Jump to content
Krelion

Какво направихте по своята кола?

Recommended Posts

Сложих 15-ки джанти, карбоново фолио предния капак, фаровете ги направих черни остана само един В - тек да сложа :):lol:https://picasaweb.google.com/107023751236004812514/202011

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених ремъка на хидравликата, сега предстои интейк с конусен филтър и колекторче 4-2-1Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено, конзола за парното от SI, ОЕМ пищялки и OEM cup holder.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
My link Редактирано от fentsi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложих предна линия оригинални колони Gathers Honda Car Audio :) Разликата със стандартните като визия и звук е огромна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен филтър, спортна генерация 4-2-1 и най-новото подобрение е премахване на моното и слагане на смукателни колектори от Д16А6. Ще има и още, но всичко с времето си :)

спортно окачване,парктроник,краино гърне от нераждавейка и най-новата придобивка е втек главата :)

 

Задна стабилизираща щанга от VTI

 

Генерация на ф50,задни дискови спирачки на 240мм,раздвижна ролка,скоростна кутия от D16Y8

 

Публикувано изображение

кутията е друга

Редактирано от kleni
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Като няма S2000 поне на седалките да се кефя :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено- водих я на мивка - нови стелки- смених 2-3 изгорели крушки по фаровете :D- ново осветление в жапката Предстои (само да видя къде на сухо да го направя):- ново осветление в багажника + допълнителни светлини вътре в него- осветление в краката- осветление в няколко от нишите и другите жапки- осветление от долната страна на вратите (за показване на гьолове)- осветление на огледалата на сенниците - два плафона в облегалките на предните две седалки (за по-удобно четене отзад)Май този месец ще съм на вълна светлина :) Стискайте палци (снимки - като завърша всичко).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изчистих я от снега! ама почти нема снежинка от нея, на тавана, на броните абе никъде! ама то като си караш кочината секи ден требе да нема снЕг, наче пречи на останалите, така че ае стига филтири милтри миФки пифки си бало мамата... хораю чистете си и снегот от тавоано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Спортен филтър, спортна генерация 4-2-1 и най-новото подобрение е премахване на моното и слагане на смукателни колектори от Д16А6. Ще има и още, но всичко с времето си :)

спортно окачване,парктроник,краино гърне от нераждавейка и най-новата придобивка е втек главата :)

 

Задна стабилизираща щанга от VTI

 

Генерация на ф50,задни дискови спирачки на 240мм,раздвижна ролка,скоростна кутия от D16Y8

 

Публикувано изображение

кутията е друга

 

Вече спираме отпред с 262мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да се запиша и тука. То беше преди 2 седмици де, ама... Хондата има нов АЕМ конусен филтър, иридиеви НЖК 7-ци, а от днес вече е с нов чип и сега е времето да изкажа искрените си благодарности на Пламен и Симо. Благодаря ви фенове! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече съм със затъмнени стъкла (собственоръчно), нови филтри , нови джанти, вежди на фаровете, нов ремус и най важното да не пропуснем лепенките "sparco" :D

Редактирано от NightFox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай и аз да се похваля с нещо, днес както се разхождах из битака и си намерих спортен волан Jet made in italy и го взех само за скромните 15лв. :DПубликувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата палко- егасиму находката :) ако има още пиши ми на лично може да ти поръчам :) а пък аз вчера си доусрах джантите, като ги взех бяха мн зле .. замазах ги със златист спрей-много палачорската, поизшкурих ги малко забележки махнах иииииии си взех от практикер грунд и кафяв спрей(хамелеон) но се оказа греда кафявия спрей е само лак с ефект хамелеон :( и така сега съм с грунд и намазан с бляскав лак... :) пълен провал и разбира се бояджииските ми изпълнения навън пред блока с децата клекнал и боядисвам и си разтичам няма проблеми :) хаха :) и да е пълна палачорщината не облепих гумите иии станах със 16ки :) за щастие са само 2те джанти за др ще ги изпипам :) заради камерата ефекта уау не се вижда :)http://imageshack.us/photo/my-images/853/img20120508145402.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/585/img20120508150318.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/217/img20120508183546.jpg/

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сменихме маслото.

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

Пратката пристигна и доста се зарадвах.

 

Публикувано изображение

 

Последва измиване.

]http://prikachi.com/...69/4842469a.jpg

 

 

Разфасоване.

 

http://prikachi.com/...70/4842470i.jpg

 

Вече с новите очи :

http://prikachi.com/...72/4842472E.jpg

Редактирано от NightFox
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Минах на 15 ки взех ги от форума от една 7ма генерация. 4 нови Toyo-та Proxes TR-1 made in Japan 195/55/15 по 170 лева парчето после автомивка и те така ;)

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко заиграване и освежаване на захабените пластмаси по интериора по един наистина добър начин:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

и от вътре после реших и огледалата:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

ето тука се вижда малко какви бяха:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боядисах си таблото в черно със спрей за пласмаса и текстил и си смених предната пласмасова стойка на номера,която отдавна си плачеше за нова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарах си музиката от колата, за да се наслаждавам на хубавият японски звук под капака :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих цялото покритие под калниците и я боядисах с Body,за да я защитя за зимата (понеже миналата зима ме свари неподготвен).Разглобих брони,прагове,подкалници,свали цялото старо напукано покритие и нанесох ново.След това сглобих всичко обратно,като между другото освежих всички пластмаси и гумени елементи с глицеринов разтвор и за нещастие установих,че са ми се закъсали големите тампони отзад :( Филмът продължава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ревизирах си задните спирачни апарати...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих Дуал карб. + вал от д15-ка + бензинова помпа + обслужване, всички тампони по предницата. Кормилни накрайници, рейка. джанти 15-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложих дълго рамо на филтъра чааааааак до халогена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поизмих я малко като пипам да не се цапам :)

 

преди

Публикувано изображение

 

сега

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сложих малко топлоизолация на интейка, смених филтърчето и направих протоипче за преграда между филтъра и двигателния отсек. Следва прекарване на тръба за пресен въздух към предната броня.

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от днес съм с 99% черен салон POWERED BY ATOMA :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко лиготии по колата :tease::wub:

Публикувано изображение

 

скоро цяла снимка на сичкото картинки :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боядисах и фаровете черен мат.http://koko83.snimka.bg/automobiles/civic-ej8.692689.27956051

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

не пожела да духне малко повече вятър за снимките, но все пак се вижда за кво иде реч.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във какъв филм се забърках със тая пета генерация!Още като си я купих преди 2 години от един автосалон беше с пригорял стоп,веднага фо смених.После си харесах фарове ангелски очи,след дълго търсене си ги намерих и ги купих,вечерта се слагаха от мерак!Цял ден изгубих в търсене на интейк но намерих комплект със спортен филтър.Малко по-късно си купих ксенон за късите,един колега ми го сложи докато бях на работа!След извесно време един приятел ми смени осветлението по таблото-голям филм беше,сега свети в бяло.Музика дълга история... ;) Крайното гърне беше изхнило и го смених,със оригинално от сивик 1.6vtec.Последва затъмняване на задните стъкла едно приятелче където ги прави доста се измъчи докато ги направи както трябва.После си харесах едни лети джанти BSA"15"ки свалих "14"ките и ги сложих,но небяха с хубави гуми.Купих и гуми Continental 195-15.Няма да пиша за обслужването,смяната на тампони и тн.Баща ми ми донесе от Франция нови свещи Njk смениха ги.Сега отново е в боска кърпят я-но както трябва като за наши хора.Докато я кърпят пак се сещам за нея и оня ден и поръчах едни емблеми от хонда акорд typer (червени) чисто нови.Миналия ден ги оставих на майстора да ги сложи като преключат с нея!Нямам търпение да си я взема след девет дена,като я взема ще и направя снимки и ще дам на някой колега да ги качи за да я видите красавицата... :rolleyes:

Редактирано от red_devil
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених китайския спортен филтър с A'PEXi :wub: закупен от колега. Най-накрая истински филтър, звука е адския, а за магарета няма да говорим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколкократна загуба на антифриза и след повторно надуване на охладителната система като вторият път гръмна маркуча на малкия кръг отварям кратуната за гарнитура+шлайф мисля да и взема 4/10 малко да сгъстя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

227 whp

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...