Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Guest Pavkata

Аз съм Web Designer по принцип, правя сайтове секъкви дет съ вика :)До миналия месец работех за една фирма, но от скоро - за себе си. Тъй че ако някой има нужда от уеб сайт, свиркайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

к.Архитект...остава ми малко до завършване... В момента работя в частно арх.бюро. Също бачкам частно вкъщи (главно 3D визуализации), че Hondata харчи много.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като новак в отбора на хондаджиите да се запи6а и аз. От скоро ба4кам в ДООМ5 във варна. А през останалото време студент. Айде поздрави от мен и здраво на педала на газта и това е HONDA :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз като ново ''членче'' да се обадя и тук :bg: преди бях т. нар. тираджия,ама от година и половина карам цистерна на летище София :bg: абе общо взето пеша не ходя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest driankov

И аз сам новобранка.В форума де,а иначе бачкам барман.Последните 7 год. сам на Зл.пясъци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русенска Корабостроителница всичките модели кранове :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз бачкам в една фирма която се занимава с обработване на снимки на фотошоп или т.нар. маскиране :dry: , но това е временна работа понеже сега дозавършвам техническия ... това ме подсеща че тряя да почна да си правя дипломната работа :cool: а специалността е индустриален мениджмънт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Leader Web Development в една американска компания която има клон в софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest medicus

Гледам си нямате някой който да ви лекува болежките или да ви намества костите, ако се дръннете някъде с хондата (недай си боже). Студент 5 курс хуманна медицина в Стара Загора, догодина живот и здраве стажант лекар и държавни изпити :dry: По-нататък ще му мислим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ас съм сервизен-техник по подръжка на бензиностанции."РОЕ България" се газва фирмата в която работя.;) HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автосервиз,всякаква електроника и компютри.Основно продавам и монтирам GPS за охрана и логистика...човъркам Хонди за удоволствие.Рибар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край с банкерството! ...но продължаваме да вървим нагоре в ИТ ;) Тази ми беше първата седмица на ново поприще. Фирмата се казва Парафлоу, а аз съм в звено мрежи и комуникации. ;) Да си пожелая успех! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз от 6 месеца съм на ново поприще - от общинар - гл.инспектор"Контрол бюджетни приходи" вече съм при най-големите бирници - енергото в любимата "E.on - Bulgaria" Управление вземания бизнес клиенти - но не знам дали ще се задържаиначе се занимавам малко и с счетоводство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"E.on - Bulgaria"-МРЕЖИ-Г.ОРЯХОВИЦА. :rolleyes: МАЙ С КОЛЕГАТА ОТ ГОРНИЯ ПОСТ СМЕ В ЕДНА ФИРМА. ;) -ШОФЬОРЧЕ-МОНТЬОРЧЕ. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Маркетинг специалист (грижа се за външният вид на фирменитени магазини) в Оргахим АД ( http://www.orgachim.bg/ )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

junior developer - В "Атиа" . Там вече станахме 4ма с Хонди :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ел. инженер. Занимавам се главно с изготвяне на проекти по специалността. Трима дивака сме работим заедно единия е архитект, другия кибик - чертожник и аз. Не отказваме работа никаква но за сметка на това работим скъпо, много скъпо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техник по поддръжка в хотел ''Сити'', а в свободното време монтаж, преработка и ремонт ВиК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък работя в детска градина като детска у4ителка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се водя оператор на лазерна машина?! :lol: Фирмата ми (PL&CO) се занимава основно с изработката на машини за казина, като моята работа е да правя програмите за лазера на AutoCad и после опериране на лазерната машина по време на рязане на детайлите от листове...Изобщо не обичам да го обяснявам това :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ozonbg

работя като графичен дизайнер а отвреме навреме правя и уеб сайтове :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдел продажби -фирма за облекла,Студент 3ти курс в Техническия София,Играя баскетбол:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електрическа специалност :DДежурен оператор в подстанция високо напрежение към Мини Марица ИзтокНо незнам още колко време ще се задържа там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AIDS_LOLLIPOP

Здравейте аз съм капитан :) (оператор на драга) ако ви говори повече това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ви вечер... Аз съм бивш управител в Germanos а от скоро съм търговски агент в Catalog.bg. Абе като цяло от телефони на реклама се метнах...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondari

Ами вече не съм в бар "AVANGARD", щото много се насабра гърча. Това лято съм дискотека "AVENUE", пък на зима ще му мислим пак :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.photopavilion.com - мениджър съм на магазина в Пловдив, запален до полуда фен на Honda. :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ

Привет, момчета :))) Ако някой има пари за харчене - няма по-добра от мен ;)))) Това ми е професията :pppP Някои му викат счети ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Безделник :o (ние може да сме безделници,но не сме без празници) :) -шегувам се ра збира се,зъботехник съм в Португалия,а също така през свободното ми време хар4а на жена ми парите :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Системен администратор в Община Габрово.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инженер съм в един поздемен рудник, ама както е ниска Хондата, няма да върви вътре е него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техник компютърни системи в Support Center - Видима. Свиря на китара, играя дърти игри до сцепване, обожавам да модвам и чупя компютърен хардуер, фен съм (но не страстен) на WRC.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управител строителна фирма.Ако MilenaZ знае и как да не харчим много веднага ще те вземем в нашия екип. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управител строителна фирма.Ако MilenaZ знае и как да не харчим много веднага ще те вземем в нашия екип. ;)

Можех и аз да помогна, но вече скъсах с длъжността на търговски директор. Това е и поправката ми по темата. Вече съм по топлоизолациите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм оператор на машини с ЦПУ (Декели диалог4 и диалог11) в Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Приключих със склададжийството! Вече трети ден съм "консултант кабели и проводници" :blink: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Още един безделник във форума :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA
Отговорено (Редактирано)

Триизмерно проектиране, уеб дизайн, предпечат и много много други :D

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта работа е да бродя из форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...