Jump to content
No Limit Performance

Заради какъв автомобил бихте заменили любимата Хонда? :)

Recommended Posts

Бих си заменил SHUTTLE-то за някое по-малко ръждиво отдолу и бих му сложил B18C4!Това е колата за мен!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта не искам да я сменям с друга ,освен със същата но с 200 коня мотор примерно и мнооооооооооооооооооооого повече нютон метри :rolleyes::P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих сменил Црвето само за някоя хибридна SUV Тойота,Лексус,Нисан,Форд,Шевролет или Кадилак.Но задължително Американски ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сферата на фантазията бих взел един koenigsegg agera или като компромисен вариант pagani zonda.Иначе в близкия ценови клас една тойота селика от последните или прелюд 5 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9ff ми е мечта отдавна. Най-голям шанс има да я заменя за новия Акорд, а ако имаше Муген с ляв волан може и да бях го направил вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искам да си сменя Акорд-а 5-та генерация която карам ще го направя по следния възходящ ред.Accord Type R 6th generationAccord Euro R 7th generationLEGEND :) тука май тази кола никой не я иска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих си направил-сглобил мечтаната кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на път да я сменя една от любимите ми хонди акорд купе с LEXUS LS много голяма кола просто немога да спя вече,верно е много скъпа но пък си заслужава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих си сменил сивика за b16a2 седан, който да е нов от завод в Япония или за Акорд 2.4 type S 2010г. по възможност служебна без ограничение на лимит за гориво и километри /май е в сферата на мечтите/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda NSX,Toyota Supra,Nissan Skyline ..ама скоро няма да се сменя Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега не искам друго освен колата която карам в момента да я направя по мой вкус, да я направя уникална сама по себе си. :) Ако някога имам възможност бих си купил Тойота Корола АЕ86. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си я давам за нищо.Ако има друга кола на същата възраст,която е минала през N на брой собственици,минала е Х на брой километри(километража показва 329х.,ама дали наистина са толкова само Господ знае),и е издържала Y на брой издевателства и няма следи от умора...а,и да е в същия ценови клас и със същия раход(ако не по-малък) на гориво...дайте я насам.И понеже няма такава кола,както вече казах,не си я сменям за нищо!Говорим за реална смяна,на мечти съм много силен. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля, всичко което е в отлично състояние като мойта и на което не ми се налага да му плащам бензина е прималиво:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм Хонделката само за друга японка :zen: бих я заменил (Supra, Skyline, Silvia,...) :D или някоя друга от страната на изгряващото слънце :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Японка със задно предаване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се замислям ще я заменя за Skyline R34 !!! после пак ще си купя хондичка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа май са доста японки със задно;4х4.. и един американец Jeep Grand Cherokee SRT8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я сменявам за нищо моята, а по скоро искам още една.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21294923869417987&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече пък я смених :blink: :blink: :blink: и то с кола, която не съм си и мечтал да имам и която виждам, че е мечта на доста колеги. Ноят съвет е работете здраво и мечтите ви ще се сбъднат! Благодаря ти Дарко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна не бих я сменил, но може би за още една бих се съгласил. Винаги ми е било кеф да имам кола от американски тип или по точно Chevrolet Camaro SS 1969. Но към втората и лична бензиностанция :D хехех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Golf II GTI :D

Редактирано от WingMan
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Golf II GTI :D

:sick: :sick: :sick::puke: :puke: :puke::sick1:
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих я сменил само за Toyota Supra и по малко за Mercedes C200 kompressor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не робувам на марки. Колата е едно средство което трябва да те закара до някъде и да слезнеш с усмивка от нея. Щом спре да те радва, щом започне да ти дига нервите, да ти бърка в джоба за чести, скъпи или каквито и да е дразнещи ремоти, то трябва да си ходи... А за какво бих сменил хондата ... ми за нещо по-бързо, по-пъргаво, по-маневрено с по-приятна возия и повече екстри, а и с по-добро виждане назад :D Относно класа си и цената за тези години... ми може би Голф 4 TDI 115 к.с е нещото което е на същото дередже. П.П. Очаквам ругатни след последното ми изречение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LANCIA DELTA INTEGRALE HF това ми е мечта още от дете.Не искам никаква японска или каквато и дае друга бегачка,само тази квадратна италианска рали легенда.Имам един тест драйв(градско) с такава и си спомням че щях да се взривя от кеф.Аааа и на стратос няма да откажа.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз замених хондата с голф 4 1.4 с тъмни джамци... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих я замеменил за нещо японско със турбо и то по точно към Nissan или най-точно мечтата ми Nissan Skyline R34 Z-TUNE :rolleyes: но за съжаление са произведени само 19 бройки.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не за друга Хонда ... то 100% за някоя Японска машина ! :)

+1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не за друга Хонда ... то 100% за някоя Японска машина ! :)

+1 :)
Плюс още едно, станахме трима :) Реалистичните цели са Мазда 6 МПС, Субару Легаси / Аутбек, но най-вече клоня към Акорд фейслифта след 2006-та :) Така че мисля да остана в племето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се спрял на Audi RS2 или Delta Integrale HF, ако трябва да съм краен, Porsche 996 Turbo ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегашната бих я сменил само и единствено за Integra DB8 Type R :):hondarulez: :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...