Jump to content
lookcho

Овчарите във форума

Recommended Posts

Колеги зависи си много от човека независимо каква кола кара не само хонда аз поне до сега не съм виждал някой който да кара хонда да нарушава грубо правилника но както и да е още един път казвам зависи си от човека най вече :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си виждал? Вярно, не съм виждал ЧЕСТО, но съм виждал колеги, колежки, съфорумци, "щангисти" в Хонда, които правят груби прояви. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение, колеги Хондаджии!

Айде като сме по интелигентни да почнем да спираме на пешеходните пътеки-само това.Да изчакваме хората да минат,да сме търпеливи.

Колега, аз като видя човек опитващ се да пресече, го пускам даже и да не е на пешеходна пътека (ако не създавам риск за ПТП разбира се). Друг е въпроса, че понякога и пешеходците се разкарват като водолази из пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:censored:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение, колеги Хондаджии!

колкото и да се старае човек да им дава път понякога е по-опасно за шофера, особено пенсионерите, имат навика по натоварени булеварди да пресичат като камикадзета от изневиделица и после свирят гуми от спирачки, тук таме и някой се изджаска. В БГ за жалост и шоферите и пешеходците сме за ебане, нямаме обща култура. Последния път като бях в Германия бързах за метрото че закъснявах за изложение и пресякох преди пешеходната, един гермнец на средна възраст като взе да ми се кара, само дето не ме линчува на улицата, те затова са толкова добре Германците и възпитанието им е мн на по-високо ниво от нашето. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата ursus за пешоходните пътеки.И не само за пътеките.Винаги тря.бва да си отваряме очите,когато около платното има пешоходци.За разлика от шофьорите те нямат около себе си ламарина и брони.Друг е  въпроса,че някои пешоходци като стъпят на килимчето забравят къде са,но всепак трябва да зачитаме правата им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........Няма да е лесно,защото и самите пешеходци не вярват на очите си ако някой недаъ си боже спре на пешеходна пътека - един ще спре ама може ония зад него да тръгне да го изпреварва и да згази бедният, престрашил са да пресече на пешеходна пътека човек...........

Колега преди 2 години така ме блъснаха на пешеходната пътека спря колегата в средната лента да мина но в крайната някав бакшиш който "много бързаше" не ме и видял даже ..... както и да е поопраих са вече. Иначе идеята ти е много добра аз съм твърдо ЗА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за какво пуснах темата , вие на къде го избихте ;) озаптете се малко ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Смених голфа с хонда ! "

Моите уважения колега но това си е грубичко!А сега по темата - Тъпака си е тъпак в каквато и да е кола. Колкото по-скъпа, по-натокана, по-лъскава толкова по-нагъл е на пътя (разбира се има и изключения но са малко).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти предното мнение прочете ли ? НЕ МЕ интересуват ОВЧАРИТЕ с ФолЦ, оФел, рИнде, мерЦи, иБмВе и други марки аФтомобили ! Интересуват ме само тия с хонда , но само и конкретно тия от нашия форум, защото ТЕ правейки селянии срамят ВСИЧКИ НАС !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (07.08.) докато карах, става въпрос за Варна, покрай мен с бясна скорост премина червена хонда civic 5 ген. тунингована и секунда след нея полицейска патрулка с включена сирена, очевидно го гонеше, а хондата се опитваше да се измъкне. Да му се чуди на акъла човек и то посред бял ден. Е малко по нагоре вече го бяха спряли и го изкарваха от колата. Честно казано стана ми много тъпо. Беше младо момче, просто не знам какво изобщо си въобразяваше, че прави. Вярно нямаше лепенка на клуба, но какво от това...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, въпроса е в манталитета, някой по-горе беше казал, че и в Бентли да се качи, този тип шофьор пак ще вреди на всички останали. Нека тези от нас, които разбират шофирането и марката Хонда в най-добрия и приятен смисъл, да дават пример. Аз откакто съм с детето в колата съм станал още по-дисциплиниран, и 10 пъти по-внимателен - удариха ме преди няколко седмици, и още възстановявам щетите по колата, добре че бях сам и се отървах без сериозни контузии. Не мога да отрека, че е имало моменти, в които ми е идвало да сляза от колата и да го измъкна 'оня' от колата му, и да счупя приклада на пистолета в главата му, но винаги съм се спирал. Най ме е страх като си возя детето, честно ви казвам. Оглеждам се като престъпник на пътя, сканирам периметър от 20-30 метра, опитвам се да разбера кой какво иска да направи, ще дава ли мигач, няма ли да спре....Така че опитвайте се да бъдете толерантни един към друг, все пак шофирането се предполага, че трябва да бъде удоволствие. Тук в София е трудна работа де, умирам си от кеф да пътувам извън столицата, където и да е. Относно лепенките - аз лично нямам, защото наистина нямам време даже и във форума да пиша, както се вижда, но съм с вас. Не е ли възможно просто да има по-строг контрол при даването на тези лепенки ? Може да звучи малко тамплиерско или масонско, но може би да е по-добре да не са чак такова достъпно удоволствие, и да се раздават / продават само от определени хора ? П.П. Не знам дали съм прав, но имам някакво странно чуство, че напоследък някои хора са станали по-добри към останалите участници в движението - мигат с аварийни / фарове, махат с ръка, дават път. Дано не се лъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (07.08.) докато карах, става въпрос за Варна, покрай мен с бясна скорост премина червена хонда civic 5 ген. тунингована и секунда след нея полицейска патрулка с включена сирена, очевидно го гонеше, а хондата се опитваше да се измъкне. Да му се чуди на акъла човек и то посред бял ден. Е малко по нагоре вече го бяха спряли и го изкарваха от колата. Честно казано стана ми много тъпо. Беше младо момче, просто не знам какво изобщо си въобразяваше, че прави. Вярно нямаше лепенка на клуба, но какво от това...... :lol:

явно пича е играл много ниид фор спиид и си мисли че като в играта с 4 клавиша бяга на ченгетата така и в реалния живот можеш да се правиш на каубой.карайте си спокойно, нали знаете приказката че по-добре да стигнеш 5 мин по-късно отколкото хич да не стигнеш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кви са,но напоследък особенно на мокрото се закачат разни сеати и голфове на по 10год.,ама с възрастни побелели шофери и се юркат по светофарите,като малки рацери.Направо не могада повярвам.Това си е тенденция,а аз си мислех,че с възраста се поумнява............. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе направо си е....както и да е твърдо съм ЗА да се спира на всеки пешеходец на пешеходна пътека...както си е по закон....а какво ще кажете за нощното бибибкане? нали вечер важи само премигването с фарове а кви са тия бибибкания(пак по правилник=закон)....в англия за 5 дни едно бибкане не чух......въпреки че коли изчакваха зад други спрели неправилно коли поне 5-10 мин без да бибкат....те си знаят че като си спрял имаш работа и бързаш максимално...а не че си сельо и викаш айде сега да ги прекарам сички....и всички са импулсивни....понякога си мисля, че никога няма да се оправи БЪЛГАРИЯ, много се надявам да греша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Феновете" за които писах по-рано в темата си удариха Хондите. Причината мисля се подразбира.Карайте още като обезумели Хонда с лепенки или без, с турбо или със самолетни двигатели... :) (звуча негативно, но...)Между другото скоро се видях с един приятел, който живее и работи в София. Та след обичайните приказки си дойдохме и на темата Хонда естествено-"...да знаеш как карат онези със стикерите" - просто му направило впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама с възрастни побелели шофери и се юркат по светофарите,като малки рацери.Направо не могада повярвам.

...годините не са от значение и аз го забелязвам най се учудих,че идва при мен един подпийнал чичка(около 56/58 годишен) на барчето и ми вика ти ли си със сребърната Хонда да му казвам що питаш??Аве няколко сутринни поред ме изпреварваш и много ме е яд егати и Хондата аз съм с един зелен Голф 3 ...пък аз си мислех,че е някой поне на моите години като се заигравахме ;) ;) ...да не казвам,че имам и два три случая мъже на по 50 да искат де се пробват с мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, детското в мъжете никога не умира, нормално да се настъпват чичковците, като са били младежи е имало само ладички и сега се качват на друго и остановяват че досега не са карали кола а каруца и неизживените години се пробуждат ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (07.08.) докато карах, става въпрос за Варна, покрай мен с бясна скорост премина червена хонда civic 5 ген. тунингована и секунда след нея полицейска патрулка с включена сирена, очевидно го гонеше, а хондата се опитваше да се измъкне. Да му се чуди на акъла човек и то посред бял ден. Е малко по нагоре вече го бяха спряли и го изкарваха от колата. Честно казано стана ми много тъпо. Беше младо момче, просто не знам какво изобщо си въобразяваше, че прави. Вярно нямаше лепенка на клуба, но какво от това...... ;)

Ами браво, евала! Дори и да избяга по номера нали ще го намерят. Такива пишман шофьори, които до преди малко са цъкали NFS, а сега се качват в купената от тати количка как ги обичам в черните хроники... И после всичките му познати започват "ама той беше много хубав човек, душата на компанията" и т.н.Проблема за мен е, че рискуват живота на пътниците с тях, на останалите водачи, на пешеходците, както и на полицаите в този случай. Иначе не ми пука, да мрат! Тя хонделата (особено 5 ген.) е с меки ламарини. Един познат се заби в задницата на Пасат комби от старите. На пасата му нямаше нищо, а на Сивик-а му я нямаше предницата. Да видим колко ще продължи кариерата му на пилот от Ф1. Ако все още има книжка ;) .Мислете, преди да правите подобни изпълнения! Пу*ките, пред които се правите на мъже после няма да ви носят цветя в болницата или на другото място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,че вече сте създали такава тема,че ми беше неудобно да я пусна аз ;) .Ами не знам.Не съм най-големия и луд фен на марката или фанатик,но ми е много болно.Тука в Пловдив стана пълната "селяния".Всеки ден новоизлюпил се хондаджия ,сложил спортното гърне и Angel Eyes-а ,пък тя хондичката високооборотна и айде... фучи,доказва се ..........най-любими ми са по тесните улички с наспрели коли от двете страни.Вчера така една Сивик червена 5-та ,на такава уличка ми забра огледалото ;) ...хммм КОЛЕГА .Абе толкова негативизъм и гняв (може би) съм насъбрал ,че скоро може да догоня някой и да го направя "салата" ;) .Не знам няма оправия ...и стават все повече :P ,и не карат ГОЛФОВЕ ,а карат Хонди. Благодаря за вниманието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е до колата а до шофьора . на мен лично ми се е случвало да карам по 5 марки автомобили на ден и според вас дали има разлика като си карам моята или някой мерцедес примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа по тази болезнена тема-мисля че по начина на шофиране най-бързо може да се направи преценка за манталитета на цала една нация.Това което виждаме по улиците е само върха на айсберга.Аз лично винаги избягвам да си ползвам колата в България, именно поради многото идиоти на пътя.Използвам я само ако наистина ми се налага.Няма да изпадам в подробности с неприятни случки по нашите пътища, щото всички си ги знаем.Лошото е че и ...по цял свят ни знаят с това каране и този манталитет.Успокояващото е, според една англичанка в самолета, че италианците били по-зле и от нас...Тя ме попита и директно: кога ще се оправи България...и не беше никак изненадана като чу отговора ми:никога!За сравнение-когато карам в Англия, винаги съм позитивно настроен още като се кача на колата ,защото знам, че ще ми дадат път, няма да ме засекат или да ми направят друга простотия, и аз съответно отговарям по същия начин и винаги знам , че ще светнат с мигачите за благодарност, което пък те предизвиква пак да дадеш път....Елементарно Уотсън, нали!Но не е само това...има още един важен фактор и той се казва ред и дисциплина.Ще си призная че само за по-миналия месец имах три глоби за много дребни неща,но прошка няма-плащаш и другия път си отваряш очите не на четири, ами на шест, и гледаш да спазваш всички правила за движение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе те в Англия са безгрешни,явно не си карал из квартали където живеят само пакита.Тогава със страшна сила ще отпрашиш към БГ.За дисциплината си прав,имат я в повече,но и за да изкараш шофиорски курс там си е предизвикателство!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от голфаджии по душа и от бакшиши ... ! Днес на паркинга пред блока си тръгвам аз да си излизам ( Т образно кръстовще ) и си карам там където съм с предимство ... и един Шишо Бакшишо на всичко отгоре с ГОЛФ 3-ка хич не спря на стопа дето го има ами директно си изкочи като свиня от картофи ... При това знаете какво е положението из цялата страна с тоя сняг ... а пред блока е сянка и е лед ... такъв пирует направих с тея спирачки и тая ръчна ... добре че видях че няма коли около мен и успях да я засуча ... инач ми идваше директно отгоре ... а идиото нито да пусне поне аварийни да се извини нито нищо ... замина си най-нагло ... Аман и от такива които си мислят че тате като им е купил кола пътя е техен , и от такива дето тате има парички и плаща за това на синчето да не му вземат книжката и то да си кара мощната кола с 200 и да се фука пред някфи мастии ... Извинявам се за езика но днес ми дойде в повече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Италия наистина е вярно , там имам чувството че всички са малоумни и карат като бостанджии! Но и ако се позавъртите из някой град в Италия едва ли след два три часа пулене ще намерите повече от една две коли , които да не са ударени или натиснати поне на 2-3 места :) Просто са си такива ... мангали , Румънците пък са още по зле там всяка една секунда можеш да очакваш див жител на трансилвания да те натресе с Дачията си по всевъзможен начин и от всевъзможна посокa :) Най готино е да се кара по Немските аутобани хората нямат ограничения на скоростта ... Карал съм CL 55 AMG там с 300 км/час , но си има и желязна дисциплина , има бързи ленти за най бързите , в тях никой не кара само изпреварва и се прибира моментално всеки пази другия и така ... а недай си боже да има ограничение някъде ... на кройц например и да не го спазиш ... след секунди те настига патрулка на "магистрална", отбива те и си те глобява на място , след като културно са ти обяснили какво си нарушил, после фактурката ти пристига на адреса в БГ. А там от патрулки никой не бяга ,то и няма как де те по аутобаните всичките са от по 300 коня нагоре ! Но евала на немците , за пътищата и организацията ! Там има защо да си купиш наистина бърза кола , защото ще има и къде да я караш ! А при нас е жива мъка и никога няма да се оправи , в това поне съм напълно сигурен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от голфаджии по душа и от бакшиши ... ! Днес на паркинга пред блока си тръгвам аз да си излизам ( Т образно кръстовще ) и си карам там където съм с предимство ... и един Шишо Бакшишо на всичко отгоре с ГОЛФ 3-ка хич не спря на стопа дето го има ами директно си изкочи като свиня от картофи ... При това знаете какво е положението из цялата страна с тоя сняг ... а пред блока е сянка и е лед ... такъв пирует направих с тея спирачки и тая ръчна ... добре че видях че няма коли около мен и успях да я засуча ... инач ми идваше директно отгоре ... а идиото нито да пусне поне аварийни да се извини нито нищо ... замина си най-нагло ... Аман и от такива които си мислят че тате като им е купил кола пътя е техен , и от такива дето тате има парички и плаща за това на синчето да не му вземат книжката и то да си кара мощната кола с 200 и да се фука пред някфи мастии ... Извинявам се за езика но днес ми дойде в повече ...

Вкарвам едно уточнение за Т-образните кръстовища-според новия заон не знам от преди колко точно години ако идваш от долната страна на кръстовището и трябва да завиваш,а няма знак,този,който идва от лявата ти страна трябва да те пусне,защото си му дясностоящ.Обаче гадното от цялата работоа е че по-старите шофьори не го знаят това и си мислят,че са с предимство,така че не си позлвайте предимството!Ако обаче,дано не се случва,ви ударят и няма знак и ви идва другия от ляво може спокойно да си викате КАТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебати...що сяка една читава тема в тоя форум трябва да се разводнява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарвам едно уточнение за Т-образните кръстовища-според новия заон не знам от преди колко точно години ако идваш от долната страна на кръстовището и трябва да завиваш,а няма знак,този,който идва от лявата ти страна трябва да те пусне,защото си му дясностоящ.Обаче гадното от цялата работоа е че по-старите шофьори не го знаят това и си мислят,че са с предимство,така че не си позлвайте предимството!Ако обаче,дано не се случва,ви ударят и няма знак и ви идва другия от ляво може спокойно да си викате КАТ :(Браво. Откри топлата вода. Правилото за десностоящия знаеш ли от колко много време е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то си е ясно! Едни карат бързо, други - бавно!Който както може! Кво да ги правиш!?Аз си признавам: карам бъзрзо ама и гледам да преценя ситуацията!Няма значение в каква кола си се качил всичко зависи от ЗКУ-то (както съм казвал не един и два пъти).Карал съм Гоулф2 и 3 и 4 и сега карам Хонда и изводът до който съм стигнал е че Гоуфът е кола, но Хонда е и начин на на живот! Сигурно много хора няма да ме разберът, но пак казвам: Всичко зависи от предна лява седалка - можеш да се пребиеш с М3 (343 коня), можеш и с Гоулф 1.4 (60 коня)! Зависи от тебе:(P.S.: Айде кажете ми, че съм Гоуфаджия:D:(:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MDL Motors е доста прав за шофирането в италия, че са пълни глупаци, за румънците се отнася същото макар, че срещам и доста опитни шофьори и като стана дума за благодарности те не пропускат. Проблема НЕ Е в бързото каране и в марката кола, проблема е в шофьорите. НЕ казвайте ГОЛФАДЖИИ, защото един ден да не да седнете вие в некое VW което според мен не е никак лош автомобил ако става на въпрос за новите, пък и от старите не чак толкова. По мое лично мнение е, че тук в тази тема пишат повече млади шофьори /по километри говоря, а не по години/. То според вас трябва да ви направят вие да определяте кой каква марка да кара и как да я кара и кво да си лепи по колата, та било и лепенка на клуба. Мое лично мнение е че понякога много се вживявате тука, карайте я по леко бре ей. Засекли го некой, че пък на сичкото отгоре бил и с ГОЛФ 4 ми бате, като не искаш да те засичат си извикай такси бе. Вие като почнете да говорите все едно и в Англия не стават катастрофи, че го били засекли. Такива ситуации винаги ще има понеже вие сте на пътя. Важното е да не ги изживявате по децки, а като зрели хора. И си карайте любивата марка с кеф, а не да сте си я купили да гледате на криво хората с Голфове, Сеати и БЕ ЕМ ВЕ-та, защото това вече е комплекс. И вие сте си купили тази кола не защото ви е любима ами просто да сте различни и почвате да следвате некви глупави предрасъдаци Със страх да се повторя погледнете си други теми в които се описвате как сте се сгонили, колко най-бързо сте карали и така нататък, пък после почвайте да укорявате. И разберете, че колата я кара човека, а не емблемата и. Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с теб и аз като видя подобно нещо от човек с Хонда ми става зле :) Пазете останалите на пътя и бадете за пример без значение дали имате лепенка на клуба или каквото и да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:lol: Днеска поредния сблъсък с " хондаджия " . В Пловдив / моят град / , новоткрития център Ройал Сити / или както беше там / до бул.Дунав . Паркирал съм си аз пред банката , свърших си работата , давам леко назад , поглеждам наляво , надясно , назад - няма никой , дори в далечината . Тръгвам да излизам , вече гледайки само назад , че това комби си има дупе :D и вече на повече от половината път виждам с периферното си зрение в ляво , синя Хонда 5г. син седан идва към мен , викам си колегата ще ме изчака 10-15 секунди , нали е хондаджия ;) ама не :D " колегата " се залепи почти до мен и заставаме перпендикулярно / той няма как да мине , а аз вече няма как да се върна на мястото си , за да го пусна да мине зад мен :D / , очевидно ядосан , че съм му препречил пътя , защото той бърза да седне в кафето и да кибичи цял ден там , той ми свири , аз вече съм приключил с маневрата назад и поглеждам напред и тръгвам леко , като го поглеждам него усмихнат . " Колегата " ми прави знаци не го ли виждам :D / викам си тежък случай / , спирам до стъклото му и си свалям моето и той неговото и му казвам : " Кажи колега ? " - продължавам да се усмихвам , защото си викам , че или ще ме познае или аз него , НО не , отговора беше : " К'во пра'иш Уе , не ме ли виждаш ? " - аз оставам безмълвен и той допълва : " Земи да си изчистиш очилата , че не виждаш много добре :cool: " -всичко това подплатено с намръщена физиономия все едно съм му изял баничката ;) Опитах се да му отговоря , но той бързаше страшно много да се паркира и да седне да пие кифе ;) Всичко това се случва за не по-малко от 1 мин. ;) опитах се да разбера по-снимките дали е някой колега от форума , но не намерих , не съм му запомнил и номера , НО ми направи огромно впечатление лепанката вдигаща до 100 коня на Хонда K&N ;) залепена на предния капак до ляв фар ;) Та ако момчето е член на форума , прости ми , че съм ти попречил пътя и те накарах да ме чакаш 10 сек ;) А за останалите колеги - недейте да очаквате , че съществува човещинка у хората и доброта :P просто ще се разочаровате , но ако вие можете да правите добре на друг и то непознат и не ви коства нищо - направете го , ще се почувствате по-добре и по-леко :P Ако искате да дарите 1 лв , за тази кауза , обадете се на телефон .............опа , нещо се унесох ;) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиде си тва време вече , като видиш хонда да ти махне човека с усмивка на лице :cool: Аз още си светкам и поздравявам по навик , ама след всеки път се чуда за кво го права :lol: Ще ми се да има някви дори и елементарни условия човек да получи лепенка на клуба ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Ивка не си единствения и аз съм като теб но почти 90% не отговарят, а ме гледат някакси така учуденооо не е истина вече се чудя защо по дяволите си хабя тромбата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то си е ясно! Едни карат бързо, други - бавно!Който както може! Кво да ги правиш!?Аз си признавам: карам бъзрзо ама и гледам да преценя ситуацията!Няма значение в каква кола си се качил всичко зависи от ЗКУ-то (както съм казвал не един и два пъти).Карал съм Гоулф2 и 3 и 4 и сега карам Хонда и изводът до който съм стигнал е че Гоуфът е кола, но Хонда е и начин на на живот! Сигурно много хора няма да ме разберът, но пак казвам: Всичко зависи от предна лява седалка - можеш да се пребиеш с М3 (343 коня), можеш и с Гоулф 1.4 (60 коня)! Зависи от тебе:PP.S.: Айде кажете ми, че съм Гоуфаджия:P:D:P:P

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тука е пълно с хонди 60% може би 70 % са хонда.Поздравяваме се като се разминем я с пръст я с тромба я с светкавица.Освен това и пешеходците също на поздравяват както и ние тях.Няма селски прояви няма голф няма опел няма бмв или мерцедес всичко е равно.Никой не бърза за никаде изчакваме се независимо бързаме ли или не както пешеходците имат респект от нас драйварите така и ние от тях.Проблема не е в това каква кола караш проблема е,че всеки си мисли аз съм по-прост от теб и затова ще го направя.И май селското изпалнение го има повече в младото поколение / в което и аз влизам,но само за поколението/ и малка част от стареишините на пътя.Аз карам за удоволствие :D некарам за състезание или заради някой друг.И аз някой път карам бързо но то ще е на някой отсечка с видимост или ще натисна до долу педала на някой кръгово на 2-ра.... Но аз го правя защото се радвам,че карам ХОНДА.Карам всеки ден различни коли днеска се качих и на БМВ 318 Д 08 но не ми напраи кефа който си получавам от хондето :P и тука само ще кажа 5 пръста и петте различни :P направете лого на хонда с отличителен знак от останалите нещо оригинално и трудно за копиране :P Както си правите срещи ще си ги раздадете и само вие ще си имате ОРИГИНАЛНИТЕ лепенки на форума :P а който иска може поне 1 път да ви посети на збирката !! за да си вземе такъв стикер.И то си личи кой са си фенове и кой кароцари....ЖЕНАТА СМЕНЯМ ХОНДАТА НЕ :P:D п.п. само тука не бях цвъкал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте прави колеги за тези недъзи по пътищата.....но моето мнение е че на тези хора им липсват първите 7год.както се казва...и като цяло има много хора на които трябва да им се вземат книжките за доста време защото са крайно опасни за останалите участници в движението... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали е умесно или тука му е мястото, но предполагам че за хората/автомобилите/"овчарите" за които става дума най-често попадат в ПТП, все пак малко статистика обновяваща се всеки ден от road.bg

 

Нарушения по марка автомобил

# VolksWagen 17%

# Opel 9%

# Mercedes 8%

# Audi 7%

# BMW 7%

# Ford 5%

# Citroen 4%

# Volvo 3%

# Renault 3%

# Fiat 3%

# Toyota 2%

# Други 2%

# Peugeot 2%

# Land Rover 2%

# Mitsubishi 1%

# Chevrolet 1%

# Seat 1%

# Daewoo 1%

# Hyundai 1%

# Infinity 0%

# Mazda 0%

# Rover 0%

# Skoda 0%

# Kia 0%

# Nissan 0%

# Honda 0%

# Dacia 0%

# Lada 0%

# Alfa Romeo 0%

# Wartburg 0%

# Porsche 0%

 

Нарушения по водач

* Мъж 87%

* Жена 12%

 

Нарушения по тип МПС

* Седан 27%

* Хечбек 22%

* Джип 16%

 

и т.н.

 

Някой може би си е взел поука или най вероятно средностатистическия любител на марката Хонда е възпитан и добър шофьор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Статистиката за марките автомобили НЕ достига 100% поради малкия брой анкетирани ли :whistle: Всички хондаджии трябва да са горди, че са примерни, колкото водачите на Вартбург :D Сега малко по-сериозно.Дали тази леко сгрешена статистика отразява факта, че мъжете шофьори са в пъти повече от жените? Аналогично може да се запитате и за най-масовите марки автомобили. Няма значение какво караш, а как си възпитан да го правиш!

Редактирано от Gambler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...