Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте Приятели, Време е да започне организацията на Националната Среща на Хонда Клуб за 2010 година.До дни ще бъде сформирано ядро за осигуряване на място,хотели,мероприятия и програма осигуряваща пълното задоволяване на вкуса и вижданията на феновете.Вашето мнение е важно за нас.Съобразявайки се с идеите и предложенията можем да работим по-полезно за постигането на целта.Ще се радвам да чуя креативни предложения и обективни оценки на предишните срещи.Полезно за мен ще е да разбера какво Ви е харесало и кое НЕ на предишната среща........(какво може да се оправи,кое може да се премахне,какво може да се добави).Кое е обединяващото звено? (кое ни радва най-много,кое ни кара да се гордеем ,че сме HONDAджии,приоритети)Чакамe Вашите идеи и предложения.Поздрави и успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моето единствено предложение е, ако може :) мястото на което ще има маси и пейки да е малко по голямо за да можем да се съберем всички. Иначе нямам търпение за новата Националната Среща на Хонда Клуб за 2010 година. Дано организацията надмине миналогодишната и ни изненада с още по интересни неща.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен последният национален събор нямаше забележки! :) Единственото нещо, на което може да се обърне внимание, това е, както е написал колегата "атома", да се наблегне на пространството за разпивка! :) Иначе лично аз най-много се изкефих на шествието през Търново, то ме накара най-много да се възгордея, че съм ХОНДАджия! :) Що се отнася до мястото за тазгодишната среща, нека предлагат колегите от по-централните райони на БГ, които са запознати с региона и възможностите, които той предлага за нашата цел!Не се съмнявам, че организаторският екип ще се справи по същия блестящ начин, като миналата година! :( С нетърпени очаквам развитие по темата! :)

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW клубът ангажират писта Дракон на която има условия за всякакви спортни изявисамо предложение тъй като не съм запознат с това колко коли се събират и дали е удачно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си сега труда да видя в старата тема впечатленията на хората и какво систематизирах набързо:

-по-добро упътване до мястото на срещата ако е пак така непознато за повечето от нас.

-базата в която беше купона.имаше страшно много недоволни.аз не знам какво е било, не спах там.

-седящите места за разпивка

-парите, които направиха хората от кебапчета и кюфтета на пистата(ако може да се измисли нещо...и ако въобще е нужно разбира се)

-имаше много работа за организаторите през цялата среща, те не можаха да усетят много много купона.би било добре по някакъв начин да са облекчени

-http://board.hondamatics.nl/viewtopic.php?...t=international - това е предложение от колега от миналата година.тук е имало хонда среща някъде навън където са си наели студио и им е направило ДВД.Може да се провери колко струва.Така и хората които снимаха ще могат да си купонясват, а и ще си имаме пълна компилация и спомен на ДВД :(

Какво ме накара да се почувствам горд:

-колоната

-купона(нямаше селения)

-хората и приятелското отношение на повечето хора

-организацията

-това че хората разбраха, че ние сме ЗА безопасното шофиране

И СЕГА ДА ПОЯСНЯ

Където и да е, когато и да е, независимо от условията, пистата и т.н. АЗ ЩЕ БЪДА ТАМ ПАК :) :) :) .Защото това беше едно уникално преживяване и вярвам, че пак ще бъде!

п.п.Моля забележките горе да бъдат приемани като градивна критика ,а не оплакване.

Поздрави

ПАК ЩЕ БЪДА ТАМ!

п

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,миналата среща си беше на ниво,спор няма.Бих искал да предложа само да се помисли за хората с палатките,да е по добро мястото за къмпингуване,ако е възможно разбира се :) А за обединяващо звено....всички знаят колко са икономични и екологични нашите коли,едни от първите хибридни модели са именно на Хонда,а и доста от колегите мисля,че са ЗА опазването на природата,така,че може да е на тема екология."Да опазим България чиста"-примерно :) Нека всеки да даде идея,поздрави на всички :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW клубът ангажират писта Дракон на която има условия за всякакви спортни изявисамо предложение тъй като не съм запознат с това колко коли се събират и дали е удачно

аз съм ЗА! купона на дракона наистина е голям и хотел САРАИ също е приличен с доста приемливи цени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моето единствено предложение е, ако може :) мястото на което ще има маси и пейки да е малко по голямо за да можем да се съберем всички. Иначе нямам търпение за новата Националната Среща на Хонда Клуб за 2010 година. Дано организацията надмине миналогодишната и ни изненада с още по интересни неща.Поздрави.

Наистина това бе единствения проблем, "групирането" малко ме издразни просто сякаш местата бяха малко и някой като нас се въртяха като сирачета ,говоря за кръчмата ,просото идеята ми е мястото за разпивка и сплотяване да бъде по-голямо, тоест всички маимуни да се съберем ,запознаем ,полафим...всичко друго беше супер:(!!п.п-Кат му дойде времето мога да помогна с изготвяне на рекламни материали....всичко що е за предпечат и печат,баджове,стикери,сувенири,гравиране,п Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих предложил ДРАКОН.Другият добър вариант е Сливен.и 2те са в център.Като леглова база да кажат хората от Пловдив и Сливен дали е удачен варианта за събор.Щом ФВ се събират на дракон би трябвали и ние да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дракон определено е в център :( Ама като се има на предвид съоръжението си заслужава да се поразходят хората до там :) Сливен като място е по-добро ама там е рая за драгаджиите. Ако примерно има каране на цялата писта на Дракон , пак съм за нея. Аз обаче все пак съм твърдо за Ресен :) "пирифектна писта"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа... Както са писали колегите по горе,Дракон е много добра идея.Само искам да кажа че хотел Сарая има макс 50 места,камо ли да се съберем примерно 200 хонди на паркинга.Вариант с достатъчна леглова база,голям ресторант и паркинг е примерно хотел в Хисаря.Разстоянието Калояново-Хисаря е около 20 км.Това е само като идея.Изобщо не налагам моето мнение :drunk: .Това е от мен.За Сливен-колегите да кажат как стои положението.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма да е лошо да е в района на Пловдив и по-хубава писта да не съм пак за боя след състезанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата Национална беше уникална. Дано новата да е още по-добра!Идеята за Сливен ми допада адски много. Пистата там е ИДЕАЛНА!А шествието из града е просто задължително:drunk::fun: :fun: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква писта има в Сливен? там не е е ли само самолетната писта на която се прави драг ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че организацията ще е желязна,не ме интересуват писти-мисти,единствено ме интересува да се съберем,и да има място за всички:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята за ДВД-професионално изпълнена,писта в околноста (не бетонна нива),шествието е задължително-мисля че на всички тва ни беше най-големия кефда се надяваме времето да е пак с нас!миналата година всичко беше супер,дано тази е още по-уникална!да си помечтаем и ще стане! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И калояново може да се ползва като драг писта ,правата не е къса .. Аз също съм за Калояново. Миналата година не успях да дойда ,но тази година се надявам да имам тази възможност !! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата среща си беше доста на ниво.Имам ли възможност ще бъда и на тази среща независимо къде е важното е да има повече ходи от миналата среща :D:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали някой го интересува моето мнение , Но където и да сте , когато и да сте , жив и здрав ли съм , Аз съм ТАМ .Такава национална ХОНДА сраща като 2009г. не имало в БГ никога , поне аз не съм присъствал на толкова добре организирано мероприятие. Радвам се, Щаслив съм че съм жив и здрав да съм свидетел на такива мероприятия.С каквото мога ще помагам. Имате моята подкрепа , сигурен съм че човекът който стой зад всичката тая огромна магия ще се справи.ПОДКРЕПЯМ ГО..................... ако ще да се обърне света.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще започна с една много малка част от 2009-та :) Просто , така леко като спомен от УНИКАЛНОТО преживяване :) ---> http://vbox7.com/play:34beb813 Видеото е лично направено от мен хех :P Всеки един помогнал и направил така , че да се състои миналогодишната среща беше на 100% И съм спокоен , че сега 2010-та , дори ще бъде още ПО - ДОБРЕ :) Миналата помогнах с малко :) Тази ще помогна с колкото трябва и с всичко , което мога :) Приятно гледане на клипчето иииииииии веечччееееееее НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше уникално преживяването през 2009.... Нямам търпение да дочакам следващата среща :) Сливен или Пловдив :) там има най-добри условия :)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година ми се размина но тази съм кадето и да е. Чакам е с нетърпение. 2009г. срещата е била страхотна като гледам клиповете и няма да казвам как ме е ят че неможах да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година ми се размина но тази съм кадето и да е. Чакам е с нетърпение. 2009г. срещата е била страхотна като гледам клиповете и няма да казвам как ме е ят че неможах да дойда.

аз какво да кажа като си бях в Търново и не можах да дойда бях с неотложен ангажимент пред олтара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Ако ни беше поканил,много хонди щеше да има на сватбата ти :) :) .Пък и такава голяма колона за сватба,никой нямаше да е виждал. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Организаторите: По кое време на годината мислите да се състои таз годишната среща?Към смятащите да присъстват: Независимо по кое време ще се състои, най-важното колеги нали знаете какво е:)Отношението ни един към друг:)Живот и здраве ТАМ СМЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, не присъствах на миналогодишното събиране, но ако се решите за Пловдив мога да помогна с едно малко хотелче. Но както решите пичове тази година се надявам да не пропусна.Няма да е лошо като мине извесно време и се видят мненията от тази тема да се отсеят най споменаваните места и да се направи анкета.Ма те модовете си знаят :)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не присъствах на миналата сре6та поради 1 причина- карах БМВ ! Но пък засякох уникалната колона от Хонди на с.Самоводене между Ресен и В.Търново и бях удивен - уникално беше:dry: Така че където и да е тази годино то.... С ВАС СЪМ. :D П.П. Днес случайно минавах през Лясковец и се натъкнах на Хонда-среща на ЛукОйла на околовръстното - беше СУПЕР:D! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тази година да се организира и състезание за надсвирване - най-качествено car audio. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям , даже се сещам за двама колеги , които могат да спретнат "кОнкурса" стига да имат желание !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям всяка една идея за среща 2010 миналата ми хареса много просто беше уникална нямам думи.Кьдето и да се сьбираме сигурен сьм че ще е яко но колеги нека има по добро място за палатковия лагер миналата година в Тьрново условията бяха ужасни стакла навсякаде просто незнам как някои не си трьгна с стакло в гьрба или в крька просто нямам думи иначе всичко си беще наред!Пистата в Ресен беще приемлива исках да се пусна но не го направих поради една единствена причина разликата в класовете немисля ,че клас 1,6 и клас 1,8 , 2,0 са равни разликата е доста голяма в конските сили на тези три класа така да го нарека и борбата си беше спспоред мене неравностоина 125коня колички си бягаха с 220 просто няма такьв филм моля тази година организаторите да направят нещо по вьпроса с класовете и моля ви не ме караите да спя на стькла !Подкрепям ви за всичко което направихте миналата година аз такава среща не сьм виждал никога досега просто все още говоря за това на приятелите си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук предложенията като гледам се въртят между Пловдив и Сливен...но мисля че в Пловдив няма толкова голяма леглова база /като изключим големите хотели,в които цените са безумни,според мен/, а да не говорим за условия за палатки...за околностите на Пловдив не съм чувала за големи хотели освен Сарая,за който някой беше писал,че има 50 места...Сливен- колегите който са от там могат да споделят...Всички си спомняме миналогодишната среща и ни се иска да присъстваме на предстоящата,нека съберем наистина още нови идеи и предложения /за да сме в помощ все пак на организаторите/,а не да обсъждаме колко много ни се ходи и как ще сме там, където и да е тя...Поздрави от слънчев Пловдив! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако хотелите са проблем мисля че,ако е в Стара Загора проблема отпада а пък и ако се издейства от общината шествието да мине главната шоуто ще е голямо гаранция:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... просто незнам как някои не си трьгна с стакло...

Антани си тръгна с една разпрана гума! Скапано беше мястото за палатките, но пък ако го бяхте видели 3 часа преди да дойдете... нямаше да дойдете! На средата на поляната имаше един голям контейнер за отпадъци, пълен до горе и яко вмирисан. С триста зора накарахме тия от хотела да го закарат на другия край на паркинга до входа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и компания останахме супер доволни от НС 2009г.Имам предпочитания за Сливен (единствено заради пистата :D ),ако естествено има достатъчна леглова база

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият ми коментар е, че ако се предвидят същия брой легла като миналата година, няма да стигнат. Аз съм единият, който не е бил, но като слушам отзивите на колегите няма как да го изпусна тази година. ПП Още нещо - по възможност да не се покрива със Световното по футбол - 11 юни - 11юли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че всички определяте предпочитанията си около качествена писта. Най-важното е хубавата писта да се комбинира с леглова база, както някой вече спомена. В този ред на мисли, какво мислите за Междени?

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мене нетрябва ли да се вартим някаде около центара на Бьлгария че да е удобно на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз бях на тази писта на др форум на среща, и повярваите това е на майка си в пи**та повечето дойдоха с 1-час закаснение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...