Jump to content
Brutalism

Sedan Rulezzz

Recommended Posts

Добре де,от месец и аз имам И седан.Отново.Ще ме извинявате,малко съм простоват и не разбирам що аджеба е тва цепене на незнамсикакъвтиймипрочие?По тая логика трябва да се регистрирам и в ЦРХ тийм,Акорд тийм,5г. купе тийм и т.н. и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма цепене, всички караме Хонда, а Хонда това е мания :angry:пс: не искаме да има разделения, просто това си е темичка за нас със седаните и в нея си пишем за типичните ни проблеми като проблема защо аджеба не стават фаровете от хеч-а на седана и т.н. и т.н. :D :D

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че се кефим на вскички хонди,ама нали повечето са хечове и купета и седаните ни някакси имат някво по-особено излъчване и затова сме седан рулззз :angry: даже и тениска си имам такава. Баща ме навива нещо да слагам газово и аз се замислям дали да я направя пълна спринцовка и тогава да сложа инж.газово :D Как е разликата на Д15Б2 и Б7,добре ли се усеща? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Абе няма по-здрава и по-яка кола от седана :angry: За тези които не си спомнят - ще припомня - моят седан на националната таз година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@Al_Capone всички я видяхме и на майсторското, и след това с всичкия багаж вътре, милата колица чак жал ми стана като я видях толкова натоварена. BTW ти не си се похвалил какъв рядък мотор имаш под капака си :fun: но е така както казваш няма по яка кола от седана може да товариш и много и малко както и да си събереш 4 човека вътре без да има "Стани да седна".

 

@Brutalism аз съм с MPFI и да ти кажа никога не бих сложил газово просто Хонда и газ малко не си отиват :P другото което е при моноинжекциона ще ти е по лесно да сложиш газ и по евтино ще ти излезе от газовия инжекцион но това си е твое решение :fun: другото което е че с пълната инжекция вървежа е съвсем друг няма замисляния и т.н. които са известни при моното и си върви бая.

 

Поздрави и SEDAN RULEZZZ :P

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗдравейтеАз от отдавна съм в тази подгрупа, но ми е любопитно: колко Седана има от 6 генерация тук ?Аз се сещам поне за 3-4, които съм виждал (и не е ясно дали са от форума) но не повече :fun: Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Атома за това аз не се писах в най-якатата хонда. Защото това е най-яката хонда :fun: Двигателя ми е D15B3 - карбуратор. 90 коня. А това наистина е кола която може неща която нито една друга кола не може да прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@JoroHondata 6-ците са доста по редки и трудно се намират аз исках да си взема такава но не си намерих никъде и за това си взех 5-та. Иначе и аз съм виждал 2-3 такива но на нито един от тях не видях лепенка на клуба. Иначе колегата dj_freak е с такава и скоро се похвали че е сложил Б16 на такъв седан, може би единствения тук. Незнам.

 

Al_Capone разбрах че я ползваш и за офроуд из София :) катерене по бордюри и т.н. :) седана е най яката кола верно е :)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колко Седана има от 6 генерация тук ?

Аз карам седанче 6-та генерация :) и съм от форума. Още не съм сложила лепенката, но като блесне черната перла категорично ще има! Редактирано от MilenaZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, седанаджии, ние се забравихме бряя ;) Аз съм много доволен от мойта кошница.Взех я със раздрънкани амортесъори,тампони,мампони и още я карам така, шот нямам лев, но скоро дано да ги сменя, че вече взе бая да се люшка и клати, но си е стабилка.Ходих на палтатка,натварен с 50 кила дърва и чадъри,мадъри по-едни чукари и си върви колицата,аве много яка тая хонда.Даже неска малко рискувах,ама качих 6 човека и то все жени и то по-много возя в моята каручка и съм много доволен как се справя колицата в тва състояние,дето е...Даже май е с оригиналните амортесъори още..Още повече си я заобичах и няма стани да седна,ама вече ми писна да возя по 5 човека и...си мечтая за 2 отделни седалки оттзад (ВТИ) ;) ;) Дано да я стегна най-накрая,но повече в Бургас няма нищо да сменям, шот аман от идиоти,който барни нещо по колата и Сереее и си оставя ръцете.Поздрави! ;) Седан Руллззз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги гледам много седани тук много нещо, а казват хечовете били много.Аз също се причислявам към тийма с тъмносиния металик и антикрило, но незнам дали е фабрично или слагано допълнително.Под капака на ЕГ-то вече не е Д16Б2 ами се мъдри едно Б18Ц4.Още "упрягаме конете" и няма резултати и цифри ама скоро и това ще стане.Интересно ми е има ли някой друг колега със суапнат мотор бил той Б16 Б18-20 а защо не и К а за Ф незнам дали има смисъл да питам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хонда маниаци бих искал и аз да се включа с моето седанче към вас.д15б2(дано да порасне някой ден).Засега само го пудрим отвън понеже парите са малко кът.Вчера ми пристигнаха амбърите сложил съм му и калобранчетата и една най обикновенна топка за скоростния лост от Тайп Р,другата седмица ще поръчвам и един шорт шифтър и това е мисля да му направя една изчистена JDM линия.Има и още много неща за поръчване но наведнъж немога :angry: Успехи на всички и много безаварийни със Седанчетата :o:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ Добре дошъл при нас колега, пусни някоя снимка на красавицата. И аз някой ден ще сложа амбърки но да видим кога ще е този ден :) Горе долу колко пари ти излязоха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам аз как изглежда, много е яко :blink: скоро ако ми се отвори парашута ще си поръчам и аз и не само амбърки ами и ново сърце, само дано стане всичко както трябва :huh: дето казват старите хора "Всяко нещо с времето си" да ми стискате палци.пс: цената е доста добра аз ги бях намерил за около 70 и няколко лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скоро и аз ще карам един рядък за България седан ;) (ако бъркам - моля за извинение - става дума за хонда сити 2001)Предница > ЦЪКЗадница > ЦЪКПрофил > ЦЪК

Редактирано от ChochoD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее браво браво, значи е успял с всичко браво, как се представи 4х4-то :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,искам да ви покажа едни от първите реклами за нашите любими коли --> Honda Civic Sedan и

. Зимата идва подготвихте ли се, ако да как :wacko: аз се снабдих с 4 нови нови зимни гуми, остава да им зема и джанти сега и съм готов.Поздрави. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо липсват няколко мнения от темата ми се струва (последните) или се бъркам нещо? Най-вече мненията ни с колегата Most_Wanted. Ако може някой от админ-мод екипа да провери какво е станало, пък ще почерпим :angry:

Иначе да ви се похваля малко :o скоро влизам за ремонт на окачване, всичко дето е заминало или си заминава ще бъде подменено, също така предстои направа на генерация на 55мм и слагане на колекторче 4-2-1, амбърки и последната ми продобивка:

Публикувано изображение

ето и примерна снимка:

Публикувано изображение

която още не съм и монтирал :cool: но и това ще дойде.

 

Поздрави на всички и умната :cool:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като че ли и на мен ми се губи нещо ама айде все едно нищо не съм видял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.На мен не ми се губят постове по скоро аз се губя ;) извинявам се че чак сега ви пиша,както колегата Ви спомена вече и нас седаните ни има по пистите благодаря на всички които ни подкрепят и най-вече на Колегата Hri100p3n4ev понеже той и приятели присастваха на една от пистите скоро ще има и видео и снимков материал сащо така да благодаря и на Антон Тонев на писта Дракон ми ослужи с 4 бр. интермедия понеже не бяхме много подготвени!Да кажа и че той доста е стреснал састезателите с неговият самолет и сега като видят хонда и истрапват ;) .Отново благодаря на всички напредваме бавно но сигурно!Ще ви даржа информирани за всичко!Поздрави ;):(

Редактирано от Autolord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

нещо темата ни замря ми се струва, май само аз си я поддържам :D но реших да се похваля:

Публикувано изображение

(малко е мръсна колата ама с тез дъждове и снегове)

а след дълго чакане дойде и това:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Поздрави и весели празници.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето с какво се сдобих декември 2009

 

Honda City 2003, 1.3cc, 96Hp, 16v, SOHC, Full inj.

 

Снимките са с телефон.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :lol:А Атомчето нещо се опитва да ми става конкуренция хахаха, ама и аз май ще отпушвам на пролет генерацията, че тея 45мм ми идват мн тесни на vtec power-a хахахап.п. Много познати от Русе, все ми викат, че там една кола която мн приличала на мойта била много бърза :) - явно Autolorda и раздава яко газ :lol: Айде да обадиш кво става с Хондето, че вярно отдавна не си писал :lol:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Много познати от Русе, все ми викат, че там една кола която мн приличала на мойта била много бърза !!! - явно Autolorda и раздава яко газ :rolleyes: Айде да обадиш кво става с Хондето, че вярно отдавна не си писал :thumbs1:много скоро.поздрави на всички сега сам малко зает иначе не сам Ви забравил! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте младежи,какво става, тая тема нещо замря, драснете по нещо, аз нямаше какво да правя и зех че смених сегменти лагери и гумички на мойта седанка. :fun:Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години на всички седанаджии :Д:Д Аз от 2 месеца някъде най-накрая си взех колата и джиткам из софия с нея, преди това беше в бургас и само като си бях там я карам.. Та вече имам и графики по предния капак....Пише КУР от някой доброжелателен комшия със ключето така хуу си е поиграл...:Д Нямам амортесьори, тампони, ама си я карам и много си ма кефи таз 5-а ген. Седан... Дано лятото си го стегна, защото го заслужава :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта талига съм я паркирал от месец и половина, 'щото се правих на майстор отзад по барабанните спирачки, та изпочупих разни нещица дето ми излезнаха през носа. Вчера тъкмо сглобих левия барабан и почнах десния ... и ми се откъсна пробката за обезвъздушаване на спир. цилиндърче :fun:. А бях купил 2 чисто нови, и точно на тва десното му прецаках резбата, та си оставих старото (само му смених карантията) и на него взе та му се скъса шибаната пробка 'щото беше ръждясала и запекла до немай къде :). Извод: Повече барабани НЕ разглабям! :D Който му предстои да разглабя тия шитни му пожелавам успех и приятни моменти с пружинките (особено горната) ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха колега ти си от мойта партия. Аз като се хвана нещо да правя и все изпонатрошавам една камара неща, ама пък иначе как ще се науча :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко Седана има от 6 генерация тук ?

още един.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ме и мен със една англичанка D 16 Y 2 :rolleyes:

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем на националната да ги подредим за някоя снимка а???:lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем на националната да ги подредим за някоя снимка а???:lol:!

Ти да си на първа линия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой зъл седан не се ли е писал за драга или само аз ще се излагам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой зъл седан не се ли е писал за драга или само аз ще се излагам :honda:

Ние сме с теб ка така ще се излагаш:):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен,още един седан 5та в групата,наистина са по рядко срещани :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...