-~~-//www.facebook.com/video/video.php?v=371527789552532

 

BMW-то е с новия 3.0 дизелов двигател който сток е 245 коня и 520 НМ, като по думите на запознати в момента БМВ-то е ремапнато и е над 300 конски сили, а за въртящ момент ме е страх да си помисля!

Отново на клипа не се вижда резултата от гонката понеже се снима от старта ... но разликата е около 2-3 коли до финала (400 метра) нагоре разликата става много по-голяма в моя полза, но като цяло БМВ-то върви наистина много добре! :)

 

За тези които не знаят, в Добрич всяка неделя в 12ч на обяд се събираме много хора на една отсечка, така че всички които имат възможност да додат от другите градове, заповядайте! На скоро беше дошла една H22 в 6-та хеч от Варна и е раздавала яко шамари, но аз не присъствах тогава иначе щях да се пробвам с него, ако момчето с H22 чете този пост нека да се чувства поканен! :)

 

Поздрави!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аим не бях там когато сивата 6-та е дошла после ми разказваха ... с Доджа втората гонка се изнервих защото пак го изтървах малко в началото ... и ме фана голям ядПубликувано изображение:P

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нормални стартове от място !? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, видях ти на няколко пъти я вкарва в ограничител.Гледай да не я изтърваш че губиш време така,a от място хондата няма шанс,много гуми върти,от летящ го учуди тоя, само малко с буста ако се заиграеш и може ида го вземеш:) А тая хонда сивата ми казаха че е 2,2 асматичка, а ако наистина си е така направо си е супер колата http://www.vbox7.com/play:b88c25f472

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Doomwisher с каква скорост излизиаш на 400 метра от място !? гледал ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нормални стартове от място !? :blink:

Ти като си подкараш турбо Б16-ката по гонки, ще те видя как ще тръгваш от място с коли 4х4 или пък съвременни коли с задно и сумати и системи дет нямат грам загуби! :lol: :lol: :lol:Нено гледам че имаш клипове като сме се пускали двамата! ;) А иначе варненския сивик си е 2.2 сток до колкото разбрах и аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Doomwisher с каква скорост излизиаш на 400 метра от място !? гледал ли си?

Ами не колега но от място е слаба ... гумите ми са твърди като пластмасови са, а и нямам шпер и дясната гума я къса да я върти на първа! Като загрея старателно гумите тръгвам без много въртеж на 2-ра с 60 км/ч!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic B20 (kukov) vs. Mercedes E55 AMG stock или казано по друг начин колите вървят горе долу едно и също :cool:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=7cneQOFcGx4&feature=g-upl&context=G2a96c7aAUAAAAAAACAA

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=dqTDicGWudw&feature=g-upl&context=G2cdacdfAUAAAAAAADAA

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де за тази хонда нали даваше 13.0 какво се случи че върви с тоя мерцедес 13.8 на кантар ?! :huh: :huh:

:unsure: :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро 14+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерца автомат ли е или така ми се струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика има някакъв проблем със скоростите поне от това което чувам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро 14+

спри се де, спри се.... направо 15+ и да се пирключва :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш,че такъв мерчо с 354к.с автомат на 1700кг ще даде 13ка на улицата.... лошо.... за мене си е 14+

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро 14+

спри се де, спри се.... направо 15+ и да се пирключва :dry:
Ти се спри,че направо си новия rulmaker с тоя кораб ВТИ-седан....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" devil_vas" колата ти върви много добре.Винаги ще има комплексари и хора които да завиждат.Евала ти правя за старанието,вложените пари и време в колата.Има хора като мен,които поне за сега само си мечтаят за такъв двигател!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@devil_vas, брат няма как ние със седаните сме бавни, няма бързи седани. Просто нямам думи.... За мен колата ти върви много добре, скоро ще замеря и мойта, да видя дали ще постигна твоя резултат. Ако не ще те тормозя да казваш тънкостите :)

 

И за да не съм ОФФ, едно стартче с пасатор, само че незнам с какъв мотор, е като тоя на снимката:

Публикувано изображение

младежа ми се примоли да се пуснем, с голямо нежелание се пуснахме, резултата беше 4-5 коли в моя полза :) не че е кой знае какво но ми е първата победа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подценявате Е55-цата, а реално колата може да обърне огледалата на 80% от форумните "бегачки"

Нормално, не са много атмос. хонди в БГ, които на улицата без сликове,бъркан бенз и не на варел ще дадат под 14.0 пс. неща да се заяждам,ама помня,че казваше,че твоята кола била 15-15.1 по нещо си,което според мен е абсурдно.... Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...