Jump to content
Brutalism

Sedan Rulezzz

Recommended Posts

Много добре си вървят седаните даже :lol: Ники твоя има същата като моята тапицерия,малко прилича на ВТИ-айска.Първата хонда, в която се влюбих, беше сивик седан,че се оказа че и ВТИ бил ;) беше на някъв дет всеки ден спираше пред нас на строежа на кооперацията и постоянно отивах на терасата да го видя,че не знаех каква е тая кола.Само задницата и се виждаше,беше зелена със сменени стопове и до ден днешен тва е най -яката задница, на седана (и купето),ако беше жена....малеее ;) Тва ми е голямата любов 5-та седан.Та тази въпросна ВТИ сега я притежава кирил от бургас.Искам да си намеря запазен седан вти,всеки ден се оглеждам.в софия видях 2 черни....нямам думи,ама не се продават..Има ли американски седани?те не са ли само хечове и купета,които има автопилот и всички екстри?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл 'Танасее ;). Пусни и някоя снимка да видиме зверо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така с всеки изминал ден все повече и повече ;) седаните рулират, въпреки че колегите с акордеоните май се срамуват да се впишат в тима, само един се е престрашил ;)Хайде ние не ядем хора и няма да ви искаме пари ;)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей верно бре! :D . Колегите с акордеоните да се чувстват поканени в клуба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората с англичанките също могат да се присъединят и те не са хич малко.В Люлин видях една Зелена англичанка и я признавам за най-яко барнатата англичанка...Някой ако е гледал филма "предградие 13" или Banlieue 13 - френски филм и как се обърках.Пристига една кола и в първия момент сивик 5-та седан, бая тунингован и в един момент от филма нашите тръгват да бягат с колата и гадовете я правят на решето,ама брутално много дупки и Колата върви назад и прави едно обръщане като на по филмите и в един момент светват стоповете и ако ви кажа, че съм го спирал тоя момент 100 пъти,докато уцеля точно, когато са светнали..Значи влюбих са в тия стопове и искам такива.тва ми е мечтата седана с такива стопове с по 2 кръга.И Дълго време си мислех, че това е хонда,ама се оказа субару импреза на филма....ама приликата е огромна..субару, мубару... искам такива стопове,ама не съм виждал, които светят и Двата кръга...Който не го е гледал филма, не е лош френски екшън - Нека да го изтегли, за да види приликата на импреза със сивик и стоповете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Англичнката обаче е fastback, а не седан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....наскоро го гледах тоя филм и ми хареса в тва предградие само тунинг коли караха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичнката обаче е fastback, а не седан!

;) те са малко средна смес англичанките нито седан нито хеч ама ще ги приемем в тима ;) ко да ги праим младежите :lol: Нищо лично към никой. Успех на всички и весело посрещане на празниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо лично,но не важи и за тях "За нас не важи приказката "Стани да седна" :) Тогава са към нас : :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги за много години на всички ето с какво се занимавах през почивните дни http://4storing.com/free/7dk6k/fc35eb1ccb4...99b9155be9.html само че трябва да го истеглите парво преди да можете да го гледате дано ви хареса скоро оператора ще го обработи в някакав вид!

Редактирано от Autolord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Новата 2009-та година на всички седанаджии :P да сме живи и здрави, много безгрижни километри да им навъртим на количките ни пък дай Боже всеки му нов седан! И умната през новата година.Късмет и успехи на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита на всички 2009г.! И да внимават на тоя сняг,че днес в таксито на един завой яко спряхме в бордюра. Хубаво, че не реших да поразтъпча сивика (летни гуми :P ), че щях да са "оседанчя" и аз... Айде Жива и Здрава година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:ef860b0a хайде да потанцуваме!

Ей тоя клип наистина много радва. Това 160коня ли е? Бах голям дрифт голямо нещо. Тва е да си 4х4, а не като мен http://vbox7.com/play:71c19e27

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси Колега сега един френд прави клип сас снимки и клипа и там ще баде описано почти всичко 125+ е колата скоро ще ви зарадвам с още клипове днес като сменя карето че на миналата среща го скасах! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех и аз да имах 4wd :rolleyes: дали немога да си сложа и аз? Иначе браво за клипчетата трябваше и мен да ме снима някой като се въртях на магистралата :D Sedan RulZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тези, които са 4х4 не са ли само автоматици??? иначе наистина си е мания...току що ми вкара друга муха в главата...сега искам вти-ка седан 4х4 :hondarulez::P :P Не е честно... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са автоматици но и няма вти 4х4 двигателитекоито им вграждат са от Д серията най често Д16З7 и аз сам си мислил за ВТИ в коша но цената на това удоволствие ще е точно толкова колкото да надуя стария до 160+ :hondarulez:

виновника за това видео ''IDIOT INSIDE'' Hri100 P3n43v специялни благодарности :P :P :P Редактирано от Autolord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че Вти няма 4х4, но...Ех, мечтиии :( А твоята какви екстри има,че ми е интересно.Няма еърбег, нали? А климатик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше екстри като я взех но от тях вече няма и помен все пак уж за рали я правим но с тая криза скоро маи дотам няма да стигнем! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на кризата и идва края, една позната от Англия каза че там вече не се чувствала толкова много така че горе главата. Макар че като се замисля България май е в криза от как се помня но все пак имай вяра дет се вика и по добри времена ще дойдат.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано и при нас най - много още 1 месец да е,че ....нямам пари за зимни гуми дори, ама то и тогава и вече няма и да ми трябват и ще :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за хубавите думи Колега,но не сам от хората с многото пари :huh: но пак с пари всеки може нали!? надявам се да стане чудо но маи този сезон ще го пропуснем пак даи боже другия да сме на линия ! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех колега успех ще стискаме палци някой от тийма ни (ти) да "прослави" седаните :huh:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: :huh: ако не друго поне ще знаят че един седан се готви и всички ще чакаме триумфа :huh: само вас даржа информирани понеже сам от това семейство!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гедеее ... брааат луд си :D ...звука е мноо зверски! Аз ако кача моя първи опит за въртене на сняг ще се посмеете яко .. !!! .. Иначе клипчето и "седаня" плъзгат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте колеги? Вървят ли колиците? Мойта за съжаление е в един гараж и чак другия месец ще я подкарам :D тогава започва и swap-а надявам се да бъде успешен ще ви държа в течение и да стискате палци.

 

пс. Честит Рожден ден на колегата Nikolay Kozloduy да си жив и здрав, много безаварийни километри ти желаем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Благодаря за пожеланието, честит ти и на теб (макар и на патерица..) ... баси аз вчера как не се сетих да ти честитя :D .. иначе хонделата си седи на място, че бензина с пари, а тях ги няма нещо напоследък :D). Имам и малка проблемация със маркуча на радиатора .. нещо пляска антифриз - оправяне пак когато има пари :D .. С интерес ще ти следя темата със суап-а, щото си с "мойта" хонда, и всичко свързано с нея ми е слабост :D)). Аз като я купих имах идейка за суап, но - отново - финансови пречки ми теглиха край на мечтите за пълна инжекция на манарката ми .. Ти нещо беше казал, че са те ударили или си въобразявам? Някъе тук във форума четох нещо такова ..? Успех иначе със начинанието ти и чакаме резултатите от интервенцията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланието (нищо че е на патерица :D ) Въртях се зимата на магистралата ама нищо сериозно всичко си е наред (знаеш около Ботевград какво е винаги). Той суап-а няма да е нещо грандиозно просто качване на малко кончета в помощ на тези дето има сега :D Надявам се и твоя суап да се появи скоро и искренно ти го желая, ако не суап може нова хонделка и задължително седан. :D Успехи на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нет и хубаво, че във вторник дойдох на една заличка и гледам седмична среща софия..гледам часа 8 без 20 и газзз с трамвая, обаче, че колата е в бургас и отидох на срещата...Та неска пак съм на компютрите и честито и от мен на патерица....Аз и аз как искам да я барна тая кола, дори и един спортен филтър да сложа поне,ама нема лев :o Дано скоро ни потръгне на всички и да покажем и ние малко натокани седани.... :o Айде живи и здрави, а останалото е пепел и плява :D Някой път ще направим една срещичка само седани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кризата удари седаните ... :o .. майтапа настрана, ама няма пари ... мъкаааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord-a вписва ли се в седан тийм.Или пак само за Сивик говорим.Както 80% във форума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord-a вписва ли се в седан тийм.Или пак само за Сивик говорим.Както 80% във форума...

Добре дошал Колега.Доволен ше останиш! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Radko

Поканили сме и колегите с Акордеончетата ама те странят нещо. Тъй че добре си ни дошъл колега.

Седан ли е, в нашия тийм е :) (брей чак на рима го докарах).

 

@EG holic

колега ти ми счупи главата с таз снимка :huh: междудругото такива фарчета съм си харесал и аз и ще ги сложа, само незнам липчетата от де ще намеря. Но това след кат сложа V-tec-a :) иначе и аз се целя в такава визия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и Колежки много да се обичате и да пиете умерено :) честити празници! :drunk:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Radko: :drunk: Както каза atoma, брои се всичко де що има 4 порти :) Форума е за Хонда, така че, не се чувствай малцинство - тук всички сме равни ;) Добре дошъл в клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честит ви Св. Трифон Валентин да сме живи и здрави. Много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...