Jump to content
Krelion

Какво направихте по своята кола?

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Наскоро подобрих газовата с ламбда-контрол.Ефекта е супер.Разхода за момента е същия,но при положение че я карам доооста по-агресивно.И преди и сега си ми дава 9 и нещо,но сега не я пазя и се кара доста по-чисто.Няма го ония момент на обикновенната газова като я отвориш и да внимаваш колко газ даваш и като я отпуснех да тръгне тогава.Той моя контрол е допълнителен и кран има все още та е отворен на макс и малко берем ядове с празния ход,ама шанс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наскоро подобрих газовата с ламбда-контрол.Ефекта е супер.Разхода за момента е същия,но при положение че я карам доооста по-агресивно.И преди и сега си ми дава 9 и нещо,но сега не я пазя и се кара доста по-чисто.Няма го ония момент на обикновенната газова като я отвориш и да внимаваш колко газ даваш и като я отпуснех да тръгне тогава.Той моя контрол е допълнителен и кран има все още та е отворен на макс и малко берем ядове с празния ход,ама шанс.

сори за офа но този ламбда-контрол не трябва ли да спомага по добрия празен ход'да не гасне,колебае'.Какви пари струва? Редактирано от besniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поиграх си с фаровете и ето стария http://bufy.snimka.bg/automobiles/moyita-4...390131.15496210Ето и новия резултат http://bufy.snimka.bg/automobiles/cherna-h...493233.18301729

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..сложих китайски халогени по точно свещички ;) .То за фаца ги сложих ма май и без тях си беше добре :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, сега си мязаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ за сега съм скроменКсенон и затъмнени стопове :)

Нещо ново към списъчето ми: 2 усилвателя - Граунд зеропредна и задна линия - Граунд зероБас каса Граунд зероНов плеър Пайнер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Смених касетофона със CD понеже не ми работеше радиото.. :angry:2. VTEC глава..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен филтър, спортна генерация 4-2-1 и най-новото подобрение е премахване на моното и слагане на смукателни колектори от Д16А6. Ще има и още, но всичко с времето си :)

спортно окачване,парктроник,краино гърне от нераждавейка и най-новата придобивка е втек главата :)
Задна стабилизираща щанга от VTI
Генерация на ф50,задни дискови спирачки на 240мм,раздвижна ролка,скоростна кутия от D16Y8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и с окачването и 16те :cool:http://www.facebook.com/photo.php?pid=4508...d=1243783514450

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги за мерака. Аз май съм единственият дето е свалил а не качил нещо на колата си. Като си я купих скоро беше със някакъв странен тунинг. Или аз съм тъп или нещо не можа да ме грабни-Хондата ми е 6та ген. Та имаше добавка на предната броня, прагове и странна задна броня+крило върху оригиналният метален спойлер. Е оставих си само праговете. Скоро ще я покажа като и сложа и 16ните MOMO.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ВЛОЖИХ МАЛКО PАРИЧКИ ТАКА ДА СЕ КАЖЕ И СИ СЛОЖИХ СЛЕДНИТЕ НЕШТА СМУКАТЕЛЕН КОЛЕКТОР ОТ D16Z9,КРАИНО ГАРНЕ, КРИСТАЛНИ СТОПОВЕ,ЧЕРВЕНИ РЕГУЛИРУЕМИ ПРИЖИНИ,ДЖАНТИ 14 КИ, КАСТОФОНЧЕ SONY С USB,УСИЛВАТЕЛ 350 ВАТА,КОНДЕНЗАТОР,ДВЕ 12 КИ,И ЗАБРАВИХ УДАЛЖЕНИЕТО ЗАДНАТА БРОНЯ ИМАМ ОШТЕ НЯКОИ ИДЕИ КОГАТО ГИ РЕАЛИЗИРАМ ШТЕ ИЗРЕДЯ И ТЕХ

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето разни консумативи което си е задължително,CD алпин,4 колони,големите тампони отзад,отпред нови амортесьори каяба,носачи и предна стабилизираща щанга от вти(еффект има голям),салон от вти,за друго в момента не се сещам, но предстоят още подобрения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махнахме д15б2 намъкнахме д16а9 и ето ти няколко кончета ,и нови гърнета на аспуха и тръби с по голямо F

[/qu На 10 01 2011 плюс едно GREDDY-нце TD04H - 15G настроено на 0.55 бара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще си сменям целия салон като минавам от сив на черен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по моята хонда до момента съм сложил:

-спортна бензинова помпа за по голямо налягане

-спотрен въздушен филтър BLITZ

-9.0мм кабели на свещите също BLITZ

-свещи Autolite XP extreeme performance iridium

-за кратко бях с ЕСU Apexi power FC (продадоь го и чакам за AEM)

-колектори 4-1

-тръби 6.35мм с гърнета Twister

-разпределителни валове Skunk2 stage III

-двоен алуминиев радиатор

-титаниеви пружини и шайби на клапаните

-имам и алуминиев маховик,но нямам съединител и все още стои в шкафа(за съединител съм се спрял на Carbonetic)

ето и няколко снимки

Публикувано изображение

Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нашия civic cupe 98Garrett GT2560R-466541-1 (GT28R) Dual Ball Bearing Turbo w/Internal WG нова , електроника GReddy EManage Fuel and Ignition,Acura RDX Fuel Injectors: 410cc нови,K&N въздушен филтър нов,колектор и генерация нови направени от мен ,двигателD16Y7 заводски с 0,5 бара налягане от 105 коня на диното искара 187,5 коня с 95 октанов бензин.решетката на кулера е от инокс мое дело

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,колега,хондето е страшно има много злобно излъчване ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?app=gallery&module=user&user=17556&do=view_album&album=1453 Редактирано от Yordan Stoyanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера един идиот ме фрасна отзад с Пасат и само теглича ме спаси от разрушения.Та наложи се да откача задната броня от клипсите и да я наместя наново,само с това се отървах благодаря на Бога.Смених всички клипси а валеше и един гаден сняг но какво да се прави.Многа здрава броня а пък теглича баси и желязото не мръдна.

Редактирано от Hiti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейднах салона на Дел Сола със седалки от Рекс ВТ:) Красота!Снимка1;снимка2;снимка3;снимка4;снимка5;снимка6

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лед осветление в колата, конзолата за парното, киломеража, в решетките на говорителените отзад, над краката и в отворите за парното от двете сртани на конзолата кадето е скоростния лост, много добре се получи, ще кача снимки да видите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги да се присъидиня и аз към вас -Черни фарове Angel eyes-Спортен филтер-Джанти 15-ки DOTZ-Спортен волан SPARCO+ топка на скоростния лост-Предна брония -Преден намусен капак -Промяна на осветлението на таблото и интериораТова е за сега от мене колеги !!!Поздрави Панагюрище :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)имам си ново странично огледало пасна супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде пак от мене :

 

едни хубави 15ки за моята красавица :cool:

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

By nissan_s13 at 2011-10-28

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз на моята и сложих турбо:)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампа,която отчита включването на VTEC-а ;)

Добавих също JDM светлини и в капака на багажника,като запазих фара за мъгла и в момента на габарити светят 4-те сегмента,а при пускане на фара,левият вътрешен светва по-силно,както трябва да бъде при мъгла ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след хиляда мъки,заради един скъсан болт на заден носач,ми бяха поставени спортни пружини и колата вече не прилича на бъги и вози по добре.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих й нов блок... Ремонтирахме глава, купих и делко. Вчера пристигна раздвижната ролка... С други думи е трудно да се нарече кола все още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених маслото с Моtul Chrono 300V 10W-40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-наблюдателните ценители ще открият разликите :)Реших да се поглезя малко днес

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених антифриза, защото идва зимичка. Публикувано изображение

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...