Jump to content
tass

Сервиз "vip Honda" София

Recommended Posts

Някои знае ли дали все още работи този сервиз, защото онзи ден званях на ГСМ сайта им и човекът каза че май приклюват работота в този обект заради вдигане на наема? Аз също се бях ориентирал към него ама сега при тва положение не знам ко да прая. Моля някои да внесе малко светлина по въпроса!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах оттам и да, Влади каза че спират работа засега ;)Махат се оттам, но още не са намерили ново място, кога ще стане и той не знае...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Влади спряха работа днес се обадих за смяна на масло обаче каза че не работи в момента и точно кога ще почне не се знае. Много жалко винаги на готините и кадърни хора ще им се случи нещо подобно а некадърниците имат късмет. Дано скоро всичко се уреди и Влади пак си почне работа както преди за да бъдем и ние доволни:cool:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако някой научи новото местонахождение на VIP Honda да пише веднага, че без Владо накъде. ако разбера нещо задължително ще го постна.Хайде поздрави на всички и Владо бързо да намира ново място за сервиз че иначе ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, потвърждавам и аз, днес звънях... Много кофти! Дано намерят добро място и да започнат отново! Стискам палци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да ги нахраня че никви телефони не вдигат, и дочетох темата. Ами успех в намирането, че доста доволни клиенти чакат явно. Явно и нови клиенти чакаме. А аз да дам жокер - в люлин плачем за сервиз на хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който разбере, дали е почнал и къде да работи Влади нека да пише тема за да се знае..че наистина доволните са много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да ги нахраня че никви телефони не вдигат, и дочетох темата. Ами успех в намирането, че доста доволни клиенти чакат явно. Явно и нови клиенти чакаме. А аз да дам жокер - в люлин плачем за сервиз на хонда :fun:

Да плачем за сервиз в ЛЮЛИН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете "долуподписани" и собственникът им, изказват почит и благодарност на Влади и Му желаят успех :fun:

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Имам предложение, който има възможност с намиране на подходящо място където да се премести сервиз "VIP Honda", нека се обади на Влади. Той вече ще прецени дали го устройва мястото и условията въобще.Благодаря Ви предварително от свое и надявам се от името на всички заинтересовани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз бих помолил най-учтиво всички колеги да пишат в тази тема, но когато има развитие по въпроса. Така, като я видя "изплувала" и всеки път си викам "Най-накрая стана, намери се място!" и всеки път се разочаровам. :) И аз искам да се намери място, ако може за вчера, както и всички останали нямам търпение, но си чакам кротко. Ясно е, че сервизът в момента не работи, няма смисъл от коментари в тази насока. Ако е за въпрос и аз звънях, точно когато се разбра тук. Човекът беше много любезен и ми обясни ситуацията, а на мен ми стана страшно кофти, че такива неща се случват на такива хора, но алчността си е присъща българска черта.Предполагам, че в крайна сметка всичко ще се уреди, и когато това стане някой по-близък с Владо ще пише тук и ще даде координати. А пък може да обновят и страницата си. Нека сме търпеливи и да не спамим излишно темата. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз искам да запитам дали някой има кординатите на Влади, че претърпях катастрофа :) с моята хонда и си търся майстор който да я погледне. Предварително ви благодаря:censored: Пишете ми ЛС или на тел 0888443419 или скайп: dachi1914

Редактирано от dachi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета понеже ще купувам хонда Акорд и др.седмица ще идвам в София да я гледам бихте ли ми казали каде да я закарам на диагностика, някой читав сервиз, гледам че влади не работи вече, някои им али му телефона да се разбера с него нещо ако може, естествено че срещу заплащане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета понеже ще купувам хонда Акорд и др.седмица ще идвам в София да я гледам бихте ли ми казали каде да я закарам на диагностика, някой читав сервиз, гледам че влади не работи вече, някои им али му телефона да се разбера с него нещо ако може, естествено че срещу заплащане.

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече май ще стане месец и половина, откакто сервиз VIP Honda не работи. Някой има ли повече информация по въпроса, в смисъл ще започват ли скоро, или да търсим алтернативи, че повече не се издържа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече май ще стане месец и половина, откакто сервиз VIP Honda не работи. Някой има ли повече информация по въпроса, в смисъл ще започват ли скоро, или да търсим алтернативи, че повече не се издържа.

Ми аз доколкото чувам от мои познати, които си правят колите в този сервиз, май се търси място в момента !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета (предполагам),На някой познат ли му е този сервиз: http://www.autohop.bg/services-provider-7111.html ?Аз карам един Сивик, на който трябва да му се сменят тампоните на стабилизиращата щанга (по собствена диагностика) и не мога да си намеря добър сервиз. До скоро ходех в Юби и Ко, но ми се струват много скъпи. Надявх се, че сервиза на Владо ще свърши работа, но като гледам той вече не работи.Дайте съвет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета (предполагам),На някой познат ли му е този сервиз: http://www.autohop.bg/services-provider-7111.html ?Аз карам един Сивик, на който трябва да му се сменят тампоните на стабилизиращата щанга (по собствена диагностика) и не мога да си намеря добър сервиз. До скоро ходех в Юби и Ко, но ми се струват много скъпи. Надявх се, че сервиза на Владо ще свърши работа, но като гледам той вече не работи.Дайте съвет!

Здрасти колега,препоръчвам ти сервиз Омбре,поне 90% от хората във форума ще ти кажат,че момчетата си знаят работата.(все пак се занимават само с Хонди)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо е при Омбре. Две в едно - ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е са стана мазалото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо е при Омбре. Две в едно - ...

Сигурен ли си в това, което казваш, че Влади е при Омбре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо е при Омбре. Две в едно - ...

Сигурен ли си в това, което казваш, че Влади е при Омбре?
OFF TOPIC:А какво те кара да се съмняваш в думите ми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията май става много сложна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!В кой сервиз на Омбре е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някъде пишете точните адреси на сервизите. И не само в София, но и за други из страната, от които можем да останем доволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!В кой сервиз на Омбре е?

Той вече не е ли само един? В Дружба.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278
Там има ли място за два сервиза? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е време Омбре или Влади да дадат малко повече инфо от първа ръка :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заедно сме.След Националната Среща сме на 200% готови.Поздрави на всички фенове и не се поддавайте на провокации.....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е най после се обади и ОМБРЕ,то си беше време, че май на влака релсите започнаха да се кривят от напрежение и вьпроси ПОЗДРАВИ на всички който ще се качат на влака на ОМБРЕ с кондуктор ВЛАДИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква нова и по-точна информация ,няма ли ? Кой къде е и кога започва съвместната ви работа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква нова и по-точна информация ,няма ли ? Кой къде е и кога започва съвместната ви работа ?

Ми той Омбре го е казал - след националната. Тя мина, следователно работят вече заедно. Адресът е този в Дружба - няколко поста по-нагоре е линкът на темата.А пиша и от личен опит, щото преди два дни бях в сервиза за ремъци и масла разни и влакът беше идеално смазан и машината работи :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ,ето за това говорех мерси колега. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е много следователно защото и аз бях след срещата но не видях никой освен хората на Омбре...

Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно "следователно" е! Бях там 3 дни след националната и се запознах с Влади! Пича си бачка с другите момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакъв телефон на въпросния Влади, моля ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,Влади можеш да го намериш в сервиза на Омбре .:) Успех:angry:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънях на телефоните, които открих тук -http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278 но никой не вдига. Предполагам са сменени? Как да се свържа с тях? Работят ли в съб, нед?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Трудно вдигат телефоните ,когато имат много работа.Опитай в понеделник сутринта или мини от там и се разберете.:angry:

Редактирано от aleksandur

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно вдигат телефоните ,когато имат много работа.Опитай в понеделник сутринта или мини от там и се разберете.:angry:

Работят ли в неделя?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...