Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Пистата е на 30 километра от едно парче гранит, което от своя страна е геометричния център на България.Относно закъснението - Може да има закъснели, ако се разкъса колоната. Който беше в Търново миналата година знае, че няма такъв филм.Пистата е широка и няма камъчетаЕдит: Не е 30, а 37.55 километра

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е един от най-добрите вариянти за срещата.Узана и писта Междене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е един от най-добрите вариянти за срещата.Узана и писта Междене :)

Подкрепям Узана и писта Междене щото там си е баш центьра на БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям варианта за Узана !Много много не ми се иска да е в Пловдив (защото няма да усетя нищо от нея - все едно съм си в нас )!Но има си организатори и кадето изберат !Ако мога да помогна с нещо - много ще се радвам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Узана, наистина е добър вариянт. Тези които присъстваха на срещата през 2008-ма знаят, че има доста поляни за хората на палатка, а има място и за чеверме :) . Както знаем е в центъра на България така че подкрепям идеята, а и съм чувал все хубави неща за пистата. В крайна сметка, където и да е, най-вероятно съм там но стига да съм жив и здрав ;) Поздрави от Русе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, на теб ще ти разпънем палатката на пистата :) И там е кър голям ;) Малко инфо за пистата: Вече мерена лично от мен и Дока се оказа че пистата има 402 м за дръпка, при което следва малко екстремно спиране. Хубавото е че и да не спрете на време има голяма равна поляна и не е проблем :) . За "много бързите" Хонди също не би трябвало да е проблем . На пистата спокойно се разхожда турбо Голф ВР6 дал на Дупница 13.5 сек. Старта дори може да се дръпне с 10 м .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Уникално добрата Национална Среща 2009, съм сигурен че тазгодишната, където и да е, ще сме там! Да се видим и да се почерпим, само живот и здраве да е. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,Узана Узана! :)

Ако е на Узана, задача №1 е да бъдат отнети на Клени ключовете от колата и панела на касетофона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Узана и хотел Импулс= добра комбинация :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам само да попитам ДАТА :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,Узана Узана! :)

Ако е на Узана, задача №1 е да бъдат отнети на Клени ключовете от колата и панела на касетофона
Сам ще си предам ключовете.Пистата над Габрово нее никак лоша.Ходил съм до там :) , а за барбекюто на Узана,нямам думи(добре че го видях на снимки ;) ;) ;) ) Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попиша и аз :

 

За мен вариантите за място се ограничават до 3 дестинации:

 

1.Калояново/Пловдив/

2.Сливен

3.Междени/Габрово/

 

Анализирал съм нещата много преди да стане въпрос за НС 2010 и вече имах някъв опит като helper на НС2009 , та мойте впечатления , мисли и предложения към общността са следните:

 

>>> Дракон/Калояново , така мечтаната от много съфорумци дестинация е ОК само откъм писта .

В региона няма нито една подходяща голяма база , която да събере на едно място "феновете"/нали тфа е идеята/.

В Хисаря има една голяма база , която е скъпа и няма място за палатки.

Единствения вариант за Дракона е голям палатков лагер на самата писта в стил "Race Wars" купон .

Обаче при кофти време в това поле /дъжд и вятър/ сичко отива на майната си , шото нема да има и де да седнем да се "напием" дет са вика.

Огромен минус ... не виждам вариант за шествие.

 

>>> Сливен , уникална писта за "драгаджиите". И до тук.

Няма голяма база. Пак единствен вариант - палатков лагер стил "Race Wars".

Голям минус , обаче е "разградената писта" , което е фактор за почти невъзможна организация откъм охрана и ред на мястото.

Всички знят как се изсипват 1000 мангала + 1000 семкаджии за кибик. Страшен мармалад.

Шествие евентуално може да се завърти из града.

 

 

>>> Междени/Габрово , не съм ходил лично на пистата , но вярвам на 100% на Матю и хората от региона , които споделят че пистата е ОК.

Освен това там има проведени и НС на други форуми. Отделно по снимките , които съм гледал .. изглежда адски красиво , пистата е в планината.

Така , на приблизително 30км е Узана. Няма нужда да се обяснявам за мястото.

НС2008 беше там и лично аз съм адски накефен от мястото.

Реално там могат да се ползват 2 хотела, което дига капацитета на 200 + места + разкошно място за палатки.

Шествие ... Узана>Габрово>Междени.

Минус > при кофти време ... нема да стигне яденето и пиенето. :huh:

 

>>> Има и 4 вариант : Морска среща , която се говори от години , обаче лично аз нямам идея къде може да се проведе и кой ше я организира с оглед на това че е много крайна дестинация за "запада". Възбуждаща идея !

 

В заключение ше кажа , че лично аз съм фен на вариант 3.

За мен "Шествието" е черешката на мероприятието и без такова ... евентуално МОТО , нема да има добра реална и вузуална подкрепа.

 

Забележка: "Race Wars" > свободни състезания в пустинята с огромни палаткови лагери и шатри ... сцени .. скари-бири и прочее.

Пек да си е@е мамата ! :angry:

 

 

Поздрави

Редактирано от iVo®оcKonоFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е глупаво предложение след като никой не го е споменал досега, но какъв е проблемът с пистата ма Долна Митрополия. 1. Централна (Северна) България2. Има къде да се направи шествие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има подходяща/и база/и .. идеята е готина. Базата е по големия проблем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Долна едва ли. Плевен е на 3 минути, но там по-евтините легла са в Кайлъка, което е в другия край на града и не знам за брой легла колко са. Не знам и за палатки дали има място. За съжаление не съм си в България, бих проверил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е глупаво предложение след като никой не го е споменал досега, но какъв е проблемът с пистата ма Долна Митрополия. 1. Централна (Северна) България2. Има къде да се направи шествие.

За Долна Митрополия, незнам дали пистата е разрешена за ползване, щото там си е военна база! :D Другото, което е, е тва че там района няма никакъв чар! Няма планини, няма гори, няма хотели (като изключим Плевен)! Също така трудно ще се намери място за палатков лагер! Иначе от изброените досега предложения, съдейки по клиповете, които съм гледал от Узана, съм за там!Даже бих казал, че най-важни са базата (палатките), природата и шествието! Дайте някой атрактивен вариант, дори ако не включва писта! Въпреки, че аз съм ЗА това да има състезания, видях, че на миналата среща мераклиите за гонки не бяха толкова, колкото очаквах, което ме навежда на мисълта, че пистата ни остава последна грижа!Сега да не ме изядете, като споменах "БЕЗ" писта! :) Поздрави. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че по добре да не сме на писта, че с алкохола ще стане лощо :) До сега не съм присъствал, но ще дойда стига да имам възможност !Иначе аз съм за палатков лагер в природата :D

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............: Морска среща , която се говори от години , обаче лично аз нямам идея къде може да се проведе и кой ше я организира с оглед на това че е много крайна дестинация за "запада". Възбуждаща идея !

Бази ще се намерят,НО къде има подходяща писта около морето?

Нали въпроса е да има racing!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Национална среща без да даваме газ не се вързва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За морето може да се стори добра идея на някои, но ще има хора, които няма да искат да пътуват толкова километри и време. Помислете и за цената на легло, отново не всеки ще може да си го позволи. Иначе на мен лично не ми пука къде е, все ще сме заедно и ще има купон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има достатъчно добри предложения за места в центъра на БГ.... не всеки може да си позволи да дойде примерно от Видин до Морето..... бая километри са си, а и за нощувките там няма смисъл да коментираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това важи и в двете посоки. Предложен беше Плевен, а той е бая далече и от източна и от южна България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за вариант най-близо до морето :) , за да може докато ние въртим гуми жените да пържат дупета на плажа, така някои ще са доста доволни :) Но където и да е няма сила, която да ме спре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще и на луната да е :P Важното е да има добри условия нужни , за една незабравима нац.среща :) Винаги ще има недоволни , че им е далече и неудобно ;) Ми то няма как - душата в рая иииииии некои неща до края ;) В БГ си имаме доста красиви места :) но , като стане дума за писта и почва да става сложно :P Според мен не трябва да се ограничаваме само със средата на държавата , ами да изберем место на което ще ни е максимално добре и приятно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко от морските срещи се осъществиха??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф само ако Равнец беше отворена за хората, а не охранявана, а не използвана от военните щеше да е перфектно. Две писти от по над 2км и сума ти обслужващи пътища. Тука в Бс само точим лиги! :)http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=42....mp;t=h&z=15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zarrick тая писта равнец:) я забрави костеливите военни никога няма да ни дадът нещо подобно)(Аз имам много лоши спомени от нея, иначе е невероятна ) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее не може ли да си помечтае човек. Иначе по темата... За Сливен легловата база на минералните бани или на Карандила някой знае ли как е? Горе поне имаше доста голям хотел с голям паркинг преди години. А и пътя до горе е приказка, стига да не духа много де (за пътя че е живописен и със хубави завойчета де, за дупки не знам как е).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май избирането взе да става сложно. Като гледам Междене е най приемливо за всички. Аз лично тази година съм кадето и да е море балкан на полето каде кажете. Да колегите са прави че винаги ще има недоволни това е повече от ясно но няма как. Според мен наистина мястото е от голямо значение, трябва да отговаря за максимален купон във всички насоки. Кадето и да е трябва да отговаря максимално на всички изисквания. Чакам я с нетърпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година Лада-сбирката спаха на Карандила за 10лв. на вечер може да се провери къде, но там има опасност от ралита по байра и да не стане някоя беля.Аз съм за Междене (Габрово) ама пък 2008г. беше пак тук така че не е зле да не се повтарят нещата. Миналата година имаше и предложение за 2 срещи, едната която да е на морето, както дойде айде поздрави....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение за морето и едно за Дупница :) те Сапарева баня,Паничище ,има и готина вила в гората :) над града те и писта.Мога и да се по интересувам за цени .Са не ме хвърляйте с камъни,просто го вметвам като предложение знам , че е далеч Дупница.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечтая си за още по дълго(като времетраене) шествие, и ооооще по-дълга колона от ХОНДИ:):):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та какво му е на КАЗАНЛЪК, може да се огради място за псита, шествието ще да е номер едно през целия град........... има каде палатки и всичко останало на язовир Копринка......... ае ако се поинтересувате има каде и какво да се направи.... само да споделя на малко под 20 километра сем от географския център на България сме ..... за да е коректно към всички..... а да ако исакте писта, тук не е за формула( Казанлъшка околия) но 10 рокерски субора, 1 ЦСКАРСКИ и още ред събития са били тук......... :plane: идеята е само за разсмисъл.... моля не ме правете крив :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанлък е малак град и обиколката ще е кратка аз съм за СТАРА ЗАГОРА шефа е обралстен управител може да говоря с него за евентуално затваряне на някоя отсечка за гонки където може да се сабере и талпа .. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисла че тук в сливен е идеалния вариант , мисля си че и легловата база ще стигне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Карандила няма къде да се съберем 150-200 човека ? Ако някой от местните тигри предложи такава база в тази местност ви гарантирам,че ще останем много доволни що се отнася до природа, писта, шествие и купон :D Хайде Сливен чакаме предложения :plane:============Ето какшо намерих http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2261#picКапацитет: 181места

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та какво му е на КАЗАНЛЪК, може да се огради място за псита, шествието ще да е номер едно през целия град........... има каде палатки и всичко останало на язовир Копринка......... ае ако се поинтересувате има каде и какво да се направи.... само да споделя на малко под 20 километра сем от географския център на България сме ..... за да е коректно към всички..... а да ако исакте писта, тук не е за формула( Казанлъшка околия) но 10 рокерски субора, 1 ЦСКАРСКИ и още ред събития са били тук......... :D идеята е само за разсмисъл.... моля не ме правете крив :D

Колеги, виждате че всички искат писта или нещо подобно за прояви както и аз съм за писта. В Казанлък няма такова нещо, тааа в този ред на мисли както каза колегата Драго няма писта няма кеф , но мартини но парти :plane: А кадето и да е аз съм за, ходил съм и на трите писти (Габрово, Сливен, Калояново) и трите са много добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че организаторите вече са го решили къде ще бъде. Ако е така, да казват и да се преминава към следващите точки от дневния ред. Например "Кога"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

 

Като информация - миналата година имаше 202 човека на срещата, които бяха с преспиване в стаи в Манастира и Лесопарка. Капацитетът на двата комплекса се напълни и имаше много хора, чиито заявки за преспиване останаха неизпълнени, защото местата просто свършиха. Допълнително имаше (регистрирани) 36 палатки. Допълнително имаше много хора, които бяха на срещата (шествието, пистата, награждаването...), но не преспиваха в комплекса.

 

Като цяло очакванията на всички са тази година да има повече хора от миналата.

 

Та в тая връзка - като се мисли за комплекс, много полезно би било ако за обсъжданите райони колеги, които познават мястото, съберат информация за хотели/туристически комплекси/ведомствени станции/други подобни, които:

- имат голям ресурс за нощуване - 200+ места (миналата година ако имахме 250 легла на разположение, щяха да се заемат);

- имат подходящо място за вечерно събиране на голям брой хора (200+ човека) - ресторант, лятна градина, друго подобно.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...