Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ако всичко е решено колега, няма смисъл да се пуска подобна тема. Все пак идеята е да може да има колкото се може повече доволни от мероприятието и да е удобно за повечето от нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз все още съм за стара загора :plane: защото наи малкото е в центура на българия или пловдив също става ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз, съм за Узана и Междене там ще се получи доста дълго шествие, пистата е на невероятно място и габровци ще почерпят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив направо го забравете.Хотели-дал господ и цени яки-дал господ. ;) Писта до града има.Ама да се затвори някои централна улица да мине колоната-направо си е почти невъзможно.Освен ако бат Бойко не я води. :) А палатки разпънати пред и около хотела-требва некъв протест да измислим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да протестираме за повече свобода на пътя ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B7 .... колко повече "свобода" на пътя от сегашната ????? :) Конкретика по темата колеги ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Сливен като алтернатива, направих си труда да проуча хотелската база и местата по отделните хотели. Малко са хотелите с по-голяма леглова база, каквато е необходима за мероприятието, но се натъкнах на един новопостроен хотел, който според google maps се намира на около километър от центъра, близо до автогарата, и най-хубавото е, че има леглова база от 324 места, което мисля, че е повече от удовлетворяващо. Така ако се реши Сливен да е мястото на тазгодишната среща, всички ще са на едно място и няма да са пръснати по 100 хотела. Като предимство мисля, че може да се отбележи и това, че ресторантът на хотела е с капацитет 250 места. Съдейки по ценовата листа, мисля, че и цените са приемливи. Хотелът е "Спорт Палас". 4-звезден е, изглежда ми доста уютен и добре обзаведен.Давам линк, за да можете да разгледате и вие:Хотел Спорт Палас - Сливен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро бях в споменатия хотел и мога да потвърдя за големината на ресторанта и количеството легла, виж за цените не са много народни, а и там 100-150 коли няма как да се съберат на паркинг-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а място за палаткаджийте ........ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хотела се намира в самият град Сливен и освен ако не опънем палатките на футболните игрища и кортове около него, не знам как би станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме притеснява фактът, че надали има хотел в центъра на който и да е град, който да има паркинг с 200+ места.... да не говорим за палатковия лагер, който също трябва да е в близост до хотела. :) Малко ме съмнява някой да иска да си опъне палатката на автогарата или пък на площада... ;) Не се заяждам - просто не мисля, че е подходящо да сме в "градски условия".... друго си е да има приятна гледка и полянки наоколо... примерно.Асвалт, плочки и дупки гледаме всеки ден... ;)п.п. колегите леко са ме поизпреварили... ;)

Редактирано от m.g.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друго. 4 звезден хотел се съгласи с престоя на подобна група.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ще се напълни целия хотел ;) как няма да се съгласят :)

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казала, че е перфектно. Просто като вариант за място на срещата Сливен, този хотел е с най-голяма леглова база. Проблемът с паркоместата винаги ще го има, независимо къде ще се ходи, просто защото сме много. Идеята е да сме възможно най-малко пръснати. Разглеждах като вариант и хотелските комплекси в ПП "Карандила", което си е баш в планината, само че там наистина са много бедни от към леглова база. От друга страна, ако пък там, в планината, се намерят няколко хотелчета, които да са близко един до друг, няма да има проблем предполагам. А и поляни колкото щеш - ще е добре и за палаткаджиите. Само че отново виси проблемът с паркоместата. :)П.П.: Не ангажирам никого с идеята и мнението си, просто използвам свободното си време за да помогна и да се почне с излагането на конкретни предложения, защото все пак резервации трябва да се направят по-отрано, нека не забравяме, че става дума за мащабно събитие, в което участват много хора. Така че колкото по-отрано, толкова по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казала, че е перфектно. Просто като вариант за място на срещата Сливен, този хотел е с най-голяма леглова база. Проблемът с паркоместата винаги ще го има, независимо къде ще се ходи, просто защото сме много. Идеята е да сме възможно най-малко пръснати. Разглеждах като вариант и хотелските комплекси в ПП "Карандила", което си е баш в планината, само че там наистина са много бедни от към леглова база. От друга страна, ако пък там, в планината, се намерят няколко хотелчета, които да са близко един до друг, няма да има проблем предполагам. А и поляни колкото щеш - ще е добре и за палаткаджиите. Само че отново виси проблемът с паркоместата. :)П.П.: Не ангажирам никого с идеята и мнението си, просто използвам свободното си време за да помогна и да се почне с излагането на конкретни предложения, защото все пак резервации трябва да се направят по-отрано, нека не забравяме, че става дума за мащабно събитие, в което участват много хора. Така че колкото по-отрано, толкова по-добре.

Аз пък се сещам за една огромна асвалтова площадка там някъде , май точно на Карандила беше. Със сигурност ще побере 200+ коли. Който е гледал Рали"Албена" или "Сливен" в този район със сигурност я знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го погледнах хотела, препоръчан от готик. 50 кинта единична стая, 70 двойна. Не е най-евтино, но ако се говори за 200+ души няма как да не направят отстъпка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав има много място... големи поляни... яки завойчета.... много добре ще си прекараме там ;)На 30км. е от града и от пистата. ;) През деня цял ден на пистата, а вечерта мезета, ракия, бира и прекъсвачи в планината :)

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен предложението за Габровския край е най-добро! Виждам че не само аз съм на това мнение за това защо наистина някой от орагнизаторите не изкаже мнение, че така можем да спорим чак до НС 2011 !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте им време и ще изкажат :)До тогава спазвайте добрия тон, давайте предложения и спорете на воля ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанлък е малак град и обиколката ще е кратка аз съм за СТАРА ЗАГОРА шефа е обралстен управител може да говоря с него за евентуално затваряне на някоя отсечка за гонки където може да се сабере и талпа .. :)

ами от майтап че накрая да стане ....... в Казанлък пред кауфладн ... там е карая на града, там преди рокерите си правеха гонките ..... ае като цяло има много удобства, язовира с многото бази и хотелчета, място за палатки, място и за каране около язовира...... ;) айде някои от организаторите да се поразходят и да изберат мястото ;) а относно обиколката .... колеги Казанлък е на най интересния кръстопът....... София 226 километра, Майна ленд 100 , Бургас 200, Русе 200 ... Видин е на около 320...... .........ае ние и Габрово можем да спорим за център ;) от 3 посоки може да се влиза в града ... 6ествието трае 5 километра толква е главаната улица която преминава през града ... в сами град има множество хотели за по притенциозните,а до самия язовир е 5 километра от мястото за гонките, има и обиколен супер нов асвалт , но е около 7 до 9 километра взима се на един дъх ;) с този събор там , при топло време може и водни приключения да има .. ;) Аз съм за язовир Копринка и Казанлък :) А вие ? Редактирано от BG88

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нека да решим кога ще е срещата и след това каде. Инаце кадето и да е съм с вас ако не е април началото че чакам бебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно ме съмнява да е през Април.... по-скоро началото на Юни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е дискусия, а не спор!Колкото повече хора дадът убосновано мнение по въпроса, толкова по-добре.Ето ви пример:Аз смятам, че Узана и Междени е най-подходящо защото- както вече се исказаха компетентни хора, ходили по пистите на България пистата в Междени е една от трите (или от петте) най-добри и подходящи за съответното мероприятие.- Узана е в центъра на България и всички ще пътуват еднакво (образно казано)- Узана е туристическо селище в което има скупчини доста хотели и дори базите, които ще се наемат предварително да се изчерпат хората ще има къде да спят, а през времето за провеждане на мероприятията ще пътуват една пи@ка място.- природата е прекрасна- има неизчерпаемо място за палатки- има неизчерпаемо място за паркиране- има възможност, ако времето позволява и от хотелите се съгласят ресторанта да се изнесе отвън и тогава купона ще излети в стратосферата- Габрово е прекрасен малък град, с не много натоварено движение и по-лесно ще получим съгласие от полицията и общината за провеждане на шествие и другиИмам и други доводи, но те по-скоро са свързани с организацията

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гражданка на Сливен категорично съм против срещата да е тук, поради простата причина, че града е разкопан тотално и някои колеги биха се справили доста трудно със задачата да преминат през "траповете"... повярвайте ми ситуацията тук е доста напечена. Може би ще бъде проблем и с шествието точно заради тия улици. Единственото хубаво, което може да предложи града СПОРЕД МЕН е летището.Съгласна съм с предложението на AERO-ШМИРГЕЛ. И все пак ако някой си е харесал Сливен :) може да не е точно в града, а близо да града,ако има къде.За жалост не съм запозната с околността :) , но затова има и други колеги от Сливен нека и те да кажат :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НС 2009 се получи супер. Най-удачно ще е да бъде след 10 юни, когато на всички студенти им е свършила сесията, а за мястото - аз съм за централна българия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата много внимателно и скам да внеса малко яснота.Критериите за избор на място е добре да са съобразени с няколко неща:-Леглова база 250+ -Паркинг(или подобно на паркинг място)за поне 200 коли-Подходящо място за поне 30-40 палатки( с възможност за осветление и други необходими за палаткуване неща)-Ако хотела няма да е само един ,поне да са на близко разтояние.-Място за организиране на игри,сцена за водещ вечерния купон(ако ще има де) евентуално място за гостуваща група.-Да не е в градаП.П. Калояново отпада категорично.Няма свободен цял уикенд до края на юли.П.П.П. Аз м/у другото съм за Узана,защото бяхме там 2008 и ако не беше валяло 3 дни без прекъсване щяхме да се смажем от як купон и веселба.Мястото поема повече от 500 човека и има хотели събрани на една ливада готови да поемат всички,стига да се резервират на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММММ да Стара Загора.Ако успеем да уредим новият път (кръговто до руският пазар.) ще е супер за писта.Аз съм навит навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина както каза колежката от сливен че целия град е разкопан, това няма да се хареса на 99 % от колегите, и не се знае кога ще го оправят. палатков лагер може да се направи на поляните до самото летище ама до летището няма хотел и ще се разцепи цялата група, на карандила няма как да се поберем, тея дни ще проуча всичко и ще пиша пак с подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето и да е важното е да сме всички заедно и няма как да не си изкараме перфектно. Хайде да минава това време и да идва НС 2010г...........................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли едно предложение от мене?Пуснете една анкета за кои писти и по гласовете ще се реши къде. Още една анкета с няколко дати (да е в топлите месеци, че ще е по-приятно за палатки :) ).В началото на темата пуснете по няколко снимки за всяка писта с малко от заобикалящия релеф, за да се има по-реална представа (доколкото може да се добие от снимки) за самите местности и мисля, че въпросът е решен :) Иначе рискуваме да изказваме мнения за различни места до края на тая година и въобще няма да се състои очакваната от много фенове среща :hondarulez:

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така лесно колега, има неща свързани с организацията на събитието, с които много хора не се съобразяват, но пък ще гласуват. Така може да не се получи съвсем обективно решение. Едно такова нещо са палатките, много малко хора в началото се сетиха за тях. По скоро всеки трябва да се обоснове и да обясни защо предлага съответното място и на кои от всички изисквания отговаря и на кои не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок само предложих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Узана е мястото!Има място за всички,място за палатки и пистата на Междене е подходяща за целта.Дано само не уцелим дъждовно време,като през 2008г.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно Узана е перфектният избор, а щом казвате че и пистата е добра...остава да решим къде ще е шествието...може да обиколим няколко града :):hondarulez: хихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много далече даите да е някаде към средата на българия защото примерно тези които са на другия краи на страната ще им се наложи да карат 500 км на отиване и още толкова на връщане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И откъде тия 500км????Кратка справка с бгмапс-а ->София-Варна-444.4 км. Узана и пистата,както написа Аерошмиргела,са на трийсетина километра от центъра на България.От това по в центъра не виждам.П.С. Сори за :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняваме се за предния пост мислех си че Узана е в софия ;) а то ставало въпрос за габрово явно :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост забелязах, че всеки 2ри гледа мястото, на което ще се проведе националната среща, да му е близо до Д-то, за да не му се налага да пътува много километри... също така да има и хубава писта.... ама не може така. Дайде тогава, щом са толкова проблемни километрите, да си направим 2 национални срещи - едната в източна България, другата в западна, и да няма спорове и недоволни съфорумци ;-) Щом искаме да си изкараме добре трябва да се съобразим, не дали мястото е в централна България, или има хубава писта(не че не е важна), а като за начало да си намерим хотел, в който ще можем да се съберем..все пак не сме никак малко ;-) както и достатъчно място за палатковия лагер, също така и парко места. Пък за пистата ще се мисли след това... Така или иначе винаги има недоволни - трябва да се правят компромиси, иначе всичко се срива :P И все пак, не е важно мястото, а компанията ;-)

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставам с впечатлението, че четете последните три поста и започвате да пишете. Направете си труда да видите какво са написали хората и тогава се исказвайте. Много неуважителен подход. Ако ви е все тая кой - какво е писал, това говори много лошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...