Jump to content
Brutalism

Sedan Rulezzz

Recommended Posts

Трябва верно да ги наредим за снимка като идем там. Ще се получи добре мисля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атоме радвам се че ще идваш ма НС :tooth: Ще се видим там, пък седаните може да ги строим един до друг да всяваме РЕСТЕКП :tooth:;):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се закача в групата. Visit My Website

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една дърта бегачка,половината коне са и се разбягали но все още закусва с голфове. :cool:Публикувано изображение

Редактирано от rothmans101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

броите и мен седан 5г д15б2 :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 !!! Та къде ще пишем Седан Рулз ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се вкюча и аз с една бабичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето още един седанаджия.

Редактирано от atoma
Колега мол� пишете на кирилица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опи, още едно седанче в Sedan Rulezzz Team :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В семейството сме с два седана. Единият не е Хонда, но пак е японски...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да се присъединя към групата с един черен шестак :)

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с Акорд 5-то поколение .Извинявам се за спама ама каква е съдбата на синия Сивик на AUTOLORD Русе , защото цяло лято я гледам как стои зад един блок и не се кара ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никаква. Не съм го чувал от доста време, но май вече не прави нищо по нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяло лято минавах покрай нея за работа и ми стана тъжно как стой така зарязана зад блока с спихнали гуми ,грижливо загънато табло и доста агресивен вид:( Сигурно го е налегнала кризата човека както всички останали и не му е до тази кола .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май не съм се разписвал тук :rolleyes: Седан тима рулира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги, и аз сам в седан сектата от скоро с пета генерация D1B2 .Имам и един въпрос, за няколко месеца ми отказаха дръжките на три от вратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май не съм се разписвал тук :rolleyes:/>/>/>/> Седан тима рулира !

И твоето бившо седанче се включва. Все още е живо и не спира да носи радост :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оная зла гад администратора пак е в отбора с 5-та седан RTSi. Много приятна за каране колица :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, мисля да махам хеча и да си вземам по семейна кола. Спрял съм се на фейслифтова 6ген седан. Обаче понеже съм нов в сферата на 4-те врати имам няколко въпроса.1. Бих искал да си прехвърля окачването от ИТР евентуално на седана и да си мина и там на 5х114 и да си запазя всичко по спирачната система което е сега монтирано на моята 5ген хеч)...възможно ли е това ? Става ли 5болтовата конверсия от ИТР на 6-та седан ?2. Седалките на седана не ми изглеждат удобни. Четох че мога да си прехвърля предните седалки от хеча на седана като ползвам релсите на ЕК-то. Трябват ми идеи за удобни задни седалки....някой модел 5ген седан да има такива ? (смяната на задните от 5-та на 6-та седан било болт он)3. Какви са разликите между окачването на 6-та хеч и седан. Всичко е еднакво освен малко по-дългото купе или има и други разлики ?4. Лесно ли е намирането на едрогабаритните части...в смисъл предните калници, фарове и тн. от фейслифтова 6-та хеч еднакви ли са с на седана ? За задната броня четох че са съвместими между всички 6ген купе и седани.5. Къде е буксата за чека на 6-та седан ? Искам като отида на място да мога да си проверя за грешки.Еми това е на първо време което ме притеснява, а ако някой сподели слаби места на модела ще съм му благодарен. Искам да знам къде и какво да гледам като се отиде на огледа.ПС: става дума за японка де :) ако някой не се е сетил.....англичанките нещо не ми се нравят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wellcome в света на 4-вратите :D Нека споделя какво знам че евентуално би станало, лошото е че мога да ти кажа при 5-та какво става и какво не, като си мисля че е аналогично и за 6-тата.1. Мисля че няма да имаш проблеми при прехвърлянето, евентуални проблеми със задните долни носачи (при 5-тата са малко различни между седана и хеча, има едно изкривяване) но незнам на 6-тата дали са едни и същи.2. За седалките всичко зависи от "гъзомера" но май невъзможни неща няма. Удобни са (поне на мен и на хората които са се возили отзад) от 5-та седан ВТи, имат си и барче по средата, в пъти по леки са от стоковите. За предни е каквото си избереш, евентуално може да има заигравка с релсите, примерно аз съм с предни от С2к.3. Тук не знам.4. Според мен има бая морги вече и мисля че няма да е проблем с намирането на частите, отделно доставките от чужбина вече не са мит :)5. Тук мога да предположа само, а именно като на 5-тата, под жабката в дясно, или иначе казано, близо до компа, но не мога да го потвърдя. Нека и някой друг удари едно рамо.Слабите места, за мен са ръждите като цяло но най-вече, задни вежди и прагове.Не съм сигурен че ти помогнах много :D дано поне съм те насочил в някаква посока :)Поздрави и чакаме снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смених 4 марки, но винаги са били седани (от тази година Акорд 7ма). Някак кола без багажник отзад ми изглежда несиметрична и недовършена :dunno:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...