Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Guest Involver

лепенки, винили.....все такива лайна ;) за подробности: www.mprint2004.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука незнам дали не съм писал по-рано ,но има промяна от известно време и затова:Продавам Volvo строителни машини в частна фирма-официален вносител на Volvo CE за България.ако ви трябва багер или челен товарач-не се колебайте да ми се обадите:unsure:поне ще можете да си проправяте лесно път в задръстванията:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проектирам ел. инсталацийки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кьлва4а сервиз-ремонт и подрьжка на бензинови и газови сьоражения кьм Кьлва4а инженеринг АД-Ст.Загора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам арматурно желязо произведено от 3 тия производител на периодичен профил в България- "Хелиос-Металург"Пловдив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста смемени местоработи-Дилър ма Тойота и Форд за гр.Сливен! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управител на автоцентър(смяна масла, филтри, акумулатори, гуми и др.)http://www.dikom-bg.com/profile/about.htmhttp://www.texaco-bg.com/

Редактирано от dragomirrr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Работа като пе4атар, пе4атам фактури ,протоколи ,касови бележки и мн. др. хартиики през по4ивните дни си по4ивам в строителството, поставям гипс картон по стени ,тавани, кои кадето иска или така както го знаят пове4ето KNAUF

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest muggerud

Аз съм снабдител във фирма Сто Стоки , зареждам скапани магази и юркам една мноо бърза баничарка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миниджър Проекти във Финансово Инвестиционна компания ... покупко продажби регулаций смяна статути ивсичко свързано с земите както и тяхната реализация ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снабдител сам в строителна фирма в Б-с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във БДЖ. Началник влак го раздавам.

Редактирано от Neroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пожарникар"От време на време,помагам в Автосервиз...В момента ремонтирам лявото си коляно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студент във ВСУ "Черноризец Храбър" - Специалност "Международни Икономически Отношения.И през останалото време Администратор в Хотел на Златни Пясъци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмист в "Мегалан Нетуърк" - интернет доставчик на територията на София. Общо взето съм направил почти всичко свързано със софтуера на фирмата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

познаите аз съм този които раздава :rolleyes: и после някои от вас правят :lol: - барман съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

графичен дизайнер :rolleyes:

Редактирано от Tekkonkinkreet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lead developer for web applications ............ т.е. главния програмист във фирмата съм , интернет приложения правя ....... в момента разработвам мой собствен сайт за услуги в областта на електронната търговия, а пък вие може да ми пожелаете успех в начинанието, ако искате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ученичка в ПГИ "Г.С.Раковски"-ЯмболСпециалност "Банково дело" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи, Аз съм програмист, пиша примерни програмки (и бъгове :tease:) за една шведска фирма ИАР www.iar.com и от време не време и за www.olimex.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм ключар, занимавам се основно с автомобили - поставям аларми, аудио,ксенони,ремонт на ел.стъкла,централни заключвания,правя ключове и ключове с чип, освен това мога и да отключвам вашите заключени коли по улиците на София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да се отбележа и е тази тема :) Асистент фронт офис мениджър съм в хотел на Св. Св. Константин и Елена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, занимавам се с имоти - посредничество, брокерство, покупко - продажби, с една дума всичко що е имоти. Ако някои има нужда от съвет, търси или продава нещо ще помогна на драго сърце...www.iconaproperties.com (скоро ще има и нов сайт) / 0888699789,личният ми номер при нужда от съдействие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опи ,аз съм помошник капитан на един от най-големите контейнеровози в света.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с видеообработка, и след известен период прекаран в ТВ Варна от 4 месеца съм в ТВ 7.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest brummm

Консултант недвижими имоти. Адрес недвижими имоти. До тук се сещам за още 3ма колеги от фирмата ни които участват в този форум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм един тъп студент по счетоводство с тенденция към завършване :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студент в УНСС- Ик-ка на отбраната и сигурността,чат-пат поработвам особено това лято ми сцепиха дупето на една бензиностанция отвъд океана :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ванкото

Здравейте аз съм студент в колежа по туризъм във Варна. :hondarulez: Занимавам се с търговия на дребно(собственик съм на магазин за хранителни стоки) и в близките години се надявам с помоща на община Провадия да развия селски и еко туризъм в едно малко селце със стара история и прекрасна природа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIDO_

Здравейте, и аз да се отбележа.Работя продавач -консултант в една от големите фирми за авто части във Варна :) , забравих да спомена че и още съм студент във варненския :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмов монтаж (3 мой филма и над 45 като ас. монтаж), Реклами и 3Д архитектурна визуализация.От друга страна - с колеги разработваме сервиз за тунинг по двигатели и подмяна на ЕКУ-та. Аз специално се занимавам с електрониката и алтернативните горива (газ, метан, метанол ...).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

юрист съм, изявявам се в областта на международното право и най-вече защита правата на човека. :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логистика и политика на цените малко във Видеотон България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joexx

Занимавам се с предпечат и графичен дизайн :D , с музика (музикант )+студент бизнесадминистрация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

занимавам се с монтаж на парапети от нераждаема стомана алуминиеви и стаклени консрукции

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...