Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

пичове аз бях с црх 1 ген 240 нямаше проблем освен че джамовете се отлепяха от оплатнението и духаше хаха

Колега здравата си настинал. Ако си пил по-добре си легни и не пиши глупости. Тоя форум се чете не само от хондаджии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро не се излагай бе аз със моята пачавра напълних километража до 200 км/ч , че и малко след (около 1мм след 200 ) :) С 14-ки съм ако това има значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да се излагам.... голата истина. Не съм от хората дето се самозаблуждават. Толкова си можеше колата. Аз ви разправям, че ще слагам д13 вие си мислите че се ебавам :) Километража е верен, скоро го засичах с гпс .

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190км на 4 та колата е 5 генерация седан д15б2 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да се излагам.... голата истина. Не съм от хората дето се самозаблуждават. Толкова си можеше колата. Аз ви разправям, че ще слагам д13 вие си мислите че се ебавам :) Километража е верен, скоро го засичах с гпс .

Не се обиждай де Теро! Аз се пошегувах, ама ми се стори странно, твоята е набъзикана доста и само толкова... ;) Не знам може и моя километраж да не е в ред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е пълен сток на д15-ката , даже отиде 190 км/ч ама беше леко нанадолнище.

не четеш всичко :) Сега не и стига километража

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е пълен сток на д15-ката , даже отиде 190 км/ч ама беше леко нанадолнище.

не четеш всичко ;) Сега не и стига километража
Аааа и аз ще слагам Д13... ама с турбо:) Сериозно не знам за първи път като я цедих наистина стигна до 190 км/ч, после при втория опит отиде зад 200 не знам какво стана...;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично лично воопще не се кефя на високите скорости, но съм вдигал със сивика трета генерация 180 на газ. А с акорда пак 180, тая кола се залепя за пътя с тази скорост, просто не усещаш с каква скорост се движиш много е стабилна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

predatov, абе много си зависи от пътя. Тука по нашите междуселски пътища 190 си е гипс. А на магистралата София- Дупница 200++ все едно съм спрял.

 

и аз не съм фен на максималните скорости, поне не и с кола. Ама на ли трябва поне един път да видиш колко вари курника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

predatov, абе много си зависи от пътя. Тука по нашите междуселски пътища 190 си е гипс. А на магистралата София- Дупница 200++ все едно съм спрял.

 

и аз не съм фен на максималните скорости, поне не и с кола. Ама на ли трябва поне един път да видиш колко вари курника.

Да ти кажа под секрет, и аз искам, ама рядко съм сам, и за да не рискувам живота на другите около мен. Иначе някой ден ще я изпробвам да видя до къде ще стигне скоростомера, ама тия наще магистрали са страшни малко са пътищата в България на които можеш да направиш един тест :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моя сивик 1.5 vtec - мааалко над 200 (по километраж, с оригиналните гуми) , можеше поваче но имаше коли и не исках да рискувам :) нее зле за кола която харчи 5/100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моя скромен акорд 240 е дизел е 2.2 2007год до 220 не му беше проблем после видя малко нанадолно и преодоля границата от 230 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с д14 на магистралата до варна на равно 200 при лек наклон 210 иначе със старата кола съм вдигал 250 един приятел който кара д15б2 две врати с 15-ки джанти твърди че с 4 човека вдигал над 230на магистралата възможно ли е според вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

километража свърши, но просто снимките станаха кофти щото яко вибрации по пътя...

H23 напълно Стоков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел който кара д15б2 две врати с 15-ки джанти твърди че с 4 човека вдигал над 230на магистралата възможно ли е според вас

:P:) това сериозно ли го е вярвал (дори и да е пишело толкова на километража) ? Роллин, ти си поредния който доказва, че Прелюдите си пълнят километража :P Може да е бавно ама ги пълнят ;) (поздрав за Митака и Жиката ;) , скоро може да ям бой от тях ;) ) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко и от моите скромни постижения:

 

Хонда Легенд SH-AWD V6 295hp модел 2007г. - 252км/ч (снимката от аватара ми)

Хонда Сивик D15Z6 седанче - 200км/ч

Хонда Сивик D16V1 - 210км/ч

Форд Фиеста 1.8 дизел 60 коня- 180км/ч

Тико 800куб. - 160км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда сивик D15B 200 км/ч при 4800rpm (реже ми горивото)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик купе Д15Б7 - 195 км на равно ама е с къси скорости бях на 6000 оборота, това от Патра за Атина на равно, бяхме аз и 1 приятел и с гуми 195 50 15. Сивик седан Д15Б2 195 км хем е с по-дълги скорости. повече не можеха и 2 те коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа. Уж на купе 1,6 са по-къси скоростите по данни :) Аз успях да напълня..

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B7 по магистралата имаше лек наклон 200км/ч петима човека и малко багаж 98 бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Д15Б7 са доста къси скоростите 1-40 и 3,4 ; 2-90 ; 3-140 и така за 1.6 мотора не знам как са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори д15-ките нямат шанс на максимална

Тино, не го очаквах от теб :) Да знаеш че имаш покана от още една д15-ка да ти опровергая твърдението ;) ;) (ако е още жива тойотата) Пък аз с моята най-много 150 ;) Ще трябва да слагам или д13 или б16 ;) Тино , колко вдига тая тойота ??? Това е пълен сток на д15-ката , даже отиде 190 км/ч ама беше леко нанадолнище. Понеже имам и тойота и мога смело да кажа че километража им е адски неточен ;) , мерил ли си я с някаква хапаратура (примерно полицейски радар :P ).
Теро сам си писал , че д15-ката ти евда 190 км/ч , Королата наистина 200 ги правеше , докато бившия двигател на Сивика ми , който беше идеален / не бута масло , гори нормално , гуми и т.н. / след 180 км/ч умираше :P и аз като тебе на наклон ги подмина , но скорост се измерва на равно ;) и моето място е на магистрала Тракия след Пловдив веднага или преди караулката в София ;) след наклона разбира се . Королата сега вече не е моя и последно като я карах се движише , но немърливостта на новия собственик си казва думата ;) така че отпада :P и все пак не я подценявайте DOHC и пълна инжекция 1.3/4 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брейй 200 ;) не случайно тойота са ми любими ;) Моята повече от 180 май не съм вдигал ама и не смея . Като се има на предвид че и километража и лъже ... ;) Иначе има доста въртящ момент за разлика от хондите, просто е тежка и не е толкова пъргав двигателя. Пък и за разход цепи кочината. над 1200 кг , 1.6 84 коня ел карбуратор и 5.5 на дълго :) един тукашен психопат вдига 200 с пълна тойота 1.4 d4d .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко и от моите скромни постижения:

 

Хонда Легенд SH-AWD V6 295hp модел 2007г. - 252км/ч (снимката от аватара ми)

Хонда Сивик D15Z6 седанче - 200км/ч

Хонда Сивик D16V1 - 210км/ч

Форд Фиеста 1.8 дизел 60 коня- 180км/ч

Тико 800куб. - 160км/ч

D16V1 - 210 само по нанадолнище с попътен вятър и 14ки нископрофилни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@h3ll1, не колега, с 195/65/15 на магистрала Хемус. А дали е по-нанадолнище не си спомням, но важното е че колата ги вдига нали? Честит Великден колеги.

Редактирано от nicki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200km/h и малко с црх д16з5 можеше вероятно още малко но добре че не съм....след като погледнах тампоните на предницата.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 с CRX-а. Държи ги без никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:D:lol: ма ти сериозно ли бе :lol::lol::lol: да не си гледал температурата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205км/ч д15б2 с пълна инжекция :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Д15Б7 са доста къси скоростите 1-40 и 3,4 ; 2-90 ; 3-140 и така за 1.6 мотора не знам как са :D

...1-ва почти 60,2-ра 98,3-та 145 нещо такова са :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита едва до 200 стига ;(((( :Dс горния пост немога да се съглася за 3-тата (вдига 155)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Баси,Тва като мойта кутия(д14а2).Иначе на въщане от Габрово като почна магистралата 180 на газ и мойта изрева.А можеше още малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205 км/ч D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Акорд K20a6 210 km/hсъс D15Z3 190 km/h със включен климатик,със D16Z5 180km/h,но ме хвана шубе :D нямах никакви спирачки

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със D16Z5 180km/h,но ме хвана шубе :D нямах никакви спирачки

Ееее, жалко! Много се чудех тоя двигател в ЦРХ, какво ще направи :lol: , щото и аз вече имам същия, но все още нямам възможността да го пробвам! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моята 200 км/ч.мисля,че можеше още малко,но друг път ще я пробвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 5 ген. с Д15Б2 --190 км/ч по километраж :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със D16Z5 180km/h,но ме хвана шубе :cool: нямах никакви спирачки

Ееее, жалко! Много се чудех тоя двигател в ЦРХ, какво ще направи !!! , щото и аз вече имам същия, но все още нямам възможността да го пробвам! !!!
ми пробвай без никакви спирачки да видиш как е!Между другото сега съм с чисто нови накладки и ще се пробвам наново Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моя Accord 2.2 почти 210 км с 4 човека или без тях пак просто там спира и толкова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...