Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Колеги какво става?Не пишете бисери нещо.Ето още един .Мой приятел автомонтьор обяснява естеството на работата си:-По цял ден маам с чука като идиот.В редките случаи, в които прибягвам до услугите му се въртя около него за да не ползва чука:D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе.... 6-яйца станали на 6 пиленца... То в светлинния тунел е топло сигурно... Че и жена му е минала все едно лазерни процедури там. :D :D :D. " We speak English and Russian. ." и забележете че е харесано над 1600 пъти в Фейса...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХаХа,баси CLK-то.Не че е кофти...ама баси селските хвалби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха тъкмо щях да го пускам тоя пуст мерцедес , не знаех че толкова много вървят... явно сме избрали грешната марка хахах.. "Както си караше нормално и взе че даде рязко газ получи се светлинен тунел ушите ми заглъхнаха поглеждам към колегата няма го хващам аз волана и гледам онзи на задната седалка викам му кво става бре искам казва да се возя като куфар в багажника без чувства ми каза той" ей тва направо ме разби :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето нещо подобно като на мерцедеса : Линк п.п.: малко е дълго за четене.... ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъкмо и аз щях да я пускам ама от карса... е тоя пич е луд направо сцепи мрака... ходи на всякъде , гони се с нея с една кофа цимент в багажника бие ОПЕЛ ОМЕГА!!! на бати си мишо иии.. абе общо взето да се чувстват поздравени всички от село Сумер.... бахти излагацията...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето нещо подобно като на мерцедеса : Линк

 

п.п.: малко е дълго за четене.... ;)

 

хаха Резачка за дърва марка хонда Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле ама тва с резачката кърти :lol: :lol: :lol: :lol: Гуми: Вида СПОРТ :o :o жал ми е за Хондата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://zamunda.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=166102Продавам магаре около 10 годишно женскоГодина на 'производство' 2002Цена която му търся е 300 лв с каруцата... Кротко е и работи като трябва... Можете да си вършите работа с него.Регион - ПлевенТелефон 0886 607008Преди някой да ми оспами темата - да , сериозна е и моля да няма спам. Цената която търся за животното не е надута, а дори е доста евтина, тъй като го продавам в комплект с каруцата му.При интерес - звъннете да се разберем.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговор по мобилен телефон със сервиз на Хонда: Добър ден-След колко време трябва да си сменя маслото на колата ???Добър ден-Госпожо в сервизната книжка на колата пише кога да си смените маслото.А в книжката къде пиши колко километра съм минала

Редактирано от petar40o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тоя магарето дава ли го на части или...?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах се малко да разнасям пици на клетите американски семейства. Абе забелязвам, че 4-ма от 5-те шофери (всичките с лични коли) караме Хонда. Накрая се изръсва мениджъра с Хонда Елемент. Викам си "Ебаси кефа тука всички са яко зарибени хондаджии" и го бъзикам " Еее к'во става тука всички караме Хонда". В отговор получих следното "Емиии налага се" + тъжна физиономия. :o СТРЕС И ПОТРЕС! :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една лада 1500... лада като лада ще си кажете.. Да ама НЕ , на задния прозорец имаше 2 надписа които просто ме потресоха... единият беше Fuck new models , i'm ridin old school , а другият вече е много популярен из Казанлък всеки втори го има.. та така де надписа беше "НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА".. но първият просто ме остави без думи...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Моля да ме извините ако не съм уцелил раздела.Накратко - фабричните фарове светят слабо дори и с Осран Найтбрейкър-а .....

С осраНи крушки - толкоз :lol:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така ги наричам - ОСРАН! Проектирани са да издържат малко и да се купуват често... 20 годишни стенлита не е*ават да горят :) "Бате, колъта р'боти к'ат на три силиндара..." (Субару "Джъсти" - трицилиндрово) :D

Редактирано от pamo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ta podoben slu4ai i edin takav sased vijda na Golf 16V emblemkata otzad i pita :

-Tova na 16 volta li e be ? Публикувано изображениеПубликувано изображение

Същия лаф пусна и големия ми син миналата година (тогава на 11г възраст). Прибирам го от училище с колата и както си се возим пред нас същото Мондео като нашето и той се цепи: "Ей, мамо глей тая кола е като нашата. Друг цвят е, ама и тя е 16 волта." При което аз почвам да се хиля като идиот, чак отбих колата и спрях да си се насмея на спокойствие, а детето седи и ми се чуди защо така се смея. Аз естествено 15 минути при опит да му обясня, такъв смях ме напушва, че ...

После като разправях на мъжа ми пак така - и двамата с детето се заливахме от смях, докато успеем да разкажем случката и лафа ни отне бая време.

Сега вече не ми е смешно, но тогава ... Мъжа ми чак попита какво смешно сме яли.

Редактирано от TINA.K
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне веднъж в седмицата засичам един Голф 3 (не се базикам с колата), на който е поставена доста голяма лепенка отзад:

"Ебач на любопитни" Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

 

П.П. Все се каня да го снимам. Като го направя, задължително в темата със снимките.

Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисер от един познат: "- Начи, като си инсталирам драйвери на мишката и тя става безжична!" :D :D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американка кара 220 километра на първа скорост,Снимките са направени от застрахователния агент.Този Ситроен С4 е бил нает от американка, която го е карала от Будапеща до Печ (220 км.) През целия път тя е карала колата на първа предавка,убедена, че колата е автоматик.....

 

http://www.unclego.e...%BE%D1%81%D1%82

Редактирано от adolf
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, ако си познае обявата :lol: До сега само за ауспух не бях чувал.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се още един бисерСааб 9000 - Егати това 9000сс ли е?Къде го събраха тоя двигател?Източника - роднина

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технологията "Матричен лъч светлина" (Matrix Beam Lighting), разработена от Audi, не е съвместима с правилата на Националната администрация по безопасността на пътното движение (NHTSA), съобщава Automotive News, цитирайки шефа на отдела за осветителна техника и електроника на немската фирма Щефан Берлиц. ......

Публикувано изображение

Възможно е закона забраняващ въпросните фарове да е в контрадикция с някои от "древните" закони или пък самите фарове са на по-високо технологично ниво отвъд разбиранията на янките.

Публикувано изображение

Ето още некои от тях:

-В Пенсакола, Флорида, жителите са задължени винаги да имат в себе си поне 10 долара.

-В Провидънс, Роуд Айлънд, закон забранява на магазините да продават в неделя четка и паста за зъби на един и същ купувач.

-В Соутън Шоурз, Калифорния, закон забранява карането на ролкови кънки по хайвер.

-В Стерлинг, Колорадо не можете да пуснете котката си навън „без светлоотразители отзад“.

-В Юрика, Илинойс, мъжете с мустаци нямат право да целуват жени.

-В Девън, Флорида, е забранено да ходите назад след залез слънце.

-В Кармел, Калифорния яденето на сладолед на публично място се третира като сексуален тормоз.

-В Лехай, Небраска, има изключително глупав закон, забраняващ търговията с дупка на геврек.

-В Меса, Аризона, не се разрешава да пушите на по-малко от 5 метра от обществени сгради. Дотук нищо странно, но законът допуска изключения, ако си купите специален лиценз.

-В Ню Брайтън, Аризона, пожарните коли нямат право да карат с над 25 м/ч. Дори и ако бързат за пожар.

-В Джаспър, Алабама, съпругът няма право да бие съпругата си с бухалка, чийто диаметър е по-дебел от средния му пръст.

-В Минесота е забранено да спите гол

-В Мичиган жена не може се да подстригва без съгласието на мъжа си

-В Мобил, Алабама, шофьорите на камиони нямат право да подсвиркват на жени с обувки с ниски токчета.

-Монтана е регламентирала т. нар. „мисионерска“ като единствената законна сексуална поза.

-Там освен това е забранено да се уринира, гледайки нагоре, в неделя

-И освен това не може да возите в колата си овце без овчар.

-В баровете в Небраска можете да си поръчате бира, но само ако поръчате и супа

-И освен това ви заплашва арест, ако се разхълцате в църква.

-В щата, който няма излаз на море и океан, е забранено да ловите китове, както и да пътувате на камила.

-В Ню Арк, Ню Джърси, продажбата на сладолед без предписание на лекар се разрешава до 18.00 часа

-Взривяването на ядрено устройство в Калифорния се наказва с 500 долара глоба.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение До сега само за ауспух не бях чувал.

 

 

А за какво си чувал, защото "Ауспух" си е напълно грамотно написано? !!! Може би твоя пост е за "Бисери"Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Публикувано изображение До сега само за ауспух не бях чувал.

 

 

А за какво си чувал, защото "Ауспух" си е напълно грамотно написано? Публикувано изображение Може би твоя пост е за "Бисери"Публикувано изображение

 

че ауспуха вдига мощността с 15% не самата дума Публикувано изображение

Нищо, ще черпиш една бира и ще ти простим

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Вен_РВ1456ВС Така е, неграмотен съм и за "Бисери". Затова даже сам съм го сложил в темата да ми се посмееш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат гледа таблото на Ауди 80 май беше, и вика егати тва ауди е до 12 000 оборота .. после се сети че било часовник :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение няма такава изцепка... преставяш ли си ако часовника беше не 12 а 24 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно го видях в една обява. Май беше в продавалника :Продавач: Продавам фарове за хонда сивик 5 генерация.Кандидат купувач: Ще станат ли за Акорд ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Smart ForTwo 0.600

kупе, употребяван , нов внос 4,000 ЛЕВА

(възможност за бартер)

 

Година Януари 2000

 

 

Мощност 54 к.с.

Брой врати 2/3 врати

Цвят Жълт

 

Допълнителна информация

 

sqda6 i kara6 mnogo dobro sastoqnie i vinetka za cqlata 2013 godina i sam mu slagal i turbo ot 1100lv i e registriran vsi4ko e 6est.moji i barter za honda prelud !!!/> :worthy::blink:

 

Тук е цялата обява... :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам "Ейй с тея табелки на хонда клуба вдигна с 10 коня" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ме разби :lol:

Публикувано изображение

Редактирано от hri100p3n43v
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

**Все пак и двете коли са ежедневки , като едната се кара ...** :blink:/>:lol:/>

Редактирано от kvd74
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , редактирай го пак , да се знае от кой е . Публикувано изображение/> Публикувано изображение/> Публикувано изображение/>

Сега разбирам какво съм написал всъщност .

За мен има разлика между придвижване , шофиране и каране .

 

Придвижване - нов шофер или блондинка предимно . Движи се там с колкото може в някаква лента и си отдъхва като стигне . Гледа да не позлва колата в лошо време .

 

Возене - 90% от водачите на пътя . Скоростта е горе долу с ограничението , коне с капаци са . Виновни са за около 60% от ситуацийте на пътя - не гледат 2 пъти в огледалото , ползват си предимството по дефолт , прибират се в дясно само с мигач - ако ги изпреварваш от там лошо за теб ...

 

Каране - тука са малко хора . Колата не е просто двигател с гуми , а начин на живот . Всичката газ и ако в завоя не олекне волана, следващия път се влиза по - бързо Публикувано изображение/> Не един ме е питал " Да не сме на Гранд Туризмо " ? Предимно шофьори са в тази група . Писва ти да се возиш и гледаш да стигнеш . От лява лента десен завой си е ежедневие . Не ти пука от времето - запали ли колата целта е ясна Публикувано изображение/>

 

И да не съм офф - едно приятелче ми гледа разпънката в коша и вика " сега и едни крила да ти сглобят и си готов " Публикувано изображение/>

 

Изтече времето за редакция . Някой да слее 2та поста .

Исках да добавя само , че не застрашавам чужд живот , ако не ме засекът .

Също така пускам правилно пресичщите пешеходци , дори и в Перник . Случвало се е да завивам рязко под 45 градуса , след като съм спрял на пешеходната , за да накарам психопата зад мен в другата лента да спре и да предпазя човека . Също така не засичам и учебни коли и не им давам зор . Както и на тези със стикер за " млад шофьор " .

Не съм психопат все пак .

Това обаче не се отнася за нахални камиони , бусове и автобуси на моменти . Хората в рейса не са виновни , че водача му е олигофрен , но само те могат да променят това , а за другите си имам застраховка все пак Публикувано изображение/>

Редактирано от Phunki
Слети мнения :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из разговор между Руснаци:В Събота работят само светофарите... и българите! :D :D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аман от голфаджии :lol:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от NesTea
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...