Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

Не знам кои колко е вдигал,но моита d15b7 малко подминава 200 км.не знам колко ще вдигне но няма да е повече от 205-210км. с 195 55 15!!!Може и заради джантите да лъже малко но не е много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите .....за тях не ти вярвам...снимай...

:cool: И аз съм на мнение, че колегата не е видях добре обортомера. Аз също съм вдигал 210 по наклон със същия двигател, но спомените са ми, че на 180 км/ч обортомера показва 4500 об./мин т.е. едва ли разликата за 30 км/ч е 1200 оборота. Най-вероятно оборотите са по-малко и това е причината на равен участък колата да вдига колкото на 4-та, толкоз и на 5-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок при първа въможност ще снимам,а за оборотите несадете по всяка хонда и двигател, защото има и кутии и двигатели, ако не сме с еднакви кутии разсъждаваш неправилно, моята е мн мн дълга незнам защо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До някаде колегата е прав,по лични наблюдения малко преди да монтирам б18-ската временно сложих някаква д16-ка не си спомням точно каква знам че трябваше да сложа моя маховик комплект с претискател иферодо защото не можеще дасе зацепи кам моята кутия стария мотор бе д16а6.И колата варвеше много добре направо се истрелваше лудо като за д16.после момчето си я монтира в сивик 4-та с кутията на мотора не от 4-та и колата умря стана друга.Карах я защото човека беше притеснен да не да има някакав проблем.Е проблема е в кутията и сега иска да купува старата ми кутия от црх-са.Така че една кутия доста може да обарка представите на някои за една кола колко варви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180 км/ч с д13-ка, ама тва беше преди да сложа cold air intake и със сток генерация, сега предполагам че 200 ще вдигне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може, тя генерацията и филтъра са ти вдигнали поне 30 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

axxaaax май към 50 кс дигат :DDDD Не съм експерт не съм го писал тоя сайт обаче все имам чувството че поне малко истина има в него http://catalog.auto.ru/catalog/cars/honda/civic/а пък може и да греша нз.

Редактирано от Barba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

238км/ч с Honda Stream 2.0 i-vtec по-голямото спускане с дългата права преди Лукойла на Севлиево.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 200 вдига сивика с д15б2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Прелюда карах със 210 км/ч на Аутобана по една дъълга права. Тва на 6000 оброта. Имам още 1000 оборота до изключвател, но не съм пробвал колко ще вдигне по нашите лунни пейзажи мили родни. Сещайте се защо... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз понеже сам млад шофиор с незначителен опит гледам да не превишавам 100-120 защото с тази скорост винаги ще имаш време да реагираш иначе най-много сам вдигал 170

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CR-V 2.2 i-CTDi , 2009Миналото лято на магистрала Хемус 200 км/час по километраж с 3-ма човека+багаж.Май и пожече можеше ама се ъплаших от дупките.Иначе 180 и пее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

192km @6100RPM

(Магистрала Хемус преди Варна)

 

Това е максимума!

Автомобилът е хеч с 3 врати и двигател D16V1, а на газ изпъва до 160 и се отказва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 и бях на около 6300-6400 оборота D16Z2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два пъти с Леджънт - 250 /до изключвател/веднъж с Акорда - 220 /с триста зора/веднъж с Лексуса - 210 /май и още можеше/ако от КАТ четат тук - обещавам, че повече няма така да правя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорд-а 190 Хемус с още 4 човека и багажФиеста 1.4 80к.с. 200 Хемус самФокус 1.8 tdi 90к.с. 200 Хемус сам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два пъти с Леджънт - 250 /до изключвател/

Подполковник- майор Егаси Костов от пътна полиция - КАТ ..Документите за проверка моля.. :):( :( Веднъж, ама 272 км/ч (170 мили) ;) с Галант VR4-rali art...И доста пъти 195 с дизеловия Акордеон, който е леко чипнат (с 20 коня) в Германия..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми каже горе-долу с колко съм се движил с Х22 понеже опря стрелката на 190 .Оборотомера стигна до 8к на 5ск .Аз мисля ,че към 250 ги направих ,но не съм сигорен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тази въшка D15b2 190 и на бензин и на Газ повече неще ;) а 240 с ДелСол D16z6 turbo незнам дали можеше повече понеже беше с 4,25 кутия а и турбината почваше да тапи към 6500rpm а и тая малка колица си е страшно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С послъгване на скоростомера пък може и верен да е ;) 235км D16Y3магистралата варна-шумен "аварийната писта" с лек наклон надоле :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 с рекса и тряснах един заек ....................... :worthy: и повече без такива експерименти !!!!! ...........

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С акорда F20B3 136hp - 3ма човека с багаж за море си лепна 220 хихи

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще ми повярпа,пък ме е яд,че не направих снимка на километража.Д13б2 на гас - 195 км/ч !!!Има и свидетел :)Достраша ме да настъпя още,въпреки,че имаше мегдан.Карах зад един джип Порше,на излизане от София,не знам как се казва магистралата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно много бегат ;) 180-190 км/ч с Д15-ката,с леко пребоксуващ съединител.Ако беше наред щях да излетя ;)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много съм стигал до 160 ама на газ с обикновена ГУ . Иначе на бензин трябва повечко да дигне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красенчо, не се пали... Стига лъга хората. Тия д13ки (особено пък на газ :) ) повече от 50 немогат да вдигнат :) До тук с иронията.Сега сериозно.. ИЗНЕНАДА! И аз с д13 на газ направих 190! (не ми е навик, но един единствен път я продвах и бях изненадан). Обаче закъснях със снимката. Чак на 170 я щракнах. Което пак е много за боклуци като д13.

Публикувано изображение

 

П.П: Моля без повече спам Благодаря на chavdu, за предложението. Ако се реша със сигурност, ще пиша ЛС кога и къде. (Ако се престраша де, защото си е сериозна скорост. А че ще я достигна съм сигурен). Ще пиша и на rulemaker да се включи и той АКО има нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже стана въпрос за големи скорости се чудя да покажа ли снимка с мойто Д15Б-зле, не е кой знае какво, тук тъкмо пуснах газта, че задкрилките ми не бачкаха :)

Публикувано изображение

 

Успкойте топката колеги, при тия скорости си е опасно. Особено по чудните пътища в БГ.

 

пс: сигурно никой няма да повярва че снимката е от Д15 но карай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще ми повярпа,пък ме е яд,че не направих снимка на километража.Д13б2 на гас - 195 км/ч :)Има и свидетел :)Достраша ме да настъпя още,въпреки,че имаше мегдан.Карах зад един джип Порше,на излизане от София,не знам как се казва магистралата ;)

д13б2 - 195км/ч по варненския хемус. Можеше и още ;) Само, че мойта на бензин. Редактирано от uchtiv_galfon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^По тоя каталог значи аз съм бил на макс-а, http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4411.html (снимката по горе), а да питам тогава данните от тоя каталог по GPS ли са или заводски, ако са заводски те какви са? На снимката ми по горе се вижда с колко карам и на колко ми е оборотомера, мисълта ми е че може и още и съм ги и правил, само дето незнам с колко лъже километража.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 215 - 218, но не съм снимал, че ме беше страх да не ми е последната снимка на колата, че с тая скорост и по тия пътища....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
atoma, до 190 ... Стокови колкото съм виждал са до там, после засмуква въздух и до там :) Виж сега д13-ките са друга бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Се пак Д15-ката е най-оплютия мотор във форума, интересно как и толкоз прави?!? За сток-а незнам, при мен си можеше още над 190 :)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови данни , сега на магистралата за Бургас 180 км/ч на газ ,можеше и още но приятелката я хвана страх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм проверявал възможностите на А9-ката, откъм максимална скорост, но наскоро правих 210, като ги направи сравнително бързо и си можеше още! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следкато се връщах от София, след Пловдив успях да вдигна 200 но с голям зор НА БЕНЗИН :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...