Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

http://www.zeperfs.com/en/duel1994-3921.htm

aз като ви казвам, че икономика върви по-малко от 1.4 сивик, вие не вярвате. В тоя сайт са дали хубаво време за икономика, но в действителност нещата стоят по друг начин. А Сивик 1.4 бие с дооста тигра 1.4 ;)

 

Ами незнам какво дава но моята кола (икономика) даде 16 сек на 400м. на националната :(

Публикувано изображение това е гонка със д14-ка до средата на пистата! :) Поздрави

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ако не се бъркам д14ката е малко напомпана :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам Калата(chris barn) може да каже той беше с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пипана е колата, не е стокова но имаше проблеми. Сега са отстранени, може пак да се премерите :Dp.s. Димоуу признай си, че беше олекотил яко, а тая Д14ка беше с интериора и бас касите :Dp.s.2 Икономика е добра кола (може би най-сполучливата модификация от 6 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ест. само да има къде ;):drunk:Не отричам! :)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден карахме с едно BMW 535d-biturbo E60 + чип ... 310-315 някви коне + 600++ Н.м момент до 120 горе долу бива след 120 поне 3-4 коли за него.. Доста срамно ме разтегна :D :D :D

Редактирано от fresh4y
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи с някъв голф 3-ка незнам двигател незнам нищо бензин беше скъса ми задника на старта ма след 110-120 го догоних на 150 беше 4-5 коли зад мен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера случайно попаднах на една черна 6та на един светофар с красиви джанти от джордан и пишеше отзад 1.5 та се чудех с колко ще ме бие... е още на старта ми взе три тира, два самосвала и четири таксита разлика добре, че светеше червено на другия светофар,, че се оказа, че само си пишеше 1,5 отзад ... жалко, че си я продава .. това 1,8 си вървяло :DDD

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи накрая и аз да се разпиша за нещо по стреет. ;)на околовръсното за меден рудник с една астра купе незнам с кои мотор ...от 60 на 3-та до ...2хх .. и явно съм забравил да карам .... освен, че пуснах газта на 2 пъти(Заради лошо взетия завои от мен) на 4-та изпуснах и 5-та хаха и пак и направих 30-40 метра между нас.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се подгоних с един Голф 3-ка 1.9 ТДИ Варвях му плътно до вратата,след това се видях с пича на една бензиностанция,момчето неможа да повярва че това са само 75к.с. Много съм доволен от моито 1300-Сивиче :PПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toку що старт със Ауди А4 3.0 куатро бензинка 220коня дето са, 2 коли в полза на Аудито, общо взето колкото ми взе на старта с толкова ме водеше до 160. След това исках летящ от 40, ама жорето нещя щото съединителя му бил прегрял.

  • Нагоре 3
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летящия старт май не натоварва съединителя грам, май оправданията са почнали като е видял резултата от първата гонка. Да не си с някоя Д13 и да го е срам после :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, не бе, с купето - д16у7 с малки жокери.

  • Нагоре 1
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изпреварих един Гоуф III ГТИ(поне така пишеше) на кауфланда в Младост и след това падна едно гонене до Гм Димитров, но не успя да се измъкне, накрая от яд мина на червено идиотаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно с шеста ген. хеч ВТИ от място на 400. Убедително пада колкото и да пробваме. Колите нямат модификации по моторите. По-рано с Голф 3 2,0 gti - непринуден стриит :P Кара с 80, предприемам съвсем нормално изпреварване, а онзи човек все едно го опари някой. Покарахме няколко километра. На еластичност опъва повече, но към 200 и срам км/ч сгъва чадъра. Заредихме на първата бензиностанция и поговорихме. Похвалих му голфа :P Каза, че хондата била минимум 150 коня, за да върви така :D и след известно ровене от моя страна си изпя, че мотора и скоростната му кутия са модифицирани. Отказа старт от място...

Редактирано от pamo
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера с докато се радвах на новата си музика в колата на 1 светофар някакъв мерцеден или Б или Р незнам не ги познавам но ми приличаше на ван за около 200 летра около 2 коли за хондата :) и тоя мизерник мина на червено със 100км неможеше да спре добре че оставаха 3 сек ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро стартче с Мерцедес Е280 бензин, V6 204 коня с чипСтарт от място на 400 метра го бия с калник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се подгоних с един Голф 3-ка 1.9 ТДИ Варвях му плътно до вратата,след това се видях с пича на една бензиностанция,момчето неможа да повярва че това са само 75к.с. Много съм доволен от моито 1300-Сивиче :P http://forums.hondabg.com/public/style_emoticons/default/honda.gif

Е много умряло ще да е това 110 конно тди,може би е било със спукани гуми? Както и да е.

 

Да си кажа и аз: в края на едно спускане и началото на баир,стръмен и дълъг към километър,карайки с 80 км.с лека газ ме изравнява една Пасео,задържа се 4-5 сек.успоредно, и чувам как си сваля предавките и качва оборотите. Добре- 4пр.,3пр.ляв мигач и на билото излязох със 150км. на трета,пасеото се сещате къде остана.Пуснах газта ,защото идваше спускане,наналих нормално и по едно време пасеото се лепи зад мен,след секунда почва да ме изпреварва от дясно,засича се с кола пред него и се шмугва м/у нас на сантиметри.Замислих какво можеше да стане и дали си струваше всичко. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, НЕ правете гонки зимата.На гумите им е студено, по пътя има пясък, вода, на места лед.Внимавайте много!След 1.04. пътните условия повече позволяват. ;)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то досега зима нямаше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо ненормално в това как е вървял колегата срещу голфа. Точно тия дето са 110коня не са никак силни, а и 4ген 1.3 върви повече от англичанка икономик. По-скоро твоята история е невероятна ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата rulemaker по принцип,няма нищо против икономиците,но има нещо против "англичанките". Забелязал съм го и в други теми,разбира се всеки си има мнениеПубликувано изображение Сигурно ще е щастлив,ако си направим форум само за "нечистокръвни" хонди и не се месим на благородницитеПубликувано изображение

По темата:

Моята единствена гонка( от както ме засякоха и се ударих карам като баба) е срещу едно БМВ 318 Е36 от летящ старт- не очаквах бавареца да се предаде толкова лесно,защото ги сдавихме на едно изкачванеПубликувано изображение Няма да забравя погледа на шофьора в БМВ-то,когато започнах да се откъсвам напредПубликувано изображение

Редактирано от NANI
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: че те и купетата не са "чистокръвни", нали са американки и канадки :D Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 2
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не знам каква е тази 1.3 пък била и в 4 ген. дето ще върви близо до ТДИ 110 коня явно има модове.Аз съм се заигравал с една Ибиза и доста прилично върви особено ако се сдърпаш с такава от летящ пък може и Ибизата да е имала чип :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голф 3 1.9 ТДИ 110 коня с чип варви заедно с читаво d16z6 в 5-та хеч.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се пускал с Ауди а3 с такъв двигател и от място няма никакъв шанс, от летящ се справя малко по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голф 3 1.9 ТДИ 110 коня с чип варви заедно с читаво d16z6 в 5-та хеч.

чак пък!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голф 3 1.9 ТДИ 110 коня с чип варви заедно с читаво d16z6 в 5-та хеч.

чак пък!!
Щом ВЪРВИ заедно с голфа значи не е читаво;) Редактирано от aptekar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз дали вие не сте случили на читаво 1.9ТДИ ама въобще не ги подценявайте.Тели машинки си вървят много добре, апък ако са софтуерни стокова D16Z6 си мисля, че ще падне.... в най добрия случай кантарни.Някой ако иска може да дойде да се пробва с едно А3 без софтуер(или поне не са го правили момчетата) да видите колко върви и колко не :)пп... за информация само седи ми на задната броня на Прелюда, а аз до сега загуба от D16 нямам(стокови и малко пипани...)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ся ясно е,че д13 не може да върви с него ама 1.6 втека няма никакви проблеми със ТДИ 110 коня стоково аз от летящ съм се заигравал и ТДИ отстъпва,ако не го подцениш.От място ще отсъпи с повече по мои предположения поне 3 коли на 400м.Тез чалъми на повечето собственици че не са им пипани ТДИ-тата ги знаем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия дизели 110 коня дето вървят много :) пускал съм се с пежо 207 чисто ново качвано не дино с настройки му извадиха 138 коня и ми стой на задницата неможе да ме мине. А по читаво от нова кола няма :) 30к киломентра а и тежи 1200кг. Имам предложения за гонка със голф 4 110 коня(сток) и ауди а4 комби 110кс.(сток) и дввамата собственици са готови да си заложат талоните в това че щели да ме бият :) което практичести няма как да стане :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение че не трябва да подценявате ТДИ, вярно че110 коня не вървят чак толко. Но колега B7_, щом така смело си залагат талоните да не се окаже че са 3 червени. :)п.п Sorry за off

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте,че е пълно с мишоци дет лъжат,че са "сток" или "само" с чип и в последствие разбираш,че колата от 110 коня е по-голямо турбо,генерация,инжектори,кулер и ремап и няма нищо общо със сток...ама след дъжд качулка...110 коньово такова си е няква средна 17ка на 400м и така :)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз до сега загуба от D16 нямам(стокови и малко пипани...)

Щото не си стартирал с мен. Пролетта ще те тествам ;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми айде да ми направиш сефтето или аз на теб :D Нали знаеш обаче, че ако през тебе мине тежкотоварен боли повече :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния пост, просто се сетих за д16-ката на Хондю, която може би ще те остави по средата на пистата Недко, не се заяждам, просто не си надценявай така колата, има поне 20 д15-ки и д16-ки, които ще те накарат да се замислиш сериозно над изказването си.Поздрави и без лоши чувства!

  • Нагоре 1
  • Надолу 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая ще се гони с тебе а пък там е ясно :rolleyes: .НЕ с хондю теро и други. (Доста добре направаени д15-д16.) :P

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хубавото в случая е че съм вече в 15-ките, а до пролетта мисля да е ниска 15-ка, така че наистина е ясно :P:rolleyes:

  • Нагоре 2
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя по клипа в подписа на rulemaker-a .. парахода ще препарира y7-цата ...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...