Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Същата работа :) Фурия , 4 по 4 , 10 по 10 , 150 коня , 100 октана бензин.2 пускания от място и 2те с по 1 кола а съм с 95 бензинец без разни спортни филтри и тн..:)Искаше още но се отказах , че пътя не беше подходящ за такива изпълнения с дупки и тн.. :) Та сигурно вървят субарутата :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ф20Б6 срещу Мини Купър 1.6 116к.с. (и 2те са автоматик). На дистанция от около 250 300 метра го бих с 2 коли. При летящ старт от 70км/ч, тръгна малко по-рано обаче не успя да ми дръпне и до края бяхме горе- долу наравно. Бях настроен да загубя обаче приятно се изненадах :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва са стартовете на RadoslavKz,който като същински полицай,не може да си ги постне сам.....След позорното му падане от един Кз рекс,решил,че колата му е болна и я завел при доктор teror1sta в Габрово....Излязло съединител и след помощта на другия асистент AMD,ето резултата срещу бързата Б серия на същия...Двамата имат благодарности от него...http://www.youtube.com/watch?v=cEKsTXdCg0khttp://www.youtube.com/watch?v=78i8vo4pXvM

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях грозно натупан от един мерцедес Е-клас от тия 1997-2002. Редевно удрям по некоя гавра с некви такива по светофарите ама тоя избуча и излетя, чак взе да суче задницата, а отзад пишеше E500 :ph34r:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме отвя едно Пижо 407 комби.Изпревари ме след Сарафово и чак преди Поморие аз го изядох.После в завоите на нулева видимост пича изпревари мен и още 2 коли.Не го гоних, но го стигнах преди Ахелой.Там като ме видя яко в насрещното,на забранено без видимост, в Ахелой срещу пешаходци на червен светофар и в насрещните коли, УЖАС! :( За втори път ми се случва така да ми бягат и вече се заричам да не се гоня в тази отсечка, че ще убият някой!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След моето мнение се надявам да продължите да казвате и показвате кой с кого се е сгонил , а не как го е направил , колко е вярно , колко си измисля , кой къде лети и т.н. Като някой се интересува от колата на другия - лично съобщение или му пише в темата за колата му !!!Надявам се да се поправите , за да няма почивки за празничните дни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека заигравка с една селика 6ген 1.8. Опънахме първа само и то не цялата. Англичанката ми падна достойно с кола и малко. :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни Калибра 2.0 115 коня, Ауди А3 ТДИ, Астра 1.4 82коня, Голф 3 гти 115 коня до края на втора ги дърпах а на трета оставаха назад. :hondarulez::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След падането ми от Казанлъшкия рекс със автовоз и нещо и смяната на сайда,днес реванш,първа и втора,половин кола пред него,трета и до края на гонката една кола за него....Много добре си върви рексито,било малко сгъстено,до към 11 към 1.Аз съм с Д16А6 с мини ми суап.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо сте много мирни шофьори :lol: замря темата.. та... направихме дръпката с една англичанка като моята (обаче преди фейслифт) Аз бях с Д14А8, а той с Д14А5. Резултата... абсолютно наравно през цялото време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонка от оня ден. Старт срещу 5 ген Б16А, припадам и от място и от летящ с 2-3 коли... Също се сверихме и с колегата RadoslavKZ, евала, колата му върви добре. Ако иска той да сподели резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че защо да не споделя,не ме е срам да падам от силни колици.....И твоята е тръгнала добре,Кало,генерацииката и чипчето дават резултат.Падам от неговата Б18 с три коли някъде,но мисля,че ако бях със стария съединител,щях да падна повече,та общо взето резултата е същия,както преди твоите и моите корекции.Живот и здраве,като сменя всмукателя,ще се замерим пак,а и ти продължавай да коригираш,отдава ти се да подобряваш коли.Като знам Д13-ката колко е била проклета,не ми се мисли какво ще стане с Б18-ката :ph34r:

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръка между ауди А4 1.8т 4х4 150коня с чип /по думите на собственика 190 коня :D /и моята грозница аудито падна с кола до към 170 се гоних ме БМВ е36 320 2.0 150 коня силен превес на сивика сако ме нализи с червения рекс на джапан феста :D от страта си ме дръпна поне 2 коли и до края си остана така последна гонка с БМВ 320 2.0 Д 163 коня с чип пак там някъде към 190 /на хартия/коня до 140 съм пред него след тава ми прави ластик :D повече като се настрой колата :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко старта от вчера:- Срещу Сеат някакъв дизел, на 2 бара до колкото подразбрах около 190 кс на гумите и 300нм - прави ми ластик на 2ра около половин кола и на 3та ме разтегля.- Срещу БМВ 328 192кс - не беше много интересно (бая коли в моя полза, не видях колко точно)- Срещу Сивик 1.8 седан на колега от форума - ол мотор е колата, на 2ра излиза към края напред и на 3та вече ми прави до края около 2 коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chris SEAT-a e 190whp но нe 300 a 450nm.Няма ли някои клип мисля един колега снимаше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонка от оня ден. Старт срещу 5 ген Б16А, припадам и от място и от летящ с 2-3 коли... Също се сверихме и с колегата RadoslavKZ, евала, колата му върви добре. Ако иска той да сподели резултата.

на радо колата върви доста добре за мини ме суап :) Твоята въщо върви доста :) поздрави за вложените средства и труд в колите ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на боби как върви с сеата ?! :rolleyes:Хубави стартове ама този дето маха да доиде ако иска зад колите.. че да го виждат още по добре..

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад него е но с колко не знам ,Аз бях на старта Той, ако е обърнал внимание да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаления всички хонди са припаднали от средно висока 14ска ( на Сливен ) кола ... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаления всички хонди са припаднали от средно висока 14ска ( на Сливен ) кола ... :(

Ти що не дойде бе , нали те поканих официално :lol: .Не срамно да паднеш от по скъпа и по силна кола + това един старт не е определение за по бърз автомобил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика мина бойното си кръщение! :D

 

С колегата Clinku направихме няколко стартчета!:)

Аз с Сивик 4ген. хеч Д15Б2, пълен сток с катализатор и избушена генерация, колегата със Сивик 6ген. хеч, икономичен ВТЕК, също сток (само некво филтърче) :)

Резултатът: от място ме отнесе с 3 коли, от летящ от 2-ра с 40км/ч го дърпам аз с 2-3коли, от летящ от 1ва (2старта) - горе/долу кантар (един калник за икономика)!

Доволен съм от представянето на катърчето ми :rolleyes: като го поотпушим ще тръгне! :P

 

П.П. Това не е мой старт, но: същия икономик 6та срещу 5та хеч, малкия ВТЕК с генерация (само това знаем) - 1кола за 5цата! ;)

Редактирано от CiViCwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаления всички хонди са припаднали от средно висока 14ска ( на Сливен ) кола ... :(

Ти що не дойде бе , нали те поканих официално :lol: .Не срамно да паднеш от по скъпа и по силна кола + това един старт не е определение за по бърз автомобил
а кое? :D а и ако тая кола е висока 14 на сливен по добре че нене дошъл секунда ралзика имаш ли идея в коли колко е :D щяхте да си гледате в краката дали правилния педал сте натиснали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро се гоних със сеат кордоба 1,9 101 коня 2005 година дарпам го , а също и с астра от полицейските 1,8 115 пак я бия и едно X5 ме отвя :D 3.0 дизел с чип

Редактирано от mitaks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак я кажи какво направи срешту дел сола и купето на Иван :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу хюндай купе преди малко, момчето каза че бил 115 к.с.. Еми доста грозно беше за корееца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с Голф 3 ГТИ 16в. 15-16 коли назад :lol: е малко по-малко бяха, ама беше много зле за голфа. Оправданието беше, че нещо леко му заглъхнал на старта, ама не иска друг старт. Само ми стисна ръката и каза: -Евала.

  • Надолу 12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходихме на една писта до бургас и общо взето добре представих хондите. Две доста силни турбо коли ме отупаха форд Рс 1.6(13.1 на сливен) на 1.6-8 бара и рено клио 1.8 140коня с турбо на 0.7-8 бара ,,форда ми сложи 3 коли м/у нас реното му бях на задната броня и нагоре разтегляше . Всички други атмосферни и турбо коли падаха. (мързи ме да ги изреждам.)

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на 1 голф 3-ка му се видя тясно летящ старт бях зад него до 120 ме държеше ма след това голфо се прададе аз си бех още на 3-та :cool::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко...2 старта с Д14-ка Сивик 6-та ген хеч...и двата старта пред мен с кола и малко. После с една Мареа комби-на старта и права кола и половина...след това падам с кола и половина. Днеска не ми ден. :lol: П.С Комбито беше 1,8. Май са 115 коня.

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера аз с д15з6 срещу тигра 1.4 16в - на старта ми прави 1 кола след това вече го настигам.

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тиграта сток? а ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз правих старт с такава Тигра + спортен филтър (води се вървяща)!Резултата от 1вата гонка беше кантар, гонихме се до 140км! След това ми се поразцепи генерцията и следващите 2 пускания, Тиграта ми правеше по една кола на старта и така до края! :blink:Забравих да поясня! Аз съм с Сивик 4ген хеч Д15Б2 сток с проблеми в делкото! :D

Редактирано от CiViCwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не говори добре за колите ви. Тигра 1.4 е 20сек на 400м

  • Нагоре 1
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 16V (90 Hp) 0-100km/h 11(14)1.6 16V (106 Hp) 0-100km/h 10 :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тиграта сток? а ти?

Ами аз съм със спортен филтър само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.zeperfs.com/en/duel1994-3921.htmaз като ви казвам, че икономика върви по-малко от 1.4 сивик, вие не вярвате. В тоя сайт са дали хубаво време за икономика, но в действителност нещата стоят по друг начин. А Сивик 1.4 бие с дооста тигра 1.4 ;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ми предстои старт с сивик като моя само че 1.4 но е с спортен колектор и генерация Публикувано изображение все пак ще замерим за спорта и ще споделя резултата след това Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...