Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Здравейте ,надявам се ,че и аз мога да Ви бъда полезен.Продавам японски авточасти втора употреба.0887706580. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички ! Предполагам че и аз мога да ви бъда полезен , занимавам се с внос и доставка на автомобили от ЕС и Щатите. Имам Автокъща , а също така и 3 собствени автовоза , които пътуват всяка седмица в цяла Европа. Извършвам специализиран внос на Японски спортни автомобили , както и на резервни части за тях. Доставям всякакви автомобили по поръчка , също така събирам и единични бройки автомобили от Европейските страни и ги доставям навсякъде в България. Ако има нещо пишете на лични или звънете на тел: 0882 555250 - Димитър Михайлов !

Редактирано от MDL MoToRs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз работя в DCC (Цифрова Кабелна Компания), по принцип компанията предлга кабелна, цифрова телевизия и интернет, но си има и собствен канал ТВ САТ, хората от Пловдив и Асеновград най-вероятно са го засичали. Работя в ефира на телевизията, от тук пускаме филмите, предаванията, музиката, рекламите и т.н., освен това изработваме и излъчваме реклами и обяви и други интересни неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите ас работя като търгивски представител на наторални сокове БББ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,надявам се ,че и аз мога да Ви бъда полезен. Работя като Мениджър Продажби в "Дигитална Печатница" www.2x2.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сън още студент по Архитектура(2-ри курс) в Свободния-Варна. Ако на някой съфорумник с арх.бюро му трябва чертожник да пише ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,надявам се ,че и аз мога да Ви бъда полезен. Работя като Мениджър Продажби в "Дигитална Печатница" www.2x2.bg

Ще ми трябват няколко лепенки за рали черно море ;) Имена Кръвни групи и други подобни ;) ясно кой ще търся ;)Аз се занимавам с Климатици ;) Монтаж ремонт ;) и т.н ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз-сервизен спец. на офис-техника(без компютри) от марките RICOH и Canon-японската техника ме влече нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Wavemastaa се занимаваме с уеб дизайн, лого дизайн, предпечатна подготовка, 3D рендиране, интернет реклама, корпоративна идентичност. Абе, дизайнерси сме като цяло вече от сума години. За повече информация и за това, което правим натиснете тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,надявам се ,че и аз мога да Ви бъда полезен. Работя като Мениджър Продажби в "Дигитална Печатница" www.2x2.bg

Ще ми трябват няколко лепенки за рали черно море :D Имена Кръвни групи и други подобни ;) ясно кой ще търся ;)Аз се занимавам с Климатици ;) Монтаж ремонт ;) и т.н ;)
Никакъв проблем нямаш, взимаш телефоните от сайта и звънкаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео оператор в телевизия, някой Иванчо ако има нужда от качествено видио, да се обажда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм управител на склад да тръбна и листова изолация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Аз съм системен администратор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Аз работя като дограмаджия,преди работех като бояджия 8 години ,повече внимание обръщах към коли и други машини които се имали нужда от красота и финес,обаче видях че хората не го ценят това и се отказах.Сега поставям дограма за радост на хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ел.монтьор по професия, но не се занимавам с това не обичам да се цапам :lol:  Управител в една Търновска пицария :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм просто един бензинджия. Цял ден зареждам газ и бензин. Единствения недостатък е зареждания от типа сложи за 2,70 , 3 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях студент,ама преди десет години :rolleyes: ,сега се занимавам със строителство,заеми и много,ама много спорт! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз да си кажа. Отскоро съм в клуба и съм студент по социология. Имам още 1 година да уча и после накъдето ме отвее вятъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инженер телекомуникации съм. За тези които се интересуват повече, ще добавя: телефонни централи, различни преносни среди - оптични, безжични, PLC и т.н. Ще се радвам ако има желаещи за обмяна на опит :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм SAP HELP DESK в Carlsberg, ако някой може да сподели нещо относно SAP нека ми пише, а ако на някой му се допие бира да се обажда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз по образование съм лекар,но сега работя като медицински представител.Все още нямам специалност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм завършил Художествената академия и работя от 10 години като графичен дизайнер. От скоро (8 месеца вече) съм шеф на криейтив отдела на рекламната агенция в която работя. Иначе от малък се занимавам с музика и звук. ;) Свиря на китара по разни групи. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се излагам по радиото :lol: За мое щастие радиото е Витоша ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се излагам по радиото :) За мое щастие радиото е Витоша :D

Ееее колега , кажи кой си бе :P Редовен слушател съм :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече не съм в услуга на псевдосервиза за ауспуси АСПО. Причините са многобройни, много от вас съм информирал на срещите в неделя. Но все пак - една от основните причини е псевдоуправителя ГЕНЧО, който всячески се стреми да игнорира доволно много от клиентите, за да обслужва своите познати. Познанията му за автомобилите са доволно ограничени, не понася японски автомобили - непонятни са му. Но това не му пречи да ги квалифицира като "кенефи". След себе си оставям едно момче, доволно кадърно, след като му засвидетелствам доверие, а който има нужда от стокови и елементарни нужди от поправка на генерацията - да търси Иво Димитров - или доктор Димитров - както го кръстихме. За всеки, който е станал фен на работата ми, ще кажа следното - вече се намирам на ул. София, Орландовци в Екстрийм Тунинг - ще се занимавам предимно със спортни генерации, спортни колектори от неръждаема стомана, заварки аргон, турбиниране и чип-тунинг. Също така и хот-род. Чака ме проект, ще качвам снимки - обещавам. Идеята е, да направим нещо подобно на предаванията по Дискавъри за тунинговане и проекти. Предполагам, че преговорите ни с телевизията ще бъдат ползотворни и за двете страни. Бъдете сигурни, че вие ще бъдете първите информирани. Запомнете, и ако желаете - следвайте моя съвет - в АСПО при Генчо - НИГОГА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графичен дизаинер в UBISOFT ubi ,налага ми се много да играя на работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм шофьор в Хигия Транс :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се излагам по радиото ;) За мое щастие радиото е Витоша ;)

Ееее колега , кажи кой си бе ;) Редовен слушател съм ;)
Колегата аз съм онзи дето се излага по радиото всеки ден преди Катя и Мартен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм машинен инжинер... занимавам се с технолог. процеси за ММ с ЦПУ.... а този от радио витоша гослушам всеки ден като съм на работа а преди него сутрин се будя с кавалите от тройката... бе мноо яко радио...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

управител съм на хотел , ако някой има зор и се намира в Ямбол ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...