Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Guest darcosi

аз съм LAN ISP но понеже по цял ден няма какво да се прави и си правя хондата :wacko: и помагам на колеги ако имат затруднения

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

производство на стоматологично оборудване"АНВИТА"-управител :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

технолог,програмист и настройчик на металор.машини с цпу 3,4 -5 оси/за предпочитане нови :wacko: /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мениджър , отговорник коли , хамалин и какво ли още не в семейната фирма занимаваща се с вснос на испански стоки от фирмите ( няколко секунди реклама :wacko: ) INOXCROM , SAFTA , Miquelrius , Jordi Labanda , Kukuxumusu и някои други :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Програмист ( ама от тия дето мразят приложен софтуер) с други думи, ровя се по процесори, контролери и тем подобни..... и като остане време, копам по компютрите на хонда и им промивам мозъците :wacko:п.с. Дани и Приятели, стига оффтопик в тая тема, че ви изядох!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Компютърна фирма Solytron. Oтдел LAN Сервиз :ph34r: www.solytron.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iXi

Програмист - пиша на каквото дойде :ph34r: , в момента на Java и C++ - система за отдалечен достъп. Имам фирма с още 2 - ма, занимаваща се с IP - телефония.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

строителен инженер

проектирал сам всичко - от къщи и бензиностанции до магазини от рода на

"Praktiker"

<{POST_SNAPBACK}>

Здравейте колега,

"Praktiker" може да отпадне, но други глупости - бол. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Някакьв си таксиметров шофьор в ОК Супертранс :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

проект и реализация на електроинсталации -къщи ,апартаменти,заведения и тн .но основно осветление на магазини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Продажба на компютърна техника и периферия. :rolleyes: ,в малка и скромна фирма прикрепена към голямото семейство на ДИПЛОМАТ.Падам си по хардуера.През свободното време съм и автотенекеджия - помагам на едни мои приятели,пък и те на мен когато се наложи.от тук оттам се научих и ръчкам и из компютри на автомобили.само като хоби - не за кинти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

Имам частна фирма занимаваща се превоз на катастрофирали автомобили демек ПЪТНА ПОМОЩ.Имам персонал от 1 човек,а той е баща ми. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

занимавам се със газификация по домовете ремент на газови котли (и всякакви газови уреди)и спояване с мед (калйджиата :cool:;):o )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

още съм ученик,а през свободното време съм битов алкохолик ;) (шегувам се разбира се някой да не си помисли нещо)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Вечен студент (две години повтарям вече :D )!Топлотехника в МЕИ.Звукозапис в PG Studio гр.Сливен http://www.pg-studio.hit.bg/ Сайтчето е доста старо и не е ъпдеитвано от година-две!През свободното време посвирвам с моята група в някоя друга кръчмица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Занимавам се с мобилни телефони, касови апарати, електронни везни и т.н. глупости, когато не карам любимите си Хонди :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger

Сухо строителство.Окачени тавани сякакъв марка гипсокартон/всичко правя с него/ технологични двойни подове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Чупя колите на хората в едно сервизче :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

аз съм LAN ISP но понеже по цял ден няма какво да се прави и си правя хондата :blink: и помагам на колеги ако имат затруднения

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина помага евала --- :lol: -- голям пич

 

Общинарче съм --> инспекторче---> тормозя хотелиери,ресторантьори и др. търговци по комплексите :dry: --- бирник

Ааааа и от скоро с некой съклубари сме и ресторантьори :( хонда Варна вече има и заведение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

аз съм LAN ISP но понеже по цял ден няма какво да се прави и си правя хондата :blink: и помагам на колеги ако имат затруднения

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина помага евала --- :lol: -- голям пич

 

Общинарче съм --> инспекторче---> тормозя хотелиери,ресторантьори и др. търговци по комплексите :dry: --- бирник

Ааааа и от скоро с некой съклубари сме и ресторантьори :( хонда Варна вече има и заведение ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Дарко на никого не отказва,цял ден го занимавах с глупости като бях в Сф

Аз съм с об6тинар4ето бирни4е- орта4е ;)

Като идвате по морето отбивайте се на Свети Константин и Елена "Х-л Корал" кръ4мата под боровете ;) Който ме дръпне на 400м 6е пие бира фром дъ хаус ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Охрана и Инкасо в една банка :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

строителен инженер

проектирал сам всичко - от къщи и бензиностанции до магазини от рода на

"Praktiker"

<{POST_SNAPBACK}>

Здравейте колега,

"Praktiker" може да отпадне, но други глупости - бол. :D

<{POST_SNAPBACK}>

Здравейте колеги :D На мен малко ми остана да сложа точката, но това уча и работя донякъде :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Мениджър , отговорник коли , хамалин и какво ли още не в семейната фирма занимаваща се с ....

Tino го е казал много добре ... My WebpageЗаповядайте, ще бъда максимално полезен :DСъщо така имаме фирма която се занимава с покупко-продажба на РС-та и почти всички услуги свързани с ЛАН и интернет :DЕ това си е жива реклама :P Сега да очакваме ли да ни бъдат обявени тарифите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mafiaboyzclan

Аз пък момчета се занимавам с Трудова Медицина /без да се плашите/, което ще рече че правя едни документи, на хора в нужда, с които те се оправят в Инспекцията по труда /оценка на риска, обучения, инструктажи на работници и тн./:D

Имам и собствена фирма, която представлява Орган за контрол! меря с едни уредчета електро безопасност, осветление, микроклимат и шум , което ме навежда на мисълта да ви мерна децибелите на каручките на тазмесечната среща :D /ако не забрава де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Вече трета седмица пъшкам на новото си работно място - в проектния офис на ЧЕЗ България (www.cezbg.com). Едва ли ще бъда полезен на някого с работата си - управление на проекти. Работил съм като проект мениджър и консултант в www.twt-info.com - специална техника и странни проекти, авиоинженер съм по образование, както и автомобилист от Вилхелм Пик, поназнайвам и нещо от компютри... абе с две думи: като от много неща разбираш - нищо не става от тебе :whistle:Освен това правим с един приятел сървър с факс и глас по IP, е-мейл и файлов едновременно, с органайзър и сума ти екстри + WAP, ГСМ гейтуеи и всички тунинги в комуникациите (Само за хора с логон нейм и парола ;), поръчкови неща - хард- и софтуер... (между другото този мой френд също като 1нет се занимава със супер, ама супер странни хардуери - препрограмира конзолни игри и странни процесори и стари EPROM - не на ПЦ-та и не мога сега да се сетя още какви екзотики прави, бил един от малкото живи разбирачи на асемблер и прочее:plane:... страшен е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kkk

Здравейте и от мен колеги, яка е темата и наистина е полезно да се знае кой с какво се занимава за да може и да си помагаме.. :whistle: Имам студио занимаващо се с ТВ, Видео и тнт. Режисьор съм на разни продукцийки, предавания, реклами и музикални клипове. Снимам и много от концертите които се правят в BG.:plane: Замислил съм едни кратки серийки в които мисля, че ще бъде адски яко да сеснимат и най-добрите коли от клуба.Но всяко нещо с времето си.;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Здравейте и от мен колеги, яка е темата и наистина е полезно да се знае кой с какво се занимава за да може и да си помагаме.. :plane:

 

Имам студио занимаващо се с ТВ, Видео и тнт. Режисьор съм на разни продукцийки, предавания, реклами и музикални клипове. Снимам и много от концертите които се правят в BG.:sick:

Замислил съм едни кратки серийки в които мисля, че ще бъде адски яко да се

снимат и най-добрите коли от клуба.Но всяко нещо с времето си.:lol:.

<{POST_SNAPBACK}>

Значи ще участват най-добрите коли. Че то лоши има ли? Да позная ли, че твойта е от тях ;) Нищо лично но не мисля че има добри и лоши ХОНДИ :sick: Но може да пуснем тема който мисли чи неговата Хонда не е добра да каже да се знае :whistle: Ще е хубаво да се снимаме всички заедно както преди имаше едни идеи колите да са в определена форма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lubo

аз работя в сферата на мебелите,правя мека мебел.да ви е удобно да си гушкате половинките...... :hondarulez:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zag

"тъп, не толкова гаден" ;) сис-админ N2 в ПроКредит Банк :unsure: айде вече заформихме отбор на работещите на ъгъла на Ботев и Сливница ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Аз съм от другите бирници - застрахователите!Директор съм на клон на застрахователна компания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jazza

Aз съм прос пубер и за сега не бачкам --- цял ден спа кат пор, а и мириша на такъв :unsure:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jazza

Aз съм прос пубер и за сега не бачкам --- цял ден спа кат пор, а и мириша на такъв :D  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Това е лъжаа и измама докато си свалях кутията на Джазза и оня глупавия тънтурест съклубар Group4dam ми е писал от профила:)!:P!:D!!! :P:):P:angry::angry::):P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Възможно е, ама искаме доказателства :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80

Аз имам частен бизнес,давам строително фасадно скеле под маем и изваршвам монтаж и демонтаж на всякакво скеле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Аз съм газов техник по професия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest churchil

Аз съм студент във ВИАС Архитектура 3 година и работя в архитектурно бюро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bvo

Мениджър Продажби - "Кълвача Инженеринг" АДКЪЛВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Е..май и моят ред дойде... :D строителен инженер, работя в нов завод за стоманобетонни сглобяеми елементи Europrefabricate (който е 50% италианска собственост), но се занимавам с проектиране на фасади и покриви в момента. Правим Кауфланд София, Варна и разни други "халета" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho
Отговорено (Редактирано)

БТК , за тебе е :DПазете се ,че Любо прелита ниско ;))))

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...